Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Gastronomija > Eno i ino

Eno i ino (Bez)Alkoholna pića - Ne očekujte Mladena Grdovića na stolu

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 30.01.2014., 23:25   #21
Hvala, nisam se sjetila u njemu pogledati
patientia is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.01.2014., 02:52   #22
ja uopce nisam primijetila da me red bull ili burn 'dignu' ili razbude.

fini mi jesu, ali zapravo nisam primijetila ikakvu promjenu na sebi, bez obzira na kolicinu
Tonnie is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.05.2014., 02:24   #23
Quote:
patientia kaže: Pogledaj post
Nek netko javi ako u hr vidi Red Bull colu, to mi je najfinija Cola (zapravo uz Cocktu jedina koju mogu pit).
Ima u Mulleru
WilliamsF1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.05.2014., 14:34   #24
Quote:
Tonnie kaže: Pogledaj post
ja uopce nisam primijetila da me red bull ili burn 'dignu' ili razbude.

fini mi jesu, ali zapravo nisam primijetila ikakvu promjenu na sebi, bez obzira na kolicinu
Ja ne znam da li stvarno pomažu da razbude ili dignu čovjeka. Nisam ništa značajno osjetio, a ovo što jesam mislim da je Placebo efekt.
__________________
Yes, we can!
Momak 90 is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.01.2015., 22:55   #25
Evo dižem temu da pitam "diže li adrenalin i raspoloženje" kod koga od vas Red bull? Ja kad popijem 1 ne primjetim da se išta dogodi u tom smislu...
__________________
Yes, we can!
Momak 90 is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.01.2015., 23:13   #26
Inače izbjegavam piti ta energetska smeća&otrove ali kad popijem limenku Red Bulla poslije mogu zaspat kao beba, nula efekta na mene
Čitao sam kako krv poslije popijenog RB postaje "ljepljiva" tj. poprima osobine kao kod osoba u predinfarktnom stanju.
Pijte vodu i čajeve (one prirodne, naravno), zdravije je.
__________________
T. 20.11.2004.-1.12.2013. S. 2014?-7.1.2023. Sometimes maybe good, sometimes maybe shit
JKD01 is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.01.2015., 00:18   #27
Netko je očito pobrko Red Bull i cigarete. Krv nakon pušenja, pa čak i samo pasivnog, postaje takva.

Red Bull ne pijem jer jeftini energy drinkovi imaju identičan sastav. Ako sam bila žedna, kad ih popijem više nisam žedna.
patientia is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.08.2015., 20:52   #28
Evo što vam čini Red Bull - nakon samo jedne limenke!
Quote:
U posljednje vrijeme razni portali objavljuju što se s našim tijelom događa nakon što popijemo Coca-Colu, pivo ili neko drugo piće.

Red je tako došao i na Red Bull. Već u prvih deset minuta od ispijanja jedne limenke Red Bulla podigne vam se krvni tlak te se ubrzava puls, dok nekih 12 - 24 sata poslije počinjete osjećati glavobolju, nervozni ste i imate zatvor. Treba proći čak 12 dana otkako ste popili Red Bull da se potpuno očistite od efekata istog.

Stručnjaci kažu kako je sastav tog energetskog pića zapravo zastrašujuć. - Toliko je visoka razina šećera da je to zastrašujuće. Osim toga, ph vrijednost ista je kao kod octa. U kombinaciji s toliko šećera, savršena formula za uništavanje zubne cakline. Velika količina kofeina neće vam donijeti ništa dobro, dapače - rekao je doktor Stuart Farrimond za Daily Mail.
__________________
T. 20.11.2004.-1.12.2013. S. 2014?-7.1.2023. Sometimes maybe good, sometimes maybe shit
JKD01 is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.01.2017., 16:02   #29
red bull

Mozete li mi reci sta ce se dogoditi sa organizmom covjeka ako vec dve godine tj.svaki dan pije red bull i to oko 4 limenke.Govorim kolegi kako to nije dobro a on stalno govori sok je sok sta mi moze biti
JURE313 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 03:51.