Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Stanovanje

Stanovanje Gdje i kako stanujete, i kako uopće doći do vlastita stana
Podforumi: Vrt, Sam svoj majstor, Interijeri

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 14.03.2014., 23:26   #7041
Quote:
ramzay kaže: Pogledaj post
A ta naftarica koji je model, jel na otpadu ili je još u kotlovnici ??
pec je, po tastovoj zelji, sacuvana u prostoriji pokraj kotlovnice, predvidenoj za pufere
Angelbyu is offline  
Old 14.03.2014., 23:33   #7042
Quote:
ivek-k kaže: Pogledaj post
striček pa kolko ti to kvadrata griješ ili si morti još ne stigel ugraditi prozore i vrata da ti treba takva peć. kad se več cijebkaš onda radije uzmi 2 x 30 cijevi . razlika u cijeni zanemariva
hvala na savjetu. Ja se ne cjenkam nego se svakodnevno J sa JUNKo vim kotlom na pelete koji je preporucio g Milardivic kada je cuo sve one podatke koje sam gore iznio. I decki nemojte se zajebavat, treba tu lovu izvuc i platiti nesto...sto ne sluzi svrsi kako je predstavljeno i reklamirano. Dakle ja ne trgujem niti se ne ciganim vec zelim ono sta sam platio i odradio...i jos nudim Milardovicu popust odokativno 70%.
Angelbyu is offline  
Old 14.03.2014., 23:40   #7043
pec je trenutno od strane servisera namjestena na 17kw i ne funkcionira nikako....obavezno svakodnevno ciscenje i potrosnja nesto manje od 100k
Angelbyu is offline  
Old 14.03.2014., 23:42   #7044
Volio bih doci vidjeti kako to radi,bas me zanima.
bmwmilos is offline  
Old 14.03.2014., 23:48   #7045
Quote:
Angelbyu kaže: Pogledaj post
pec je, po tastovoj zelji, sacuvana u prostoriji pokraj kotlovnice, predvidenoj za pufere
Čini mi se da ćeš prije doći do rešenja da tu naftaricu preradiš na pelet i voziš drugu sezonu grijanja , dok se raspetlja ta zavrzlama sa JUNKOM
ramzay is offline  
Old 14.03.2014., 23:50   #7046
Quote:
bmwmilos kaže: Pogledaj post
Volio bih doci vidjeti kako to radi,bas me zanima.
ma kako može raditi ???? to je ko da pustiš slona u staklanu
ramzay is offline  
Old 14.03.2014., 23:50   #7047
Quote:
Angelbyu kaže: Pogledaj post
pec je trenutno od strane servisera namjestena na 17kw i ne funkcionira nikako....obavezno svakodnevno ciscenje i potrosnja nesto manje od 100k
ovo za cijevi obavezno 30 cijevi na pufer 750 l još ti bu i premalo
ivek-k is offline  
Old 15.03.2014., 00:02   #7048
Quote:
ramzay kaže: Pogledaj post
ma kako može raditi ???? to je ko da pustiš slona u staklanu
sad ti meni reči kak je ovo delalo to je dimnjak skinuti sa peči. šteta kaj nema slike iz peći. radilo dve sezone nikad čiščeno.temperatura dimnih plinova pri ovakvom stanju 370-375°c u peči samo dve rupice kroz koje išel dim direktno u dimnjak a na sliki se vidi kolko ima lufta u njoj
ivek-k is offline  
Old 15.03.2014., 00:55   #7049
Podrška

Quote:
Angelbyu kaže: Pogledaj post
hvala na savjetu. Ja se ne cjenkam nego se svakodnevno J sa JUNKo vim kotlom na pelete koji je preporucio g Milardivic kada je cuo sve one podatke koje sam gore iznio. I decki nemojte se zajebavat, treba tu lovu izvuc i platiti nesto...sto ne sluzi svrsi kako je predstavljeno i reklamirano. Dakle ja ne trgujem niti se ne ciganim vec zelim ono sta sam platio i odradio...i jos nudim Milardovicu popust odokativno 70%.

