Natrag   Forum.hr > Društvo > Ljubav, erotika, seks

Ljubav, erotika, seks Stvari intimne prirode. Neke teme zahtijevaju i rječnik koji možda nije za jako mlade (i jako stare).

Pogledaj rezultate ankete: Jeste li probali trojac
Žensko sam, jesam 49 7.13%
Žensko sam, nisam ali bi htjela 67 9.75%
Žensko sam, nisam, neželim 59 8.59%
Muško sam, jesam 159 23.14%
Muško sam, nisam ali bi htio 284 41.34%
Muško sam, nisam, neželim 69 10.04%
Glasovatelji: 687. Ne možete glasovati u ovoj anketi

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 28.04.2017., 04:37   #1161
festival nije bio u hr, a za klubove ne znam da li to na cajkama prolazi, ova dva su bila više alternativni
prem da pretpostavljam da i cajke prolaze
KILLERDOG is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.04.2017., 16:40   #1162
Online jako tesko..do gotovo nemoguce.

Nego, da pitam..pa gdje je ovih 30 zena koje bi htjele probati?
kamikaza vg is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.04.2017., 09:24   #1163
Ozbiljni portali vanka traže verifikacije, Scan osobne i javljanje na cam inače si evo ne verificiran član i s time sa velikoj mogućnosti fakeprofil.
__________________
I can't understand - What makes a man -Hate another man -Help me understand -People are people so why should it be -You and I should get along so awfully
MrsGahan is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.04.2017., 16:56   #1164
Quote:
kamikaza vg kaže: Pogledaj post
Online jako tesko..do gotovo nemoguce.
Na svu sreću, ovo nije točno. Vrijedi i za ovaj Forum. Tko želi, pronaći će. Tko želi i ne pronalazi, vjerojatno traži na pogrešan način.
__________________
This is my standard procedure for doing it.
Jeremy Hillary is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.04.2017., 19:11   #1165
Quote:
Jeremy Hillary kaže: Pogledaj post
Na svu sreću, ovo nije točno. Vrijedi i za ovaj Forum. Tko želi, pronaći će. Tko želi i ne pronalazi, vjerojatno traži na pogrešan način.
Ovo je takva pausalna izjava da je to presmijesno.
__________________
All You Zombies.
phiber is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.04.2017., 19:37   #1166
Quote:
phiber kaže: Pogledaj post
Ovo je takva pausalna izjava da je to presmijesno.
Smijeh je zdrav, samo naprijed.
__________________
This is my standard procedure for doing it.
Jeremy Hillary is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.05.2017., 09:42   #1167
Quote:
Jeremy Hillary kaže: Pogledaj post
Na svu sreću, ovo nije točno. Vrijedi i za ovaj Forum. Tko želi, pronaći će. Tko želi i ne pronalazi, vjerojatno traži na pogrešan način.
Jel ti trazis ili si nasao curu za trojac?
kamikaza vg is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.05.2017., 11:36   #1168
Quote:
kamikaza vg kaže: Pogledaj post
Jel ti trazis ili si nasao curu za trojac?
Curu smo tražili kao neiskusni. Kasnije uglavnom interesantne parove - mainstream seks s dosadnim ljudima dosadi dok kažeš keks. Sada ne tražim nikoga, ali parovi se sami jave. Da, čak i tu, na Forumu. I naravno da nema teorije da bilo što napišem o tome.
__________________
This is my standard procedure for doing it.
Jeremy Hillary is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.05.2017., 11:46   #1169
Evo da se malo uljučim u ovu temu, do sada sam samo čitao o tome ali evo idem se uključit u raspravu.
Znaći ja i žena smo u braku sad 3ipo godine i super nam je u vezi/braku, nema nikakve ljubomore i vjerujemo si u potpunosti. Do nedavno sam ja sanjao o tome kako bi bilo probati seks u troje sa još jednom curom, ali bez obzira što je nekad davala signale da joj to možda ne bi smetalo nikad je se nisam usudio to pitati jer ne znam kako bi ona reagirala na to. I onda odjednom nakon što je ona išla jednu večer kod prijateljice meni predloži kao "običan" seks ali i da moramo pričat kasnije o eksperimentiranju i što bi radili. Sad ja se pravim kao da ništa ne znam o čemu ona priča i tako ona mene pita što ja mislim o tome da uključimo treću osobu u seks i probamo to. Ono u sebi razmišljam ne mogu vjerovat znaći nisam moga ja to nju pitat a sad ona mene pita - naravno da sam za. I kažem ja pa ja sam za nemam ništa protiv toga da eksperimentiramo i kao da se moramo dogovorit, i još me pita jel to sad ja pristajem jer me ona pitala to ili sam i ja razmišljao o tome na što sam odgovorio da sam razmišljao al da nisam znao kako pitat to. I onda mi još za kraj govori ako bi pristali da nam dođe ženska u krevet da iza toga "znaš da bi onda ja tražila i s drugim likom?" i ja kažem pa dobro može naravno. Za dalje smo rekli pričat o tome i dogovarat se.
Sad normalno kao svakom muškom maštarija je da proba s 2 cure istovremeno, ali eto nije mi skroz odbojno ni da je dijelim s nekim ako je njoj to želja bi pristao. E sad oko detalja i granica dokle se smije ići, normalno da sam za to da to treba bit samo seks bez emocija i bez varanja 1na1, ali eto budući da je sama spomenila to da želi sa mnom i još jednim likom da li bi bilo u redu od nje branit meni penetraciju u drugu žensku? Kako se postavit u ovom slučaju, kažem mogao bi podnijet tu kombinaciju mžm čak nekad i maštam o tome, ali isto tako ne bi samo onda ja nju nego i drugu u žmž kombinaciji
marin84 is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.05.2017., 12:13   #1170
Poslije rečenice

