Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Moda

Moda Za one koji žele biti u trendu.

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 21.07.2010., 22:31   #221
zna netko objasnit kako napravit tulipan šos,onak ne prejako samo onak blago u predjelu bokova
__________________
***pinterest***
ajetam is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.07.2010., 17:24   #222
Quote:
ajetam kaže: Pogledaj post
zna netko objasnit kako napravit tulipan šos,onak ne prejako samo onak blago u predjelu bokova
ako zalijepis slikicu kakvu suknju tocno hoces, mogu ti tocno reci, np
Dita Von Teese is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.07.2010., 21:22   #223
evo ,makar mislim da to ipak nemogu ja sama napravit nikako,jer neznam šivat al ono probala bi možda
__________________
***pinterest***
ajetam is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.07.2010., 21:31   #224
Quote:
ajetam kaže: Pogledaj post
evo ,makar mislim da to ipak nemogu ja sama napravit nikako,jer neznam šivat al ono probala bi možda
vidjela sam negdje kroj, zapravo je vrlo jednostavan. javim ti sutra jesam li išta našla.
__________________
veslam u prazno
kem is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.07.2010., 22:00   #225
Quote:
kem kaže: Pogledaj post
vidjela sam negdje kroj, zapravo je vrlo jednostavan. javim ti sutra jesam li išta našla.
super hvala
__________________
***pinterest***
ajetam is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.08.2010., 16:19   #226
krojevi

Primila me neka želja za šivanjem, ali nigdje ne mogu nać stranicu na kojoj su krojevi... jel mi može itko pomoć i predložit mi neki dobar link s krojevima, naj više me zanimaju krojevi torbi...
ako ko zna, nek pomaga....
matejćica is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.08.2010., 17:03   #227
Quote:
matejćica kaže: Pogledaj post
Primila me neka želja za šivanjem, ali nigdje ne mogu nać stranicu na kojoj su krojevi... jel mi može itko pomoć i predložit mi neki dobar link s krojevima, naj više me zanimaju krojevi torbi...
ako ko zna, nek pomaga....
ja nisam još našla stranicu sa baš pravim krojevima, jedino oni od burde...ali možeš naći tutorijale, samo guglaš how to sew a (šta god želiš) i onda redom pretražuješ.
A torbe oduvijek šivam po "svojim krojvevima". Tako da prvo skiciram kakvu bi htjela, pa ju crtam u djelovima onako kako ću tkaninu rezat, zamišljajući pri tome kako da odrežem a da mi kasnije bude što praktičnije sašit. Onda u realnoj veličini izrežem to u papiru, jer imam problema s dimenzijama i centimetri mi niš ne znače, moram te cm vidjet u komadu papira koji će odgovarat torbi da bi skužila da li mi je velika ili mala i šta valja, ne valja, hoću li to tako moć zašit ili ne.
pljucpljuc is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.08.2010., 00:55   #228
http://www.wonderhowto.com/how-to-ma...-dress-312447/

evo link,kako se radi jedna lijepa haljinica
__________________
album...Lamares
Rozea is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.08.2010., 03:26   #229
Ja bi htjela dati jednu haljinu na šivanje. Evo, to je ova: http://cdni.condenast.co.uk/320x480/...november09.jpg. E sad, zanima me otprilike je li ju teško sašiti, jer ako je nešto kompliciranije, duže se čeka... Koji materijal za ovo? Djeluje mi nekako čvrst tu na slici.
__________________

Ona je drukčija, s njom nema šmekanja i mnogo bolje nosi moj stil...
DreamStickle is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.08.2010., 17:54   #230
Quote:
Tintinila79 kaže: Pogledaj post
imas i na krnjevu iznad Kauflanda ducan sa tkaninama, danas ja bila, ne cini se lose!nakon sto skrenes za Kaufland ,ne udjes u garazu od Kauflanda nego produzis jos malo gore i odmah prvo skretanje desno i ta zgrada koju vidis ,prizemno na pocetku uz kafic je taj ducan.kojem ne znam ime ali naci ces ga!
Ima li taj dućan i dugmiće????
__________________
http://public.fotki.com/Vhaidra/"Veliki ljudi vole, mali traže da budu voljeni."
Georgina Odette is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.08.2010., 21:03   #231
Hej cure,
Jel postoji u lijepoj našoj koji dućan s tkaninama koji ima web shop?

