Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Gastronomija > Eno i ino

Eno i ino (Bez)Alkoholna pića - Ne očekujte Mladena Grdovića na stolu

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 22.04.2012., 16:02   #41
ma dajete, za 5 kn popijem i u kaficu kavu uz besplatne novine,a za 10kn, koliko dodju i 2 ove kapsule, mozes i birati sto ces.
kava je ok,ali recimo imao sam priliku isprobati i lavazyin stroj i ipak mi je bolji talijan
raky is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.04.2012., 16:23   #42
Quote:
raky kaže: Pogledaj post
ma dajete, za 5 kn popijem i u kaficu kavu uz besplatne novine,a za 10kn, koliko dodju i 2 ove kapsule, mozes i birati sto ces.
kava je ok,ali recimo imao sam priliku isprobati i lavazyin stroj i ipak mi je bolji talijan
Kapsula za espresso je 2 i po kune.
Samo za kapucino i late se stavljau dvije kapsule pa te ta kava izade 5 kuna.

Za 2 i po kune i 5 ja vani ne mogu popit ni espresso niti kapucino, super ako ti mozes.
Bas sam gledala kolko kosta kava u lokalnoj birtiji.
Obicna kava bez mlijeka - 7.
Kava s mlijekom 9, a bijela 12.
Espresso nemaju.
Pa ako je to nekom prihvatljiva cifra - super.
A ako hocu vijesti imam internet

K tome, ne pijem kavu na litre nego popijem dva espressa, tu i tamo koju bez kofeina i cao đaci.
__________________
Dokoni je um, đavolje igralište.
dora is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.04.2012., 23:45   #43
da mogu...kava 5kn, nesica,kapucino 7-8.
i u pravu si,moze se proci i jeftinije,kad kupuje s vece pakiranje.
kod mene se kod kuce pije jako puno kave, jer bar 10-ak ljudi dnevno dodje "na kavu",tako da ovakve spravice nisu rijesenje. a nisu niti dozivljaj kao u kaficu...
raky is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.05.2012., 18:31   #44
Ja se nažalost nisam oduševila...imam ovog kaj zgleda ko pes, i kupila sam onu čokoladicu, i espresso....cijena je takva kakva je ali nebi me ni to odvratilo nego jednostavno...nije to to, espresso niš posebno čokolada tak tak...iskreno, tko voli čokoladu, ima puno boljih varijanti...
Kasnije sam kupila neki bezvezni espresso aparat u konzumu, kupujem one jastučiće Illy, i iskreno, neusporedivo je....

Ali da zgleda super, zgleda....
nemam-ideje is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.05.2012., 14:32   #45
I nitko jos nije nasao shemu za kupovanje kapsula po nizoj cijeni od 40kn?!
TomyCroSound is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.06.2012., 23:13   #46
u konzumu ovih dana akcija 3+1 gratis..
Baš kažem ženi, ne bi bilo loše da je 1+3 gratis..
TomyCroSound is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.07.2012., 13:07   #47
Quote:
TomyCroSound kaže: Pogledaj post
u konzumu ovih dana akcija 3+1 gratis..
Baš kažem ženi, ne bi bilo loše da je 1+3 gratis..

IMA NA NJUŠKALU NEKA GOSPOĐA IZ ZAGREBAČKE DUBRAVE PRODAJE 160 KOMADA ZA 200 KUNA AL IMA SAM DVA OKUSA
corsica86 is offline  
Odgovori s citatom Received Warning
Old 18.07.2012., 17:28   #48
S obzirom da sam smanjio ispijanje kave (1 kava u 1-2 tjedna) Dolce Gusto mi je OK, baš kad mi dođe bilo koju da uzmem, super je. No, za nekoga tko pije 2-3 kave (i više) na dan, definitivno preskupa stvar
NarCroMan is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.10.2012., 18:49   #49
A ja sam ukinuo capucino (kplus) i presao samo na gusto kad sam kod kuce.. Hmh. Nikako pronac neku shemu kako do jeftinih kapsula!!
TomyCroSound is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.11.2012., 16:16   #50
Ekipa, a koja je razlika između ovih automatik i običnih DG aparata? Ja sam u procesu kupnje i nisam sigurna koji da uzmem. Na OMV-u je sad akcija s naljepnicama i skupila sam dovoljno za kupiti i aparat Circolo (samo taj imaju u ponudi) za 699 kn i stalak za 149 kn. A u Intersparu je akcija na ostale DG aparate i cijena je još niža, osim za automatik aparate, oni su isto 699 kn. Ne znam koji kupiti

Ako netko ima iskustva s ovim automatik aparatom neka mi opiše kak se koristi, koje su prednosti i jel to što bolje od običnih (ovih koji nisu automatik).