nema nikakve ljubomore i vjerujemo si u potpunosti

u istoj poruci slijedi i

sad ja se pravim kao da ništa ne znam o čemu ona priča

Case closed.
__________________
This is my standard procedure for doing it.
Jeremy Hillary is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.05.2017., 12:56   #1171
Quote:
Jeremy Hillary kaže: Pogledaj post
Poslije rečenice

nema nikakve ljubomore i vjerujemo si u potpunosti

u istoj poruci slijedi i

sad ja se pravim kao da ništa ne znam o čemu ona priča

Case closed.
Pa da, što je tu nejasno?
Volim je, ne želim je izgubit i ne želim je varat, samo izgleda oboje imamo isti stav prema trojcu. A za to pravio se da ne znam o čemu priča je bilo samo da vidim kakvo ona mišljenje ima o tome bez da nešto rečem pa da je to zbog toga što sam reka. Da nije da želi to samo zbog mene, ovako ona nije znala da i ja to želim i to je očito i njena maštarija
marin84 is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.05.2017., 13:08   #1172
Quote:
Jeremy Hillary kaže: Pogledaj post
Na svu sreću, ovo nije točno. Vrijedi i za ovaj Forum. Tko želi, pronaći će. Tko želi i ne pronalazi, vjerojatno traži na pogrešan način.
Quote:
phiber kaže: Pogledaj post
Ovo je takva pausalna izjava da je to presmijesno.
"If you build it, they will come" scena iz bliskih susreta trece vrste!
Quote:
marin84 kaže: Pogledaj post
Evo da se malo uljučim u ovu temu, do sada sam samo čitao o tome ali evo idem se uključit u raspravu.
Znaći ja i žena smo u braku sad 3ipo godine i super nam je u vezi/braku, nema nikakve ljubomore i vjerujemo si u potpunosti. Do nedavno sam ja sanjao o tome kako bi bilo probati seks u troje sa još jednom curom, ali bez obzira što je nekad davala signale da joj to možda ne bi smetalo nikad je se nisam usudio to pitati jer ne znam kako bi ona reagirala na to. I onda odjednom nakon što je ona išla jednu večer kod prijateljice meni predloži kao "običan" seks ali i da moramo pričat kasnije o eksperimentiranju i što bi radili. Sad ja se pravim kao da ništa ne znam o čemu ona priča i tako ona mene pita što ja mislim o tome da uključimo treću osobu u seks i probamo to. Ono u sebi razmišljam ne mogu vjerovat znaći nisam moga ja to nju pitat a sad ona mene pita - naravno da sam za. I kažem ja pa ja sam za nemam ništa protiv toga da eksperimentiramo i kao da se moramo dogovorit, i još me pita jel to sad ja pristajem jer me ona pitala to ili sam i ja razmišljao o tome na što sam odgovorio da sam razmišljao al da nisam znao kako pitat to. I onda mi još za kraj govori ako bi pristali da nam dođe ženska u krevet da iza toga "znaš da bi onda ja tražila i s drugim likom?" i ja kažem pa dobro može naravno. Za dalje smo rekli pričat o tome i dogovarat se.
Sad normalno kao svakom muškom maštarija je da proba s 2 cure istovremeno, ali eto nije mi skroz odbojno ni da je dijelim s nekim ako je njoj to želja bi pristao. E sad oko detalja i granica dokle se smije ići, normalno da sam za to da to treba bit samo seks bez emocija i bez varanja 1na1, ali eto budući da je sama spomenila to da želi sa mnom i još jednim likom da li bi bilo u redu od nje branit meni penetraciju u drugu žensku? Kako se postavit u ovom slučaju, kažem mogao bi podnijet tu kombinaciju mžm čak nekad i maštam o tome, ali isto tako ne bi samo onda ja nju nego i drugu u žmž kombinaciji
Kazes joj da u tom slucaju ona moze biti s drugim likom, al da taj drugi ne smije penetrirati.
dare to imagine is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.05.2017., 13:11   #1173
Kazes joj da u tom slucaju ona moze biti s drugim likom, al da taj drugi ne smije penetrirati. [/QUOTE]

