Natrag   Forum.hr > Društvo > Muški kutak > Pivnica

Pivnica Čisti hedonizam: O hrani, piću, duhanu, sportu, alatu, oružju i ostalim muškim užicima

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 25.03.2016., 16:16   #1
Bacardi 151

ima li neko da je pio ovo ? na googlu kazu da je totalno zajebato pice

sta misli domaca klijentela
PussyLicker is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.03.2016., 16:25   #2
Quote:
PussyLicker kaže: Pogledaj post
ima li neko da je pio ovo ? na googlu kazu da je totalno zajebato pice

sta misli domaca klijentela
To je onaj overproof rum da ne guglam? Nisam, ali preporučam onaj Bacardi 8 godina.

Inače svijet premium rumova je zanimljiv i omogućuje zanimljiv hobi po cijenama koje nisu niti blizu onima najboljih whiskeya.

edit: ipak izguglah, pa ovo je čisto za miješanje u koktelima, prejak je za nekakvo uživanje, jedino iz zajebancije.
Uvijek istok is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.03.2016., 18:26   #3
Bacaradi je vrhunsko piće ... ako imaš ludu sreću nabaviti još kada se proizvodio na Kubi. od 80-ih su samo bolje 50-e
Uglavnom, Gold piješ kao sok, čist, bez ičeg, sobna temperatura, čisto ludilo poput votke Putinovke .
Bijeli je onak, jako dobar ali daleko ispod zlatnog. Odličan za koktele isto kao i crni. bar za moj ukus, ali onda bijeli neka bude dobro rashlađen.
I možeš se ih nadudati do besvjesti, ne boli ništa i hodaš Pola od 0,75 i funkcioniraš kao nikad.
Moje piće broj 1.
Ovaj 151 nisam probao, ali gold je zakon. Vani ti je znatno jeftiniji.
Recimo ekvivalent je southern comfort za žene koje znaju što vrijedi. Baylis ja onak, fin preko leda ali nije to to ...
__________________
I would call it
saugaro is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 18:35.