Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Posao i karijera > Informacije o poslodavcima

Informacije o poslodavcima Misija: zaposlenje!

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 29.11.2011., 16:21   #21
prodavac u plodinama? placa itd itd? HITNO!!
Victoria88 is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.11.2011., 10:17   #22
Quote:
Victoria88 kaže: Pogledaj post
prodavac u plodinama? placa itd itd? HITNO!!
2700 plus prijevoz, frendica počela raditi prije 15 ak dana ....jedan dan u tjednu slobodan, radi se 7 sati dnevno u dvije smjene..
laaraa is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.11.2011., 10:23   #23
Quote:
laaraa kaže: Pogledaj post
2700 plus prijevoz, frendica počela raditi prije 15 ak dana ....jedan dan u tjednu slobodan, radi se 7 sati dnevno u dvije smjene..
hvala
Victoria88 is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.11.2011., 12:48   #24
Quote:
laaraa kaže: Pogledaj post
2700 plus prijevoz, frendica počela raditi prije 15 ak dana ....jedan dan u tjednu slobodan, radi se 7 sati dnevno u dvije smjene..
Ja sam jednom čula dok sam čekala na blagajni, neki poznanik od te blagajnice ju je pitao kak radi.!? Ona je rekla od 7 do 17 h. E sad možda je nekoga mijenjala taj dan. Al 2700 kn plus prijevoz za 7 h dnevno je u redu, ali za 10 h čisto izrabljivanje.
__________________
Vocal trance, uplifting & progressive trance - muzika koja jedino danas nešto znači i zvuči.
Nella5 is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.12.2011., 15:32   #25
Quote:
Nella5 kaže: Pogledaj post
Al 2700 kn plus prijevoz za 7 h dnevno je u redu, ali za 10 h čisto izrabljivanje.
+ rad vikendom, blagdanima....za 2600kn (tu kod nas)....tko voli nek izvoli....da mi doma djeca placu i nemaju sta jest pregrizla bi jezik, ali ovako....
Victoria88 is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.09.2012., 14:31   #26
Plodine

Pozdrav,
Da li netko zna koje su place i radno vrijeme prodavaca u Plodinama?
Znam da rade svaki dan, cak neki ducani i ned. cijeli dan. Pa me zanima kakve su smjene, koliko dugo se radi, pretpostavljam da je jedan dan slobodan u tjedno, vjerojatno ne u vikendu... Kolike su place itd. Bilo koja informacija bi mi dobro dosla.
Puno hvala
Merima123456 is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.09.2012., 12:23   #27
je li kome što javljeno iz plodina, sa razgovora na Laništu??
marinazg86 is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.09.2012., 21:47   #28
Zanima me jesu li kome što javili iz plodina (lanište)????
marinazg86 is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.10.2012., 18:50   #29
Plodine-posao

Pozvana sam na razgovor u Plodine.Dali netko zna kako je raditi tamo i kakve su plače...?
tdolanski is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.10.2012., 23:39   #30
Quote:
tdolanski kaže: Pogledaj post
Pozvana sam na razgovor u Plodine.Dali netko zna kako je raditi tamo i kakve su plače...?
za koje radno mjesto si pozvana? i gdje, Zagreb ili?
mjehuriic is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.02.2013., 14:40   #31
plodine

ima li itko da je slao zamolbu za plodine (ovaj natjecaj sto je bio na nivou cijele drzave)??
jesu li ikog zvali?
fallen star is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.03.2013., 13:22   #32
Plodine d.d.

Imali li tko kakve povratne informacije u vezi natječaja za poslovođu i zamjenika poslovođe???
natječaj je bio do 19.2.
avon-mima is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.03.2013., 19:23   #33
Quote:
avon-mima kaže: Pogledaj post
Imali li tko kakve povratne informacije u vezi natječaja za poslovođu i zamjenika poslovođe???
natječaj je bio do 19.2.
meni se nisu javili
fallen star is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.03.2013., 08:06   #34
Quote:
avon-mima kaže: Pogledaj post
Imali li tko kakve povratne informacije u vezi natječaja za poslovođu i zamjenika poslovođe???
natječaj je bio do 19.2.
Ja čekam jedan drugi natječaj u plodinama , također ništa
mihael88 is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.03.2013., 15:32   #35
ima li itko kakva poznanstva u plodinama? zivo me zanima cemu je sluzio njihov natjecaj za poslovode po cijeloj hrv, znam barem 20 ljudi koji su se prijavili bez ikakve povratne informacije.. cak sam upitala poslovodu jednog prodajnog centra, na sto mi je odgovorila da uopce nije cula nista o tome da se traze radnici i pogledala me onako kao da sam ocajnica koja se nada nemogucem (i jesam )
uglavnom, zanima me cemu sluze takvi potezi neke uspjesne firme?
fallen star is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.03.2013., 19:06   #36
Quote:
fallen star kaže: Pogledaj post
ima li itko kakva poznanstva u plodinama? zivo me zanima cemu je sluzio njihov natjecaj za poslovode po cijeloj hrv, znam barem 20 ljudi koji su se prijavili bez ikakve povratne informacije.. cak sam upitala poslovodu jednog prodajnog centra, na sto mi je odgovorila da uopce nije cula nista o tome da se traze radnici i pogledala me onako kao da sam ocajnica koja se nada nemogucem (i jesam )
uglavnom, zanima me cemu sluze takvi potezi neke uspjesne firme?
Možda zato da vide kolika je zaintersiranost za njihoov poduzeće

ja sam se jednom prijavila za jednu firmu sličnu plodinama koji imaju poslovnice diljem Hr, i više djelatnosti. moj dečko radi kod njih u drugom gradu pa je malo ispitao za mene, a gazda rekao da nikoga ne planiraju zaposlit tako da..samo reklama
nplava is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.03.2013., 20:46   #37
Quote:
nplava kaže: Pogledaj post
Možda zato da vide kolika je zaintersiranost za njihoov poduzeće

ja sam se jednom prijavila za jednu firmu sličnu plodinama koji imaju poslovnice diljem Hr, i više djelatnosti. moj dečko radi kod njih u drugom gradu pa je malo ispitao za mene, a gazda rekao da nikoga ne planiraju zaposlit tako da..samo reklama
ah da.......to je i meni palo na pamet!
fallen star is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.03.2013., 17:31   #38
plodine

pozdrav ljudovi
19.2. je završen natječaj za poslovođe u plodinama na nivou cijele države..
zna li itko ikog koji znaju nekog da su mu se možda javili?????
fallen star is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.03.2013., 12:19   #39
Plodine

Zanima me dali je netko dobio poziv za testiranje, razgovor ili neku odbijenicu od Plodina za radna mjesta što su nudili (pomoćnici regionalnih koordinatora)?
Natječaj je završio prije tri tjedna.
Ja sam poslao i mail njihovoj kadrovskoj, ali nema od njih nikakvog odgovora već tjedan dana
W&BTom is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.03.2013., 15:10   #40
To i mene zanima i ja sam se prijavila i nista jos.
__________________
Tajne su tu zato da ih neko nasluti...
rani_mraz is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 01:49.