Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Posao i karijera > Informacije o poslodavcima

Informacije o poslodavcima Misija: zaposlenje!

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 24.11.2015., 11:11   #21
Da ali mislim da ima i jos jedan. Dobili su se popisi sto se sve treba naučiti i da moras rijesiti 90 posto... neznam..ne rzumijem ja to kak to ide
__________________
Music and cars :) Honda ; R34;NSX
Roisin Murphy is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.11.2015., 11:40   #22
Quote:
Roisin Murphy kaže: Pogledaj post
Da ali mislim da ima i jos jedan. Dobili su se popisi sto se sve treba naučiti i da moras rijesiti 90 posto... neznam..ne rzumijem ja to kak to ide
Znam, ali su u međuvremenu promijenili raspored testiranja, prvo je bila informatika na redu, a drugo će biti zakoni. Pogledaj tu dopunu natječaja od 13.11.2015. piše ti gore da se radi o natječaju od 16.10.2015., a isto piše i na rasporedu kanditada za testiranje u objavi koju su objavili 17.11.2015. tj. da se radi o natječaju od 16.10.2015. Nama su na testiranju rekli da će početkom ovog tjedna objaviti tko je prošao test iz informatike i sastaviti popis ljudi koji će tek onda polagati one famozne zakone!
Lecos is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.11.2015., 11:59   #23
Koji užas..mislim da su trebali testirati sve koji imaju uvjete
__________________
Music and cars :) Honda ; R34;NSX
Roisin Murphy is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.11.2015., 13:01   #24
Sad sam vidjela da je poništen dio natječaja za tajnika predstojnika Klinike a nigdje ne piše točno koji je dio poništen. Zbilja su ozbiljna bolnica

Sent from my GT-I9300 using Tapatalk 2
marta 29 is online now  
Odgovori s citatom
Old 01.12.2015., 09:29   #25
Ipak ima drugi natječaj za administratora. Upala sam na testiranje sam kako našisat 90% ? Mislim nisam nikad učila te zakpone..ufff. Bio netko već?
__________________
Music and cars :) Honda ; R34;NSX
Roisin Murphy is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.12.2015., 23:45   #26
Quote:
Roisin Murphy kaže: Pogledaj post
Ipak ima drugi natječaj za administratora. Upala sam na testiranje sam kako našisat 90% ? Mislim nisam nikad učila te zakpone..ufff. Bio netko već?
Jako Punoo.Ali to nije kraj.
Quote:
KBCSM kaže:
Pismeno testiranje će se vršiti izradom pisanog testa koji sadrži 20 pitanja iz dolje navedenih pravnih izvora, a u trajanju od 45 minuta.

Svako pitanje nosi jedan bod. Kandidat treba ostvariti 18 pozitivnih odgovora za prolaz.

Kandidat koji ostvari 18 bodova na pismenom testiranju, biti će pozvan na dodatno testiranje u brzini i točnosti pisanja u prijepisu na računalu te rada u Excelovom programu.
Ali mi nije bilo jasno kako nije bilo za radno mjesto Administratora za koji su sad objavili tko je primljena.
Akropola is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.12.2015., 10:43   #27
Neznam, nadam se da ću proći u drugi krug, samo ono neznam nisam nikad bila na takvom testiranju. Uglavnom dobiješ psiho test, engleski i to je to.
__________________
Music and cars :) Honda ; R34;NSX
Roisin Murphy is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.12.2015., 23:45   #28
Ovisi kakva će im biti pitanja.Dovoljno je da se tri promaše ili ih se nezna i gotovo.
Ina puno zakona za pripremu.
Akropola is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.12.2015., 20:51   #29
pozdrav svima.. evo slučajno sam naišla na ovu temu, također sam na popisu za sljedeći tjedan testiranje..
iako ne nadam se nečem pozitivnom kao većina, pogotovo nakon poništenog natječaja.. ali opet, ako sam se ponovno prijavila.. pokušati ću

imate kakva nova saznanja?

i da dodam.. također mi nije poznati pismeni dio iz zakona.. srećom ustav znam jer sam polagala državni, sa ostalim sam na vi.. pošto imam nekog iskustva u učenju zakona ovo je prekratak rok da bi se postigao rezultat 18/20 :S

Zadnje uređivanje iv44 : 03.12.2015. at 21:05.
iv44 is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.02.2016., 14:00   #30
Pozdrav, izašao je novi natječaj za administratora u KBC Sestre milosrdnice. Molim svakog tko je pristupio pismenom djelu testiranja sad u prosincu 2015. da napiše kako je izgledao test, koliko je težak? Znam da je 20 pitanja od kojih moraš na 18 točno odgovoriti.

S obzirom da se ne snalazim, molim ako mi možete reći gdje mogu naći pravne izvore koji će biti na testiranju (Ustav,Zakon o zdravstvenoj zaštiti itd)?

Unaprijed hvala na odgovoru.
The_Tea is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.03.2016., 15:50   #31
Quote:
The_Tea kaže: Pogledaj post
Pozdrav, izašao je novi natječaj za administratora u KBC Sestre milosrdnice. Molim svakog tko je pristupio pismenom djelu testiranja sad u prosincu 2015. da napiše kako je izgledao test, koliko je težak? Znam da je 20 pitanja od kojih moraš na 18 točno odgovoriti.

S obzirom da se ne snalazim, molim ako mi možete reći gdje mogu naći pravne izvore koji će biti na testiranju (Ustav,Zakon o zdravstvenoj zaštiti itd)?

Unaprijed hvala na odgovoru.
bilo koji zakon možeš naći na stranici Zakon.hr ili na stranicama Narodnih novina
Nerica is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.06.2016., 23:43   #32
Može netko napisati kako izgleda testiranje za SSS administratora?

Jel stvarno teško doći do tih famoznih 90% točnog testa?
crni_sam is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.06.2016., 17:35   #33
nekaj mi tu smrdi, zakaj se natječaj ponavlja svaka 3 mjeseca
Bolji od tebe is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.06.2016., 22:02   #34
Quote:
Bolji od tebe kaže: Pogledaj post
nekaj mi tu smrdi, zakaj se natječaj ponavlja svaka 3 mjeseca
Teško za znati, ali sumnjivo je.
Akropola is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.06.2016., 09:22   #35
A da li se ponavlja za isti odjel?
__________________
Ljudi će zaboraviti što ste rekli, zaboravit će i što ste učinili, no nikad neće zaboraviti kako su se osjećali zbog vas.
plagra is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.07.2016., 10:37   #36
Pozdrav da li netko ide na testiranje za administratora sljedeci tjedan. Vidim da su stavili samo zakone pa me zanima da li ima jos dodatnog testiranja osim pismeneog dijela zakona?
renci2014 is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.07.2016., 11:08   #37
Zanima me ako netko zna kako izgleda test, nadopuna , zaokruzivanje ili esejski
renci2014 is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.07.2016., 20:38   #38
zanima me testiranje za administratora, jel bio tko, kako izgleda testiranje, opcenito sve!!zahvaljujem!!
uniline is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.07.2016., 11:08   #39
Iz druge ruke: Imas 20 pitanja na zaokruzivanje, ako to prodjes ides u drugi krug testiranja, excel tablica i prijepis na engleskom u trajanju od 5 min. i tek tada razgovor sa komisijom.
__________________
Ljudi će zaboraviti što ste rekli, zaboravit će i što ste učinili, no nikad neće zaboraviti kako su se osjećali zbog vas.
plagra is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.08.2016., 16:37   #40
Jel bio netko na testir. u 7.mj.?
crni_sam is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 15:11.