Natrag   Forum.hr > Informatička tehnologija > Kompjutorske igre > Konzole

Konzole Kutak za korisnike igraćih konzola

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 13.01.2016., 14:35   #1
Konzola ili mini PC

Što je bolje i koja je razlika??Čini mi se da čak pc ima i prednosti(surfanje,openoffice) ako bi se obje stvari koristile na tv-u.
U problemima sam što kupiti....Dali je razlika igrat pes 2016 na pc u odnosu na ps4..

hvala
stipe101 is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.01.2016., 07:43   #2
Bolje za šta? surfati se može i na konzolama, nije to to, al se može
igrati igre na pc i ps4,pogotovo sportske, rekao bi da je tu konzola u velikoj prednosti dok FPS ima prednost pc , ostali žanrovi podjednako.
tv je dobar samo za konzole, za pc baš i ne jer to nije monitor, može poslužiti i mnogi ga koriste, uključujući mene, al uvijek prednost dajem dobrom monitoru
ZgGost is online now  
Odgovori s citatom
Old 14.01.2016., 15:02   #3
Quote:
ZgGost kaže: Pogledaj post
Bolje za šta? surfati se može i na konzolama, nije to to, al se može
igrati igre na pc i ps4,pogotovo sportske, rekao bi da je tu konzola u velikoj prednosti dok FPS ima prednost pc , ostali žanrovi podjednako.
tv je dobar samo za konzole, za pc baš i ne jer to nije monitor, može poslužiti i mnogi ga koriste, uključujući mene, al uvijek prednost dajem dobrom monitoru
hvala na pomoći.ništa posebno nebi koristija za surfanje nego više kad bi koristio gledat tv sportske kanale preko neta i slično....
Ali svakako da je pes najvažniji.....
stipe101 is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.01.2016., 09:27   #4
Ja bih mini pc preporucio, al ga treba onda dobro slozit. Sebi sam poceo tak nekaj slagat, istina bog nije bas mini pc. Kuciste je thermaltake lanbox lite i u pocetku je bio super, sve dok nisam ubacio grafu koja se jace grije. Sad imam poklopac od kucista maknut jer se zna fino zahajcat. Dalo bi se to rijesit s par dobrih ventilatora, al onda ima malo vise buke.
Preporuka za pc je zato jer je puno fleksibilniji od plejke. Igre su jeftinije i lakse dostupne, a mozes na njega spojit xbox controller i igrat pes il bilo koju drugu igru ko na plejki.
Zeggrez is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.02.2016., 03:31   #5
JA sam probao sve kombinacije. I all rounder je Xbox one s mogucnostima dizajnom i svime ostalim ... barem meni !
__________________
VIP, SIMPA, TELE2, TOMATO >> bonovi jeftinije
CyclonB is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.03.2016., 14:53   #6
XB1 uvijek! Odlična konzola
1p9i07So88J19 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 18:31.