Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Televizija

Televizija Sve što trebam jest komad kruha i TV
Podforumi: Serije, Sapunice, Turske serije, Reality TV, Eurosong

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 26.04.2017., 23:54   #4621
Quote:
mrta kaže: Pogledaj post
zašto misliš da se zajebavaju?
Taj je termin kao i svaki drugi. Zašto bi u tom terminu vječno tebala biti ista emisija?
Mislim, bolje da mijenjaju, nego kao kad je nešto gledano, da se reprizira 30 puta.
Quote:
BrightSun kaže: Pogledaj post
Ne vjerujem da je mezzo to pitao zbog toga što nešto "mijenjaju", baš suprotno. Meni se čini da će ovo biti isto sranje, drugo pakovanje. I ozbiljno, ime LOL?
Jaooo, pa normalno da se ne bunim zasto micu idiotsku emisija s Youtube videima. Doduse malo me smeta sto idiotsku emisiju mijenjaju s idiotskom emisijom - vjerovatno ista emisija drugog naziva, no valjda su se potrudili malo sami pretraziti Youtube i sastaviti 20-tak epizoda.

Da pukneš, Šaljivi kućni video, LOL - tri emisije na istu foru, pa da pukneš.
mezzzzzo is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.04.2017., 00:00   #4622
Quote:
mezzzzzo kaže: Pogledaj post
Jaooo, pa normalno da se ne bunim zasto micu idiotsku emisija s Youtube videima. Doduse malo me smeta sto idiotsku emisiju mijenjaju s idiotskom emisijom - vjerovatno ista emisija drugog naziva, no valjda su se potrudili malo sami pretraziti Youtube i sastaviti 20-tak epizoda.
Da pukneš, Šaljivi kućni video, LOL - tri emisije na istu foru, pa da pukneš.
To i ja mislim, zato sam i napisala ono. Ne vjerujem da će biti bitnije razlike u konceptu. Išti sit, samo drugog imena. :zubo.

Inače, za one koji su pitali snimaju li kakvu sapunicu za jesen - potvrdili mi da im nije u planu. Znači, vjerojatno će im raspored biti gotovo identičan sadašnjem.
BrightSun is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.04.2017., 00:14   #4623
Quote:
Ana Paula kaže: Pogledaj post
I ja isto pratim Lovce na nekretnine... braća su zakon
Potpisujem gledala sam ih cesto kad su isli na RTL Livingu
i sad ih kad stignem pratim odlicni su
__________________
Ximena Navarrete & William Levy for People En Español ♥♥♥

When calls the Heart - Jack proposes Elizabeth ♥♥♥
pipa is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.04.2017., 00:29   #4624
LOL je kanadska emisija, a sad hoce li biti ta ili ne,ne znam 😁
svarto is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.04.2017., 12:24   #4625
Quote:
casilda kaže: Pogledaj post
Onda gostovanje onog nekog stručnjaka kome Mirjana nije dala da spoji jebene dvije rečenice u nizu, čovjek taman pođe nešto pričati ona se ubaci i neće da stane iako on još uvijek priča... I čovjeku bilo neugodno, baš se moglo osjetiti.

