Natrag   Forum.hr > Društvo > Muški kutak > Pivnica

Pivnica Čisti hedonizam: O hrani, piću, duhanu, sportu, alatu, oružju i ostalim muškim užicima

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 19.04.2015., 22:29   #81
Quote:
kukuruza zlatko kaže: Pogledaj post
Ja uvijek imam neki dodatak, umak ili nešto što forsiram sa svime dok mi ne dopizdi pa pređem na nešto drugo. Sad je to zvijezdin oštri umak od hrena, odličan mi je.
Ubaciš sebe kao dodatak jelu.
Zaplivaš, uroniš, zaroniš, za kuhaču se lijepiš....
Od tebe bi se patent dao registrirati kao što je to učinjeno s Vegetom i onda bi ljuto imalo tvoje ime.
Uz ektiketu "kupujmo hrvatsko", našao bi se kod mene doma.
Pikova dama is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.04.2015., 23:03   #82
Nije kuruza ljuta o čemu ti ?
Jel i ti isto gledaš da kupuješ samo naše hrvacko ? Ja sam to rekao jednoj djevojčici i ona mi se pukla smijat jer je prvo mislila da se šalim a onda je skužila da ja to ozbiljno pa joj je i to bilo smiješno. Valjda nije romantično dovoljno za nju kupovat naše ustaške proizvode i podržavat ekonomiju tako, komunjara neka
kukuruza zlatko is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.04.2015., 00:33   #83
Kupujem hrvatsko jer je dobro i kvalitetno.
Od prehrane pa do kuhinjskih elemanata, tekstila, sve je odlično napravljeno.
Pikova dama is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.04.2015., 00:45   #84
Madame Pique. Kako vaša ljubav prema Monsieur Toudoume-u? Je li uzvraćena ili neuzvraćena? Tako se ja osjećam kad kupujem proizvode a la Croate. Uvijek ih kupujem, pri tom mislim o postarijoj gospođi koja se pogrbila nad tekućom trakom po kojoj se giba taj naš proizvod, razmišljajući o neplaćnom računu za vodu i smetje...i uvijek imam taj neugodan osjećaj noža u leđima, osjećaj neuzvraćene ljubavi. Tko zna zašto? A? A? Znamo svi da nas nevidljiva ruka svjetskog tržišta neće počešati kao naša vlastita i opet...Gluposti radimo.
__________________
seeing is believing
HeadlessHorse86 is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.04.2015., 01:53   #85
Umjereno ljuto, Slavonci su mi tu najjači.

Ljuto treba grijati, a ne uništavati. Odrastao sam u gradu gdje je svaki kurac kuhal fiš, a meni je fiš bil oduran. Jer kad ga tak turbo zaljute, uopće se ne kuži riba, moreš bre da mi makaze skuvaš.
I s tricet i neš let ja u nekom selu blizu Vukovara pojedem pravi -pravcati fiš i oduševim se...

I sad ću vam odati svoju malu tajnu.

Sve te čili, jalapeno i ostale pizdarije su goli kurac za slavonsku & mađarsku kvalitetnu ljutu papriku.

Razlika je ko između sprajta, sevenapa, fante urnebesate i prirodnog voćnog soka.

Učite od Mađara, jebo Mexove, Kineze, Indijce i ostale kaj moraju svoju trulu klopu dezinficirat ljutinom!
__________________
I nerođena djeca su pederi!
judolino is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.04.2015., 04:36   #86
Volim li ljuto?

75% onog što pripremam, kupim ili jedem po restoranima je na neki način ljuto. 25% od toga je ljuto ne na balkanski "blagi" način ljuto no, ispravno, na indijski ili tajlandski način.

Kad me pitaju po indijskim ili tajlandskim restoranima, po skali 1-5 koliko ljuto želim, ja odgovaram - 6!

Obožavam ljuto... daj ljut curry, chilli, Szechuan, mexički ljuto... daj, daj. Volem to!

Prži brale!!!!!!
__________________
Sing, baby, sing!
InterMezzo is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.04.2015., 09:31   #87
Quote:
InterMezzo kaže: Pogledaj post
Volim li ljuto?

75% onog što pripremam, kupim ili jedem po restoranima je na neki način ljuto. 25% od toga je ljuto ne na balkanski "blagi" način ljuto no, ispravno, na indijski ili tajlandski način.

Kad me pitaju po indijskim ili tajlandskim restoranima, po skali 1-5 koliko ljuto želim, ja odgovaram - 6!

Obožavam ljuto... daj ljut curry, chilli, Szechuan, mexički ljuto... daj, daj. Volem to!

Prži brale!!!!!!
Tako se govori!! moj čo'ek
chilimama is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.04.2015., 09:43   #88
Ja volim toliko ljuto da nikad ne uspijem osjetit okus. Prije nego osjeti okusa električnim impulsima dođu do mozga hrana mi izgori okusne bradavice, živce, jezik, lubanju, izađe van na drugu stranu i još mi uspije izgoriti i leđa.
__________________
seeing is believing
HeadlessHorse86 is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.04.2015., 10:19   #89
ti si već na kerozinu a mi još na vrtnim proizvodima

e, sad si me zasramio
chilimama is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.04.2015., 14:44   #90
Quote:
judolino kaže: Pogledaj post
Umjereno ljuto, Slavonci su mi tu najjači.

Ljuto treba grijati, a ne uništavati. Odrastao sam u gradu gdje je svaki kurac kuhal fiš, a meni je fiš bil oduran. Jer kad ga tak turbo zaljute, uopće se ne kuži riba, moreš bre da mi makaze skuvaš.
I s tricet i neš let ja u nekom selu blizu Vukovara pojedem pravi -pravcati fiš i oduševim se...

I sad ću vam odati svoju malu tajnu.

