Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Posao i karijera > Informacije o poslodavcima

Informacije o poslodavcima Misija: zaposlenje!

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 27.11.2009., 12:37   #21
Jesu se nekome javili iz Zare?
__________________
Girls just want to have fun!
Clarice is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.01.2010., 14:27   #22
Da li netko zna kakvi su uvjeti rada u Zari-Inditexu, na poziciji Izvršni asistent u operacijama, te koji su uvjeti rada na višim pozicijama općenito, plaće? Unaprijed Hvala!
Canon032 is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.09.2010., 16:58   #23
Zara

da li su koga vec zvali na razgovor za Inditex (Zaru)? za ovaj natječaj što je bio otvoren do 8.9.
vjeverica_7 is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.09.2010., 16:29   #24
mene još nisu a tebe? ili bilo koga?!
Jimmmy is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.09.2010., 17:41   #25
nisu ni mene zato pitam da znam ima li jos nade ili ne...
vjeverica_7 is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.09.2010., 00:53   #26
pozdrav! ima li itko informacije jesu li kome odgovorili iz Zare za posao u Zagrebu sto se trazio preko portala mojposao?
vjeverica_7 is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.09.2010., 15:38   #27
Quote:
vjeverica_7 kaže: Pogledaj post
pozdrav! ima li itko informacije jesu li kome odgovorili iz Zare za posao u Zagrebu sto se trazio preko portala mojposao?

mislim da smi izvisili.
natječaj je trajao do 8.9. , a nitko niš ne zove
iako , zbilja mi nije jasno, prijavio sam se za prodavača i galavnog blagajnika,
a CV mi je glava bili za ta mjesta
Jimmmy is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.09.2010., 13:51   #28
Quote:
vjeverica_7 kaže: Pogledaj post
pozdrav! ima li itko informacije jesu li kome odgovorili iz Zare za posao u Zagrebu sto se trazio preko portala mojposao?
I ja sam slala molbu u Zaru,rok je bio 8.9.2010.međutim,još mi se nisu javili, javit ću ukoliko bude pozitivnoga.
Uopće,kako je raditi u Zari, nisam nigdje ništa pronašla...
lorena ivanova is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.09.2010., 14:55   #29
mango,zara....

pozdrav!!!
zanima me zna li itko išta o uvjetima u ZARI I MANGU????nigdje nisam ništa našla...hvala punoooo
nesi003 is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.09.2010., 15:09   #30
Quote:
nesi003 kaže: Pogledaj post
pozdrav!!!
zanima me zna li itko išta o uvjetima u ZARI I MANGU????nigdje nisam ništa našla...hvala punoooo
i ja sam pokusavala doci do informacija o tome kako je raditi tamo, ali nista... jel to znaci da su se tebi javili, zvali na razgovor ili nesto?
vjeverica_7 is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.09.2010., 16:58   #31
Quote:
vjeverica_7 kaže: Pogledaj post
i ja sam pokusavala doci do informacija o tome kako je raditi tamo, ali nista... jel to znaci da su se tebi javili, zvali na razgovor ili nesto?
evo ja sam uspila samo pronać kako izgleda razgovor za posao ZARE ako će vam pomoć

Dakle... Razgovor se vodi na engleskom. Tip nema baš najbolji izgovor engleskog tako da se moraš naprezati da ga razumiješ.
Uglavnom postavljao je ona klasična pitanja,da li ste čuli za Zaru,zašto bi ste htjeli raditi kod nas, što ste do sad radili i koji su bili vaši zadaci, zašto bi sada htjeli promijeniti posao, da li uvijek imate osmjeh na licu kada ste na svom radnom mjestu (ja sam bila previše iskrena pa sam rekla da ne),šta će se nositi ove sezone (ovdje me je zatekao),u kojem dućanu volim kupovati odjeću, kolika je moja sadašnja plaća te koliko bi htjela imati i naravno na kraju ono neizbježno pitanje da li sam udana i imam li djecu.Razgovor ti traje cca 30 min. Na kraju mi je rekao da će se javiti za petnestak dan mailom ili telefonom (ako mi se uopće javi)za drugi krug razgovora.
peluma is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.09.2010., 18:21   #32
Quote:
lorena ivanova kaže: Pogledaj post
I ja sam slala molbu u Zaru,rok je bio 8.9.2010.međutim,još mi se nisu javili, javit ću ukoliko bude pozitivnoga.
Uopće,kako je raditi u Zari, nisam nigdje ništa pronašla...
Frendica se javila i početkom 8.mj je bila na prvom razgovoru koji je bio na engleskom... nakon toga čekala je do kraja 8 mj kad su je pozvali na drugi krug... još uvijek čeka odgovor...

kuma mi radi u Zari i kaže da je kao gl. blagajnik zadovoljna, da su strogi, ali pravedni, jedino želi što više od ove pozicije ne može napredovati

Quote:
peluma kaže: Pogledaj post
evo ja sam uspila samo pronać kako izgleda razgovor za posao ZARE ako će vam pomoć

