Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Posao i karijera > Informacije o poslodavcima

Informacije o poslodavcima Misija: zaposlenje!

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 20.12.2013., 10:27   #81
Quote:
meriemchr kaže: Pogledaj post
a jesu li koga zvali?
mene jos nisu....sutra je zadnji dan pa ce valjda nazvati...
nisu ni mene, ali ja imam do 30. rok
__________________
This time next year we'll be millionaires!

MLB 2016: 219/338; 64,79%
zoom-zoom is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.12.2013., 13:39   #82
Razgovor obavljen , navodno ce se javiti pocetkom sijecnja sa daljnjim uputama
__________________
This time next year we'll be millionaires!

MLB 2016: 219/338; 64,79%
zoom-zoom is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.12.2013., 14:12   #83
i kak je prošlo?Kaj su te pitali?
__________________
40-year old virgin D2!Still???LOL
Jeguljica is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.12.2013., 14:59   #84
Ajde malo opširnije o tom telefonskom razgovoru :-)
Enid is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.12.2013., 18:02   #85
Pa ono klasicno - zasto bas Ikea? neke stvari o bivsem radnom mjestu, koje su mi mane, s kakvim ljudima bi volio raditi, sto mislim o tom radnom mjestu za koje sam se javio... nista strasno, ugodan razgovor, trajalo je 15 minuta

Svidja mi se sto ce se brzo znati da li idem dalje ne
__________________
This time next year we'll be millionaires!

MLB 2016: 219/338; 64,79%
zoom-zoom is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.01.2014., 12:54   #86
Hvala!
Enid is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.01.2014., 18:24   #87
Da li je tko vec obavio osobni intervju u Zagrebu? Da li je intervju na engleskom ili hrvatskom? Sto ocekivati?
Puno hvala
head11 is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.01.2014., 18:46   #88
i osobni intervju ce ti biti na engleskom...


mene su zvali sa dva tjedna zakasnjenja ... ali su ipak zvali
meriemchr is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.01.2014., 18:59   #89
hvala na brzom odgovoru meni su javili sve u roku, ovaj tjedan idem na razgovor, jedino mi nisu znali reci na kojem ce jeziku biti razgovor. kako razgovor izgleda, imaju li neka određena pitanja ili je više-manje poput klasicnog razgovora za posao?
head11 is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.01.2014., 13:10   #90
Ne mora bit razgovor uzivo na engleskom, meni je bio na hrvatskom jer ga je vodio direktor/voditelj tog sektora..
S tim da kad me je prethodno zvao telefonski onda se u jednom trenutku prebacio na engleski cisto da provjeri znanje..
Pitanja su manje vise klasicna na razgovoru uzivo s tim da treba poznavat tematiku o poslu na koji,se prijavljujes..nakon kratkog vremena(10ak dana)se jave s povratnom informacijom..imaju brdo prijava, i to im je najveca preokupacija trenutno..
Zadnji krug razgovora, koji je u biti testiranje, krece pocetkom veljace..naravno tu govorim o raznim voditeljima(srednjim i nizim)
Oni koji dobiju posao pocinju u travnju..e sad, kad krece val zaposljavanja za radnike, to ne znam..
Eto, ako vas jos sta zanima, pitajte..
__________________
Volim sve što vole mladi, a ni ostalo mi nije mrsko
nev75 is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.01.2014., 17:49   #91
Pozdrav svima,
ja sam se isto javila na natjecaj u Ikei i dobila odgovor mailom i najavu telefonskog razgovora.
Sada nestrpljivo cekam. Ono sto me zanima je intervju jedan na jedan... koliko otprilike traje i moze li netko reci vise o pitanjima...
Sto pitaju... molim vas detaljnije. I taj evaluacijski centar i provjera poslovnih vjestina... zna li netko nesto vise o tome?
Hvala svima!
woman5 is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.01.2014., 08:52   #92
Da li ima neki e-mail, na koji im se može poslati molba? Zakasnila sam na natječaj, a definitvno moram promijeniti posao.
sunce moje is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.01.2014., 17:08   #93
A prijave zaprimaju samo prek svojeg neko servera. A mozes potrazit na njihovoj stranici neki mejl ak ima i poslat otvorenu molbu.

posl'o ja to s mob'tela
samjednopitanje is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.01.2014., 01:19   #94
Telefonski razgovor obavljen...mislim da se nisam baš nešto proslavila
No šta je-tu je...rečeno mi je da čekam tri tj na odgovor i da je početak rada pred ljeto...možda ne počinju svi u isto vrijeme
Kitty-Cat is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.01.2014., 01:24   #95
Quote:
sunce moje kaže: Pogledaj post
Da li ima neki e-mail, na koji im se može poslati molba? Zakasnila sam na natječaj, a definitvno moram promijeniti posao.
Biti će još puno natječaja u 3mj pa malo prati oglase...ovo su sad još više-manje za voditelje...koliko ja znam nema drugog načina prijave osim direktno na oglas
Kitty-Cat is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.01.2014., 08:56   #96
Quote:
Kitty-Cat kaže: Pogledaj post
Biti će još puno natječaja u 3mj pa malo prati oglase...ovo su sad još više-manje za voditelje...koliko ja znam nema drugog načina prijave osim direktno na oglas
Ma znam , al ne znam da li će tada biti nešto za mene. Ja sam grafičar.

A šta nije bilo dobro na tvom razgovoru?
sunce moje is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.01.2014., 10:17   #97
Quote:
Kitty-Cat kaže: Pogledaj post
Telefonski razgovor obavljen...mislim da se nisam baš nešto proslavila
No šta je-tu je...rečeno mi je da čekam tri tj na odgovor i da je početak rada pred ljeto...možda ne počinju svi u isto vrijeme
Koja su ti pitanja postavili?
Ja čekam poziv i baš sam nervozna oko toga...
Enid is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.01.2014., 12:56   #98
Primila poziv jucer i proslo ok, teta rekla javiti se za 30 dana mailom sa odgovorom.
No ne znam posto sam se javila na 2 pozicije da li ce me zvati jos jednom ili ovaj jucerasnji
Intervju pokriva obje pozicije jer su vrlo slicne. Je li imao netko slicno iskustvo?
woman5 is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.01.2014., 12:59   #99
E da i pitanja su bila... moje proslo radno iskustvo, zasto Ikea, da li dijelim iste vrijednosti sa Ikeom, moje vrline i mane... sve na engleskom u trajanju cca 20min.
Sretno
woman5 is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.01.2014., 17:29   #100
Enid i sunce moje...moram reći da je gospođa koja je zvala bila vrlo ljubazna i korektna...pitanja su standardna...uglavnom zašto Ikea...šta si radila do sad, nešto o radnom mjestu za koje si se prijavila...samo ja imam osjećaj da sam u nekim stvarima bila nedorečena i zbunjena...jednostavno mi nije bio dobar dan
Ali ipak se nadam da ću dobit šansu za popravni u živo
Kitty-Cat is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 05:57.