A da šta će drugo radit s njim? Da ona ne znam i planira nešto takvo iako ne znam što to, di bi uopće našla nekog za tojac mžm a da ne penetrira. Ono da je meni to neko predložio dok sam bio solo ne bi pristao vjerojatno
marin84 is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.05.2017., 13:53   #1174
Quote:
marin84 kaže: Pogledaj post

A da šta će drugo radit s njim? Da ona ne znam i planira nešto takvo iako ne znam što to, di bi uopće našla nekog za tojac mžm a da ne penetrira. Ono da je meni to neko predložio dok sam bio solo ne bi pristao vjerojatno
A sta ces ti s tom drugom zenskom ako ne smijes penetrirat? Gledat kako joj se kosa vijori na povjetarcu? Moj odgovor je bio zajebancija, vise usmjeren na to da ti zena shvati da je glupo da ti brani penetraciju ako ste se vec odlucili na zmz trojac...jel moguce da si ga shvatio kao realan savjet??
dare to imagine is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.05.2017., 13:59   #1175
Upustite se u to i uživajte, naravno postavite si "realna" pravila da poslije nebude nije tako bilo.Igrajte se kao djeca, papir i olovku i želje i namjere i neka vam to bude podsjetnika kako prije tako i poslije
"rules are rules" tako ćete izbjeći nesporazume i naravno potencijalnim partnerima iskreno sve reći.

Uglavnom sve se treba svoditi na "sex i užitak" dakako svih i bez nepotrebnih komplikacija, malo se potruditi kod pronalaska partnera, nije lako ali se da naći
Smille is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.05.2017., 14:39   #1176
Quote:
dare to imagine kaže: Pogledaj post
A sta ces ti s tom drugom zenskom ako ne smijes penetrirat? Gledat kako joj se kosa vijori na povjetarcu? Moj odgovor je bio zajebancija, vise usmjeren na to da ti zena shvati da je glupo da ti brani penetraciju ako ste se vec odlucili na zmz trojac...jel moguce da si ga shvatio kao realan savjet??
Znam naravno da je zajebancija. Moramo pričat malo više o tome pa javim rezultat
marin84 is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.05.2017., 16:51   #1177
Quote:
Jeremy Hillary kaže: Pogledaj post
Curu smo tražili kao neiskusni. Kasnije uglavnom interesantne parove - mainstream seks s dosadnim ljudima dosadi dok kažeš keks. Sada ne tražim nikoga, ali parovi se sami jave. Da, čak i tu, na Forumu. I naravno da nema teorije da bilo što napišem o tome.
Znaci ako te dobro citam... Nalazimo se na temi o sexu u troje, gdje je manje vise ujednaceno misljenje da je curu teze za pronac. Ti zagovaras tezu da nije, da bi na kraju rekao da se ipak radi o parovima.

Ne zamjeri, al tvoje misljenje treba uzet s ogromnim zrnom soli.
__________________
All You Zombies.
phiber is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.05.2017., 17:59   #1178
Quote:
phiber kaže: Pogledaj post
Znaci ako te dobro citam... Nalazimo se na temi o sexu u troje, gdje je manje vise ujednaceno misljenje da je curu teze za pronac. Ti zagovaras tezu da nije, da bi na kraju rekao da se ipak radi o parovima.

Ne zamjeri, al tvoje misljenje treba uzet s ogromnim zrnom soli.
Sa zrnom? Ma sa šleperom soli

Parovi nisu problem. Ima ih na bacanje lopatom. Curu za seks se moze naci online. Nasao na iskri, smokvi, pa cak i na forumu. Ali curu za trojac je puno teze. Em zbog toga sto je jako mali broj cura koje bi se pridruzile paru, em se jos svi nekako medjusobno trebamo kliknuti. Cak bi se i moglo svrstati u online kategoriju cura s kojom smo bili, ali naci sljedecu vec je problem.
kamikaza vg is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.05.2017., 18:26   #1179
Quote:
marin84 kaže: Pogledaj post
Znam naravno da je zajebancija. Moramo pričat malo više o tome pa javim rezultat
Kad krene prica spomeni onaj moj argument...bas me zanima reakcija
dare to imagine is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.05.2017., 18:48   #1180
Ja isto mislim da je pretesko naci curu za trojac online. Na stranu fejk profili i to, ipak je troje ljudi koji se svi jedni drugima moraju svidjet, a i veliki nedostatak spontanosti... 100 sranja. Najbolje je kad se dogodi nekakva kemija, trenutak u kojem sve tri osobe to bas zele, bez ikakvih dogovora.
pink cookie is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 15:06.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger