Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Posao i karijera

Posao i karijera Od vratara do direktora u tri tjedna
Podforum: Informacije o poslodavcima, Iza katedre

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 27.04.2008., 18:38   #1
Tražimo posao, a laaaaaaažemo!

Pozdrav svima,
evo link moga bloga da vidite sa čime se mi koji zapošljavamo ljude, odnosno sudjelujemo u intervjuiranju susrećemo.
http://sistemik.blog.hr/
Sistemik is offline  
Old 27.04.2008., 19:19   #2
Quote:
Sistemik kaže: Pogledaj post
Pozdrav svima,
evo link moga bloga da vidite sa čime se mi koji zapošljavamo ljude, odnosno sudjelujemo u intervjuiranju susrećemo.
http://sistemik.blog.hr/
Evo citata iz tvog bloga: "...Vjerujte da neznanje nije kraj svijeta jer uz današnju tehnologiju do informacija možete doći vrlo lako i mi koji se bavimo, između ostalog, i zapošljavanjem ljudi poprilično smo skloni dati veću šansu onome tko slabije zna (naučit će vremenom), ali je iskren..."

E pa ne bih se složio! Ne govorim o tebi i konkretnoj tvrtki u kojoj radiš, čast izuzecima, ali moja iskustva na razgovorima za posao govore upravo suprotno. Kako se ni inače u životu ne služim lažima (roditelji me nikad nisu naučili toj danas vrlo korisnoj vještini), tako ne muljam ni na razgovorima za posao. Životopis mi nije početnički i smatram, bez lažne skromnosti, da imam dobrih kvaliteta i radnih iskustava za predočiti. Ugrubo, od 10 firmi samo od 2-3 uopće dobijem bilo kakav feedback. Od onih rijetkih koji me se udostoje pozvati na razgovor obično dobijem odbijenicu u stilu: "Odlučili smo se za drugog kandidata jer ovo radno mjesto ne bi ispunilo Vaše potencijale i očekivanja!" ili neku sličnu naivnost. A otkud vi znate koja su moja očekivanja? Karikiram, ako želim čistiti ulice i biti zadovoljan svojim poslom bez obzira na VSS, onda sam se javio na natječaj jer bi mi to radno mjesto odgovaralo, a ne iz dosade ili zafrkancije. I tko je sad neiskren? Zašto ne kažete: "Odlučili smo se za drugog kandidata koji ima manje radnog iskustva i uopće nema motivacije, ali to mi je od bratovog frenda mali pa onda... eto...". I kako potencijalni poslodavac na razgovoru za posao procjenjuje mene, tako i ja procjenjujem njega. I moram reći da se vrlo rijetko (ima slučajeva, to me tješi) dogodi da u poslodavcu vidim iskrenu želju da primi nekoga tko je motiviran, sposoban i nekoga tko obećaje, spreman dati 120% od sebe na poslu. Kako dokazati da si na sve to spreman ako ti nitko ne želi pružiti priliku? Koji su onda kriteriji? Najviše volim one "veličine" koje se uopće ne udostoje odgovoriti na poslani natječaj, a kamoli išta drugo. Zato se "veličinama" uopće više ne javljam na natječaje, čisto gubljenje vremena!
fritz75 is offline  
Old 27.04.2008., 19:39   #3
Quote:
fritz75 kaže: Pogledaj post
Evo citata iz tvog bloga: "...Vjerujte da neznanje nije kraj svijeta jer uz današnju tehnologiju do informacija možete doći vrlo lako i mi koji se bavimo, između ostalog, i zapošljavanjem ljudi poprilično smo skloni dati veću šansu onome tko slabije zna (naučit će vremenom), ali je iskren..."

E pa ne bih se složio! Ne govorim o tebi i konkretnoj tvrtki u kojoj radiš, čast izuzecima, ali moja iskustva na razgovorima za posao govore upravo suprotno. Kako se ni inače u životu ne služim lažima (roditelji me nikad nisu naučili toj danas vrlo korisnoj vještini), tako ne muljam ni na razgovorima za posao. Životopis mi nije početnički i smatram, bez lažne skromnosti, da imam dobrih kvaliteta i radnih iskustava za predočiti. Ugrubo, od 10 firmi samo od 2-3 uopće dobijem bilo kakav feedback. Od onih rijetkih koji me se udostoje pozvati na razgovor obično dobijem odbijenicu u stilu: "Odlučili smo se za drugog kandidata jer ovo radno mjesto ne bi ispunilo Vaše potencijale i očekivanja!" ili neku sličnu naivnost. A otkud vi znate koja su moja očekivanja? Karikiram, ako želim čistiti ulice i biti zadovoljan svojim poslom bez obzira na VSS, onda sam se javio na natječaj jer bi mi to radno mjesto odgovaralo, a ne iz dosade ili zafrkancije. I tko je sad neiskren? Zašto ne kažete: "Odlučili smo se za drugog kandidata koji ima manje radnog iskustva i uopće nema motivacije, ali to mi je od bratovog frenda mali pa onda... eto...". I kako potencijalni poslodavac na razgovoru za posao procjenjuje mene, tako i ja procjenjujem njega. I moram reći da se vrlo rijetko (ima slučajeva, to me tješi) dogodi da u poslodavcu vidim iskrenu želju da primi nekoga tko je motiviran, sposoban i nekoga tko obećaje, spreman dati 120% od sebe na poslu. Kako dokazati da si na sve to spreman ako ti nitko ne želi pružiti priliku? Koji su onda kriteriji? Najviše volim one "veličine" koje se uopće ne udostoje odgovoriti na poslani natječaj, a kamoli išta drugo. Zato se "veličinama" uopće više ne javljam na natječaje, čisto gubljenje vremena!

pozdržavam sve ovo.
ja također ne lažem skoro nikada.
jedino tu i tamo sam doma muljao.

na jednom portalu se pojavljuje 5-6 firme koje skoro nonstop traže ljude.
jedna već peti put traži ovo godine i to u 3 mjeseca.
i onda se čovjek pita, pa zar se nitko ne javlja na oglase itd..
stvar je slijedeća.ljudi se itekako javljaju, međutim problem je u poslodavcima što traže ljude s iskustvom + dobro znanje tj. testiraju kandidate koje traje najmanje 3 sata.
umjesto da čovjeku pruže priliku.
svi oni su na početku kad su osnivali firmu bili ok, a s vremenom postanu bahati.

poslodavci stave oglas tržimo ljude tog i tog zanimanja s 2-4 godine iskustva.
kao prvo takav čovjek na tržištu se ne može naći.ili ako ga poslodavac nađe
neće pristati na cifru koju ta osoba traži.
i kad se poslodavci jadaju kako nemaju ljudi, dođe mi da ih pošaljem u rodno mjesto.
a intervju-i koji se provode kod nas su bezveze.umjesto da se pita čovjeka šta želi radi, dali je spreman dalje učiti i razvijati se, gdje se vidi u firmi za nekoliko godina, šta očekuje u firmi točka.
a gledaju se nažalost neke druge osobine koje nemaju veze s vezom.
one osobine koje bi se također morale uzeti u obzir jesu rješavanje problema, kad čovjek dođe pred zid, ne da odustane, nego da rješava problem dok ga ne riješi.
znam kad je frend bio na razgovoru i pitam ga kako je bilo?
a on kaže ništa posebno, malo me pitao tko sam ,šta sam, dao mi neke stvari i pitao dali su mi poznate i to je to bilo.
10-15 minuta je trajao razgovor.
i na kraju ga uzeo.
Markoleo is offline  
Old 01.05.2008., 15:53   #4
Odgovor forumašima na moj post od 27.04.2007. "Tražimo posao, a laaaaaaažemo!"

