Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Posao i karijera > Informacije o poslodavcima

Informacije o poslodavcima Misija: zaposlenje!

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 11.04.2017., 09:27   #121
Quote:
orange blossom kaže: Pogledaj post
Engleski se nije tražio za radna mjesta na koja sam se prijavila, a ustav, inf. i test iz stručnog dijela je sve bilo na zaokruživanje. Meni je informatika bila jako lagana, a nisam neki znalac. Mislim da su bile čak i sličice ikona kod pojedinih pitanja, ne sjećam se više, miješaju mi se već pitanja sa raznih testiranja.
Hvala ti
Žuja9 is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.04.2017., 13:51   #122
Bok bok...upravo sam vidjela da su objavili datum testiranja za višeg stručnog referenta, cetvrtak 27.04.2017.... dolazi tko?
smokvaimaslina is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.04.2017., 18:17   #123
Quote:
smokvaimaslina kaže: Pogledaj post
Bok bok...upravo sam vidjela da su objavili datum testiranja za višeg stručnog referenta, cetvrtak 27.04.2017.... dolazi tko?
Ja idem sutra na razgovor, ali za drugo radno mjesto (jučer je bilo testiranje)... Ustav je bio lagan, informatika isto, a stručni dio, onak, kako naučiš
pčelica88 is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.04.2017., 21:44   #124
A ne kuzim taj strucni dio....posao se tiče javne nabave...ne kuzim sta je uopce bit o za to
smokvaimaslina is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.04.2017., 21:58   #125
Za početak Zakon o javnoj nabavi, a ovisi unutar kakve uprave i sektora se nalazi radno mjesto. Pa može doći Uredba o uredskom poslovanju. Uglavnom imaš tamo za skinuti dokument opis poslova i literaturu za testiranje da vidiš što moraš spremiti.

Via Tapatalk
__________________
Faith rarelly calls up on us in the moment of our choosing!
Lady_Tila is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.11.2017., 10:32   #126
Bok,

Zanima me, ukoliko sam se javila na natječaj i priložila svu natječajnu dokumentaciju, ali sam zabunom poslala svoju klasičnu zamolbu (naravno sa relevantnim podacima za dotični natječaj), a ne prijavni obrazac sa njihove stranice, hoće li mi poslati obavijest o neudovoljavanju formalnih uvjeta natječaja?

Jel se baš mora poslati prijavni obrazac sa njihove stranice? Ima li tko iskustva?

Hvala!
ivana nyc is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.02.2018., 16:59   #127
Idem sutra u Ministarstvo na testiranje iz informatike pa me zanima jel to rad na kompjuteru ili pisani na zaokruživanje?
Hvala na odgovoru ako netko zna.

Poslano sa mog SM-G935F koristeći Tapatalk
marta 29 is online now  
Odgovori s citatom
Old 26.09.2018., 12:36   #128
Pozdrav, zna netko kakav bude otprilike test iz informatike ?
Zaokruživanje pretpostavljam, ali ak je netko bio nedavno, ako može napisat- hvala.
asprah is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.10.2018., 11:08   #129
Pozdrav!

Zanima me da li je tko dobio poziv od ministarstva pravosuda da je primljen ili ima bilo kakava saznanja da li je itko primljen za rm u Uprazi za organizaciju pravosuda?
mashasarac is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.10.2018., 12:46   #130
Question

Quote:
mashasarac kaže: Pogledaj post
Pozdrav!

Zanima me da li je tko dobio poziv od ministarstva pravosuda da je primljen ili ima bilo kakava saznanja da li je itko primljen za rm u Uprazi za organizaciju pravosuda?
Jel imaju neki rok u kojem javljaju ili samo cekamo hah....
Vidjela sam da se rjesenje o prijemu objavi na webu oko mj dana nakon intervjua...
jinx24 is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.01.2019., 10:49   #131
Quote:
ivana nyc kaže: Pogledaj post
Bok,

Zanima me, ukoliko sam se javila na natječaj i priložila svu natječajnu dokumentaciju, ali sam zabunom poslala svoju klasičnu zamolbu (naravno sa relevantnim podacima za dotični natječaj), a ne prijavni obrazac sa njihove stranice, hoće li mi poslati obavijest o neudovoljavanju formalnih uvjeta natječaja?

Jel se baš mora poslati prijavni obrazac sa njihove stranice? Ima li tko iskustva?

Hvala!
Kod mene ista situacija. Jesu vas zvali ili je prijava nepotpuna?hvala unaprijed
mahagonija is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.02.2019., 18:15   #132
Bok!

Zanima me je li itko bio na testiranju u zadnje vrijeme i kakav je test iz informatike, čula sam da je prije bio pismeni pa me zanima je li i dalje tako

Hvala
Sybil is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.02.2019., 23:03   #133
Quote:
Sybil kaže: Pogledaj post
Bok!

Zanima me je li itko bio na testiranju u zadnje vrijeme i kakav je test iz informatike, čula sam da je prije bio pismeni pa me zanima je li i dalje tako

Hvala
Pismeni test je iz informatike.
Akropola is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.03.2019., 14:16   #134
Quote:
Akropola kaže: Pogledaj post
Pismeni test je iz informatike.
Može primjeri pitanja?
Hvala unaprijed
mahagonija is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.03.2019., 00:39   #135
Quote:
mahagonija kaže: Pogledaj post
Može primjeri pitanja?
Hvala unaprijed
Osnove svega ništa teško
Akropola is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.05.2019., 17:31   #136
najtecaji za vjezbenike na sudu i drz odvj po hr..jel to sve namjesteno vec? vidim svuda se trazi po jedan pa ono nemogu se brijem nicem nadat i da 100% rijesim test od 12 zakona iako sam se javila i van zg...

Sent from my SM-J510FN using Tapatalk
AuroraDeMarco is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.10.2020., 16:11   #137
Natječaj od 2.7.2020. za vježbenike u pravosudnim tijelima, hoće li biti sta uskoro od toga, kad planiraju testiranje?
Eror404 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 21:49.