Tu mi je puko film i promijenio sam kanal.
To je bilo ne gledljivo, nije čoviku dala da išta kaže, bezobrazno, iritirajuće, jadno, neprofesionalno. Znam da nekad ljudi kada odgovaraju krenu na dugo i široko al ona njemu nije dala da sastavi rečenicu. Pola interviju su govorili obodvoje u glas. Svaka čast liku šta je nije posla u neku stvar.
Pita ga dali je bitno gdje je udaren gumenjak(tako nešto), on kaže da nije, i onda ona stručnjak njemu govori da je to bitno. NULA.
SheldonCooperr is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.04.2017., 13:39   #4626
ona inaće tako radi kad ima gosta, napada ga i govori u isto vrijeme s gostom, a ponaša se da je stručnjak za sve, ma užasna je...
joooooo is online now  
Odgovori s citatom
Old 27.04.2017., 17:14   #4627
Quote:
SheldonCooperr kaže: Pogledaj post
Svaka čast liku šta je nije posla u neku stvar.
Nisam gledala, ali rekonstruiram prema napisanom. Tip je stručnjak za gumene čamce. Sama njegova kvalifikacija dovoljno je smiješna da ga nitko ne shvaća previše ozbiljno. Da sam sama naišla na gostovanje takvog stručnjaka, cijelo bih se vrijeme pitala zeza li me netko. Mislim, ne mogu pronaći ništa što "stručnjak za gumene čamce" zna, a čovjek koji se dvaput vozio čamcem na ljetovanju ne zna. Jesam li i ja stručnjakinja za gumene čamce?
Grokan is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.04.2017., 18:14   #4628
Ne za gumene čamce nego za promorske nesreće, al to nije bitno. Da je zvala čobana sa Dinare oko ga je pozvala red bi bio da pušte čovjeka da odgovori na postaljeno pitanje. Ma uglavnon dno dna, na sjevernokorejskoj televiziji možeš iznit svoje mišljenje al u RTL Danas oko tvoje mišljenje nije DA ili NE nema nista od tebe
SheldonCooperr is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.04.2017., 18:38   #4629
Quote:
SheldonCooperr kaže: Pogledaj post
Ne za gumene čamce nego za promorske nesreće, al to nije bitno.
To je neka fensi titula koju si je nadjenuo policajac koji zna voziti jet-ski?
Grokan is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.04.2017., 19:40   #4630
Quote:
pipa kaže: Pogledaj post
Potpisujem gledala sam ih cesto kad su isli na RTL Livingu
i sad ih kad stignem pratim odlicni su
I meni je odlicna emisija,gledao na RTL Livingu

Poslano sa mog LG-D855 koristeći Tapatalk
silas2012 is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.04.2017., 20:42   #4631
Quote:
SheldonCooperr kaže: Pogledaj post
Ne za gumene čamce nego za promorske nesreće, al to nije bitno. Da je zvala čobana sa Dinare oko ga je pozvala red bi bio da pušte čovjeka da odgovori na postaljeno pitanje. Ma uglavnon dno dna, na sjevernokorejskoj televiziji možeš iznit svoje mišljenje al u RTL Danas oko tvoje mišljenje nije DA ili NE nema nista od tebe
Apsolutno podržavam!

Bio tko bio, njezin je red bio da ga ispoštuje ako ga je već zvala. Njezin stav mogli smo znati i bez onog nesretnika kojeg su zvali u emisiju, jer ja od nje nisam gotovo ništa ni razumio čovika, kažem vam nije uspio sastaviti dvije rečenice u nizu, evo i Sheldon potvrđuje, da ne bude da hejtam RTL.

I to još kako je kasnio prijenos, praktički pola interviewa su njih dvoje u glas pričali. Drugu polovicu ga je ona "napadala".

Ovdje sam bio prvi od onih koji su podržali Bobićev odlazak s emisije (tj. s ekrana, ostao je urednikom) i njezin dolazak, kojeg svejedno i dalje smatram jednom od rijetkih dobrih odluka od strane vodstva RTL-a, ali stvarno u nekim stvarima pretjeruje.
casilda is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.04.2017., 00:17   #4632
Šprajc s kokicama najavio u RTL Direkt-u dramu u Vladi koji kralj

jedini pravi potez na RTL-u
__________________
Ximena Navarrete & William Levy for People En Español ♥♥♥

When calls the Heart - Jack proposes Elizabeth ♥♥♥
pipa is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.04.2017., 21:05   #4633
RTL Televizija (part II)

Novi glazbeni show "Zvijezde" od 8. svibnja (ponedjeljak) u 20 sati na RTL-u.

