Natrag   Forum.hr > Društvo > Ljubav, erotika, seks

Ljubav, erotika, seks Stvari intimne prirode. Neke teme zahtijevaju i rječnik koji možda nije za jako mlade (i jako stare).

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 04.01.2017., 01:07   #81
Quote:
mirandola kaže: Pogledaj post
Moj naklon.

Imam nekoliko asocijacija uzrokovanih spominjanjem debeloga crijeva.
Vani zbilja ima više mjesta i trudim se osloboditi stisnutog sfinktera, ali to ne znači da to mogu uvijek. Moram znati kada, kako, gdje. Osim što bi me trebalo biti strah da ne dobijem kamen u glavu, mogao bih samoga sebe utopiti. Bez sfinktera bih se rasplinuo, prolupao bih. Ali tako je lijepo biti vani, naravno, ima više mjesta. Sa zidom sfinktera sam se rodio, prihvatio sam dio svoga tijela, inače bih otišao u madness. Tanke su granice.

E sad. Kako ćemo pristupiti onome što je "izašlo"? Sjećam se zanimljive priče o arhitektonici wc školjki. Francuzi, Englezi ili Nijemci? Francuzima je odvod vode u školjki pozicioniran straga - tako da kada se pokakim, izlučeno dobiva nalog: Bjež' da te moje oči ne vide. Ne postojiš. Kada isto napravim s engleskom školjkom koja je puna vode - puštam da pluta. I tu je i nije. Vidim ga, ali ga blažim. Nijemci kažu ovako: pozicija odvoda je naprijed, tako da mi bude jasno dano do znanja s čime se moram nositi. Trebam ispitati, vidjeti, udahnuti. Moram se nositi s tim. Sve je metafizika.

Ako i jesmo licemjeri, kada upućujemo na moral, a ja tvrdim za sebe da jesam, to mi je nekada biti bolje nego tašt. Žmiriti i praviti se kako nije. Ne vidim da si upućivanjem na moral stup, nego kako pretendiramo to biti. Pa valjda napadamo sami sebe. "Prema sebi srce sudačko, prema drugima majčinsko". Rekao bi jedan deda.

Slažem se s tobom samo bih malo drugačije izrazio. Cilj je svrha, a svrha je put. Ako se put već utire u hodu, onda neka protegne noge. To je sve. Ako je netko igrao Texas Holdem zna kako se igrači klasično dijele na "Loose" i "Tight". Nema krivog tipa, ima krivo upotrijebljenih predispozicija. "Loose" može biti to što je jer nema puno za izgubit, a ne može biti "Tight" jer nema iskustvo i znanje. Vice versa.

Dok ne budemo znali kada karte treba foldat, a kada holdat, možemo (i moramo) igrati i bez asova. Dok volja curi, možemo slušati.
Hm, jako mi se sviđa metafora o školjki, no kod nekih Francuza ima ipak varijacija. Na Korzici ti je na školjku zakačen strojček koji "drobi" prije nego ode ... tako da, iako nije pred očima, i te kako ga čuješ i veoma neobično osjećaš... Otpor... nije uvijek isti. Moram malo narušiti savršenu konceptualnost. Pa ipak je Napoleon odande.
Sinoć si, kao deda, savjetovao mladcu da proba. I proba. I proba, ili ?
usernotinuse is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.01.2017., 01:22   #82
Quote:
usernotinuse kaže: Pogledaj post
Hm, jako mi se sviđa metafora o školjki, no kod nekih Francuza ima ipak varijacija. Na Korzici ti je na školjku zakačen strojček koji "drobi" prije nego ode ... tako da, iako nije pred očima, i te kako ga čuješ i veoma neobično osjećaš... Otpor... nije uvijek isti. Moram malo narušiti savršenu konceptualnost. Pa ipak je Napoleon odande.
Sinoć si, kao deda, savjetovao mladcu da proba. I proba. I proba, ili ?
Da. Jasno. Stroj koji drobi iliti: Ou'un sang impur abreuve nos sillons!
Ne znam jezik, ali ovo mi je poznato.