g.Alene ,

Samo se nemojte predati.Treba ih razvaliti izreklamirati kroz tisak/novine ,ili možda nebi bilo loše preko HRT-a , emisije Miljenka Cvitkovića - Minje ŠTO VAS ŽULJA .
__________________
Ne pačajte moje more,moju valu , moju staru grotu.Ma ni za sto let vi nećete znat ča je to " ČA " va mojen životu !
patafljengo is offline  
Old 15.03.2014., 18:52   #7050
Malo sam star i senilan , davno beše test Junka , jel to takav JUNK

https://www.forum.hr/showpost.php?p=3...postcount=1622


Zadnje uređivanje ramzay : 15.03.2014. at 19:05.
ramzay is offline  
Old 15.03.2014., 19:12   #7051
ijako ne radi kako treba, ijako je progutala 10t peleta, ijako je u meduvremenu krepao i elektromotor (koji je zamijenjen odmah od strane servisera) ijako je zute boje... nemam ja nista protiv bioJUNKa kao proizvoda ali imam protiv zastupnika koji se oglusuje na reklamaciju, obecava svasta, no ignorira sve. Zapravo, prenesena mi je poruka proizvodaca preko servisera, koji su zeljeli da se reklamacija rijesava preko njih, no g.Milardovic ko malo dijete misli ako se ne javi da ce problemi nestati... dakle moj sljedeci korak je reklamacija kod trgovca kod kojega je pec kupljena (sto koliko sam shvatio proizvodac nije zelio)...a to onda isto tako znaci da cu zamijeniti i proizvod za neki drugi (drugoga proizvodaca), a g.Milardovica pocastiti kontaktiranjem proizvodaca, svih trgovaca koji ga zastupaju, drustva za zastitu proizvodaca, komoru arhitekata, inzinjera strojarstva...
Samo napred..
Angelbyu is offline  
Old 15.03.2014., 21:57   #7052
Koliko vidim radi se o sljedećem kotlu:

http://www.junko.hr/wp-content/uploa...t-Uputstvo.pdf

Na papiru djeluje čisto solidno kotao...e sad da je toliko loš u praksi nekako sumnjam, iskoristivost na stranu...

Svi ti kvarovi na elektromotorima i sličnim glupostima su čisto normalni, svaki može zakazat u svakom trenutku...bez obzira na cjenovni rang...to su sve potrošne stvari...

Ali u svakom slučaju, tu u toj cijeloj priči nikako ne bi krivnju svaljivao na sam kotao nego na idiotske ovlaštene servisere koji to očito ne znaju upogoniti kako spada...ne znam jeste kontaktirali direktno proizvođaća da čuje vašu stranu priče...ne preko servisa, nego direktno...i sam imam iskustva s idiotom iz Boscha tako da znam kako to može otići po krivu...

Možete bar reći kako izgleda ložište i sveukupno stanje unutar kotla...jel sivkast s finim pepelom ili crn i čađav? nebi bilo loše da stavite koju sliku ložišta...dosta se da zaključiti iz toga...

I dajte opišite šta su serviseri radili kod postavljanja parametara, jesu koristili kakve instrumente kod podešavanja ili je to sve gore tvornički postavljeno, a ono samo stave Px snagu i doviđenja...
skyman is offline  
Old 16.03.2014., 06:54   #7053
Quote:
skyman kaže: Pogledaj post
Koliko vidim radi se o sljedećem kotlu:

http://www.junko.hr/wp-content/uploa...t-Uputstvo.pdf

Na papiru djeluje čisto solidno kotao...e sad da je toliko loš u praksi nekako sumnjam, iskoristivost na stranu...

Svi ti kvarovi na elektromotorima i sličnim glupostima su čisto normalni, svaki može zakazat u svakom trenutku...bez obzira na cjenovni rang...to su sve potrošne stvari...

Ali u svakom slučaju, tu u toj cijeloj priči nikako ne bi krivnju svaljivao na sam kotao nego na idiotske ovlaštene servisere koji to očito ne znaju upogoniti kako spada...ne znam jeste kontaktirali direktno proizvođaća da čuje vašu stranu priče...ne preko servisa, nego direktno...i sam imam iskustva s idiotom iz Boscha tako da znam kako to može otići po krivu...

Možete bar reći kako izgleda ložište i sveukupno stanje unutar kotla...jel sivkast s finim pepelom ili crn i čađav? nebi bilo loše da stavite koju sliku ložišta...dosta se da zaključiti iz toga...