Dakle... Razgovor se vodi na engleskom. Tip nema baš najbolji izgovor engleskog tako da se moraš naprezati da ga razumiješ.
Uglavnom postavljao je ona klasična pitanja,da li ste čuli za Zaru,zašto bi ste htjeli raditi kod nas, što ste do sad radili i koji su bili vaši zadaci, zašto bi sada htjeli promijeniti posao, da li uvijek imate osmjeh na licu kada ste na svom radnom mjestu (ja sam bila previše iskrena pa sam rekla da ne),šta će se nositi ove sezone (ovdje me je zatekao),u kojem dućanu volim kupovati odjeću, kolika je moja sadašnja plaća te koliko bi htjela imati i naravno na kraju ono neizbježno pitanje da li sam udana i imam li djecu.Razgovor ti traje cca 30 min. Na kraju mi je rekao da će se javiti za petnestak dan mailom ili telefonom (ako mi se uopće javi)za drugi krug razgovora.
hm.... očito ima više osoba koje vode razgovore, jer ovaj čovjek koji je bio na razgovoru s mojom frendicom je jako dobro govorio engleski i kaže da je razgovor bio i više nego ugodan i profesionalan.... pitanja poput tvojih ni blizu, ali možda je razlika u radnom mjestu za koje se natječete... ona se natječe za poziciju store managera...
__________________
Žene nisu objekti, i kad se postaviš prema njima kao osobi, onda dobiješ onu "Dama na ulici, kurva u krevetu, samo za tebe!" by sused
Man er ikke norsk med mindre man kan navngi fem typar snø :D
Say goodbye to my John Cocke!—John Locke
roga27 is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.09.2010., 11:38   #33
Quote:
vjeverica_7 kaže: Pogledaj post
i ja sam pokusavala doci do informacija o tome kako je raditi tamo, ali nista... jel to znaci da su se tebi javili, zvali na razgovor ili nesto?
ništa od toga....čisto me zanimaju uvjeti,plača......ne razgovori....to znam kako ide procedura....
nesi003 is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.09.2010., 11:39   #34
Question

Quote:
roga27 kaže: Pogledaj post
Frendica se javila i početkom 8.mj je bila na prvom razgovoru koji je bio na engleskom... nakon toga čekala je do kraja 8 mj kad su je pozvali na drugi krug... još uvijek čeka odgovor...

kuma mi radi u Zari i kaže da je kao gl. blagajnik zadovoljna, da su strogi, ali pravedni, jedino želi što više od ove pozicije ne može napredovati



hm.... očito ima više osoba koje vode razgovore, jer ovaj čovjek koji je bio na razgovoru s mojom frendicom je jako dobro govorio engleski i kaže da je razgovor bio i više nego ugodan i profesionalan.... pitanja poput tvojih ni blizu, ali možda je razlika u radnom mjestu za koje se natječete... ona se natječe za poziciju store managera...
kako strogi????i zašto se NE može napredovat?????to mi nije jasno????
nesi003 is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.09.2010., 12:56   #35
Wink

Quote:
roga27 kaže: Pogledaj post
Frendica se javila i početkom 8.mj je bila na prvom razgovoru koji je bio na engleskom... nakon toga čekala je do kraja 8 mj kad su je pozvali na drugi krug... još uvijek čeka odgovor...

kuma mi radi u Zari i kaže da je kao gl. blagajnik zadovoljna, da su strogi, ali pravedni, jedino želi što više od ove pozicije ne može napredovati



hm.... očito ima više osoba koje vode razgovore, jer ovaj čovjek koji je bio na razgovoru s mojom frendicom je jako dobro govorio engleski i kaže da je razgovor bio i više nego ugodan i profesionalan.... pitanja poput tvojih ni blizu, ali možda je razlika u radnom mjestu za koje se natječete... ona se natječe za poziciju store managera...
Hvala ti Roga27!
lorena ivanova is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.09.2010., 22:32   #36
Dobila sam poziv za posao u Zari.. točnije, grupni intervju pa me zanima ima neko bilo kakvu informaciju o tome kako bi to moglo izgledat i šta oni traže?
info_zara is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.09.2010., 00:17   #37
Quote:
info_zara kaže: Pogledaj post
Dobila sam poziv za posao u Zari.. točnije, grupni intervju pa me zanima ima neko bilo kakvu informaciju o tome kako bi to moglo izgledat i šta oni traže?
Frendica je bila i kaže da je dosta pitanja bilo vezano uz stil, modu, način života. Kakve knjige čita, gdje se oblači, koja joj je filozofija što se tiče biranja odjevnih predmeta i sl, uglavnom pokušavali su što više doznati o nekom njenom načinu života, smislu za modu i sl.
Za koju poziciju se natječeš?
Ruralna is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.09.2010., 09:43   #38
Quote:
Ruralna kaže: Pogledaj post
Frendica je bila i kaže da je dosta pitanja bilo vezano uz stil, modu, način života. Kakve knjige čita, gdje se oblači, koja joj je filozofija što se tiče biranja odjevnih predmeta i sl, uglavnom pokušavali su što više doznati o nekom njenom načinu života, smislu za modu i sl.
Za koju poziciju se natječeš?
Iskreno, neznam. Neki frajer me nazvo kad sam bila u gužvi i nisam mu postavila niti jedno pitanje :/ Pretpostavljam da je prodavačica jer sam ipak još studentica. Samo je reko da će bit grupni intervju i to je sve. Imaš još kakvih informacija?
info_zara is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.10.2010., 18:28   #39
Smile info za zaru

zanima me dal se taj grupni razgovor obavlja na engleskom?zvao me tip i samo mi je to rekao.hvala
sanlu is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.10.2010., 01:15   #40
i ja sam dobila poziv na razgovor u zaru...zanima me kako izgleda taj njihov grupni razgovor i općenito uvijeti rada u zari, plača i sl...
ana1025 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 01:58.