Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Posao i karijera > Informacije o poslodavcima

Informacije o poslodavcima Misija: zaposlenje!

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 05.04.2017., 19:23   #441
je li prvi dio treba odgovarati na engleskom ili se može i na hrv i koliki su otprilike odgovori, par rečenica ili?
Teleopti is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.04.2017., 10:17   #442
odgovori mogu biti jako kratki. i bolje je da su kratki jer ima malo vremena. jedna do dvije rečenice.
rečeno je da možemo na hrv, ali kao da engleski ne bi trebao biti problem pošto smo ga dobro riješili u prvom krugu
kyra1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.03.2018., 17:17   #443
Pozdrav kakva su vasa iskustva. Prijavio sam se na IT Audit Analyst oglas, kakve su place cca, kakva iskustva sto se tice posla, mogucnost napredovanja, kakvo je testiranje itd. Hvala
__________________
"I long for a time when I think of myself as a European first and an Englishman second. I crave a United States of Europe with one currency, one army and one type of plug." - Jeremy Clarkson
pepeto1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.05.2018., 15:40   #444
IT revizor - student

Pozdrav svima.
Studentica sam, apsolventica ekonomije, i prijavila sam se na oglas za studentski posao za IT revizora, satnica 25 kn. Poslali su mi online test (matematika, engleski i logika), riješila sam ga i dobila poziv za intervju. Što očekivati na razgovoru i ima li itko iskustva kao student na ovom ili sličnim poslovima u Deloittu?
Unaprijed hvala
posao123 is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.04.2019., 23:36   #445
Quote:
posao123 kaže: Pogledaj post
Pozdrav svima.
Studentica sam, apsolventica ekonomije, i prijavila sam se na oglas za studentski posao za IT revizora, satnica 25 kn. Poslali su mi online test (matematika, engleski i logika), riješila sam ga i dobila poziv za intervju. Što očekivati na razgovoru i ima li itko iskustva kao student na ovom ili sličnim poslovima u Deloittu?
Unaprijed hvala
Hej, možeš li molim te napisati kakav je bio online test?
missdiorcherie7 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 10:46.