Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Posao i karijera > Informacije o poslodavcima

Informacije o poslodavcima Misija: zaposlenje!

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 21.02.2008., 14:14   #1
Ledo

eto bas sam vidio natjecaj za mjesto ing.elektrotehnike u ledu.
jel znam netko kakvi su uvjeti tamo (placa - otprilike, ekipa, )
tomo_kt is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.02.2008., 16:30   #2
ledo

ja sutra idem na testiranje za ledo. pozicija asistent brand managera. ima ko kakve informacije kakva su testiranja? da li su sva testiranja za firme unutar agrokor grupe ista?
-Tia- is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.06.2008., 17:50   #3
Ledo

Zanima me da li je bio možda netko na testiranju za Ledo ? Mene su danas zvali i rekli su mi da dođem već sutra na testiranje za radno mjesto pripravnika ekonomske struke jer imam manje od dvije godine radnog staža u struci. Pitala me jesam li bila unutar zadnje dvije godine na testiranju za Agrokor. Pretpostavljam da je onda za Agrokor isto testiranje. Od čega se sve sastoji testiranje i da li je teško? Znam samo da traje 2 i pol sata.
prilika is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.06.2008., 17:55   #4
Zanima me da li je netko bio na testiranju u Ledu za radno mjesto pripravnika ekonomske struke? Mislim da je za Agrokor isto testiranje pa ako mi može netko reći tko je bio na testiranju u Agrokoru. Idem već sutra na testiranje u tu firmu pa me zato zanima. Što će sve biti na testiranju i da li je teško? Na što posebno treba obratiti pažnju?
prilika is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.06.2008., 18:59   #5
ako ti pomaže, ja sam bila u Zvijezdi prošle godine..
Uglavnom, ostala mi u sjećanju MATEMATIKA!! to nisam nigdje drugo srela.. Naravno da je pola ostalo prazno Di ću se toga sjetiti ) Ostalo standardno kao i na drugim testovima, "psiho" pitanja, u biti, nema tu nekog znanja.. već više o osobnosti.. I da, onaj test "logike" ili sl.. izbaci uljeza i sl..
Traje sto godina, a sad ako ti upali doći i do posla.. ispalati se
Inače, ja sam se javila za marketing, ali mislim da je test isti za sve.

Samo opušteno i SRETNO!
__________________
Girls just want to have fun!
Clarice is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.06.2008., 08:54   #6
Quote:
prilika kaže: Pogledaj post
Zanima me da li je bio možda netko na testiranju za Ledo ? Mene su danas zvali i rekli su mi da dođem već sutra na testiranje za radno mjesto pripravnika ekonomske struke jer imam manje od dvije godine radnog staža u struci. Pitala me jesam li bila unutar zadnje dvije godine na testiranju za Agrokor. Pretpostavljam da je onda za Agrokor isto testiranje. Od čega se sve sastoji testiranje i da li je teško? Znam samo da traje 2 i pol sata.


Ledo-Agrokor

Imaš ovo jer sam ja imao to isto :

Na kraju je psihološko testiranja koje se sastoji od 185 pitanja, standardna pitanja sa tri odgovora, mogućnosti su bile sljedeće : točno, netočno i neutralno, ali i ponuđeni konkretni odgovori (da li bi više voljeli raditi : u tim, sam, ništa on navedenog). Ovaj test vam nije vremenski ograničen.
Primjerice neka od pitanja:
• Da li bi zastali pri nekom gradilištu neke zgrade ili predstave,
• da li ste osoba koja prva počinje razgovor pri upoznavanju sa novim ljudima,
• da li mislite da imate prijatelje koji vas samo iskorištavaju,
• da li volite sanjariti ili više raditi na konkretnom projektu,
• da li su vaše ideje presložene da bi predugo vam trebalo da ih objasnite drugima,
• da li vam nered smeta pri obavljanu vaši zadataka,
• da li svaki posao mora biti obavljen sa jednakom mjerom pažnje,
• da li volite objedovati sam,
• možete govoriti o svojim osjećajima sa nepoznatom osobom,
• ako postoji opravdani razlog, pravila se mogu prekršiti , itd...

