Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Televizija

Televizija Sve što trebam jest komad kruha i TV
Podforumi: Serije, Sapunice, Turske serije, Reality TV, Eurosong

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 15.12.2010., 22:24   #61
Samo što nešto ne viđam tu reklamu na RTL Televiziji...Viđate li je vi ???

Evo vam link za promo spot RTL-a 2 na you tubeu...samo da vidite kako logo nije jajast !!! Ipak...rubove bi pod hitno trebali popravit i sredit !!!


http://www.youtube.com/watch?v=lUnbo_4TNWE

Zadnje uređivanje Jay Bluebell : 15.12.2010. at 22:49.
nombre is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.12.2010., 23:28   #62
Quote:
nombre kaže: Pogledaj post
Samo što nešto ne viđam tu reklamu na RTL Televiziji...Viđate li je vi ???

Evo vam link za promo spot RTL-a 2 na you tubeu...samo da vidite kako logo nije jajast !!! Ipak...rubove bi pod hitno trebali popravit i sredit !!!


http://www.youtube.com/watch?v=lUnbo_4TNWE
potpisujem.
skmato is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.12.2010., 23:40   #63
Logo u promo videu je trenutno najmanji problem, to će popraviti. Nazubljenost je nastala jer je logo navjerojatnije rađen u nižoj rezoluciji, pa pri upscaleu videa u 1280x704 je ona postala još vidljivija.
Ord Mantel is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.12.2010., 00:27   #64
Quote:
vox kaže: Pogledaj post
da ali ovaj logo sa natječaja bi trebalo malo doraditi tj. on air logo bi stavio takav samo bez boja tj. ove plavo/žuto/roze krugove oko broja 2 bi stavio u bijelu boju isto kao i broj 2 i napravio ga prozirnim...
Ovako nešto?

Ord Mantel is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.12.2010., 00:41   #65
Quote:
Ord Mantel kaže: Pogledaj post
Ovako nešto?

e tako nešto samo puno manje... ovako je još dosta velik logo i malo više prozirnosti nebi bilo na odmet ali super si to napravija... još me zanima da li će logo stati u donjem desnom kutu kao što je to slučaj u njemačkoj jer je radi titlova to kod nas gotovo i nemoguće...
vox is online now  
Odgovori s citatom
Old 16.12.2010., 00:48   #66
Ne vjerujem da će ga strpati dolje, baš zbog titlova.
Ord Mantel is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.12.2010., 01:16   #67
Quote:
Ord Mantel kaže: Pogledaj post
Ne vjerujem da će ga strpati dolje, baš zbog titlova.
Mislim da bi bilo originalno da ga stave dolje desno... I čini mi se da bi zapravo bilo lako moguće da ga dolje stave jer pretpostavljam da će emitirati u 16:9 formatu, a svi znamo da on doprinosi širini slike...

Tako bi titlove mogli prikazivati u 4:3 safe area (da bi ljudi koji imaju pan-scan mogli vidjeti cijele titlove), a u 16:9 title safe areu ugurati logo...

http://img390.imageshack.us/img390/4...640x3600zi.png
userNejm is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.12.2010., 01:22   #68
Quote:
userNejm kaže: Pogledaj post
Mislim da bi bilo originalno da ga stave dolje desno... I čini mi se da bi zapravo bilo lako moguće da ga dolje stave jer pretpostavljam da će emitirati u 16:9 formatu, a svi znamo da on doprinosi širini slike...

Tako bi titlove mogli prikazivati u 4:3 safe area (da bi ljudi koji imaju pan-scan mogli vidjeti cijele titlove), a u 16:9 title safe areu ugurati logo...

http://img390.imageshack.us/img390/4...640x3600zi.png
da to je moguće... samo što svi guraju i logo u onaj safe area...
vox is online now  
Odgovori s citatom
Old 16.12.2010., 15:32   #69
RTL 2 počinje 2.1.2011. od 18 sati! Danas je bila prezentacija programa u Branimir centru, u Cinestaru.