I sada mu savjetujem samo to: da zna gdje je i da se u skladu s time zagrli.
__________________
Non piu andrai, farfallone amoroso.
mirandola is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.01.2017., 01:43   #83
Uff, u kakve ste vi sad filozofije upali.

Quote:
gajto gazdanov kaže: Pogledaj post
pročitao sam cijelu temu.
da, napisala jesi. ali ukupan kontekst tvog pisanja mi ne pokazuje solidarnost. nego povlađivanje drugima. djeluje mi više deklarativnim. nema popuštanja 'neprijatelju'.

već sam napisao da ne dajem savjete takve vrste. bolje da sam malo pati, nego da ih pati nekoliko zajedno s njim.
postaviti svoju profesoricu kao objekt i predmet forumskih opservacija i tražiti savjete kako bi je zbario? nekako mi to nije zazvučalo simpa.
tebi možda je, ne znam.
misliš da on 'možda' idealizira' svoju profesoricu i tu vidiš opasnost? ja ne vidim. da je idealizira sigurno ne bi smišljao strategiju zavođenja na forumu. nego bi to napravio drugačije. s više poštovanja. bez obzira što je ovo i virtualan medij. ali nije samo to. on je objektificira. u običan predmet požude. što je daleko od idealiziranja
zaista me čudi da tako pametna i obrazovana, istančana žena poput tebe, pokazuje sljepilo za takve detalje.
Znaš, sad imam grižnju savjesti i loše se osjećam nakon što sam ovo pročitao. Ne znam, s jedne strane si u pravu da ovakvo "javno" pitanje za savjet možda nosi sa sobom neki manjak respekta, no s druge strane, zbilja ne znam što drugo da učinim (a i skoro cijeli podforum gubi smisao).
Quote:
usernotinuse kaže: Pogledaj post
Sigurno sam u nekim stvarima, i zbog nekih stvari, "drvena". To pokazuje prvi post. Onda sam pokušala suprotnu tezu.

U osnovi jednostavno ne vjerujem u savjete; i tako će čovjek napraviti što želi. I svatko je svoja odgovornost, hvala Bogu. Pedagoške pretenzije nemam. Ni moralne. Prema drugima. Pogotovo ne na forumu gdje ljude ni ne poznajem.

Profesorica kao objekt : dakle, dečko je najprije mlad i neiskusan. Nije to meni "simpa", ali tako nešto od te dobi i očekujem. Pa ne osuđujem. A možda i previše vjerujem u profu, njene sposobnosti da se s tim nosi. Sigurno nije jedini, ni prvi ni zadnji.
Osim toga, ti i ja drugačije shvaćamo objektivizaciju. "Objektivizacija u običan predmet požude" meni nije negativna stvar. Vjerujem da je ona prisutnija u okviru želje/žudnje/seksa nego što neki žele priznati. Nisam rekla da je jedina opcija.
Idealizacija je došla u 2. koraku, kada sam se pokušala prebaciti na suprotno mišljenje. Iz njegove perspektive neiskusnog koji traži "upute za uporabu". I nije mi odgovorio kada sam ga pitala što bi točno on s njom (spominjao je dijete kao "prepreku" jer onda sigurno mora biti negdje i muž, itd. U svakom slučaju, iz takvih rečenica vidiš da racionalizacija problema koju pokušava nije dosljedno provedena. Zato mu ne zamjeram.)
On je, po meni, na neki način idealizira, jer s njom razgovara "kako ne može s vršnjakinjama", itd.
E sad, ako se osmjeli, i proba (odluka je i tako samo na njemu), i ako i realizira stvar, na kraju će ili biti jako zadovoljan sobom (iako mi nije djelovao kao neki "bucket list" mladac), ili će, kada napokon ostvari tu svoju maštariju, vjerojatno vidjeti što je sve imaginarno i upisano, a što sve uistinu jest njihova priča (povratak na moj prvi post).
Edit : Hm, možda si malo preozbiljan A ja silno pokušavam sve prebaciti na "korisnu" mudrost starijih, pa opet...
Aj, da budem iskren, što se tiče djeteta, recimo da imam politiku da ne petljam sa ženama koje imaju djecu (aj dobro, de facto ne petljam ni s onima koje nemaju). Jednostavno to doživljavam kao prepreku (al sam se, eto, pobojao da će se netko možda naći uvrijeđen ).
Htio bih vezu, nikakve avanture i one night standove i ine pizdarije (premda to možda zvuči malo smiješno u ovoj situaciji).
DeFlorax is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.01.2017., 10:30   #84
Quote:
DeFlorax kaže: Pogledaj post

