Natrag   Forum.hr > Sport > IMF kladionica

IMF kladionica Ulaz na vlastitu odgovornost !!!

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 27.03.2017., 03:11   #241
danas CDU razvalio na lokalnima, 1,55 je napobjedu za parlamentarne
babunovich is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.04.2017., 15:15   #242
na italiju za pobjednicu eursonga tečaj u zadnja dva tjedna pao sa 2,8 na 2,1
uzimam to dok nije otišlo u bescjenje
od najbližih konkurenata bugari i belgijanci po @ 8,00, ne mogu si zamisliti nji ko pobjednike , bugari dosad u cijeloj povjesti imaju dva nastupa u finalu , belgija se natječe od početka , 60 nastupa , imaju samo jednu pobjedu i to onda kad su uvalili onu curicu 1986
nemaju ni podršku televotinga, a stručni žiri ko da je već rekao svoje
babunovich is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.07.2017., 00:21   #243
https://www.pinnacle.com/en/odds/spe...ame-of-thrones

__________________
"Four weddings and a funeral, where's the difference?"
tomi is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.07.2017., 12:12   #244
Ne pratim seriju, jel ova sezona već snimljena ili bar napisana? Zar ne znaju redatelj, producenti, glumci i sva njihova obitelj ovu informaciju ukoliko je već snimljeno? Kako je moguće da stave ovako nešto u ponudu?
Verter is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.07.2017., 01:04   #245
Kreće noćas nova 7. sezona
__________________
"Four weddings and a funeral, where's the difference?"
tomi is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.08.2017., 00:10   #246
ima u favbeta elejn iz sajnfelda za emija po 1,60, jedni pravi favorit
mora nešto proć nakon što je pala prvo klintonica, pa beyonce i la la land

i ed sheran MTV award po 1,30

ni joshuu isto nema više ko skinit za nagradu bbc sportaša godine
babunovich is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.08.2017., 14:19   #247
Sta grah kaze za nocasnji boksacki mec? Boks zvijer protiv mma zvijeri.
nutna is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.08.2017., 19:59   #248
Quote:
nutna kaže: Pogledaj post
Sta grah kaze za nocasnji boksacki mec? Boks zvijer protiv mma zvijeri.
Uzimaj 1,40 s obje ruke. Mayweather i dalje izgleda u punoj fizičkoj spremi tako da McGregorove šanse su izrazito slabe. Sve i da uspije pogodit Mayweathera koji je najbolji defanzivni borac ikad, opet nije dovoljno ako se ovaj ustane unutar odbrojavanja, a Irac nije poznat po tome da dovršava jednim udarcem ni u UFC-u (izuzev Alda koji je srljao naprijed, a Floyd to neće radit). Kako idu runde samo mu padaju šanse ,a da dobije na bodove je ravno nuli, tako da se nema tu puno razmišljat, max ulog po ovoj kvoti.

I sudac će bit protiv Conora, neće mu dat fizičku borbu, bit će stalno razdvajanje, svi McGregorovi trikovi će bit kažnjavani, to su sve Mayweatherovi ljudi. I ako sruši Floyda brojanje od 10 sekundi će trajat 25 sekundi.
Verter is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.08.2017., 21:10   #249
Velike su tu pare u igri...teoretski si u pravu ali...
Recimo jedno glediste...
http://www.bettingresource.com/the-m...rediction.html
Ne reklamiram nikog...naletio na ovo pa eto...
nutna is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.08.2017., 22:38   #250
Quote:
Verter kaže: Pogledaj post
Uzimaj 1,40 s obje ruke. Mayweather i dalje izgleda u punoj fizičkoj spremi tako da McGregorove šanse su izrazito slabe. Sve i da uspije pogodit Mayweathera koji je najbolji defanzivni borac ikad, opet nije dovoljno ako se ovaj ustane unutar odbrojavanja, a Irac nije poznat po tome da dovršava jednim udarcem ni u UFC-u (izuzev Alda koji je srljao naprijed, a Floyd to neće radit). Kako idu runde samo mu padaju šanse ,a da dobije na bodove je ravno nuli, tako da se nema tu puno razmišljat, max ulog po ovoj kvoti.

I sudac će bit protiv Conora, neće mu dat fizičku borbu, bit će stalno razdvajanje, svi McGregorovi trikovi će bit kažnjavani, to su sve Mayweatherovi ljudi. I ako sruši Floyda brojanje od 10 sekundi će trajat 25 sekundi.