Pozdrav svima!
Ispričavam se onima kojima nisam mogao odgovoriti na privatne poruke jer sam jednostavno zauzet i nemam baš puno vremena. Vidim da ima onih koji se sa tekstom na mom blogu http://sistemik.blog.hr/ slažu i onih koji su ogorčeni, no :"Život je kurvetina...!!!" kako bi to naš narod rek'o. Ja ću probati dati nekakav odgovor na vaša pitanja i unaprijed mi je žao ako on neće biti onakav kakav ste očekivali.
1. Sve tvrtke traže vrhunske ljude i gledaju kako bi ih malo platili...
NETOČNO. Živimo u okruženju u kakvom živimo, sve je stvar slobodnog tržišta i sve se pretvorilo u novce i točka. Ljudi su postali roba i kao takvi imaju svoju cijenu na tržištu. Ona može biti velika i mala, opravdana i neopravdana, no s druge strane tu je život i umijeće preživljavanja, pa često puta bi mi veće novce nego što ih u suštini možemo dobiti (zaraditi) pa pristajemo na manje i onda smo u banani i počinje vječita potraga za boljim uvjetima rada što u velikom broju slučajeva znači veća lova. No, da li ste se ikada zapitali koliko ja osim svoje plaće koštam poslodavca? Mnogi će reći da im se živo jebe za to (od 40 kandiata 100% je reklo da nema pojma), a u suštini bi trebali jednom pokušati staviti to na papir i vidjeti koliko ste zaradili u određenom periodu, a koliko ste dobili. Količina novca koju vi očekujete za vaše radno mjesto u vašim očima vjerovatno izgleda fer, no poslodavac to gleda jednostavnom računicom dobiti i troška. Ako vašem poslodavcu ne donosite dobar profit, ništa od vaše dobre plaće. Ja nisam poslodavac, ja sam onaj koji šljaka - da ne bi bilo nesporazuma. Ako je vaše radno mjesto visoko profitabilno malo je onih poslodavaca koji će vas uskratiti za veću lovu, osim naravno onih čobana koji su jednostavno čobani i to je to. Strane tvrtke kod nas imaju dobru lovu no njih jednostavno ne uzimam u obzir jer ih ima malo i imaju drugačiji izvor zarade - ne žive samo od našeg malog jadnog tržišta, a količinu love dijele na principu procjene životnih prilika u nekoj zemlji. Tako da imamo ne srazmjerno veliku razliku u plaći sistem administratora u domaćoj tvrtci i onih koji svoje poslove obavljaju za strane kompanije. No, ako se usporede dva jednako dobra sistemaša u istoj stranoj tvrtci samo što je jedan iz Hrvatske, a drugi iz malo bogatije zapadne zemlje vidjet ćemo da je naš čovjek opet malo plaćen u odnosu na zapadnjaka, a čak su nam i isti životni troškovi. Sranjce...
2. Vi sebe smatrate vrhunskim čovjekom, a ni ne javljaju vam se...!
- mrak, no o tome koliko ste vrhunski procjenu donose ljudi sa druge strane stola za pregovaranje, odnosno oni koji su čitali vaš životopis - ja sam jedan od tih kada mojoj tvrtci trebaju ljudi iz svijeta sistemaša za IT. Kako sam napisao u blogu, na razgovor se zovu oni ljudi koji imaju napisano u životopisu ono što mi trenutno tražimo. To što masa njih rastura C++, PhotoShop i druge stvari, a moja tvrtka traži sistemskog administratora neće biti pozvani i to je to. Velike tvrtke (moja u kojoj radim je srednje velika) imaju još rigoroznije načine kako da vrijeme potrage za kvalitetnim ljudima svedu na minimum - vrijeme je lova, a broj ljudi koji traže posao je uvijek velik. To što vam se nitko ne javlja nije kraj svijeta (iako nas to pogađa sa ljudske strane...znam, ali jebi ga ovo je kapitalizam/feudalizam - ljudi su roba) ima drugih tvrtki probajte tamo, no znam da ozbiljnije tvrtke imaju svoj odjel za ljudske resurse koji obično korektno komuniciraju sa potencijalnim kandidatima. Ako ste imali negativna iskustva u više tvrtki možda je porblem u vašem načinu prezentacije samoga sebe i vaših vještina ili jednostavno imate nerealno velika očekivanja. Probajte malo sebe analizirati, a ne se samo uvijek uspoređivati sa time da vi znate frajera koji ima super lovu i glup je k'o kurac - jebi ga on je možda glup, ali ima sreće. Ja se svakog dana smrznem kada shvatim o koliko stvari ja uopće namam pojma i to nastojim nadoknaditi neprestanim obrazovanjem i ulaganjem u sebe jer sam tako do sada uspijevao preživjeti i hraniti obitelj, a bogami i plaćati kredu za stan - u normalnom okruženju to se cijeni i potiče, ali mora proći jedno vrijeme da to okolina shvati i počne vas zbog toga cijeniti.
3. Kako vi ocjenjujete ako ja nešto od tehnologije napišem da poznajem...
VRLO DOBRO.
Dakle, ja sam jedan od onih koji je za svoju karijeru morao dati 120% sebe, a imam u okruženju ljude koji to nikad nisu morali i dobro im ide. Kada ja vidim da čovjek "poznaje" neke dijelove koje ja trebam to se jednostavno tako i prihvati, no svog poslodavca ja sa time moram upoznati jer on snosi rizik vašeg "poznavanja". To što vi nešto "poznajete" ja u razgovoru sa vama vidim koliko je to otprilike jer sam i ja nekada nešto "poznavao", a kasnije sam to s vremenom naučio. No, na istom razgovoru ja vidim koliko će vam trebati vremena da to savladate, jer nažalost nemamo puno vremena da vi samo učite jer vašu plaću u tom periodu mora netko zaraditi. No, ono što mene iznenađuje je to što ljudi misle kako su tvrtke te koje stalno trebaju voditi računa o tome koliko ćete vi naučiti. POGREŠNO. Činjenica je da vi možete tražiti dodatnu edukaciju (i tvrtke je u većini slučajeva odobre), no na žalost većinu edukacije morate raditi sami kroz posao pa čak i u svoje slobodno vrijeme - ako mislite napredovati u poslu. Ovo je možda neljudski, ali to je realnost.

Želim svima puno sreće u traženju posla i ostvarenju vaših snova - no ako niste lopov, nemate bogate roditelje, a imate malo soli u glavi i željni ste raditi ostaje vam jedino da se porobate malo više educirati u privatnom aranžmanu jer sam gotovo siguran da tamo neka firma čeka da im se pojavite baš upravo vi.
Sistemik is offline  
Old 02.05.2008., 20:26   #5
Quote:
Sistemik kaže: Pogledaj post
Pozdrav svima!
Ispričavam se onima kojima nisam mogao odgovoriti na privatne poruke jer sam jednostavno zauzet i nemam baš puno vremena. Vidim da ima onih koji se sa tekstom na mom blogu http://sistemik.blog.hr/ slažu i onih koji su ogorčeni, no :"Život je kurvetina...!!!" kako bi to naš narod rek'o. Ja ću probati dati nekakav odgovor na vaša pitanja i unaprijed mi je žao ako on neće biti onakav kakav ste očekivali.

znaš što je najčudnije kod poslodavaca?

ako im netko dođe bez iskustva, onda kažu da ga ne žele učiti i ulagati u njega koju godinu, a kasnije bi taj donosio puno veći profit poslodavcu i ne žele ga zaposliti.
ako im dođe netko s iskustvom, onda taj traži veću lovu nego je poslodavac spreman platiti!
a to što kažeš da firme nemaju vremena učiti ljude.ok, uče prvi mjesec i nešto nauče i s time rade, kako rade tako i uče.
istina prvu godinu jest malo teže i za jednu i za drugu stranu.
ali to što svi traže gotovog čovjeka, to neće naći na tržištu za onoliko para koliko nudi poslodavac!
sad su ljudi poslodavcu krivi zato što mora dati brutto plaču i taj brutto još uvečan za 17 %.
zašto ne okrivi državu, jer država je ta koja donosi zakone i propise.
mene boli ona stvar koliko njega koštam.mene samo zanima moja puna netto plača na koju sam prijavljen.
a takvi koji kukaju neka onda lijepo zatvore firmu pa neće imati brige oko ničega.
ili ako nema računice ili nezna naplatiti ili mora mijenjati auto svake godine pa mu ništa ne ostane.
za mene je takav nesposoban poslodavac!
Markoleo is offline  
Old 02.05.2008., 23:24   #6
ja sam radio za lika koji je imao auto od 100 000 ojra, a meni je kasnila jadna plaćica na crno. imao je frendovski pristup i potužio mi se da već 5 godina nije bio na zimovanju s obitelji, pa je te godine kad mi je kasnio s kikirikijem od plaće otišao na to šugavo zimovanje.

da, i mene boli kurac koliko njega koštam. jer taj je čoban. i svi 'mali poduzetnici' su takvi, a zaštićeni su kao bjeloglavi supovi. no situacija je takva da njih boli kita za proizvod, i da uvijek postoji netko tko će to odraditi za taj kikiriki. nije bitno tko ni kako.

a kad čujem 'gotov čovjek' naježim se. mama vam je gotova, pizduni!
__________________
Ja ne moren više tako, ja ne moren Brežnjev.
late bloomer is offline  
Old 02.05.2008., 23:41   #7
Quote:
late bloomer kaže: Pogledaj post
j
a kad čujem 'gotov čovjek' naježim se. mama vam je gotova, pizduni!

mene smetaju isto takve stvari.ali ne možeš si pomoći!
Markoleo is offline  
Old 03.05.2008., 22:38   #8
Quote:
Markoleo kaže: Pogledaj post
mene boli ona stvar koliko njega koštam.mene samo zanima moja puna netto plača na koju sam prijavljen.
Poslodavca itekako boli. Ako mu ne donosis vise nego te placa, ne isplatis mu se. Normalno to se odnosi na poslove gdje se to moze mjeriti, a ne neke administrativne ...
Povremeno i ja racunam zaradjujem li dovoljno za poslodavca ili neposredno, barem pomazem kod dizanja ugleda, jesu li moje vjestine jos uvijek trazene, u kojem se smjeru trebam usavrsavati, i konacno mogu li bez griznje savjesti traziti od poslodavca nekoliko edukacija godisnje.
I ne zelim biti poslodavac, zelim biti trazeni posloprimac, i zelim i mogu (ako hocu :-) ) svako 5 godina kupiti novi auto, ici na putovanja ... ali isto mi je trebalo nesto vremena da to postignem, a trudim se da tako i ostane.
Bezveze is offline  
Old 04.05.2008., 16:48   #9
Quote:
Markoleo kaže: Pogledaj post
ako im netko dođe bez iskustva, onda kažu da ga ne žele učiti i ulagati u njega koju godinu, a kasnije bi taj donosio puno veći profit poslodavcu i ne žele ga zaposliti.
ako im dođe netko s iskustvom, onda taj traži veću lovu nego je poslodavac spreman platiti!
Ovo je suma sumarum svih problema oko "nedostatka" kadra za IT sektor!
evo i sam sam iz IT-a i ovo mogu potpuno potvrditi, jer sam bio i početnik i sad sam s nekim iskustvom i papirima iza sebe...
poslodavci se stalno žale kako nema dovoljno ljudi u IT-u, fali programera, fali sistemaša, fali mrežaša... fali ovih, fali onih!
i neka im ih fali, jer niko od njih nije spreman uzet nekog sa manje iskustva/znanja i uložit u njega ako ima želju za time...
svi bi samo gotove profesionalce! e pa nemože to tako!
danas nema nikakvog faxa, škole koja će napraviti gotovog stručnjaka za IT, spremnog da odmah uleti na radno mjeso, svi oni moraju negdje početi... ako svi traže gotove ljude pitam se samo, gdje će li netko početi?

ako neka firma "nema vremena" za ulaganje u nekog početnika, onda si je ona sama kriva, jer je trebala na vrijeme mislite na neki rast kadra!
Puno im je jeftinije na vrijeme uzet nekog bez iskustva, nekog pripravnika obučavat ga i platit mu neku IT akadmeiju i sl, i onda ga zadržat kod sebe...
A ako im hitno neko treba, nema problema napiši oglas za posao, recite da tražite nekog profesionalca, istaknite plaču 15000-20000kkn pa ćete naći šljakera...