Znaš, sad imam grižnju savjesti i loše se osjećam nakon što sam ovo pročitao. Ne znam, s jedne strane si u pravu da ovakvo "javno" pitanje za savjet možda nosi sa sobom neki manjak respekta, no s druge strane, zbilja ne znam što drugo da učinim (a i skoro cijeli podforum gubi smisao).
Slobodno zanemari gajtu i slicne upise koji ti pokusavaju podmetnut da si profu pretvorio u objekt samo zato sto ti se svidja. Ne nosi nikakav manjak respekta, vrlo je ok cut razlicita misljenja.
__________________
All You Zombies.
phiber is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.01.2017., 11:45   #85
A čovjek je samo pitao kako da zbari profu..
Pozovi je na kavu, pokušaj s njom što više pričati o temama koje nisu vezane za faks i na taj način provuci koju temu o curama, da vidiš kako diše. Naravno neće ti biti dovoljna jedna, ali nakon par kava biti ćeš sigurno pametniji.Isto tako i bliskost i privlačnost se obostrano (ne)razvijaju što više kontakta imaš s njom.Tako da nemaš što izgubiti. Sad jedino ne znam koliko često se možeš vidjet s njom i koje izgovore možeš koristiti?
maliboksac is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.01.2017., 13:34   #86
Na tvom mjestu ja bi to ovako.

Sad kad završe praznici odeš kod profesorice na konzultacije.

Ti: Dobar dan, došao sam vam zaželjeti sve najbolje u novoj godini
Ona: hvala, sve najbolje I tebi
Ti: Hvala. Jeste se odmorili. Zagreb je stvarno krasan, ima svega.

Verzija1
Ona: Je, super sam se odmorila. Klinka (muž) smo uživali
Sve znaš.

Verzija2
Ona: Da, baš sam se lijepo odmorila.
Ti: Jeste bili na klizanju? Super je i za odrasle i klince. Imate li vi djece?
Ona: Imam curicu/dečka
Sve znaš

Verzija 3
Ona: Da, baš sam se lijepo odmorila.
Ti: Jeste bili na klizanju? Super je i za odrasle i klince. Imate li vi djece?
Ona: Nemam
Ti: stvarno ste bili super mentor. Mogu li vas počastiti klizanjem? Naravno ako to nije suprotno nekakvim studentskim pravilima, i ako imate muža ili dečka ispričavam se na pitanju.
Ona:………….
Sve znaš

Eto, to mi se čini kao bezbolna, lagana, neobavezna i normalna konverzacija. Sve ćeš saznati, a ostat ćeš pristojan.
mijauvau is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.01.2017., 15:12   #87
Quote:
mijauvau kaže: Pogledaj post
Na tvom mjestu ja bi to ovako.

Sad kad završe praznici odeš kod profesorice na konzultacije.

Ti: Dobar dan, došao sam vam zaželjeti sve najbolje u novoj godini
Ona: hvala, sve najbolje I tebi
Ti: Hvala. Jeste se odmorili. Zagreb je stvarno krasan, ima svega.

Verzija1
Ona: Je, super sam se odmorila. Klinka (muž) smo uživali
Sve znaš.