Prikazivat će se novi talk-show 'Studio 45' Antonije Mandić, kao i naslovi svjetski poznatih serija poput 'Chuck', 'Kućica za lutke', 'Teorija velikog praska' i mnogih drugih, te blockbuster filmovi i dokumentarne emisije.
Adriancija is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.12.2010., 15:33   #70
Šta ne počinje i Doma isti dan u isto vrijeme?
Jay Bluebell is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.12.2010., 15:41   #71
http://www.vecernji.hr/scena/na-male...-clanak-229077
__________________
Love is all you need.
summer123 is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.12.2010., 15:44   #72
Eto da, tu piše više ^^
Adriancija is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.12.2010., 15:47   #73
U svakom slučaju bolje zvuči nego program Dome TV.
Jay Bluebell is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.12.2010., 16:02   #74
i meni isto... i onaj studio 45 će se emitirati u 22:00h meni to zvuči kao prvi dnevni (late - kako za koga) night show...jedva čekan... ubrzo nam maksteveji, bineti, digijevci i ostala kompanijia neće ni tribati ... već imamo jednu malu platformu u digitalnoj mreži... a još imamo mista za puuuno kanala....
vox is online now  
Odgovori s citatom
Old 16.12.2010., 18:02   #75
Quote:
vox kaže: Pogledaj post
i meni isto... i onaj studio 45 će se emitirati u 22:00h meni to zvuči kao prvi dnevni (late - kako za koga) night show...jedva čekan... ubrzo nam maksteveji, bineti, digijevci i ostala kompanijia neće ni tribati ... već imamo jednu malu platformu u digitalnoj mreži... a još imamo mista za puuuno kanala....
SLAŽEM SE !!! Jer preko DVB T-a imamo naše kanale !!!
nombre is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.12.2010., 19:07   #76
Bila je nešto prije 18 sati reklama za RTL 2. Vjerojatno je bila premijera u tom terminu jer tada (u 18 sati) kreće program (2.1.)
Adriancija is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.12.2010., 19:26   #77
Sad je bilo i predstavljanje na exluzivu. Meni se baš sviđa. Jedva čekam da krenu. To je za koja 2,5 tjedna.
deni44 is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.12.2010., 19:29   #78
Da, vidio sam tj. čuo na upaljenom TV-u Baš me zanima Antonija Mandić kao voditeljica

Ozbiljno, zanima me cijeli raspored programa (tj. najviše serijski program) da vidim koliko ima gledljivog.
Adriancija is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.12.2010., 19:45   #79
citiramJutro će biti rezervirano za dječji program, animirane klasike, emisije i kvizove poput Učilice.

No, prava "ludnica" počinje od 18 sati! Od ponedjeljka do petka u tom terminu gledat ćemo emisiju "Divlji boravak" koja će ući u stanove ljudi koji vole nesvakidašnje kućne ljubimce. Ljubitelji avantura naučit će kako je živjeti s medvjedom, hraniti zmije ili se maziti s krokodilima... Radnim danima nakon "divljih zvijeri" na program će iskočiti "Malcolm u sredini", a poslije, ovisno o tome koji je dan, nizat će se najbolje svjetske hit-serije - "Rat u kući", "Kako sam upoznao vašu majku", "Chuck", "Swat", "Teorija velikog praska", "Dexter" pa čak i "Poroci Miamija".
a od 12-18 SAPUNICEEEE
toliko o kvaliteti programa, a tek kad vrijeme bude odmicalo
nije da ja imam nesto protiv sapunica, al previše ih je, što jest jest
__________________
ser, o no ser, y yo soy :D
justina is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.12.2010., 19:56   #80
Quote:
justina kaže: Pogledaj post
citiramJutro će biti rezervirano za dječji program, animirane klasike, emisije i kvizove poput Učilice.

No, prava "ludnica" počinje od 18 sati! Od ponedjeljka do petka u tom terminu gledat ćemo emisiju "Divlji boravak" koja će ući u stanove ljudi koji vole nesvakidašnje kućne ljubimce. Ljubitelji avantura naučit će kako je živjeti s medvjedom, hraniti zmije ili se maziti s krokodilima... Radnim danima nakon "divljih zvijeri" na program će iskočiti "Malcolm u sredini", a poslije, ovisno o tome koji je dan, nizat će se najbolje svjetske hit-serije - "Rat u kući", "Kako sam upoznao vašu majku", "Chuck", "Swat", "Teorija velikog praska", "Dexter" pa čak i "Poroci Miamija".
a od 12-18 SAPUNICEEEE
toliko o kvaliteti programa, a tek kad vrijeme bude odmicalo
nije da ja imam nesto protiv sapunica, al previše ih je, što jest jest
ako nastavi nakon pola godine-godinu ovako akko ovdje piše a ne bude reprize reprize reprize mogla bi biti odlična
silas2012 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 10:48.