Sve te čili, jalapeno i ostale pizdarije su goli kurac za slavonsku & mađarsku kvalitetnu ljutu papriku.

Razlika je ko između sprajta, sevenapa, fante urnebesate i prirodnog voćnog soka.

Učite od Mađara, jebo Mexove, Kineze, Indijce i ostale kaj moraju svoju trulu klopu dezinficirat ljutinom!
I ja sam praktički odrastao na mađarskoj kuhinji. Zato jako volim pogledati "Gastro Anđela" na Reži-TV.

Jedini dobar hren koji sam mogao naći u HR je bio "Drogin" i eventualno onaj iz Lidla.

Onaj gejpederasti sa jabukama ili brusnicama iz Austrije je toliko "ljut" da ga se može stavljeti na sladoled:
__________________
Prvo te ignoriraju. Nakon toga te ismijavaju. Potom se protiv tebe bore. Na kraju pobjeđuješ.
Mahatma Gandhi
Jack Hammer is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.04.2015., 17:05   #91
Quote:
Jack Hammer kaže: Pogledaj post
I ja sam praktički odrastao na mađarskoj kuhinji. Zato jako volim pogledati "Gastro Anđela" na Reži-TV.

Jedini dobar hren koji sam mogao naći u HR je bio "Drogin" i eventualno onaj iz Lidla.

Onaj gejpederasti sa jabukama ili brusnicama iz Austrije je toliko "ljut" da ga se može stavljeti na sladoled:
Slažem se, jebo taj šećerni preljev s dodatkom hrena.

Nego, zakon mi je dižonski senf, taj more dobro čoveka zdrmat...
__________________
I nerođena djeca su pederi!
judolino is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.04.2015., 17:20   #92
feferoni su zakon,podravka
__________________
NEzaSITNA Miss Ya
Zenabr1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.04.2015., 18:17   #93
Svježi sir, malo soli i ljuta papričica
__________________
Bol u šupku pokreće svijet
crazy_borna is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.04.2015., 19:14   #94
Quote:
crazy_borna kaže: Pogledaj post
Svježi sir, malo soli i ljuta papričica
to je preljuto
__________________
NEzaSITNA Miss Ya
Zenabr1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.04.2015., 20:10   #95
Quote:
HeadlessHorse86 kaže: Pogledaj post
Madame Pique. Kako vaša ljubav prema Monsieur Toudoume-u? Je li uzvraćena ili neuzvraćena? Tako se ja osjećam kad kupujem proizvode a la Croate. Uvijek ih kupujem, pri tom mislim o postarijoj gospođi koja se pogrbila nad tekućom trakom po kojoj se giba taj naš proizvod, razmišljajući o neplaćnom računu za vodu i smetje...i uvijek imam taj neugodan osjećaj noža u leđima, osjećaj neuzvraćene ljubavi. Tko zna zašto? A? A? Znamo svi da nas nevidljiva ruka svjetskog tržišta neće počešati kao naša vlastita i opet...Gluposti radimo.
Ljubav prema Tudumu? Pušiona.
Stoga ispod avatara moram staviti nešto drugo.

Ostali dio posta nisam baš razumjela.
Ako možeš, pojasni mi, jer nisam kupovala hrvatske stvari radi reklame, već jer su stvarno dobre.
Pikova dama is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.04.2015., 20:42   #96
Quote:
judolino kaže: Pogledaj post

Učite od Mađara, jebo Mexove, Kineze, Indijce i ostale kaj moraju svoju trulu klopu dezinficirat ljutinom!
ae

mađarice često idu pišat po paprici
zato su ljute
paprike, mislim
K@rlo is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.04.2015., 21:01   #97
Quote:
judolino kaže: Pogledaj post
Nego, zakon mi je dižonski senf, taj more dobro čoveka zdrmat...
sad procitao ovo he he ...bile neke hrenovke na repertuaru i sad
nestalo mog omiljenog senfa ...najnormalniji senf i ja ,sta cu sad
i nadjem ja pise senf ...reko ,dobro je ,ima i sad utocam ja tu hrenovku
muski u taj senf i zagrizem ...potekle suze na oci ,nos i usta
a mayko mila ako mi nisu oci ispale u trenu ...ukocio se ...poslije procitam
a to to sranje ...nes me vise zajebat aaa ne
__________________
Čovjek koji više nije dijete, ne može osjetiti više nikakvo zadovoljstvo u životu.
mtopi78 is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.04.2015., 21:04   #98
Quote:
mtopi78 kaže: Pogledaj post
sad procitao ovo he he ...bile neke hrenovke na repertuaru i sad
nestalo mog omiljenog senfa ...najnormalniji senf i ja ,sta cu sad
i nadjem ja pise senf ...reko ,dobro je ,ima i sad utocam ja tu hrenovku
muski u taj senf i zagrizem ...potekle suze na oci ,nos i usta
a mayko mila ako mi nisu oci ispale u trenu ...ukocio se ...poslije procitam
a to to sranje ...nes me vise zajebat aaa ne

ja ga volim, ali nije me se tako dojmio..
ne mislim da je preljut
chilimama is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.04.2015., 21:06   #99
Quote:
chilimama kaže: Pogledaj post
ja ga volim, ali nije me se tako dojmio..
ne mislim da je preljut
o senfu je riječ?
K@rlo is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.04.2015., 21:08   #100
Quote:
chilimama kaže: Pogledaj post
ja ga volim, ali nije me se tako dojmio..
ne mislim da je preljut
e da al ja inace ne jedem ljuto ...ubio me

Quote:
K@rlo kaže: Pogledaj post
o senfu je riječ?
aha
__________________
Čovjek koji više nije dijete, ne može osjetiti više nikakvo zadovoljstvo u životu.
mtopi78 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 08:34.