Verzija2
Ona: Da, baš sam se lijepo odmorila.
Ti: Jeste bili na klizanju? Super je i za odrasle i klince. Imate li vi djece?
Ona: Imam curicu/dečka
Sve znaš

Verzija 3
Ona: Da, baš sam se lijepo odmorila.
Ti: Jeste bili na klizanju? Super je i za odrasle i klince. Imate li vi djece?
Ona: Nemam
Ti: stvarno ste bili super mentor. Mogu li vas počastiti klizanjem? Naravno ako to nije suprotno nekakvim studentskim pravilima, i ako imate muža ili dečka ispričavam se na pitanju.
Ona:………….
Sve znaš

Eto, to mi se čini kao bezbolna, lagana, neobavezna i normalna konverzacija. Sve ćeš saznati, a ostat ćeš pristojan.
Evo odmah mi je pao na pamet njezin odgovor: "Mah...Ide mi na kitnjak gužva i euforija."
__________________
Non piu andrai, farfallone amoroso.
mirandola is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.01.2017., 17:20   #88
Smile

Quote:
mirandola kaže: Pogledaj post
Evo odmah mi je pao na pamet njezin odgovor: "Mah...Ide mi na kitnjak gužva i euforija."
I on odgovori - da, stvatno zna biti guzva. I rijesena stvar.

😊
mijauvau is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.01.2017., 17:51   #89
Quote:
mijauvau kaže: Pogledaj post
I on odgovori - da, stvatno zna biti guzva. I rijesena stvar.

😊
ma toliko je jednostavno, ali ljudi vole zakomplicirati. ispada da je picka starijeg komada Mars.
Nije. picka ko picka
oprostite sto psujem...
__________________
SEALION
Morski Lav is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.01.2017., 18:01   #90
ova priča se provlači svaku godinu, samo se profka mijenja - jednom mu predaje, drugom mu ne predaje, treći put ne predaje, ali će predavati...
__________________
Ušće zvuka
manchild is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.01.2017., 18:02   #91
Quote:
Morski Lav kaže: Pogledaj post
ma toliko je jednostavno, ali ljudi vole zakomplicirati. ispada da je picka starijeg komada Mars.
Nije. picka ko picka
oprostite sto psujem...
Rijesena stvar u smislu da mu je onda jasno da nije zaintetesirana.
mijauvau is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.01.2017., 19:51   #92
Quote:
phiber kaže: Pogledaj post
Slobodno zanemari gajtu i slicne upise koji ti pokusavaju podmetnut da si profu pretvorio u objekt samo zato sto ti se svidja. Ne nosi nikakav manjak respekta, vrlo je ok cut razlicita misljenja.
Pa ako ćemo iskreno, prije bih rekao da je gajto htio reći da manjak poštovanja pokazuje to što ja o cijeloj situaciji javno pitam neznance s foruma, a ne to što mi se sviđa.
Quote:
Morski Lav kaže: Pogledaj post
ma toliko je jednostavno, ali ljudi vole zakomplicirati. ispada da je picka starijeg komada Mars.
Nije. picka ko picka
oprostite sto psujem...
Nije stvar u "pički starijeg komada", nego jednostavno u tome što mi se žena sviđa. Dapače, milijun puta sam poželio da je ona nekih deset-petnaest godina mlađa ili da sam ja deset-petnaest godina stariji pa da se mogu upustiti u to bez suvišnih komplikacija i grižnji savjesti...
DeFlorax is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.01.2017., 20:24   #93
Quote:
DeFlorax kaže: Pogledaj post

Nije stvar u "pički starijeg komada", nego jednostavno u tome što mi se žena sviđa. Dapače, milijun puta sam poželio da je ona nekih deset-petnaest godina mlađa ili da sam ja deset-petnaest godina stariji pa da se mogu upustiti u to bez suvišnih komplikacija i grižnji savjesti...
Poznam jednog francuskog bivseg ministra trenutno kandidat za predjednika republike koji je imao aventuru sa svojom profesoricom . Imao je ako se ne varam 19 godina a ona dvadeset vise . Bila je udana i imala troje djece . Na pocetku je to bila skrivena ljubavna veza . Sve do dana kada je ona bila sigurna u sebe i odlucila napustit muza i udati se za svoga ucenika .
On je ozenjen s njom i dan danas i ne stidi se njenih godina i vodi ju sa sobom svugde .
Ti samo rijesi demone u tvojoj glavi i postavi si pitanje sta ocekujes od te veze ? Posto ne zelis djecu , rekao bih da si zainteresiran za jednu aventuru . Isprobaj i vijeti ces kuda te vodi . Ako ne probas neces znati .
lazan is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.01.2017., 21:07   #94
Quote:
DeFlorax kaže: Pogledaj post
Uff, u kakve ste vi sad filozofije upali.