A to ti je ovo : ## 16 faktora ličnosti – 16PF / 5. revizija Naklada Slap: B
Naziv: 16 faktora ličnosti/5. revizija
Skraćeni naziv: 16PF5
Autori: R. B. Cattell, A. Karen S. Cattell, Heather E. P. Cattell
Godina prvog i revidiranog izdanja: 1949.; 1993.
Godina prvog hrvatskog izdanja: 1999.
Namjena - predmet mjerenja:
Upitnik je namijenjen mjerenju 16 primarnih faktora ličnosti i 5 općih faktora.
Primarni faktori ličnosti koje upitnik obuhvaća jesu:
toplina opreznost
rasuđivanje apstraktnost
emocionalna stabilnost privatnost
dominacija bojažljivost
živahnost otvorenost za promjene
svijest o pravilima samodovoljnost
socijalna odvažnost perfekcionizam
osjetljivost napetost
Opći faktori koji se mogu izvesti iz primarnih jesu:
ekstraverzija anksioznost
nesentimentalnost neovisnost
samokontrola
Stil odgovaranja mjeri se na tri ljestvice: ljestvici upravljanja dojmovima, ljestvici rijetkih odgovora i ljestvici učestalog biranja odgovora točno.
Upitnik se koristi u profesionalnoj orijentaciji i selekciji, u bračnom i profesionalnom savjetovanju
Ispitanici: Od 16 godina nadalje
Oblik: 16PF/Ž (oblik za žene) i 16PF/M (oblik za muškarce)
Broj čestica: 185 čestica
Primjena: Individualna ili skupna, prosječno traje 35-50 minuta
Ocjenjivanje odgovora: Objektivno, pomoću CD-a za ocjenjivanje ##

Pa imaš jednu skupinu zadataka matematičkih… množenje, dijeljenje, oduzimanje, ponuđene odgovore…primjerice 12xxxx:80=1470,5 , kao što vidiš malo su zeznuti ti moraš naći ove 4 znamenke…i dosta ti vrijeme brzo prolazi…isto imaš par zadataka s funkcijama , koliki je x , imaš ponuđene odgovore…
Pa onda s pojmovima…koji su bliski, istog značenja i suprotni, pa slikama, redosljed što bi trabalo doći...
I još jedan psihološki…ne sjećam se više…

Nemaš pauzu, i ne možeš koristiti kalkulator.
Ja kad sam bio, ok je bilo.

Vaš FIREball
__________________
Fireball
fireball.cro is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.06.2008., 10:02   #7
Hvala FireBall !
Ta obična matematika mi je lagana, imala sam tako nešto slično već na jednom testiranju i dobro sam to znala. Jedino se ne sjećam baš gospodarske matematike, ali to valjda neće biti. Evo još malo pa uskoro krećem danas na to testiranje. Nadam se da će biti više sreće nego na dosadašnjim testiranjima jer sada već imam nekog iskustva.
prilika is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.06.2008., 07:57   #8
Testiranje za Ledo:

Traje 2 i pol sata.

1. dio traje 25 minuta - test verbalnog rasuđivanja, pr.
... je prema lavežu kao mačka prema...
a) lav - mačić
b) pas - mačka
c) pas - mjaukanje
d) lajanje - mjaukanje

Ima tu i zeznutih zadataka, da se zapitaš jesu li se oni zeznuli u sastavljanju istih, ili po kom su ih principu sastavljali.

2. dio traje pola sata - matematički test

prilično jednostavno, osim ako se u jednom trenutku uhvatite u spoznaji da se ne sjećate kako se množe razlomci ( )

3. dio traje nešto kraće - test apstraktnog razmišljanja (aka standardni internetski test inteligencije - koji lik slijedi)

Meni nije bilo dostatno ponuđeno vrijeme da završim treći dio, al bože moj, ne možemo svi bit apstraktni, netko mora i razmišljati logično.

4. dio je onaj što je kolega rekao psihotest. Nije mi sjeo. Mrzim psihotestove.

P. S. Brijem da ću dobit ovaj job.


Eto, nadam se da sam kome pomogla.
__________________
"I went on a diet, swore off drinking and heavy eating, and in 14 days I had lost exactly two weeks."
Joe E. Lewis
MoKoSh is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.06.2008., 08:06   #9
Neka bude testiranje ali neka sve izvedu u jednom krugu tako da ne moram 3-4 puta ići na razgovor a onda "Žao nam je"....
Vrlo loša iskustva imam sa Oktal-pharmom za razliku od Belupa koji je vrlo profesionalan i prvo je razgovor a tek onda eventualno testiranje
Nažalost, u Belupu su me odbili ali su bili OK
morsky is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.06.2008., 13:36   #10
da li tko zna što se traži na razgovoru za posao u Ledu?!
floraflo is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.06.2008., 23:37   #11
Quote:
floraflo kaže: Pogledaj post
da li tko zna što se traži na razgovoru za posao u Ledu?!
A tebe su zvali? Bio/la si na testiranju prošli tjedan? Molim te odgovori, da znam dal' da čekam ili da tražim dalje.
__________________
"I went on a diet, swore off drinking and heavy eating, and in 14 days I had lost exactly two weeks."
Joe E. Lewis
MoKoSh is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.08.2008., 12:17   #12
Početkom 6. mjeseca je bio veliki natječaj u Ledu, tražili su pripravnike.......da li su se kome javili nakon testiranja i zvali na razgovor???
Ninna is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.08.2008., 12:32   #13
Početkom 6. mjeseca je bio veliki natječaj u Ledu, tražili su pripravnike.......da li su se kome javili nakon testiranja i zvali na razgovor???
Ninna is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.08.2008., 19:56   #14
Quote:
Ninna kaže: Pogledaj post
Početkom 6. mjeseca je bio veliki natječaj u Ledu, tražili su pripravnike.......da li su se kome javili nakon testiranja i zvali na razgovor???
Mene su zvali na razgovor. Zvali su me negdje krajem sedmog mjeseca. Nisam išla.
__________________
Sutra samo što svaki dan ne dođe -
jutra već su zaboravljena
- bogatstvo trenutka izgubljeno.
Opal is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.09.2008., 09:45   #15
Quote:
Ninna kaže: Pogledaj post
Početkom 6. mjeseca je bio veliki natječaj u Ledu, tražili su pripravnike.......da li su se kome javili nakon testiranja i zvali na razgovor???

