Natrag   Forum.hr > Sport > Nogomet

Nogomet O loptanju nogom u širem smislu.
Podforumi: Navijači

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 05.08.2016., 16:02   #81
Quote:
Rory Delap kaže: Pogledaj post
Dobro, je onaj Lucas Silva na kraju u mirovini ili ne?


Kažu da se vraća,da je ponovno uradio preglede i da je dobro.

Samo je pitanje gdje će otići...
woow123 is offline  
Old 06.08.2016., 17:43   #82
Fermalen se izgleda dogovorio sve s Romom, ostaje da se i mi dogovorimo s njima. Nama ionako ne treba, u Barceloni nije ništa pokazao, poglavito zbog ozljeda.
Ono is offline  
Old 06.08.2016., 17:58   #83
Da,nažalost. Uvijek ću pamtiti utakmicu u Malagi kada je odigrao katastrofalno,jedna od najgorih predstava jednog braniča i na poluvremenu zamijenjen.
albundyy is offline  
Old 06.08.2016., 20:51   #84
Quote:
Ono kaže: Pogledaj post
Fermalen se izgleda dogovorio sve s Romom, ostaje da se i mi dogovorimo s njima. Nama ionako ne treba, u Barceloni nije ništa pokazao, poglavito zbog ozljeda.
I došao je u klub ozlijeđen Šteta, dobar je igrač, a ostavio je isti dojam ko Čigrinski - nikakav. Kao stoperi ostaju Pique, Mascherano, Umtiti i Mathieu. Nije za baciti.

Vidim da smo spušili 4:0 od Liverpoola. Netko gledao?
Sudden Sid is online now  
Old 06.08.2016., 21:10   #85
ja sam gledal prvo poluvrijeme ali bilo dosadno, jako puno grešaka u dodavanju lopte na obje strane kao da gledam neku nižu ligu, tako da sam izašal van.
valjda je to tako u predsezoni
_filo is offline  
Old 06.08.2016., 21:45   #86
I ja samo prvo, nije se imalo šta vidjeti. Valjda nećemo kao prošle godine imati problema s otvaranjem sezone.
Ono is offline  
Old 06.08.2016., 22:32   #87
baš mi drago što nas našamaralo, poglavito zbog enriquea. mislim jebem mu mater tko tu kog jebe? koji kuratz drži u pogonu i svuda vucara onog douglasa kad mu ne daje priliku da igra i ne provjerava ga u ovakvim pripremnim utakmicama? opet kemijanje s sergiom robertom na desnom beku a douglas mu sjedi na klupi?! prodaj/oteraj ga ondak ako nije taj, ovako samo unosi nemir u ekipu, kreten si ruši autoritet u ekipi s takvim ponašanjem. i ovaj vidal je kurčina teška, ak on njega sad već vadi na poluvremenima (iz ko zna kojeg razloga, umor? koji kuratz?) ondak je taj u teškoj banani, od čeg je umoran? pa taj nije odigrao tri utakmice za barcelonu, a već je umoran.
na levem beku imamo tri identična igrača tri patuljka, jebo me pas ako na kraju ne bude mathieu igrao lijevog beka.
skeptičan sam u 3pm. ardi isto treba lupit šamarčinu da se izuje iz cipela.
messiju obrijat bradu i glavu da mu naraste normalna kosa.
Ajutokintumi is offline  
Old 06.08.2016., 23:00   #88
Ajuto, malo pretjeruješ, ali slažem se u vezi Messija. Bolje lažna devetka nego lažni plavušan
Sudden Sid is online now  
Old 06.08.2016., 23:13   #89
Quote:
Sudden Sid kaže: Pogledaj post
Ajuto, malo pretjeruješ, ali slažem se u vezi Messija. Bolje lažna devetka nego lažni plavušan
ne kužim tu njegovu potrebu za isticanjem na taj način? pa dosad je bio normalan ik i kao takav je bio idealni anti-pandan ronaldu. kad god se netko počne isticati s nečim van terena to se mam odražava negativno na igru.
Ajutokintumi is offline  
Old 06.08.2016., 23:35   #90
Quote:
Ajutokintumi kaže: Pogledaj post
baš mi drago što nas našamaralo, poglavito zbog enriquea ...
Dobrodošao poraz, kažeš?
motangens is offline  
Old 06.08.2016., 23:42   #91
apsolutno, očekujem da enriquea štampa razapne ko staru kesu
Ajutokintumi is offline  
Old 07.08.2016., 06:40   #92
svi se nadamo da ćete nakon početka lige imati još puno takvih dobrodošlih poraza. niti jedna cijena nije previsoka da bi svi shvatili da enrikea treba razapeti
__________________
This is the way
angrif is offline  
Old 07.08.2016., 17:13   #93
Odlazak Vidala iz Seville u njemu ipak najdrazu Barcelonu (uz uvijet sestomjesecne pauze), je greska desetljeca..