zbog takvog pristupa poslodavaca, naročito u IT-u, svaki dan gledam kako ljudi ODLAZE iz IT u neke druge branše poput ugostiteljstvo i građevinu
DA, ljudi si upišu neku cisco, microsoft i sl. akademiju ili tečaj... i na kraju završe u skroz nekoj drugoj branši... žalosno ali istinito.. očito ima sasvim dovoljno ljudi za IT...
getriba_ is offline  
Old 04.05.2008., 17:32   #10
Quote:
getriba_ kaže: Pogledaj post
Ovo je suma sumarum svih problema oko "nedostatka" kadra za IT sektor!
evo i sam sam iz IT-a i ovo mogu potpuno potvrditi, jer sam bio i početnik i sad sam s nekim iskustvom i papirima iza sebe...
poslodavci se stalno žale kako nema dovoljno ljudi u IT-u, fali programera, fali sistemaša, fali mrežaša... fali ovih, fali onih!
i neka im ih fali, jer niko od njih nije spreman uzet nekog sa manje iskustva/znanja i uložit u njega ako ima želju za time...
A i sami pocetnici bi trebali biti mozda malo manje izbirljivi, jer ja znam za firme koje ne mogu ni do kvalitetnih pripravnika doci (pri tom mislim - koji su barem zavrsili PMF, FER, FOI). Imam prilike pricati i s ljudima koji su visoko u hijerarhiji u IT-ju, doduse tu se radi vecinom o firmama na drzavnom ili gradskom proracunu, jedan od njih je rekao da bi bili sretni kad bi im netko ostao barem 3 godine, jer bi u tom slucaju i taj nesto dao, a ne samo uzeo (u vidu odradjivanja pripravnickog). A bas se u tim firmama moze i vise naucit nego u nekim manjim privatnim jer raspolazu gotovo svom najnovijom tehnologijom i velikim sustavima. Dobra odskocna daska.
Bezveze is offline  
Old 04.05.2008., 18:13   #11
Quote:
Bezveze kaže: Pogledaj post
A i sami pocetnici bi trebali biti mozda malo manje izbirljivi, jer ja znam za firme koje ne mogu ni do kvalitetnih pripravnika doci (pri tom mislim - koji su barem zavrsili PMF, FER, FOI). Imam prilike pricati i s ljudima koji su visoko u hijerarhiji u IT-ju, doduse tu se radi vecinom o firmama na drzavnom ili gradskom proracunu, jedan od njih je rekao da bi bili sretni kad bi im netko ostao barem 3 godine, jer bi u tom slucaju i taj nesto dao, a ne samo uzeo (u vidu odradjivanja pripravnickog). A bas se u tim firmama moze i vise naucit nego u nekim manjim privatnim jer raspolazu gotovo svom najnovijom tehnologijom i velikim sustavima. Dobra odskocna daska.
Ako ljudi odlaze nakon 3 godine... očito su nezadovoljni plačom, idu tamo gdje je plača veća! ipak se radi za novac!
zakon ponude potražnje vrijedi i za posloprimce...
Ako nemožete platiti radnika više, onda bi se morali pomiriti s činjenicom da ni nemožete zapošljavat VSS, nego SSS koji bi možda i bio zadovoljan onom plačom kojom VSS nije.
To ako SSS nije možda dovoljno kvalificiran, to je opet posljedica toga da niste spremni više paltiti za boljeg stručnjaka!
getriba_ is offline  
Old 04.05.2008., 18:15   #12
Quote:
Bezveze kaže: Pogledaj post
A i sami pocetnici bi trebali biti mozda malo manje izbirljivi, jer ja znam za firme koje ne mogu ni do kvalitetnih pripravnika doci (pri tom mislim - koji su barem zavrsili PMF, FER, FOI). Imam prilike pricati i s ljudima koji su visoko u hijerarhiji u IT-ju, doduse tu se radi vecinom o firmama na drzavnom ili gradskom proracunu, jedan od njih je rekao da bi bili sretni kad bi im netko ostao barem 3 godine, jer bi u tom slucaju i taj nesto dao, a ne samo uzeo (u vidu odradjivanja pripravnickog). A bas se u tim firmama moze i vise naucit nego u nekim manjim privatnim jer raspolazu gotovo svom najnovijom tehnologijom i velikim sustavima. Dobra odskocna daska.
kako ne mogu?
nek stave oglas, traže se pripravnici!

ali uvjet: minimum neka diploma i to je to, bez daljnjih uvjeta.
a ne da onda opet stave 10 uvjeta, pa normalno da nemogu naći ljude!
Markoleo is offline  
Old 04.05.2008., 18:13   #13
Quote:
getriba_ kaže: Pogledaj post
zbog takvog pristupa poslodavaca, naročito u IT-u, svaki dan gledam kako ljudi ODLAZE iz IT u neke druge branše poput ugostiteljstvo i građevinu
DA, ljudi si upišu neku cisco, microsoft i sl. akademiju ili tečaj... i na kraju završe u skroz nekoj drugoj branši... žalosno ali istinito.. očito ima sasvim dovoljno ljudi za IT...
a znaš zašto odlaze?
prvo odlaze zbog plače koju dobivaju, a smatraju da zaslužuju više.
a drugi razlog je zbog šampiona!
i ja sam se vidio u programiranju i stvarno me zanima to, ali kad vidim kakvi se ljudi guraju u to dođe mi zlo od njih.
misle da će kroz noć postati programeri.
Markoleo is offline  
Old 04.05.2008., 13:07   #14
Quote:
Sistemik kaže: Pogledaj post
1. Sve tvrtke traže vrhunske ljude i gledaju kako bi ih malo platili...
NETOČNO. Živimo u okruženju u kakvom živimo, sve je stvar slobodnog tržišta i sve se pretvorilo u novce i točka. Ljudi su postali roba i kao takvi imaju svoju cijenu na tržištu. Ona može biti velika i mala, opravdana i neopravdana, no s druge strane tu je život i umijeće preživljavanja, pa često puta bi mi veće novce nego što ih u suštini možemo dobiti (zaraditi) pa pristajemo na manje i onda smo u banani i počinje vječita potraga za boljim uvjetima rada što u velikom broju slučajeva znači veća lova. No, da li ste se ikada zapitali koliko ja osim svoje plaće koštam poslodavca? Mnogi će reći da im se živo jebe za to (od 40 kandiata 100% je reklo da nema pojma), a u suštini bi trebali jednom pokušati staviti to na papir i vidjeti koliko ste zaradili u određenom periodu, a koliko ste dobili. Količina novca koju vi očekujete za vaše radno mjesto u vašim očima vjerovatno izgleda fer, no poslodavac to gleda jednostavnom računicom dobiti i troška. Ako vašem poslodavcu ne donosite dobar profit, ništa od vaše dobre plaće. Ja nisam poslodavac, ja sam onaj koji šljaka - da ne bi bilo nesporazuma. Ako je vaše radno mjesto visoko profitabilno malo je onih poslodavaca koji će vas uskratiti za veću lovu, osim naravno onih čobana koji su jednostavno čobani i to je to. Strane tvrtke kod nas imaju dobru lovu no njih jednostavno ne uzimam u obzir jer ih ima malo i imaju drugačiji izvor zarade - ne žive samo od našeg malog jadnog tržišta, a količinu love dijele na principu procjene životnih prilika u nekoj zemlji. Tako da imamo ne srazmjerno veliku razliku u plaći sistem administratora u domaćoj tvrtci i onih koji svoje poslove obavljaju za strane kompanije. No, ako se usporede dva jednako dobra sistemaša u istoj stranoj tvrtci samo što je jedan iz Hrvatske, a drugi iz malo bogatije zapadne zemlje vidjet ćemo da je naš čovjek opet malo plaćen u odnosu na zapadnjaka, a čak su nam i isti životni troškovi. Sranjce...
Radim u ogromnoj stranoj firmi, solidna plaća. Dobijem 15% od onoga što zaradim od krajnjeg korisnika. Mislim da više nego dovljno profita ide u džep glavnom šefu. Glavni zadatak i dalje mu je da me plati što manje može. Nisam još u životu imao šefa koji nije čoban.

Quote:
Sistemik kaže: Pogledaj post
2. Vi sebe smatrate vrhunskim čovjekom, a ni ne javljaju vam se...!
- mrak, no o tome koliko ste vrhunski procjenu donose ljudi sa druge strane stola za pregovaranje, odnosno oni koji su čitali vaš životopis - ja sam jedan od tih kada mojoj tvrtci trebaju ljudi iz svijeta sistemaša za IT. Kako sam napisao u blogu, na razgovor se zovu oni ljudi koji imaju napisano u životopisu ono što mi trenutno tražimo. To što masa njih rastura C++, PhotoShop i druge stvari, a moja tvrtka traži sistemskog administratora neće biti pozvani i to je to. Velike tvrtke (moja u kojoj radim je srednje velika) imaju još rigoroznije načine kako da vrijeme potrage za kvalitetnim ljudima svedu na minimum - vrijeme je lova, a broj ljudi koji traže posao je uvijek velik. To što vam se nitko ne javlja nije kraj svijeta (iako nas to pogađa sa ljudske strane...znam, ali jebi ga ovo je kapitalizam/feudalizam - ljudi su roba) ima drugih tvrtki probajte tamo, no znam da ozbiljnije tvrtke imaju svoj odjel za ljudske resurse koji obično korektno komuniciraju sa potencijalnim kandidatima. Ako ste imali negativna iskustva u više tvrtki možda je porblem u vašem načinu prezentacije samoga sebe i vaših vještina ili jednostavno imate nerealno velika očekivanja. Probajte malo sebe analizirati, a ne se samo uvijek uspoređivati sa time da vi znate frajera koji ima super lovu i glup je k'o kurac - jebi ga on je možda glup, ali ima sreće. Ja se svakog dana smrznem kada shvatim o koliko stvari ja uopće namam pojma i to nastojim nadoknaditi neprestanim obrazovanjem i ulaganjem u sebe jer sam tako do sada uspijevao preživjeti i hraniti obitelj, a bogami i plaćati kredu za stan - u normalnom okruženju to se cijeni i potiče, ali mora proći jedno vrijeme da to okolina shvati i počne vas zbog toga cijeniti.
Obišao sam pri zapošljavanju bezbroj tvrtki, bez odgovora, i što je najgore na kraju sam mislio da je vjerojatno problem u meni. Na svu sreću, danas znam da nije tako, problem je u njima. CV, prezentacija i ostale pizdarije... kakve to ima veze. Daj mi šansu jedan mjesec, pa ako ne ide, nogu u guzicu i idemo dalje. Zar to nebi bilo jeftinije nago plaćati vanjsku firmu za ljudske resurse, glupo testiranje 3 dana ili već što? I onda na kraju završim s pajdom koji mi nudi par mjeseci ufuravanja u posao bez plaće. A kasnije neki kikiriki, ako ga bude.