Moje mi iskustvo pokazalo ako te ne zovu u roku dva tjedna poslije bilo kojeg testiranja slobodno traži dalje …(mene su znali već zvati nakon dva dana od testiranja za razgovor prvenstveno banke, ali i kad sam bio u Agrokoru isto nakon 4 dana od testiranja)...ništa od toga.

Vaš FIREball
__________________
Fireball
fireball.cro is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.01.2010., 11:21   #16
Quote:
Mari_7 kaže: Pogledaj post
Treba debela, debela, veza za upad u Agrokor (odnosno preporuka ) - njihova baza podataka ne znači ništa ako pucaš na neko "jače" radno mjesto (asistent,voditelj,rukovoditelj itd.)
Baze podataka se obično koriste za radna mjesta tipa prodavač, skladišni radnik, radnik u proizvodnji.
Plaće su OK (opet - za više pozicije), za prodavače i radnike kao i svugdje - minimalac. Visina plaće opet ovisi i o firmi unutar koncerna - nisu svugdje iste.

ne znam na kakve radnike misliš ali u jednom Ledu i pogotovo Jamnici ima samo operateri, voditelji linija i majstori. Koji imaju i više nego dobre koeficijente bar za prehrambenu branšu i gdje je manje više skoro sve automatizirano i nema previše fizičkog rada što se ne bi moglo reć za koeficijente i uvjete rada u jednoj podravki, krašu ili badelu
-mobyXXL- is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.06.2010., 17:14   #17
Da li zna tko kakvi su uvjeti u Ledu, te opis radnog mjsta Viši prodajni predstavnik? Da li to idete po trgovinama i slažete police sa Ledinom robom ili...?
recro is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.06.2010., 15:21   #18
Geomicro

Quote:
recro kaže: Pogledaj post
Da li zna tko kakvi su uvjeti u Ledu, te opis radnog mjsta Viši prodajni predstavnik? Da li to idete po trgovinama i slažete police sa Ledinom robom ili...?
Da li netko zna kako je tamo raditi? da li je netko bio tamo na razgovoru za posao? što pitaju? ja idem sutra ...

a što se tiče Leda ... tamo su uvjeti rada super (božičnica, regres,...),
mislim da prodajni predstavnik ima dosta posla, pregovara s kupcima, pazi dal je roba u škrinjama dobro složena (sigurno je složenije od toga, ipak je to viši prodajni predstavnik), uglavnom, terenski rad oko mjesta stanovanja
ak će biti testiranje to je standardno, test inteligencije, osobnosti, oko 2h traje
sretno!
dinomali is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.09.2010., 18:31   #19
Pozdrav,

zanima me zna li netko sto obuhvaca posao Viseg prodajnog predstavnika (za kojega se trazi VSS) u ovoj firmi? Je li to uredski ili terenski posao, radno vrijeme, placa, mogucnost napredovanja i povisica i sl? Bilo kakva saznanja su dobrodosla jer mi je prilicno hitno pa bih molila sve koji imaju bilo kakvu informaciju da budu ljubazni i podijele ju sa mnom.

Ukoliko bas ne znate konkretno za Ledo, mozete napisati za bilo koju drugu firmu iz koncerna Agrokor, premda uvjeti uopce ne moraju biti isti, ali da mi bude bar otprilike orijentir.

Unaprijed duboko zahvalna.
malaslikarica is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.09.2010., 21:10   #20
Quote:
malaslikarica kaže: Pogledaj post
Pozdrav,

zanima me zna li netko sto obuhvaca posao Viseg prodajnog predstavnika (za kojega se trazi VSS) u ovoj firmi? Je li to uredski ili terenski posao, radno vrijeme, placa, mogucnost napredovanja i povisica i sl? Bilo kakva saznanja su dobrodosla jer mi je prilicno hitno pa bih molila sve koji imaju bilo kakvu informaciju da budu ljubazni i podijele ju sa mnom.

Ukoliko bas ne znate konkretno za Ledo, mozete napisati za bilo koju drugu firmu iz koncerna Agrokor, premda uvjeti uopce ne moraju biti isti, ali da mi bude bar otprilike orijentir.

Unaprijed duboko zahvalna.
Zaboravila sam na pocetku napisati da se moj upit odnosi na tvrtku Ledo d.d.

Jos jednom hvala unaprijed.
malaslikarica is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 04:25.