Slažem se da je ovo sjajan koeficijent na Mayweathera i uplatio sam neki manji iznos na njega, a pričekat ću do ujutro i eventualno nekih posljednjih informacija pa možda uložiti i nešto malo više.

Ako procuri info da je npr. Mayweather zaglavio desnu ruku u striptizeti i slomio prste, onda se isplati i staviti na Conora, inače nikako, koeficijent od 3,9 je smiješno nizak i onaj početni od 11 je daleko realniji.
kastrol_trol is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.09.2017., 17:51   #251
eto ga na sinoć na emiju, svi istaknuti največi favoriti dobili, mogla se fina para dić, možda su radi toga i povukli ponudu još prije 7 dana


DA

elejn iz sajnfelda 1.60
nikol kidman 1,30
litl big lies 2.00
veep 2,20
elizabet mos 2.00
riz ahmet 2,75


NE

/
babunovich is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.10.2017., 21:51   #252
evo počeo league of legends, favoriti ispali prilično uvjerljivi
http://www.index.hr/sport/clanak/kor...su/998994.aspx

ima u fabveta na te "nedodirljive" za sutra i preksutra

longzhu 1,13
SK Telecom 1,09
samsung galaxy 1,11

pa ko si hoće malo podić tečaj na tiketu
babunovich is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.10.2017., 23:50   #253
Pošto igram League of Legends od prve sezone, dakle nekih 7 godina, mogao bih napisati nešto o timovima, turniru i mečevima općenito ako nekoga zanima. Redovno pratim cijelu PRO scenu, imao sam i odličan profit tokom regularnog dijela sezone. Ako nekoga zanima, eto.

Uglavnom, Koreja (Longzhu, SKT, Samsung) i dalje miljama ispred svih ostalih regija. Grupna se faza igra u Bo1 formatu tako da bi tu još i mogli vidjeti nekih iznenađenja. Ne samo da bi mogli, nego vjerujem da i hoćemo, sigurno. Poslije toga, knockout faza se igra u Bo5 formatu. Dobiti Koreju u Bo5, dakle uzeti im 3 gejma... jako teško. Prema tome i ne čudi da su SKT i Longzhu postavljeni kao prvi favoriti za osvajanje cijelog turnira. Osobno mislim da će netko od te 2 ekipe uzeti turnir. Samsung nije na toj razini a ostali timovi jako teško mogu parirati SKT i Longzhu u Bo5.

Ukratko o povijesti natjecanja:
Prvu sezonu osvojio je Fnatic. Tada igra još nije bila toliko razvijena i ako se ne varam, glavna nagrada je bila "samo" 50k dolara. Drugu sezonu je osvojio Taipei Assassins. Sjećam se kao da je jućer bilo. Došla ekipa maltene od nikud i osvojila cijeli turnir. Mislim da ih nitko nije vidio ni blizu finala a kamoli kao osvajače cijelog turnira. Tada na scenu dolazi Koreja i SKT koji su osvojili treću sezonu. Četvrta sezona je protekla u dominaciji Samsung timova, Blue i White. Strašni timovi u to vrijeme. Nakon toga su se određena pravila promijenila unutar natjecanja u Koreji, Samsung organizacija se manje više raspala te su svi igrači većinom otišli u Kinu gdje su im nudili ogromne pare u odnosu na ostanak u nekom od Korejskih timova. Cijelu tu situaciju gdje su se pokušavali izgraditi novi, takozvani supertimovi, iskoristio je SKT koji osvaja petu i šestu sezonu. Ove, sedme sezone, imali su laganih poteškoća u regularnom dijelu u Koreji. Longzhu je bio taj koji je to sve skupa iskoristio i uzeo finale ljetnog dijela natjecanja. Longzhu je inače tim koji se manje više pojavio od nikuda. Kombinacija iskusnih igrača i rookija se pokazala kao dobitna. Odlično igraju, osvojili su ljetni dio natjecanja u Koreji i evo ih uz SKT, glavni favoriti za osvajanje Worldsa.

Fun fact: Za one koji ne znaju, naš Hrvat igra za europski tim G2. S obzirom da je poprilično dobar, rekao bih da će igrati barem još par godina na ovom nivou a samim time i uzeti brdo para, kao i do sada.