Znaš, sad imam grižnju savjesti i loše se osjećam nakon što sam ovo pročitao. Ne znam, s jedne strane si u pravu da ovakvo "javno" pitanje za savjet možda nosi sa sobom neki manjak respekta, no s druge strane, zbilja ne znam što drugo da učinim (a i skoro cijeli podforum gubi smisao).
griješiš. tek sada sve dobija smisao.
smisao ovoga ne sastoji se u tome da dobiješ odgovore. prije u nekim razgovorima koji se suprotstavljaju osobnoj statici.
i skoro da se slažem da trebaš zanemariti tuđa mišljenja, i to sva, a ne samo moje, i takvim apstrahiranjem otvoriti mjesto za svoje, drugačije od prijašnjeg.
griža savjesti, kao nov element, gotovo se pojavljuje kao deus ex machina i pokazuje to drugačije. mislim da je to nekakav svemirski plus za tebe.
__________________
Kad čovjek padne potvrdio je silu gravitacije. Kad se podigne potvrdio je svoju vlastitu silu. Svatko može biti Isac Newton u svom svemiru.
gajto gazdanov is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.01.2017., 22:04   #95
Quote:
Morski Lav kaže: Pogledaj post
ma toliko je jednostavno, ali ljudi vole zakomplicirati. ispada da je picka starijeg komada Mars.
Nije. picka ko picka
oprostite sto psujem...

Ne bi se bas tak izrazila, ali poanta je ta.

Pišem iz perspektive neke starije kojoj se sviđao neki mlađi.

Samo se ostavi planova za budućnost i djece i grižnje savjesti i filozofija o wc školjci.

Daj joj do znanja da ti se sviđa. Ako priča s tobom o nečemu što nema veze s faksom i čini ti se da joj je ugodno ne radi to iz čistog altruizma. Valjda je i njoj ugodno.
A što će biti pokazat će vrijeme…
iva676 is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.01.2017., 22:36   #96
Quote:
lazan kaže: Pogledaj post
Poznam jednog francuskog bivseg ministra trenutno kandidat za predjednika republike koji je imao aventuru sa svojom profesoricom . Imao je ako se ne varam 19 godina a ona dvadeset vise . Bila je udana i imala troje djece . Na pocetku je to bila skrivena ljubavna veza . Sve do dana kada je ona bila sigurna u sebe i odlucila napustit muza i udati se za svoga ucenika .
On je ozenjen s njom i dan danas i ne stidi se njenih godina i vodi ju sa sobom svugde .
Ti samo rijesi demone u tvojoj glavi i postavi si pitanje sta ocekujes od te veze ? Posto ne zelis djecu , rekao bih da si zainteresiran za jednu aventuru . Isprobaj i vijeti ces kuda te vodi . Ako ne probas neces znati .
Napisah već da imam nešto ozbiljnije na pameti, premda to možda sad zvuči malo smiješno. Jednostavno sam uvijek imao takav stav, da ću u životu imati samo ozbiljne veze, bez avantura, one night standova, nestabilnih vezica od mjesec dana i sl. I da odgovorim na jedno ranije pitanje, moguće da je to i glavni razlog zašto dosad nisam bio seksualno aktivan - uvijek sam nekako gledao cure koje su mi se činile kao materijal za dužu vezu i klonio se kraćih avantura. Neki govore da se, kao, treba ulaziti u te neozbiljnije veze pa se one onda mogu pretvoriti u nešto ozbiljnije ili služe kao neka vježba za ozbiljnije veze kasnije u životu, ali iskreno, uvijek mi je djelovalo glupo, pa i đubarski, da ja sad uđem u vezu s nekom curom prema kojoj ne gajim neke veće osjećaje jer, eto, moram se vježbati da mi s 20+ neiskustvo ne bi predstavljalo prepreku za ozbiljnije veze (a možda sam nerealni idealist koji nema pojma o životu ) . I onda zbog toga patim za jednom curom 2-3 godine dok se ostali čude kako je moguće da netko toliko dugo bude zaljubljen u nekoga premda mu je već dano do znanja da druga osoba nije nimalo zainteresirana.

