Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Televizija

Televizija Sve što trebam jest komad kruha i TV
Podforumi: Serije, Sapunice, Turske serije, Reality TV, Eurosong, Igre & ostalo (Eurosong)

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 13.02.2014., 19:16   #41
Quote:
sebastianminis kaže: Pogledaj post
sta sad vidim da ce pocet novi Studio 45 koji ce ici nedjeljom u 17:45, samo na RTL-u a ne na RTL-u 2
subotom u 17:45 a nedjeljom je Extra magazin u tom terminu.
Benjamin Vladić is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.02.2014., 21:55   #42
Quote:
Benjamin Vladić kaže: Pogledaj post
subotom u 17:45 a nedjeljom je Extra magazin u tom terminu.
aha da...onda u subotu...krivo sam cuo
sebastianminis is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.02.2014., 22:25   #43
U 16:45 nova osamnaesta sezona Cobre 11. Sto ce biti sa Tko ce ga znati, ne znam.
Luka3 is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.02.2014., 12:36   #44
Quote:
Luka3 kaže: Pogledaj post
U 16:45 nova osamnaesta sezona Cobre 11. Sto ce biti sa Tko ce ga znati, ne znam.
A Tko će ga znati
vox is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.02.2014., 19:54   #45
Quote:
Luka3 kaže: Pogledaj post
U 16:45 nova osamnaesta sezona Cobre 11. Sto ce biti sa Tko ce ga znati, ne znam.
vjerojatno ce ga maknut
sebastianminis is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.02.2014., 19:59   #46
Od idućeg tjedna nema "Tko će ga znati".
Repriza "Cobre 11" iza večernjih vijesti, oko 23:15h.
Od 24.02. kreće "Pet na pet" i prikazivat će se radnim danima umjesto "Tog se nitko nije sjetio".
M.Williams is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.02.2014., 20:28   #47
Quote:
M.Williams kaže: Pogledaj post
Od idućeg tjedna nema "Tko će ga znati".
Repriza "Cobre 11" iza večernjih vijesti, oko 23:15h.
Od 24.02. kreće "Pet na pet" i prikazivat će se radnim danima umjesto "Tog se nitko nije sjetio".
zao mi je sto vise nece bit Tko ce ga znati?
a za Pet na pet cemo vidit dal je bolji od Tog se nitko nije sjetio!
sebastianminis is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.02.2014., 20:32   #48
Quote:
M.Williams kaže: Pogledaj post
Od idućeg tjedna nema "Tko će ga znati".
Repriza "Cobre 11" iza večernjih vijesti, oko 23:15h.
Od 24.02. kreće "Pet na pet" i prikazivat će se radnim danima umjesto "Tog se nitko nije sjetio".
To bi znacilo da ovaj mjesec ukidaju oba kviza, u uvode jedan novi 'Pet na pet'.. A šteta za ukidanja, i uvođenja repriza (opet!)
mezzzzzo is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.02.2014., 20:43   #49
Quote:
mezzzzzo kaže: Pogledaj post
To bi znacilo da ovaj mjesec ukidaju oba kviza, u uvode jedan novi 'Pet na pet'.. A šteta za ukidanja, i uvođenja repriza (opet!)
da...jako jako mi je zao za Tko ce ga znati? bas sam ga volio pogledat poslije posla
sebastianminis is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.02.2014., 09:36   #50
Dva "kviza" za debile ukidaju? Pa hvala Bogu. Samo kaj mislim da bu i ovo novo nekaj slično.
__________________
zadnja aktivnost u: 04.01.2023. 09:50
maminho is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.02.2014., 09:53   #51
Quote:
maminho kaže: Pogledaj post
Dva "kviza" za debile ukidaju? Pa hvala Bogu. Samo kaj mislim da bu i ovo novo nekaj slično.
meni su ova dva dosadasnja kviza bila ODLICNA oboje sam volio pogledat. al moj glas za boljeg ide kvizu Tko ce ga znati? koji je u najmanju ruku jedinstven za Tog se nitko nije sjetio! mi nije previse zao jer mislim da ce ovaj novi Pet na pet bit slican njemu i isto toliko dobar
sebastianminis is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.02.2014., 10:59   #52
Quote:
mezzzzzo kaže: Pogledaj post
To bi znacilo da ovaj mjesec ukidaju oba kviza, u uvode jedan novi 'Pet na pet'.. A šteta za ukidanja, i uvođenja repriza (opet!)
jeli ovo znači da je ukinuto zauvijek ili ide privremeno sa malih ekrana
split1995 is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.02.2014., 11:01   #53
Tog se nitko nije sjetio sigurno ne ukidaju, samo je zavrsila ova sezona.
Luka3 is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.02.2014., 12:46   #54
Quote:
Luka3 kaže: Pogledaj post
Tog se nitko nije sjetio sigurno ne ukidaju, samo je zavrsila ova sezona.
nisam siguran...ovisi o gledanosti Pet na pet
prva sezona Tog se nitko nije sjetio! bila je mega gledana, pa su se zato odlucili za drugu sezonu koja je znatno manje gledana