Današnji odigrani mečevi ukratko:
Naglasio bih da se Immortals odlično držao protiv Longzhua. Imali su prednost od nekakvih 3-4k golda. Tada Longzhu radi ono što dolikuje top timovima, u stotinki sekunde su prepoznali situaciju, shvatili da Immortals ide na Dragona te su oni ošli na Barona. Doslovno su u sekundi preokrenuli cijeli gejm. Sekunda je bila potrebna da Immortals tim stigne do Barona prije nego ga Longzhu ubije a vjerujem da bi to onda još više povećalo vodstvo Immortalsa i vrlo vjerojatno dovelo do pobjede. No eto, ta sekunda je bila dovoljna da Longzhu ipak uzme Barona i kompletno preokrene i završi gejm u nekakvih 5 minuta. (Onima koji nikada nisu vidjeli ili igrali igricu, ovaj će dio biti kao čitanje nekakvog stranog jezika vjerojatno ali jbg, ukratko sam htio objasniti što se izdogađalo jer nije bilo baš toliko "clean" kao što bi neki očekivali)

SKT vs C9, SKT je to laganica riješio. Od poćetka su držali sve konce u svojim rukama što bi se reklo i rutinski pobjedili.

Gigabyte Marines, Vijetnamci, iznenađenje dana za većinu. Za neke da, za neke ne. Iskreno, za mene i ne baš. Vidjet ćemo što mogu napraviti protiv Immortalsa i Longzhu, vjerojatno ne puno ali protiv Fnatica sam nekako i očekivao da bi mogli pobjediti. Rekao bih da su ih dobili na temelju čudne igre, čudnih odabira champova i čudne strategije općenito. Teško je nekome objasniti na što točno mislim jer vjerujem da velika većina vas ovdje nema pojma o igrici tako da, šta god da napišem, bilo bi ono: "kaj si rekel?"

Sutrašnji mečevi:
Ovako na prvu gledano, gledam koeficijente i čudno mi je da su Immortals i Fnatic postavili oboje na 1.90. Sviđa mi se kako Immortals igra, kako je igrao tokom regularnog dijela sezone. Dobri su, što su i pokazali danas protiv Longzhua dok Fnatic nije više onaj Fnatic od ranijih sezona. Mislim da će nakon ove sezone ići u rebuild ekipe. Vijetnamci su ih uspjeli iznenaditi sa svojom čudnom strategijom. Ovdje toga neće biti pa će biti zanimljivo vidjeti kako će Fnatic odigrati ovaj gejm. Ja dajem prednost Immortalsu i po ovom koeficijentu, definitivno se kladim na njih.

Pobjeda Immortals 1.90
Pobjeda Fnatic 1.90


Longzhu vs Gigabyte marines. Baš me zanima ovaj gejm, zanima me kako će Vijetnamci pristupiti ovom gejmu. Njihova jedina šansa je da nekakvom ludom taktikom pokušaju iznenaditi Longzhu, kao što su iznenadili Fnatic danas. Prva stvar, Longzhu je vidio kako su igrali, dakle sada će manje više biti spremni i na tako nešto. Drugo, čak da se nešto tako ludo i dogodi, ne mogu se uspoređivati Longzhu i Fnatic, čisto sumnjam da bi i tada Vijetnamci mogli zatvoriti gejm tako da bi ovo Longzhu trebao i morao lagano riješiti. UPDATE: Vijetnamci će navodno ići sa nekakvom ludom strategijom koju do sada nitko nije nikada koristio tako da se potvrdilo ono što sam i mislio, da će ići sa ludom strategijom jer im je to jedina šansa. Sada još više čekam ovaj gejm. Ili će biti zbilja nešto toliko ludo da možda čak i uspije ili će biti totalni fail, nema trećeg.

Pobjeda Longzhu 1.18
Pobjeda Gigabyte Marines 5.00


EDG vs SKT. S obzirom kako su i jedni i drugi odigrali, mislim da bi ovdje neće biti iznenađenja. Istina da C9 vjerojatno nije ekipa po kojoj bi mogli donositi nekakve zaključke ali s obzirom da je SKT to rutinski odradio i s obzirom kako je EDG odigrao svoj gejm protiv ahq, ja kažem SKT uzima ovo.

Pobjeda EDG 3.75
Pobjeda SKT 1.28


ahq vs C9. E ovdje bi moglo biti svašta. C9 nije imao nikakve šanse protiv SKT danas, Korejci su to rutinski riješili. S druge strane, ahq odigrao dobar gejm protiv EDG i pobjedio. Dosta toga će ovisiti o pick/ban fazi i kako će koji tim odabrati svoje champove. Po meni su ove 2 ekipe više izjednačenije nego što to koeficijent prikazuje i zato ću odigrati da ahq pobjeđuje sutra. C9 je puno toga forsirao protiv SKT danas, zbilja nepotrebno. Takve 2 situacije su ih koštale ranog vodstva a s obzirom da je to bio SKT s druge strane, ovi su to rutinski riješili.