Što se djeteta tiče, ne znam, jednostavno mi je odbojna ideja da budem sa ženom koja je već rodila. Možda je to nezrelo, infantilno i sebično, ali eto, zasad je tako. Možda ću za deset godina drugačije gledati na to.
DeFlorax is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.01.2017., 23:31   #97
Meni ne zvučiš smiješno ako uzmem u obzir tvoje godine.

I možda se njoj bas sviđa taj tvoj idealizam.

Htjela bi ti reći da ne možeš sam donijeti odluku o tome u kakvoj vezi želiš biti s drugom osobom. Barem pola te odluke ovisi i o toj drugoj osobi.

Vjerojatno si nisi zamišljao da bi ti se svidjela neka koja je profesorica i koja je starija od tebe, pa ti se desilo.

Možda ti se desi da saznaš da ima dijete pa ti to ne bude tako odbojno. Jer je njeno. Možda ti se to desi za deset dana, a ne za deset godina.

I to je ok.
A ok je i ako to saznaš pa ti postane odbojna.
I nije nezrelo, infantilno i sebično imati svoj stav.
Al nemoj ići sebi na štetu zbog toga.
iva676 is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.01.2017., 23:40   #98
Quote:
DeFlorax kaže: Pogledaj post
Napisah već da imam nešto ozbiljnije na pameti, premda to možda sad zvuči malo smiješno. Jednostavno sam uvijek imao takav stav, da ću u životu imati samo ozbiljne veze, bez avantura, one night standova, nestabilnih vezica od mjesec dana i sl. I da odgovorim na jedno ranije pitanje, moguće da je to i glavni razlog zašto dosad nisam bio seksualno aktivan - uvijek sam nekako gledao cure koje su mi se činile kao materijal za dužu vezu i klonio se kraćih avantura. Neki govore da se, kao, treba ulaziti u te neozbiljnije veze pa se one onda mogu pretvoriti u nešto ozbiljnije ili služe kao neka vježba za ozbiljnije veze kasnije u životu, ali iskreno, uvijek mi je djelovalo glupo, pa i đubarski, da ja sad uđem u vezu s nekom curom prema kojoj ne gajim neke veće osjećaje jer, eto, moram se vježbati da mi s 20+ neiskustvo ne bi predstavljalo prepreku za ozbiljnije veze (a možda sam nerealni idealist koji nema pojma o životu ) . I onda zbog toga patim za jednom curom 2-3 godine dok se ostali čude kako je moguće da netko toliko dugo bude zaljubljen u nekoga premda mu je već dano do znanja da druga osoba nije nimalo zainteresirana.