U ovoj mojoj selendri nema skoro nikakav izbor materijala, a nisam često u ZG-u ili nekom drugom većem gradu pa da tamo kupujem
__________________
Like I give a coitus!
neenna is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.08.2010., 12:14   #232
Quote:
ajetam kaže: Pogledaj post
i mne zanima kroj za ovaj šos, imam okvirno u glavi ideju, ali ako netko točno zna..bila bih zahvana
__________________
Men have two emotions: Hungry and Horny. If you see him without an erection, make him a sandwich.
Pješčani sat is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.08.2010., 14:20   #233
Quote:
Pješčani sat kaže: Pogledaj post
i mne zanima kroj za ovaj šos, imam okvirno u glavi ideju, ali ako netko točno zna..bila bih zahvana
vidjela sam u burdi 08/2010 da ima kroj za ovakvu suknju..
Crnileptir00 is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.08.2010., 22:15   #234
Quote:
ajetam kaže: Pogledaj post
evo ,makar mislim da to ipak nemogu ja sama napravit nikako,jer neznam šivat al ono probala bi možda
Malo kasno odgovaram, sorry, zaboravila sam ...
Za ovu suknju se samo u bokovima doda 3 cm na svakoj strani (3x4=12cm vise).
U struku je isto koliko imamo po opsegu ... recimo 65cm, u bokovima 95 + 12cm dodatka, a na duzini koliko zelimo, bolje malo uze (od opsega u bokovima), da se vidi taj oblik tulipana, a izza rasporak.
A ako se zeli malo komplicirati, onda se napravi suknju iz vise dijelova, pa se doda na bokovima malo vise, a u ostalim savovima malo manje dodatka.
Recimo, u bokovima 2 cm, a na ostalim savovima po 1 cm....

Nadam se, da sam dobro obrazlozila, ako ne, cu pokusat malo bolje...
Dita Von Teese is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.08.2010., 12:59   #235
Quote:
Dita Von Teese kaže: Pogledaj post
Malo kasno odgovaram, sorry, zaboravila sam ...
...Nadam se, da sam dobro obrazlozila, ako ne, cu pokusat malo bolje...
hvala ti
__________________
Men have two emotions: Hungry and Horny. If you see him without an erection, make him a sandwich.
Pješčani sat is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.08.2010., 18:18   #236
evo odličan tutorial kako napraviti tulipan suknju. http://blog.megannielsen.com/2009/03...skirt-pattern/
ja se dajem na posao
__________________
Bring it on!
anxa is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.08.2010., 18:54   #237
Haha, evo.

http://www.burdastyle.com/
__________________
Jenny DeMilo, you don't care nothin' about me.
demilo_j is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.08.2010., 19:21   #238
kupila sam ovu haljinu prije par dana


i ne sviđa mi se njen gornji dio, tj.dio za grudi jer ima neku tanku spužvicu unutra koja mi je velika, i koja se stalno pomiče.. pa bi dala mami da mi izvadi tu spužvu i napravi nešto drugo.. di se može kupiti spužva koju bi stavila gore? htjela bi da mi nekako grudi budu podignute da to lijepo izgleda, a ne ovako se vidi koliko lufta imam..
Dadushka is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.08.2010., 11:32   #239
Pozdrav!! Ne znam jesam li na pravome topicu, ali pitat ću pa šta bude...

Htjela bih pitati mamu da sašije krpenu lutku za moga sineka, svoga unuka (da, za sineka,, pa mora čovjek imati barem jednu lutku...), ona zna šiti i meni je kad sam bila mala šila i plela svašta...htjela bih da njemu napravi jednu (da bude i uspomena)...ona je već sad starija i mislim da bi joj dobro došla detaljnija uputstva i kroj...ne znam gdje da to nađem, našla sam nešto na engleskom na internetu, ali rađe bi na hrvatskom...znate li gdje bih mogla to naći (možda u nekom časopisu, knjizi...)

Sviđaju mi se ovakve npr.





ali ne mora biti...

Pozdrav!!!!!!!!!!!!
neobična is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.08.2010., 23:34   #240
Zna li netko gdje se u Zg mogu naći razne kopče i magnetni zatvarači za šivanje torbi?
_Mali_Medo_ is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 08:38.