Pobjeda ahq 2.37
Pobjeda C9 1.60


Flash wolves vs TSM. TSM, najjača ekipa iz Amerike. Ostali su u istom sastavu kao i prošle sezone. Odlični su, drže nekakvu konstantu i mislim da ove godine konačno mogu napraviti značajniji rezultat. Dobili su odličnu skupinu, rekao bih daleko najbolju/najlakšu. S druge strane, FW, osvajači LMS regije, u finalu dobili ahq sa laganih 3 0. Ovdje jednostavno moram ići sa TSM. Puno ulažu u ekipu, brand, ovo im je prilika da iz skupine izađu kao pobjednici i tako izbjegnu Koreju u četvrtfinalu a da bi to ostvarili, moraju sutra krenuti sa pobjedom.

Pobjeda FW 2.15
Pobjeda TSM 1.72


WE vs misfits. Kina protiv Europe. Ne sviđa mi se baš ovaj Misfits. Nova su ekipa, nemaju puno iskustva, zapravo nemaju nikakvog iskustva, barem što se tiče ovako velikih scena. S druge strane Kinezi s puno više iskustva. Igrali play-in fazu ovdje također. U grupnoj fazi imali 4 0, u knockout fazi dobili 3 0 ekipu Young Generation. Mislim da ovdje ne bi smjelo biti iznenađenja, dakle WE dobija ovo.

Pobjeda WE 1.28
Pobjeda Misfits 3.75
missfortune25 is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.10.2017., 00:00   #254
care, odlican post
uzeo sam stogod ovih tvojih predvidanja i uplatiop cemo vidjet kako ce proci
Padrone is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.10.2017., 00:16   #255
Eto, super Ma mogao bih napisati cijeli knjigu o igri, timovima, natjecanju, mečevima itd. ali evo, za poćetak dosta valjda.

Moram priznati da ne volim baš ovaj dio natjecanja jer se igra Bo1. Ekipe se ne poznaju međusobno pošto ne igraju u istim regijama pa je samim time dosta velik faktor iznenađenja kao što smo mogli danas vidjeti između Fnatica i Gigabyte Marines.

Onaj tko prati igru i PRO scenu, zna da je Bo1 zajebana stvar. Zato se u glavnim regijama ni ne igra Bo1 tokom regularnog dijela sezone jer shvaćaju da nema smisla, samo štete svojim timovima i regiji.

Zašto kažem da je zajebana stvar? Zato što je to jedan gejm samo. Dakle, tvoj trener vas je pripremio. Pripremio vam je određenu taktiku. Proučio je protivnika, kakav stil igre imaju, kakve champove biraju, kakvu kompoziciju champova itd. Prema tome on onda sastavlja njihovu taktiku. I šta se onda dogodi na tim Bo1. Dođe ti ekipa ko ovi Vijetnamci, odaberu neku skroz ludu taktiku sa ludim champova. Taktiku na koju ti nisi spreman, taktiku protiv koje ti nisi igrao, nemaš iskustva igranja a samim time onda i nisi siguran kako igrati protiv toga. A tebi ulazi u igru i ti krećeš igrati protiv takve taktike odma, pa se ti snađi. Zbog toga su ovi Vijetnamci i dobili Fnatic, iako je Fnatic bio izraziti favorit u kladionicama.

A sad si zamisli da se igra Bo3 ili Bo5. Ok, izgubio si prvi gejm, iznenadili su te sa tom ludom taktikom ali ok, sad imaš vremena porazgovarat sa trenerom i ekipom šta i kako. Imaš vremena prilagoditi se za sljedeči gejm i nastavak serije. Tad više nema toliko iznenađenja. Znaš otprilike šta možeš sada očekivati i odmah je lakše igrati. Zato sve glavne regije preferiraju Bo3 serije tokom regularnog dijela natjecanja a ne Bo1 jer se u Bo1 svašta može dogoditi.

Onaj tko igra igru i/ili prati, taj zna da i najmanja pogreška može značiti gubitak gejma. Ako ne baš gubitak gejma, onda sigurno jako težak povratak u gejm što bi se reklo.