Što se djeteta tiče, ne znam, jednostavno mi je odbojna ideja da budem sa ženom koja je već rodila. Možda je to nezrelo, infantilno i sebično, ali eto, zasad je tako. Možda ću za deset godina drugačije gledati na to.
Odrastao si covjek imas pravo na izbor . Smataram da imati jedno zivtno iskustvo sa kojima se moramo susresti je isto tako bitno kao i izgradjene moralne bariere koje te sprecavaju da uplivas u zivot jednog mladog muskarca . Iz moga kutka gledanja malo si previse razuman za tako ranu dob .
Posto sam jako ne razuman ne kuzim dobro ljude koji rezoniraju hladnom glavom o ljubavnim odnosima .
Mislim da svijet ne bi postojao da smo svi rezonirali i gledali da donesemo ispravne odluke .
Ljudi koji u zivotu ne zele uzeti nikakav rizik mogu (nemora da bude istinito) da prodju pored ne procijenjenog blaga iz razloga sta se nikada nisu opustili i pustili mozak na pasu .
Vec si postavio neke uvjete sto znaci da se nisi susreo sa kozmickom bezuvjetnoj ljubavi .
Sretno u svakom slucaju .
lazan is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.01.2017., 13:55   #99
Quote:
phiber kaže: Pogledaj post
Slobodno zanemari gajtu i slicne upise koji ti pokusavaju podmetnut da si profu pretvorio u objekt samo zato sto ti se svidja. Ne nosi nikakav manjak respekta, vrlo je ok cut razlicita misljenja.
Objektiviziranje samo po sebi nije loše. Sve ovisi o kontekstu. Što je loše u tome da žudi prema profesorici kao objektu i da je želi potrošit ko baja? Zašo bi bilo loše da na tome završi? Tko kaže da će na tome završit? Puno ljudskih priča počne seksom, a kasnije krene romantičnim putem.
__________________
“We are going to have the most diverse and inclusive civilizational collapse in history” — Oilfield Rando on “X”
Basta is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.01.2017., 14:51   #100
Quote:
DeFlorax kaže: Pogledaj post
Napisah već da imam nešto ozbiljnije na pameti, premda to možda sad zvuči malo smiješno. Jednostavno sam uvijek imao takav stav, da ću u životu imati samo ozbiljne veze, bez avantura, one night standova, nestabilnih vezica od mjesec dana i sl. I da odgovorim na jedno ranije pitanje, moguće da je to i glavni razlog zašto dosad nisam bio seksualno aktivan - uvijek sam nekako gledao cure koje su mi se činile kao materijal za dužu vezu i klonio se kraćih avantura. Neki govore da se, kao, treba ulaziti u te neozbiljnije veze pa se one onda mogu pretvoriti u nešto ozbiljnije ili služe kao neka vježba za ozbiljnije veze kasnije u životu, ali iskreno, uvijek mi je djelovalo glupo, pa i đubarski, da ja sad uđem u vezu s nekom curom prema kojoj ne gajim neke veće osjećaje jer, eto, moram se vježbati da mi s 20+ neiskustvo ne bi predstavljalo prepreku za ozbiljnije veze (a možda sam nerealni idealist koji nema pojma o životu ) . I onda zbog toga patim za jednom curom 2-3 godine dok se ostali čude kako je moguće da netko toliko dugo bude zaljubljen u nekoga premda mu je već dano do znanja da druga osoba nije nimalo zainteresirana.

Što se djeteta tiče, ne znam, jednostavno mi je odbojna ideja da budem sa ženom koja je već rodila. Možda je to nezrelo, infantilno i sebično, ali eto, zasad je tako. Možda ću za deset godina drugačije gledati na to.
Puno filozofiraš i sad si došao u situaciju da nemaš pojma kako razgovarat s curama i tražiš savjete o tome na forumu s tim da si se napikirao baš na svoju profesoricu što je i za puno iskusnije od tebe priličan long shot.
Tvoje filozofiranje te dakle dovelo i do toga da ne znaš pravilno odabirati bitke koje možeš dobiti, a to se dobiva iskustvom. Trebao bi se malo opustiti i pričati s curama, zabaviti se malo i vidjeti da, koliko god različite bile, nisu vanzemaljci. Trebaš ih upoznati da bi manjim koracima došao do svojih ciljeva o kojima filozofiraš.
I nije to ništa đubarski ako nitko nije povrijeđen. Ne trebaš ići u vezu kalkulirajući "OK, ovo mi je sad za probu da nešto naučim.". Ne, trebaš upoznati djevojke i ići u vezu s nekom koja ti se sviđa, a dalje kako bude bez obzira na ono što ti na kraju želiš jer ti nitko ne garantira ništa u tvojim godinama. Pokušavanje racionaliziranja cijele problematike ljubavi i osjećaja je filozofiranje koje te samo vodi prema temi na forum.hr-u za 15 godina koja će glasiti "Imam 40 godina i još sam djevac".
__________________
Shop smart. Shop S-Mart.
Panga is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 03:26.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger