Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Posao i karijera > Informacije o poslodavcima

Informacije o poslodavcima Misija: zaposlenje!

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 24.09.2015., 21:26   #41
Jel ide tko sad na testiranje u utorak 29.09.?
Viola24 is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.09.2015., 12:16   #42
ja sutra idem na testiranje
beba. is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.10.2015., 14:29   #43
Quote:
TeaO kaže: Pogledaj post
Jel zna netko što obuhvaća pisani upitnik koji se ispunjava na testiranju? Prijavila sam se za mjesto stručnog suradnika. Nisam nigdje našla popis zakona koji bi se trebali učiti.
Tea, jesi li mozda bila na testiranju?? Evo i ja sam poslala prijavu za posao pa me bas zanima kako izgleda testiranje.
lulu3 is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.02.2017., 16:57   #44
Bok,

Znali netko što točno podrazumijeva "pisana provjera stručnog i radnog iskustva, kroz test-upitnik?" Nadalje, kaže da test – upitnik ujedno
predstavlja i provjeru praktičnog rada na osobnom računalu (word), a na kraju poziva za testiranje stoji da je predviđeno vrijeme za pisanu provjeru znanja 30 minuta.

Znači, provjerava se word (praktično na računalu), to je mi je jasno, ali ne znam koju literaturu moram spremiti za ovu pisanu provjeru znanja?

Ako netko sazna, bilo bi lijepo da podijeli informaciju. Hvala.
ivana nyc is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.02.2017., 10:56   #45
Quote:
ivana nyc kaže: Pogledaj post
Bok,

Znali netko što točno podrazumijeva "pisana provjera stručnog i radnog iskustva, kroz test-upitnik?" Nadalje, kaže da test – upitnik ujedno
predstavlja i provjeru praktičnog rada na osobnom računalu (word), a na kraju poziva za testiranje stoji da je predviđeno vrijeme za pisanu provjeru znanja 30 minuta.

Znači, provjerava se word (praktično na računalu), to je mi je jasno, ali ne znam koju literaturu moram spremiti za ovu pisanu provjeru znanja?

Ako netko sazna, bilo bi lijepo da podijeli informaciju. Hvala.
Ja znam jer sam bila jednom na tom kvazi testiranju
Testiranje traje max 45 minuta za koje ti nije potrebna nikakva literatura. Test se piše na računalu. Imaš 10-ak pitanja (ne znam točan broj).
Ugl pitanaj su tipa koja ti je bila najstresnija situacija na prošlom poslu i kako si se snašla u toj situaciji, koji su tvoji dnevni prioriteti... i tog tipa. Kad si gotova isprintaš i potpišeš se na isti i to je to.
Sretno
__________________
No matter how you feel, get up, dress up, show up and never give up!
mallena-zgb is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.02.2017., 11:57   #46
Quote:
mallena-zgb kaže: Pogledaj post
Ja znam jer sam bila jednom na tom kvazi testiranju
Testiranje traje max 45 minuta za koje ti nije potrebna nikakva literatura. Test se piše na računalu. Imaš 10-ak pitanja (ne znam točan broj).
Ugl pitanaj su tipa koja ti je bila najstresnija situacija na prošlom poslu i kako si se snašla u toj situaciji, koji su tvoji dnevni prioriteti... i tog tipa. Kad si gotova isprintaš i potpišeš se na isti i to je to.
Sretno
Ok, hvala ti puno.
ivana nyc is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.03.2017., 13:54   #47
Sad sam potpuno zbunjen. Danas, 23.3.2017. bio sam na pisanom testu za 4 radna mjesta (stručni suradnik), a vidim da je danas također objavljena obavijest o pisanom testu s popisom literature koji će se održati 1.4.2017. kakva je ovo zezancija? Potpuno sam zbunjen.
Bazarov is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.03.2017., 12:59   #48
Quote:
Bazarov kaže: Pogledaj post
Sad sam potpuno zbunjen. Danas, 23.3.2017. bio sam na pisanom testu za 4 radna mjesta (stručni suradnik), a vidim da je danas također objavljena obavijest o pisanom testu s popisom literature koji će se održati 1.4.2017. kakva je ovo zezancija? Potpuno sam zbunjen.
Jučer ti je bilo testiranje za oglas na određeno vrijeme, a 1.4. će biti testiranje za neodređeno vrijeme jer su išla dva natječaja koja su bila objavljena 14.12. jedan na određeno jedan na neodređeno.
Žuja9 is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.03.2017., 13:03   #49
Da li netko zna kako tamo izgledaju testiranja? Jesu na zaokruživanje ili?
Žuja9 is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.03.2017., 21:45   #50
Quote:
Žuja9 kaže: Pogledaj post
Da li netko zna kako tamo izgledaju testiranja? Jesu na zaokruživanje ili?
Ne znam točno, ali sam prilično siguran da u državnoj upravi uvijek bude zaokruživanje.
Bazarov is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.03.2017., 13:03   #51
Quote:
Bazarov kaže: Pogledaj post
Ne znam točno, ali sam prilično siguran da u državnoj upravi uvijek bude zaokruživanje.
Ma ne mora biti. Zna biti svašta zaokruživanje, nadopunjavanje, baš pisanje odgovora, razno razna nabrajanja te kombinacije svega nabrojanog

Tako da ako je netko slučajno bio na testiranju neka podijeli koju korisnu informaciju.
Žuja9 is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.04.2017., 21:07   #52
Evo par riječi o testiranju na neodređeno. Sastoji se od tri dijela,Ustav, informatika i stručni dio (zakoni i drugi propisi). Svaki dio se piše 20 minuta.
Na Ustavu su pitanja bila na nadopunjavanje i da sami pišemo cijele odgovore, prilično lagano.
Informatika je bila kombinacija nadopunjavanje, zaokruživanja i pisanja odgovora, smiješno lagana.
Stručni dio ovisi o tome kakva je literatura u pitanju. Tamo di je jednostavnija literatura je bilo pisanje cijelih odgovora i nadopunjavanje, a tamo gdje je sadržaj propisa malo kompleksniji je bilo sve na zaokruživanje. Također ništa preteško.

Poslano sa mog GT-I9505 koristeći Tapatalk
__________________
Faith rarelly calls up on us in the moment of our choosing!
Lady_Tila is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.04.2017., 09:53   #53
Jel ima netko informaciju što je sa natječajem na određeno vrijeme, radi povećanog opsega posla, od 14.12.2017.? (To je onaj natječaj za koje je bilo testiranje u obliku upitnika). Jesu li počeli zvati na intervju?

Hvala!
ivana nyc is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.04.2017., 12:23   #54
Zar baš nitko nema nikakvu informaciju...?
ivana nyc is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.05.2017., 12:36   #55
Jesu se javili ikome vezano za stručno,radno mjesto informatički referent.Do 10. je trajo natječaj,koliko se inače čeka odgovor?
Datatiki is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.05.2017., 22:33   #56
Stvarno su bezobrazni i bezobzirni. Ovo može biti samo kod nas. Još je gori HZZ koji raspiše natječaj za ljude iz područja društvenih znanosti, naprave 4 kruga testiranja, ljudi putuju troše vrijeme i novac i onda im na razgovoru kažu kako traže ekonomiste s iskustvom sastavljanja financijskih izvješća. Dno dna!
Bazarov is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.05.2017., 16:26   #57
Bok ekipo!

Može mi netko molim vas napisati kako je izgledalo testiranje iz engleskog u Prosperu?

Hvala!
Žuja9 is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.07.2017., 14:00   #58
opskrbnina

kod kojega tijela uprave se pokreće proces za priznavanje iste?
girling is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 18:55.