Natrag   Forum.hr > Društvo > Kutak za školarce i studente > Fakulteti i visoka učilišta

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 23.03.2014., 00:13   #5641
Thumbs up

[QUOTE=nateee;49251776]na razrednoj je upisna kvota 78. al s tim da imas module, u svaki primaju 20/25.

2013/2014 je skolarina bila 7,200 kn.

na sto tocno mislis - problem u svezi jace gradje? bitno je da sudjelujes u nastavi, nemoj se previse zamarati oko toga



Hvala

Još taj dio oko samog upisa mi nije najjasniji, ako se nejde preko drzavne mature..
__________________
sin razmetni
Ija Zmija is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.04.2014., 10:53   #5642
Imam jedno pitanje u vezi prijemnog za učiteljski s engleskim/njemačkim ili predškolski.
Završila sam školu prošle godine i odabrala neke studije, i za druge studije mi pišu prijemni na rasporedu, al za učiteljski ne -.-'
Dal' je to neka greška ili se moram ići nekamo prijaviti?
Fucking confused
Erienne is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.04.2014., 11:57   #5643
Quote:
Erienne kaže: Pogledaj post
Imam jedno pitanje u vezi prijemnog za učiteljski s engleskim/njemačkim ili predškolski.
Završila sam školu prošle godine i odabrala neke studije, i za druge studije mi pišu prijemni na rasporedu, al za učiteljski ne -.-'
Dal' je to neka greška ili se moram ići nekamo prijaviti?
Fucking confused
Ni meni ne piše u rasporedu za prijemni, mislim da ni drugima :/ ali ne znam zašto
Cally is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.04.2014., 18:53   #5644
Ne mora se nigdje posebno prijaviti. Pisat će ti na profilu na postani-student. Za UFZG nešto kasnije stavljaju vjerojatno.
Ionako se još ni ne zna od čega se sastoji prijemni.
Nuria Monfort is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.04.2014., 21:42   #5645
book!! ove godine željela bih upisati učiteljski fakultet,odgajateljski smjer pa me zanima nekoliko stvari: s obzirom da mi engleski ne ide nesto,prijavila sam hrv i mat.A razinu i eng B..prosjeci su mi: 4.21,4.6,4.78,4.78 hoce li mi to biti dovoljno za upis i te razine..koliko minimalno bodova trebam skupiti. to je jedino sto zeelim upisati,pa ako mi mozete pomoci
kika1995 is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.04.2014., 19:18   #5646
Pozz.. Željela bih upisati učiteljski u Zagrebu ili u Čakovcu pa dal zna možda tko dal se onaj test predispozicija mora polagati i u Zagrebu i u Čakovcu ili za oba mjesta mogu to u Zagrebu obavit? i da, šta se uopće na tom testu testira?
Hvala
valentina02 is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.05.2014., 13:59   #5647
Hej Je li mi netko moze reci , da li je moguce dobiti dodatne bodove, kao na FF, za znanje treceg stranog jezika ? Na stranici FF-a postoji dokument koji se mora ispuniti kako bih se moglo dobiti dodatne bodove, ali na stranica UF-a to nigdje nisam nasla..

Heelp
__________________
Minted
Minted is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.05.2014., 11:05   #5648
Quote:
Minted kaže: Pogledaj post
Hej Je li mi netko moze reci , da li je moguce dobiti dodatne bodove, kao na FF, za znanje treceg stranog jezika ? Na stranici FF-a postoji dokument koji se mora ispuniti kako bih se moglo dobiti dodatne bodove, ali na stranica UF-a to nigdje nisam nasla..

Heelp
To je samo na FF.
__________________
Svijet mladih[/SIZE]
borntobewinner is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.05.2014., 15:08   #5649
Pozdrav svima!
Molim pomoć. Studiram na Učiteljskom u Zadru tj na Odjelu za izobrazbu učitelja i odgojitelja. Već dva puta sam se pokušala prebaciti na Učiteljski u Zgrebu (razredna nastava), ali prvi puta nisam imala dosta bodova, a drugi put nisu nikoga primali jer nisu imali mjesta ni za koga izvana Može li mi netko od vas, prvo, postati/napisati raspored predavanja za 3. i 4. godinu da usporedim kolegije (ja sada završavam 3. godinu) i drugo, ako ima ko kakvih iskustava s prebacivanjem u Zg a da nije iz Petrinje ili Čakovca, da mi napiše...ima li uopće šanse hvala unaprijed, puno!
sarma11 is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.05.2014., 19:19   #5650
Quote:
sarma11 kaže: Pogledaj post
Može li mi netko od vas, prvo, postati/napisati raspored predavanja za 3. i 4. godinu da usporedim kolegije (ja sada završavam 3. godinu)

koji modul?