Izgubio kontinuitet, i od mozda najboljeg desniog branica spanjolske lige (cast i Carvajalu, Alvesu, Juanfranu, Mariu Gasparu) postao promašaj, poradi nekontinuiteta....

Mora otici u PSG da ga Unai digne, kao prije dvije godine...
__________________
Francisco Román Alarcón Suárez, 21 de abril de 1992, Benalmádena, Málaga, mejor conocido como Isco...
Smislio sam potpis, možda nije za javnost,
al jebala vas vaša rodna ravnopravnost
IscoAlarcon is offline  
Old 07.08.2016., 17:15   #94
Nego pratioci Lige Santander, tko je po vasem misljenju od klubova najcjenjenijeg europske nacionalnog prvenstva (s izuzetkom Reala i Barce) do sada tijeoom prijelaznog roka najvise dobio, a tko najvise izgubio...
__________________
Francisco Román Alarcón Suárez, 21 de abril de 1992, Benalmádena, Málaga, mejor conocido como Isco...
Smislio sam potpis, možda nije za javnost,
al jebala vas vaša rodna ravnopravnost
IscoAlarcon is offline  
Old 07.08.2016., 19:53   #95
Xavi poklonio jahtu udruzi koja spašava izbjeglice iz mora

Dirljivi potez velikog čovjeka. Nadam se da će mu Enrique grijati stolicu koliko god treba dok ne bude spreman preuzeti Barcelonu.
Sudden Sid is online now  
Old 07.08.2016., 20:47   #96
moglo bi se dogoditi da barcelona padne u igri radi odlaska alvesa. svi su uvijek isticali iste igrače-iniestu, lea, prije xavija, sada neymara i suareza, ali alves je bio jako bitna karika u igri, naročito u napadu

također očekujemo još manje trčanja od strane lea, pa mislim da i atletico i mi imamo solidne šanse za naslov, osim ako ne bude peha sa ozljedama
__________________
This is the way
angrif is offline  
Old 08.08.2016., 18:43   #97
Kraljevsko selo dovelo sansoneta, fin transfer. I fini dresovi za novu sezonu.
__________________
And I heard a voice in the midst of the four beasts
And I looked and behold, a pale horse
And his name that sat on him was Death... And Hell followed with him.
^Jack^ is offline  
Old 08.08.2016., 19:38   #98
izgleda da kovačić ostaje u realu, a jese je definitivno otišao bez mogućnosti otkupa
__________________
This is the way
angrif is offline  
Old 08.08.2016., 21:59   #99
Quote:
angrif kaže: Pogledaj post
jese je definitivno otišao bez mogućnosti otkupa
šteta, jer sam siguran da bi s konstantom u nastupima mogao puno napredovati i vratiti velik dio forme koju je imao prije povrede.

Zanimljivo je da je sad Real ostao prilično deficitaran na tim krilnim pozicijama, posebno kad se uzmu u obzir godine Ronalda i veći rizik pojave ozljeda. Možda uleti još neki transfer
__________________
There's so many different worlds, so many different suns
and we have just one world, but we live in different ones..
Tijs is offline  
Old 08.08.2016., 22:02   #100
Pa igrat će vam mladi Odegaard :adidas:
Sudden Sid is online now  
Zatvorena tema



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 11:44.