ako prva sezona Pet na pet bude jako gledana sigurno ce ici na novu sezonu...a tada Tog se nitko nije sjetio pada u zaborav
sebastianminis is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.02.2014., 13:40   #55
Prva sezona Tog se nitko nije sjetio nije bila mega gledana, i nema neke bitne razlike izmedju prve i druge sezone. Pet na pet i TSNNS ce se smjenjivati u tom terminu od 19h, a Tko će ga znati ima lošu gledanost i za termin od 16:45, tako da me ne bi iznenadilo da se ne vrati uopće.
Luka3 is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.02.2014., 14:43   #56
Quote:
Luka3 kaže: Pogledaj post
Prva sezona Tog se nitko nije sjetio nije bila mega gledana, i nema neke bitne razlike izmedju prve i druge sezone. Pet na pet i TSNNS ce se smjenjivati u tom terminu od 19h, a Tko će ga znati ima lošu gledanost i za termin od 16:45, tako da me ne bi iznenadilo da se ne vrati uopće.
kazem ˝mega˝ za taj termin, pa nekad je bio gledaniji i od sredisnjih Dnevnika(bar tako pise)...a mislim da Cobra 11 nece bit gledanija od Tko ce ga znati? ma koliko god taj kviz imao losu gledanost
sebastianminis is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.02.2014., 22:45   #57
Ne znam jel netko vec tu objavio, ali evo prenijet ću ja..

RTL Televizija na svojem portalu RTL Sada, omogucila precenje TV kanala RTL, RTL2 i RTL Kockica online, ali plaća se, i to putem SMS poruka.

24 sata - 2,99 kn/sms
7 dana - 6,99 kn/sms
30 dana - 14,99 kn/sms

Što mislite o tome, cijene nisu previse velike, ali mislim da se ne isplati plaćati. Jedino ako niste dobili na lotu pa imate viška para
mezzzzzo is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.02.2014., 23:25   #58
Quote:
mezzzzzo kaže: Pogledaj post
Ne znam jel netko vec tu objavio, ali evo prenijet ću ja..

RTL Televizija na svojem portalu RTL Sada, omogucila precenje TV kanala RTL, RTL2 i RTL Kockica online, ali plaća se, i to putem SMS poruka.

24 sata - 2,99 kn/sms
7 dana - 6,99 kn/sms
30 dana - 14,99 kn/sms

Što mislite o tome, cijene nisu previse velike, ali mislim da se ne isplati plaćati. Jedino ako niste dobili na lotu pa imate viška para
blago rečeno glupo
split1995 is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.02.2014., 01:05   #59
Pričajte vi što hoćete, ali što više mogućnosti to bolje. Uostalom, nisu dirali da se mogu besplatno gledati stare epizode koliko vidim pa zašto bi ovo bilo glupo drugi je par rukava što osobno zbilja ne vidim smisao ovog plaćanja, pa ništa tako ekskluzivno nemaju da bi čovjek išao sam uplatiti za gledanje, ali vjerujem da će im donijeti to neke pare. Ništa nismo izgubili, a ako misle da im je to isplativo neka
Daxo is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.02.2014., 09:42   #60
U usporedbi sa MaxTV To Go osnovnim paketom koji košta 25 kn ako se ne varam, mjesečna razlika je 10 kn. Taj stream se isplati jedino ako se ne misli gledati bilo koji drugi kanal osim RTL-ovih. Ako je 15kn za stream za pojedinačni kanal, onda se to ne isplati.
Tom.K is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 17:15.