Casting za porno filmove, gdje dođu osobe pa se praše, a face sa strane odlučuju tko će dobiti uloge, ima više dostojanstva i pristojnosti, od natječaja u našoj banana državi. Da ne spominjem razgovor sa pshilogom... pa di to vani još ima? Znači, pokupili smo najoštrija pravila izvana što se tiče odnosa prema budućem zaposleniku, a ovo s obratne strane... ništa. Kad će se kod nas početi navoditi plaća u natječajima... nikad. Situacija je trenutno takva, da je ponuda veća od potražnje, pa kauboji mogu raditi šta žele.

Apsolutno ne želim ulagati u svoje obrazovanje ni kune, ako to nema neki utjecaj na plaću, a dosadašnje iskustvo mi govori da nema. Magisterij ili certifikate, ako baš hoću, mogu si platiti i sam, ali šta će mi to. Dakle, ako mi obećaš 1000 jura više za magistarsku titulu, nema beda.
smoothjazz is offline  
Old 04.05.2008., 18:32   #15
Al' se dimi iz ove teme

Quote:
smoothjazz kaže: Pogledaj post
Apsolutno ne želim ulagati u svoje obrazovanje ni kune, ako to nema neki utjecaj na plaću, a dosadašnje iskustvo mi govori da nema. Magisterij ili certifikate, ako baš hoću, mogu si platiti i sam, ali šta će mi to. Dakle, ako mi obećaš 1000 jura više za magistarsku titulu, nema beda.
Pozdrav svima.
Vidim da ste svi vi koji ste imali nešto za reći prilično ugrijali ovu temu i nije mi bilo ni na kraj pameti da će se stvari toliko uzburkati. No, krenimo redom. Dragom kolegi čiji sam citat uzeo u ovom postu mogu samo poručiti da ostajem začuđen njegovom izjavom jer smatram da danas osobe koje misle izgraditi nekakvu karijeru, bilo da su radnici ili poslodavci, trebaju imati nekakav cilj, a dobre osnove za izgradnju toga cilja (ovdje govorim o IT sektoru, jer drugi ne poznajem) čini upravo vaše obrazovanje i količina znanja koju ulažete u sebe. Dragi kolega, zamislite situaciju u kojoj se vaša tvrtka jednostavno sutra ugasi (mi smo ponosni balkan i čuda su moguća). Ako u tom trenutku vi po nekakvoj karakteristici (znanju - naravno) niste više izdvojeni od drugih postoji šansa da se nađete opet na početku izgradnje vaše karijere. Priznat ćete - prilično nezgodno. Ja u svom životnom okruženju poznajem one sistemaše koji su jedno vrijeme radili za druge i sada imaju svoje poslove (dobri su i čestiti ljudi, ali su poslodavci i vole svoj kapital) koje su godinama gradili i bili su nekad na početku. Danas, oni su jednostavno vlasnici koji moraju igrati po zakonima našeg tržišta inače su propali i u razgovoru sa njima saznajem da nije nekakva ogromna lova u pitanju koliko je sve stvar možda nekakve slobode koju imaju u odlučivanju i krojenju svoje vlastite budućnosti. Da vam ja i obećam (što nikako ne mogu jer sam fizikalac) 1000 "ojra" na vašu plaću samo zbog titule, bilo bi to suludo jer za samo 1000 "ojra" na tržištu se nalaze već gotovi magistri koji čekaju na početak svoje karijere. Ako ste dobro pročitali moju zadnju rečenicu onda ste sigurno shvatili poruku u kakvom mi to društvu živimo. No, društvo je tako kakvo je i moramo ga sami mijenjati. S obzirom da sam trenutno i na fakultetu (vanredno) najavljujem vam ovih da ću vjerovatno na svoj blog staviti što nas tjera da se školujemo u 40-toj i kasnije.
Veliki pozdrav svima
__________________
Ako ne poznaješ sebe, kako ćeš poznavati druge?
Sistemik is offline  
Old 03.05.2008., 02:00   #16
jasam posle srednje skole krenuo od firme do firme, nije bilo konkursa na kojise nisam javio, ili cak dosao da se informisem i prije nego se nesto otvori.
ma trazio sam makar da radim gdje u kakvom kaficu, i nisam dobio.
ma nista. kazu treba diploma kompijutera , ja donesem, al popusim, kaze treba diploma jezika ja znam bolje od njega, al popusim.
najvise sam trazio neka prodaja, ili slicno.
ma nisam dobio. ali sam vidio one sto rade na procenat, i tu sa poceo uciti posao, i dovrsio sve sto sam nasao od engleskog jezika, u bosni. pa sam dozavrsio obrazovanje o kompijuterima, pa skola knjigovodstva, jer sam ekonomski tehnicar, pa da imam kakav bilo papir, ali nisam tu mogao da zaradim da idem na fax i radim,.
pa sam skupio nesto kinte otvorio tezge po trznicama, i nasao par jarana da rade za mene,. pa sam se uvezao sa tetkom, on poceo nesto da petlja sa nekim turcinom i otvorili firmu malu u bosni gdje sam ja.
pa sam od njih nabavljao neke stvari, pa sam zatvorio neke od tezgi, jebiga negdje prolazi negdje ne.
pa sam prodavao licno po malim prodavnicama sitnice, a i po trznicama za ljude, po narudzbi.
pa sam dobio posao za eufor u kujinji , pa se premijestio na gorivo, pa dobio posao u kbr u afganistanu, pa se prebacio u irak na gorivo.
i evo sad pisem iz nocne smijene.
sef sam nocne smijene na benzinskoj stanici u jednoj od baza u iraku.

