Natrag   Forum.hr > Društvo > Muški kutak > Pivnica

Pivnica Čisti hedonizam: O hrani, piću, duhanu, sportu, alatu, oružju i ostalim muškim užicima

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 17.02.2017., 20:48   #41
A koja dva birate za seks?

Ja dodir i miris.
Iako, ponekad i propriocepcija dobro dodje
tisi is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.02.2017., 14:56   #42
vid
volin kad gledan kako ulazin u meso

okus
girice fuj
limun mljac
__________________
Cika Strile kaže: ja imam pravo i izraziti svoje mišljenje na ovom Forumu.
..." ne može se raditi o slobodi govora jer ti nju na ovom forumu zapravo nemaš." by moderator Pizvo
Tudumsson is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.02.2017., 17:54   #43
tudume, limun..? samo mi tekila pada na pamet

Quote:
kukuruza zlatko kaže: Pogledaj post
Sad? Ne bih.
Zgazim te nekad kad mislim da pecaš pažnju il cmizdriš zbog izmišljenih problema jer i ti nemaš rupice na leđima itd. hoću da očvrsneš, pa ne mazim to tvoje ponašanje.
a da, znam se nekad zakurblat tako. ali i pretjeravat namjerno, čisto da se kapriciram

Quote:
tisi kaže: Pogledaj post
A koja dva birate za seks?

Ja dodir i miris.
Iako, ponekad i propriocepcija dobro dodje
nisam znala za to, da ima naziv, svjesnost samog sebe.. fora al šta ponekad, ništa bez toga.
a sad zbog gugla znam da postoji tih 5 vanjskih i 2 unutarnja osjeta, bol i osjet u unutarnjim organima.
isuse šta je to??
Orak is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.02.2017., 18:32   #44
tudume, girice

orak, te bismo osjete znali da nas ne operiraju u općoj anesteziji, ono razlikovali bismo kad nam dirnu jetru prstom ili skalpelom
postoji više tih podjela, uglavnom osim osjetila ili čula imamo još i propriocepciju i visceralni osjet (ovo iz unutrašnjih organa), ak se dobro sjećam.
tisi is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.02.2017., 09:29   #45
Propriocepcija, ja sam to zvao povezanost uma i tijela. Potrebna je prilikom izvođenja vježbi. Jel to to?
Quote:
Orak kaže: Pogledaj post
a da, znam se nekad zakurblat tako. ali i pretjeravat namjerno, čisto da se kapriciram
Pa dobro i ja kad jednom namrišem glupost, onda mi je glupost i kad to nije. Štajaznam kak je tebi.
kukuruza zlatko is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.05.2017., 23:53   #46
Quote:
el_mariachi kaže: Pogledaj post
Dakle covjek ima pet cula ili osjeta: vid, sluh, dodir, okus, njuh.
Cuo sam da nindze imaju sesto culo neki haragej ali necu da se hvalim

Dakle ovako, kad bi igrom slucaja morali imati jedan osjet manje i kada biste mogli birati kojeg da nemate koje biste izabrali?
Au, gadan izbor. Mislim da bih morao birati okus.
Clovis is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.05.2017., 23:55   #47
Quote:
tisi kaže: Pogledaj post
A koja dva birate za seks?

Ja dodir i miris.
Iako, ponekad i propriocepcija dobro dodje
Za seks vid i dodir. Miris je isto ok. Sluh donekle, nekad može i to. Okus ako usput jedem još i hamburger.
Clovis is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.07.2017., 22:03   #48
njuh mi ne valja zbog zdravstvenih razloga,a najbitniji mi je dodir pa iza njega vid -bez ta dva ne bi mogla
__________________
Ljudi su kao kamenje. Nepravilni, teški i rasuti. Mučno je to dovesti u red, skupiti i složiti po nekom pravilu, a pojedinačno je još mučnije svaki komad klesati.
Nevera is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 01:40.