Prerano, vjerovatno svaki dan, i jos to radni dan/i. Zasitit ce se ljudi toga. Jednom ili dvaput tjedno je taman.
mezzzzzo is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.04.2017., 22:06   #4634
Budale. Btw neka uvedu vijesti u 13 ili nekad preko dana. Kakvo je stanje u hrv i svijetu stalno je potreba za izvanrednim vijestima a neozbiljno je za nacionalni opci kanal imati prvu info emisiju u 16:30. Ako vec nemaju ujutro barem mogu kao nova u rano popodne a ne cekati skoro predvecerje.
Arial is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.04.2017., 08:49   #4635
Quote:
mezzzzzo kaže: Pogledaj post
Novi glazbeni show "Zvijezde" od 8. svibnja (ponedjeljak) u 20 sati na RTL-u.

Prerano, vjerovatno svaki dan, i jos to radni dan/i. Zasitit ce se ljudi toga. Jednom ili dvaput tjedno je taman.
Po meni ok potez.
Čak mislim da će prvo ići audicije.
mrta is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.04.2017., 11:34   #4636
Quote:
mezzzzzo kaže: Pogledaj post
Novi glazbeni show "Zvijezde" od 8. svibnja (ponedjeljak) u 20 sati na RTL-u.

Prerano, vjerovatno svaki dan, i jos to radni dan/i. Zasitit ce se ljudi toga. Jednom ili dvaput tjedno je taman.
mislim da će ići po onoj shemi pon-sri kao samo nebo zna, a i sve se snima unaprijed kao i sa zvjezdicama, tako da ništa od onih live emisija gdje mi glasujemo...
a i uskoro će LJNS , ne znam je li to samo predstavljanje farmera ili baš počinje, toliko mi brzo idu sezone da više ne znam gdje su

tako da će vjv zvijezde i LJNS zamijeniti Vagu i 321
petarpan5 is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.04.2017., 13:18   #4637
Quote:
petarpan5 kaže: Pogledaj post
mislim da će ići po onoj shemi pon-sri kao samo nebo zna, a i sve se snima unaprijed kao i sa zvjezdicama, tako da ništa od onih live emisija gdje mi glasujemo...
a i uskoro će LJNS , ne znam je li to samo predstavljanje farmera ili baš počinje, toliko mi brzo idu sezone da više ne znam gdje su

tako da će vjv zvijezde i LJNS zamijeniti Vagu i 321
Quote:
mrta kaže: Pogledaj post
Po meni ok potez.
Čak mislim da će prvo ići audicije.
LJNS tek kreće s onom uvodnom epizodom za slanje pošte kao. Vidjet ćemo za Zvijezde. Ja sam mislio da ce to vikendom sto mi je nekako i normalno, no eto. Bit će prečesto.

___________

RTL dao izraditi istrazivanje trzista za tursku seriju Anne što je Reenko rekao da se sviđa nekom s RTL-a https://readymag.com/RTLGroup/2017-W...klyNewsletter/
mezzzzzo is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.04.2017., 14:23   #4638
Finalna epizoda Zivot na vagi u subotu, 6.5. u 20 sati, a emisija ce trajati 2 sata i 15 minuta.
mezzzzzo is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.04.2017., 18:18   #4639
Quote:
mezzzzzo kaže: Pogledaj post
Jaooo, pa normalno da se ne bunim zasto micu idiotsku emisija s Youtube videima. Doduse malo me smeta sto idiotsku emisiju mijenjaju s idiotskom emisijom - vjerovatno ista emisija drugog naziva, no valjda su se potrudili malo sami pretraziti Youtube i sastaviti 20-tak epizoda.

Da pukneš, Šaljivi kućni video, LOL - tri emisije na istu foru, pa da pukneš.
ako će i ove emisije imati i komentatora i dva voditelja - ima da puknem, to samo rtl može
#dajmoBelmidasjediikažeha
Efica is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.04.2017., 18:23   #4640
Nisam gledao pa ne znam. Kakva je ova Potraga?
Imran is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 00:16.