Natrag   Forum.hr > Razno > Baš razno

Baš razno Teme za koje još nije otvoren specijalizirani podforum.
Podforumi: Kolekcionarstvo, Quizorama.

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 20.08.2009., 17:56   #1
OverSeas Express [pomoć]

Evo ovako,danas popodne sam narucila knjigu,iz Bjelovara sam znači udaljenost je od bj do zg mala,sat vremena vožnje.Je li itko narucivao prije overseas expressom pa da li postoji mogucnost da sutra dobijem knjigu?Moja frendica je dobila iduci dan ali opet nisam sigurna
disconected gir is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.08.2009., 23:09   #2
Quote:
disconected gir kaže: Pogledaj post
Evo ovako,danas popodne sam narucila knjigu,iz Bjelovara sam znači udaljenost je od bj do zg mala,sat vremena vožnje.Je li itko narucivao prije overseas expressom pa da li postoji mogucnost da sutra dobijem knjigu?Moja frendica je dobila iduci dan ali opet nisam sigurna
To što je sat vremena vožnje ne znači da će doć za sat vremena.
Doć će sutra

Piramida is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.08.2009., 23:13   #3
Obično im dan, dva najmanje uvijek treba
__________________
ursula1000 is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.08.2009., 23:20   #4
HP Express , one and only

Piramida is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.07.2012., 08:24   #5
užasni su, stalno kasne....

NE raditi s njima ni u ludilu....
__________________

Don't worry just smile!
Leeloo. is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.07.2012., 23:31   #6
ako mi je receno (od strane od koje kupujem nesto) da ce stici u roku 3 radna dana a ide preko Ov. Ex. tako mi i stigne, ako ne vec i nakon dan-dva...i uvijek me nazovu prije nego trebaju doci da provjere ako sam doma....
Victoria88 is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.07.2012., 02:25   #7
Quote:
Leeloo. kaže: Pogledaj post
užasni su, stalno kasne....

NE raditi s njima ni u ludilu....
Ja se svako malo s njima ''družim'' i meni su okej...

Uvijek kad mi nešto treba stići nazovem i pitam toga tko mi šalje paket koji je broj paketa (to se dobije koliko ja znam kad se nešto šalje)
i onda nazovem Overseas express i pitam kod kojeg je dostavljača moj paket i tražim broj mobitela dostavljača
e sad..zna se dogodit da mi ne žele dat broj kao da ne ometam vozača dok vozi, ali onda ih lijepo zamolim da oni jave vozaču do koliko sati da mi dopeljaju paket,
a ako mi daju broj onda još bolje, sama nazovem dostavljača i sve se lijepo dogovorimo (čak sam par puta i dogovorila s dostavljačem da mi dofura paket na drugu adresu (ne onu koja je pisala na paketu)..
Svašta se može s njima dogovoriti, samo treba onako stvarno ljepo pristojno pitat.
Jednom sam ih nazvala i pitala nešto za paket i činilo im se da sam bezobrazna, što nisam bila ali dobro sad nije ni bitno, i onda su bili baš bahati..
Al onda sam nakon 10ak minuta ponovo nazvala i sve onako na finjaka pristojno i odmah su mi sve rekli kaj me zanimalo.

Tak da su meni do sad bili stvarno okej
iva2301 is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.07.2012., 08:49   #8
meni konstantno kasne

isporuka je uvijek dogovorena u roku od 24 sata, oni se uredno pojave nakon 48

jednom su mi s paketom kasnili 4 dana, a jednom im je paket "salučajno" ostao na skladistu i nije dosao mjesec dana do krajnjeg korisnika.. u međuvremenu se nije znalo gdje je mogao biti....
__________________

Don't worry just smile!
Leeloo. is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.05.2013., 12:28   #9
Vidim da nitko na ovoj temi nije pisao dugo, ali ja jednostavno moram ostaviti negativan feedback.
Dakle, preko OverSeas expressa sam čovjeku u Dubrovnik poslala neku stvarčicu u petak, on ju je primio u ponedjeljak i odmah platio. Otad je prošlo 9 (tj. 11) dana i OverSeas mi još nije prebacio novac na račun.
Svaki put kad ih nazovem kažu da su platili i da bi novac trebao sjesti sutra.

Što jest jest, mislim da je 9 dana previše da se novac jednostavno transferira s računa na račun (jer njima je čovjek u Dubrovniku platio).
Da sam na magarcu iz Zagreba u Dubrovnik nosila paket, prije bi to naplatila, nego preko ovih prevaranata i nesposobnjakovića.
-INTP- is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.05.2013., 18:24   #10
Da i ja ostavim feedback ovdje.
Sa Overseas Express-om surađujem od 2008. godine.
Nikada nisam imao nikakvih problema što se prikupa ali i dostave robe tiče.
Ako ne mogu doći u vrijeme koje sam tražio uredno me nazovu i dogovorimo se u roku 5 minuta kad može.
Dostavljači su stvarno dobri, veoma uslužni i ljubazni. Cijenovno su prihvatljivi.
Nikada se roba nije izgubila ili da je netko ukrao neki paket a zna biti robe koja je vrijedi 100kn pa sve do par tisuća kuna.
Nalog za prikup se napravi u roku od 2 minute. Sveukupna ocijena 5
Čak i kad mi se neka roba treba isporučiti HP Expressom zamolim da se pošalje preko Overseas-a pa makar i na moj trošak, jer u njih imam veliko povjerenje.
__________________
Welcome To My Life

Zadnje uređivanje ivek095 : 29.05.2013. at 18:30.
ivek095 is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.08.2013., 16:17   #11
izrazito motiviran bi zelio ostaviti osvrt na poslovanje sa Overseas EXPRESSOM!