Sent from my iPhone using Tapatalk
nateee is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.05.2014., 19:29   #5651
e da, to zaboravih napisati, hrvatski. Mi ovdje imamo samo pojačanu povijest i hrvatski, a ne znam ni da li u Zagrebu toga ima
sarma11 is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.05.2014., 01:17   #5652
Quote:
sarma11 kaže: Pogledaj post
e da, to zaboravih napisati, hrvatski. Mi ovdje imamo samo pojačanu povijest i hrvatski, a ne znam ni da li u Zagrebu toga ima

inbox!


Sent from my iPhone using Tapatalk
nateee is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.05.2014., 16:34   #5653
Trebala bi mi pomoc...sad sam vec ocajna.

Procitam sad na postani student da se prijave za izvanredan studij ranog i predskolskog odgoja ne vrse vise online, i otiđem na stranicu fakulteta i tamo je već lista kandidata za upis.

Pa je moje pitanje - kako su se ti kandidati prijavili i da li se zna kada je prijemni ispit.

Nekoliko puta sam kontaktirala središnji prijavni ured i ispitivala dal sam napravila sve sto trebam za prijavu (otvorila account, prepisala ocjene, poslala dokumente) i rekli su mi da je to to.

..a ocito nije.

Stari sam student pa ne trebam polagati drzavnu maturu.

(zvala sam referadu faksa ali tamo ocito nikad nikoga nema)
__________________
Ain't no life on the run, slowly climbing
imaginatiwa is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.05.2014., 17:22   #5654
Quote:
imaginatiwa kaže: Pogledaj post
Trebala bi mi pomoc...sad sam vec ocajna.


(zvala sam referadu faksa ali tamo ocito nikad nikoga nema)

slabo se javljaju na telefon, a da odes do referade? evo radnog vremena




Sent from my iPhone using Tapatalk
nateee is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.05.2014., 18:11   #5655
budem da, puno ti hvala
__________________
Ain't no life on the run, slowly climbing
imaginatiwa is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.05.2014., 20:10   #5656
Quote:
nateee kaže: Pogledaj post
koji modul?


Sent from my iPhone using Tapatalk
hrvatski
sarma11 is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.05.2014., 13:42   #5657
Ja imam jedno malo pitanjce

Jel sam ja to danas badava pisala maturu iz psihologije ako planiram na uciteljski?

Tek na kavi nakon ispita su mi frendice rekle da one misle da se uopce ne boduje izborni predmet ako ga fakultet ne trazi pa sam sad u transu
Bas nista ne dobijem ako polozim neki neobavezni predmet ili?
xXxTiNaxXx is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.05.2014., 20:36   #5658
Pozdrav

Gledala sam ali nisam naišla na informaciju, a nemam baš vremena prelistavati svaku stranicu foruma. Uglavnom, zanima me da li se plaća ovaj prijemni na Učiteljskom?

Još me zanima, da li je taj prijemni jednak za sve smjerove ili? I da li je bitno jako dobro govoriti engleski za učiteljski studij s engleskim jezikom?

Hvala na odgovorima
Lotta5 is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.05.2014., 20:38   #5659
Btw, Tina, mislim da su ti frendice bile u pravu
Lotta5 is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.05.2014., 16:44   #5660
Objavljeno je kad je testiranje

Ali jel mozda vi znate ili ste vidjeli negdje dokad se treba platit to testiranje i koliko se placa i sve podatke fakulteta na koje mogu uplatit to uopce. Ne vidim nista sta se tice dokumenata, prijava ili placanja za tu provjeru dodatnih sposobnosti
xXxTiNaxXx is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 14:40.