Zato baš i ne volim ovaj Bo1 dio natjecanja i lupati neke dobre pare na to jer, realno, sve je moguće. Sjećam se prošlog Worldsa samo, pun klinac iznenađenja bilo u toj Bo1 fazi, padali koefi 1.10 čak. Primjerice, igraju Longzhu vs Gigabyte Marines sutra. Bo1. Pobjeda Longzhu je 1.18. Ja na to recimo nikad ne bih stavljao velike pare baš iz tog razloga što je Bo1, svašta se tu moće dogoditi. A daj mi recimo taj isti koeficijent sa istim timovima u sljedećoj fazi kad se igra Bo5 i odigrat ću cijelu banku na to jer nema šanse da Longzhu izgubi 3 gejma. Može izgubiti možda 1, ako ovi iznenade sa nekom ludom taktikom. I to je veliko možda. Ali 3 gejma da izgube, nema šanse Sjećam se u 4. sezoni, došlo se u knockout fazu, igra se znači Bo5. Sve pare koje sam imao sam stavljao na pobjedu Samsung White. Četvrtfinale, polufinale i finale. Lagnica dobili sve. Tako će biti i ove sezone. Ovu Bo1 fazu lagano, ništa pretjerivat a kad krene Bo5, onda tu nema nema iznenađenja, samo trpaj
missfortune25 is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.10.2017., 05:39   #256
nabacio sam post nadajući se nekom responsu pošto nemam pojma o igri, ali ovakvom responsu
znači kad prođu prve tri u grupnoj fazi udari punim na te korejance

uskoro počinju i dota, starcraft, warcraft tu nisu tako mali koefi
babunovich is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.10.2017., 11:50   #257
Grupna faza se igra Bo1 kao što sam već rekao, svaka ekipa igra 6 gejmova. Dakle, svako sa svakim igra dva puta. Prve 2 ekipe iz svake grupe idu dalje i onda se igra Bo5 gdje su Korejci teško pobjedivi. Vidit ćemo još kako će se sve odigrati i ko će koga dobiti u četvrtfinalu, ali da, u pravilu je to tako, trpa se na Korejce čim se dođe na Bo3 ili Bo5

Ne kažem da i sada nisu favoriti. Jesu, dapače, samo što se zbilja puno toga može dogoditi u tom jednom gejmu, pa da se ne ponavljam od sinoć

Uglavnom, završio prvi gejm danas.

FW vs TSM. Kakav gejm haha, 55 minuta. FW imao vodstvo od poćetka. Nekako mi se čini da je TSM previše forsirao igru oko Heralda što ih je koštalo ranog deficita u goldu ali ništa strašno. Zatim FW radi odličan potez, uzima Barona i povećava vodstvo na nekakvih 5k golda. Pa onda TSM ubija junglera FW, što znači da sada oni idu po Barona. Uzmu Barona i totalno preokrenu gejm, skoro ga i završe odma. Pa onda opet par odličnih 5v5 borbi, malo jedni, malo drugi. Sve u svemu, manje više točno onako kako sam i očekivao. Svenskeren (TSM) jako loš. Ne znam šta je s njim, ali taj lik ili odigra jeben gejm ili bude jako loš. S druge strane Hauntzer i Doublelift (TSM) odlični, carrijali cijeli gejm ja bih rekao. Bjergsen i biofrost solidni. S druge strane, FW isto odlično odigrao, pogotovo top i jungler. Sve u svemu, jeben gejm, TSM dobio
missfortune25 is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.10.2017., 11:58   #258
Svaka cast care!
Glavno da se meni tomi rugao kad sam pitao za azerbajdzanski nogomet...kao ko bi to uopce sa foruma pratio... a gle ovo ko da kineski citam ))
nutna is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.10.2017., 12:22   #259
Čuj, svako ima svoje nešto šta voli i prati. Ja eto pratim ovo

Drugi gejm upravo završio, WE vs misfits. Spor poćetak, 15ak minuta nikakve akcije, onda su Kinezi ubacili u višu brzinu. Slijedi silovanje i gejm se završio u sljedećih 10ak minuta. Nema se tu šta reć. Kinezi im ništa nisu dali, skoro pa savršen gejm što bi se reklo. Dobili su samo jedan jedini turret. Sve drugo 0 bodova. Laganica, rutinski dobio WE.
missfortune25 is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.10.2017., 12:34   #260
Aj bas napisi na kraju kolko ti je analiza proslo. Drzim ti fige
nutna is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 06:52.