naime 21.8. ispunjena aplikacija na internetu nakon registracije gdje i kada da se posiljka pokupi za slanje (mobitel)

22.8. dobivam povratnu informaciju da ce gospoda doci u razdoblju od 11-14h
meni to odgovara,u 15:00 me zove kurir kako ce tek moci doci oko 17:00 jer ima puno posla?!!!
gledam wtf,sto ste mi rekli od 11-14
kazem nista da ne mogu,jer nisam tu i drugacije sam se organizirao

iduci dan.....
ista prica od 11-14 stizu sigurno uz puste isprike i objasnjenja
gospon kurir zove u 14:30 da stize u 15:00
wtf!

i tako pokupi paket i ono isprintano cudo,ne ostavi racun niti ikakvu potvrdu!!
vec rece da ce mi to isporucit neki drugi dan na kucnu adresu...
takoder prilikom slanja nista ne platim,mada u nalogu pise da ja kao posiljatelj placam postarinu


znaci paket je podignut 23.8. i ide na odrediste gdje stize 24.8. ali se tek moze podici 26.8.

sa paketom sve ok,cujem se sa kupcem ali,pazite sta

naplaceno je i njemu 50kn postarine bez obzira sto i ja moram platiti 150kn (osiguranje ukljuceno i njihova ambalaza) a kao imam popust 20% jer sam registriran

NECUVENO


bonus: postojale su dva broja posiljke na jednoj pise da placa posiljatelj na drugoj primatelj hahah,za istu posiljku !!!
naravno o strucnosti operatera u call centru da ne govorim jer svaki je imao svoju pricu i izmotavanja
i koliko saznajem,kurir kod dostave primatelju naravno nije imao za vratiti! citam da je to cest slucaj....


NIKAD VISE !

ne zelim ni zamisliti sto bi bilo da je doslo do kakvih vecih komplikacija (jer sam ih odabrao radi "sigurnosti" od muljaza)

za ove novce sam mogao slobodno sjest na bus i osobno dostaviti mobitel -.- i prije bi stigao

preocajno poduzece

Zadnje uređivanje ~Razor~ : 27.08.2013. at 16:24.
~Razor~ is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.08.2013., 22:04   #12
Quote:
Piramida kaže: Pogledaj post
To što je sat vremena vožnje ne znači da će doć za sat vremena.
Doć će sutra

Piše Express..brzo,hitro,žurno..to je pravi prijevod zar ne?
Za ovaj Overseas mogu mačku o rep objesit.
Visjeći Pablo is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.02.2014., 11:33   #13
U zadnja 2 tjedna, 3 pošiljke mi dolaze preko njih, i sve tri kasne... status: "pošiljka neuručiva" - nije bila neuručiva.
"Dogovoren novi termin isporuke" - nije dogovoren...

Itd.

__________________
Prije nego odgovorite na moj post, pokušajte prvo pročitati ga s razumijevanjem. Hvala.
Lillyrosee is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.02.2014., 12:36   #14
Quote:
Piramida kaže: Pogledaj post
To što je sat vremena vožnje ne znači da će doć za sat vremena.
Doć će sutra

Sat vremena vožnje,a oni stižu za dan,i još se usude nazivati Expressom i to Prekomorskim!?
Canuleius Leius is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.02.2014., 18:37   #15
Opet isto... pošiljka kao stiže danas (tako je pisalo u onom praćenju paketa), ali ništa od toga... ...
Znači i opet moram čekati do ponedjeljka!
__________________
Prije nego odgovorite na moj post, pokušajte prvo pročitati ga s razumijevanjem. Hvala.
Lillyrosee is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.02.2014., 09:13   #16
Meni su bili super i simpatični Naručila sam loptu i došli su taman nakon što sam nakratko izašla iz stana i, je l', nije me bilo doma i ostavili su poruku, sljedeći dan sam nazvala i rekli su da će pošiljka biti dostavljena u to i to vrijeme (tako je i bilo ) Možeš pratiti paket i sve je okej

Znači, sve skupa je trajalo dva dana.
Depeche E. is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.03.2014., 18:42   #17
5-6 paketa u zadnja 2-3 mjeseca i niti jedan nije stigao taj dan kada je trebao.

Obično piše (već znam napamet):

datum, vrijeme (rano ujutro): Pošiljka stigla u dostavni centar. Očekuje se isporuka u redovitom terminu.
datum, vrijeme (dva sata kasnije): Pošiljka utovarena za dostavu. Očekuje se dostava tijekom dana.
datum, vrijeme (navečer): Pošiljka neuručiva: dogovorena naknadna dostava s primateljem. Primatelj dogovorio isporuku u drugom terminu.


I tako svaki put.

Naravno, niti je pošiljka neuručiva (uvijek je netko doma, barem taj dan kad se "očekuje" pošiljka), a još manje je dogovorena isporuka u drugom terminu.



I da... ne biram ja (nego pošiljatelj) način isporuke, tako da ne mogu tražiti drugog dostavljača.
__________________
Prije nego odgovorite na moj post, pokušajte prvo pročitati ga s razumijevanjem. Hvala.
Lillyrosee is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.04.2014., 10:22   #18
Jesu koga zeznuli za lovu i nikad mu nisu uplatili? Naime šaljem jednu pošiljku s pouzećem pa me zanima.
__________________
Moje stvari
lijepa alma is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.04.2014., 17:18   #19
svasta, a zasto bi to uopce itko napravio???

pa nije to trgovina, pa da se prodavac zaj.. i krivo ti vrati kusur
yello is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.07.2014., 00:10   #20
nisam radio sa njima ali mi je super ovo što možeš provjeriti što je u paketu, jeli se usluga posebno plaća?
S0nic is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 00:59.