Puno hvala svima koji imaju vremena za odg!
misstony is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.11.2012., 10:26   #51
Misstony nemam odgovor na tvoje pitanje, ali me zanima do kad vrijedi akcija u Intersparu? Na netu sam našla da je vrijedila do 12.10.?
Rebelle Fleur is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.11.2012., 13:54   #52
dolce gusto, nespresso ili tassimo?
Bitan mi je okus kave.
meow is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.11.2012., 22:12   #53
Dolce Gusto sam probao nekoliko puta u dućanima kada su ih promovirali i meni je to bez veze. Espresso pogotovo, a sve ostalo preskupo za takav kaveni napitak.

Nespresso sam pio stotinjak puta i meni je neusporediv s DG. Pogotovo crna i ljubičasta kapsula (ristretto i arpeggio) - preferiram espresso. Da se ne mora u Graz po kapsule odavno bih ga imao.
U Nespressovom dućanu u Grazu, a valjda i drugima, imaju "šank" gdje svima koji dođu besplatno rade kavu s kapsulom koju hoćeš tako da tamo, ako nisi probala, a imaš priliku otići, možeš probati kako ti se sviđaju.

Tassimo nisam probao.

Zadnje uređivanje Coco_Nut : 14.11.2012. at 22:18.
Coco_Nut is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.11.2012., 16:11   #54
Quote:
meow kaže: Pogledaj post
dolce gusto, nespresso ili tassimo?
Bitan mi je okus kave.
u tom slucaju definitivno Nespresso ima mali milijun okusa , sigurno ces naci neki da ti pase.. imaju puno veceg izbora kapsula nego Dolce gusto ili Tassimo
*jeja* is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.11.2012., 14:01   #55
postoji li za kupiti punjivi filter za dolce gusto, dakle nešto umjesto tih kapsula, da ga mogu sama puniti kavom. Vidjela sam na ebay da postoje neki Keurig filteri i slični su dolce gusto kapsulama, ali ne znam odgovaraju li? zašto nema takvih za dolce gusto aparate?
moćna carica is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.11.2012., 17:30   #56
Quote:
moćna carica kaže: Pogledaj post
postoji li za kupiti punjivi filter za dolce gusto, dakle nešto umjesto tih kapsula, da ga mogu sama puniti kavom. Vidjela sam na ebay da postoje neki Keurig filteri i slični su dolce gusto kapsulama, ali ne znam odgovaraju li? zašto nema takvih za dolce gusto aparate?
Nisam čula da postoji. Možda za neki drugi aparat.



Ima li kod nas za kupiti okus Caramel latte macchiato?
__________________
I`m a supergirl, and supergirls don`t cry
~Scarlet~ is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.12.2012., 18:10   #57
Nema.

Ali sad su dosle kapsule za nesquik, 16 napitaka, standardna cijena i cafe mocha, 8 napitaka, ista cijena-
__________________
How about no?
Mister Stinsfire is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.12.2012., 21:43   #58
Od kad i gdje si vidio to?

Moka mi je ok za neku popodnevnu kavu-kakao...

Ajd nek napokon krenu i ostali okusi - cafe au lait i cortado pa da se može piti i kava s mlijekom iz 1 kapsule.
anpi is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.12.2012., 10:36   #59
prije 3 tjedna je doslo u tommy, a sad vidjeh da ih ima i na konzumovom web shopu.
__________________
How about no?
Mister Stinsfire is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.12.2012., 18:54   #60
Quote:
misstony kaže: Pogledaj post
Ekipa, a koja je razlika između ovih automatik i običnih DG aparata? Ja sam u procesu kupnje i nisam sigurna koji da uzmem. Na OMV-u je sad akcija s naljepnicama i skupila sam dovoljno za kupiti i aparat Circolo (samo taj imaju u ponudi) za 699 kn i stalak za 149 kn. A u Intersparu je akcija na ostale DG aparate i cijena je još niža, osim za automatik aparate, oni su isto 699 kn. Ne znam koji kupiti

Ako netko ima iskustva s ovim automatik aparatom neka mi opiše kak se koristi, koje su prednosti i jel to što bolje od običnih (ovih koji nisu automatik).

Puno hvala svima koji imaju vremena za odg!
Automatik sam dozira kolicinu vode, a kod obicnih ti doziras kolicinu vode. Ako ti je svejedno, automatik je bolji jer ti se nikad nece desit da pustis previse vode i da kava bude bljutava.
__________________
Dokoni je um, đavolje igralište.
dora is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 11:34.