nismo mi svi imali priliku pohadzati studije i da radimo za velike pare u nekim od tvrtki.
ali bitan je trud, i da pokusavas na sve nacine da zaradis, i da nadzes posla.
nemogu svi raditi u tim tvrtkama, ali se definitivno, ako je covijek sposoban imalo moze naci neki od nacina da se napravi ili nadze neki pristojan posao, stekne iskustva, a onda trazi veca pozicija i plata.
ali sjedeci kod kuce i govoreci sta cu dzaba pokusavat,kad necu dobit,sve je stela i slicno. tako se ne pocinje raditi i ne dobija iskustvo.
a znam likova koji imaju po 30godina i radili mijesec dva ista u zivotu.

treba shvatiti situaciju u kojoj se nalazis i bezuslovno pokusavati da napravis svijet ugodnijim mijestom za svoj zivot.
nemozemo kao don kihot trcati na firme , ali zato moramo negdje poceti od necega, i neprestano se obrazovati.
ja se nadam da cu imati srece i kada zavrsim ovdje da cu opet naci neki dobar posao. al ako ne snaci cu se.
samo onaj ko pokusava moze da uspije nesto da uradi.
Lacky Luck is offline  
Old 03.05.2008., 14:39   #17
evo, ja imam rjesenje za sve vas kojima su mali poduzetnici gamad, cobani i vi zbog njih ne mozete naci posao...

lijepo pljunite u ruke otvorite si obrt (1500 kuna troskova) i budite sami sebi sefovi i gazde


eto, problem rijesen
__________________
Hormonella de Rum
atlantis is offline  
Old 03.05.2008., 15:05   #18
Quote:
atlantis kaže: Pogledaj post
evo, ja imam rjesenje za sve vas kojima su mali poduzetnici gamad, cobani i vi zbog njih ne mozete naci posao...

lijepo pljunite u ruke otvorite si obrt (1500 kuna troskova) i budite sami sebi sefovi i gazde


eto, problem rijesen
Sad ce se naci "pametni & poduzetni" i traziti da im ti das tih 1500 kuna.
Neznadar is offline  
Old 03.05.2008., 16:08   #19
Quote:
atlantis kaže: Pogledaj post
evo, ja imam rjesenje za sve vas kojima su mali poduzetnici gamad, cobani i vi zbog njih ne mozete naci posao...

lijepo pljunite u ruke otvorite si obrt (1500 kuna troskova) i budite sami sebi sefovi i gazde


eto, problem rijesen
a mjesečni troškovi, a obrtna sredstva, a vođenje knjiga, a nalaženje klijenata? serkiš sranje. svi bi bili poduzetnici da je to tako lako ostvarivo. rijetki su uspjeli iz ničega stvoriti nešto. ostalima se poklopilo dosta faktora. naslijeđeni posao recimo?

nisu samo mali poduzetnici gamad, nego svi koji se prema radniku ponašaju na način ranije opisan. dugoročno bi i njima za posao bilo kvalitetnije da se prema radnicima ponašaju pošteno. možda ima i takvih, ali ja sam dosad samo nailazio na govna.

što ne znači da neću učiniti upravo to što si napisala.
__________________
Ja ne moren više tako, ja ne moren Brežnjev.
late bloomer is offline  
Old 03.05.2008., 16:48   #20
Quote:
late bloomer kaže: Pogledaj post
a mjesečni troškovi, a obrtna sredstva, a vođenje knjiga, a nalaženje klijenata? serkiš sranje. svi bi bili poduzetnici da je to tako lako ostvarivo. rijetki su uspjeli iz ničega stvoriti nešto. ostalima se poklopilo dosta faktora. naslijeđeni posao recimo?

nisu samo mali poduzetnici gamad, nego svi koji se prema radniku ponašaju na način ranije opisan. dugoročno bi i njima za posao bilo kvalitetnije da se prema radnicima ponašaju pošteno. možda ima i takvih, ali ja sam dosad samo nailazio na govna.

što ne znači da neću učiniti upravo to što si napisala.
Ma da, kao mali poduzetnik treba raditi, a to je ocito problem. Pa je onda bolje biti radnik, pa zabusavati, a onda traziti da sve probleme moraju rjesavati poslodavac i drzava. Ako netko dobro i odgovorno radi, moze sasvim lijepo zivjeti od svog rada, bez obzira bio on poslodavac ili posloprimac.
Neznadar is offline  
Zatvorena tema


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 10:57.