I dajte opišite šta su serviseri radili kod postavljanja parametara, jesu koristili kakve instrumente kod podešavanja ili je to sve gore tvornički postavljeno, a ono samo stave Px snagu i doviđenja...
krivo. Serviser je cisto ok. Stovise rukama i nogama se trudi da srvar proradi i ikako svaljivati krivnju na njega. Stovise, toliko je bio fer da je misleci da su peleti krivi, dovukao 10 vreca premium Pasalicevih peleta...no ijako su znatno bolje radile nisu otklonile poteskoce. Problem je u g.Zastupniku koji je uvalio pec koja nikako nije adekvatna i to pod okriljem svoje strucnosti...onako pravo po balkanski jer je ova pec 10.000kn skuplja. Serviser je kontaktirao s tvornicom i stvarno svaka cast...no pec za potpalu trosi kilu peleta...
A slag na torti je izjava g.Zastupnika da serviser izlazi na teren popravljati pec zbog BRENDA.. inace garancija je 5 g ako pec svakegodine servisira ovlasteni serviser.
p.s. inace glavni krivac iz Plinexa se nije javio ni poslije ovoga ijako je obavjesten o ovoj raspravi putem SMSa.
Angelbyu is offline  
Old 16.03.2014., 08:45   #7054
Angelbyu otvori poklopac za čišćenje i dođi do pogleda kao što je na mojoj fotki i izmjeri kolika je rupa u cijevima , da li je veća od 40 mm ili je manja , ako je manja od 40 mm to ti je dovoljno da proizvođača stisneš za muda i da cvili , jer je to direktno kršenje zakona - hrvatske norme koja ima obaveznu primjenu. Sve ostalo se na sudu teško dokaže i kvaliteta izgaranja i potrošnja , sve je to rastezljivo ko žvakaća , a rupa u cijevima nije rastezljiva ona je ili 32 mm ili 40 , a mora biti veća od 40 mm.
ramzay is offline  
Old 16.03.2014., 09:10   #7055
Quote:
Angelbyu kaže: Pogledaj post
krivo. Serviser je cisto ok. Stovise rukama i nogama se trudi da srvar proradi i ikako svaljivati krivnju na njega. Stovise, toliko je bio fer da je misleci da su peleti krivi, dovukao 10 vreca premium Pasalicevih peleta...no ijako su znatno bolje radile nisu otklonile poteskoce. Problem je u g.Zastupniku koji je uvalio pec koja nikako nije adekvatna i to pod okriljem svoje strucnosti...onako pravo po balkanski jer je ova pec 10.000kn skuplja. Serviser je kontaktirao s tvornicom i stvarno svaka cast...no pec za potpalu trosi kilu peleta...
A slag na torti je izjava g.Zastupnika da serviser izlazi na teren popravljati pec zbog BRENDA.. inace garancija je 5 g ako pec svakegodine servisira ovlasteni serviser.
p.s. inace glavni krivac iz Plinexa se nije javio ni poslije ovoga ijako je obavjesten o ovoj raspravi putem SMSa.
pa izjava zastupnika da serviser izlazi zbog brenda (vlastitog) je zasigurno točna (teško da bude sav svoj trud prodavaću naplatil ),
ali većinski krivac za opisane probleme, bez ljutnje, je KUPAC jer se kotlovi i plamenici ne kupuju u dućanu već od instalatera i/ili servisera, a u konkretnom slučaju sve ovisi o dobroj volji trgovca

kontaktirajte nekog odvjetnika da Vas ovi još ne tuže
Peletko is offline  
Old 16.03.2014., 11:15   #7056
Quote:
Angelbyu kaže: Pogledaj post
pec je trenutno od strane servisera namjestena na 17kw i ne funkcionira nikako....obavezno svakodnevno ciscenje i potrosnja nesto manje od 100k
Nemože namjestiti na minimum režim rada plamenika u velikom kotla od 60 kw,to stvara šljaku u rešetki,kao i dugotrajno izgaranje peleta,pod slabim radom ventilatora,potrebno je pojačati režim barem više od polovici snage da brže dodje do zagrijavanja kotla na traženu temperaturu...,kao na primjer kod me s 90 kw,minimum je P4 kao kod režima 60 kw,pa P5 za 70 kw,zatim max P6 za 90 kw,treba računati na koeficijent iskorištenja od 80-88% za velike kotlove,jer nemože računati na velike smanjenje temperature dimnih plinove od tvorničkih,,od max. 250 C na 150 ili manje C,uz slabije izgaranje peleta i pojave čadjenja ili tamnije boje pepela,po mom je najbolje od 175-180C za sivkast pepel,zavisi od kvaliteta peleta i plamenika,itd...
dadoposušje is offline  
Old 17.03.2014., 05:49   #7057
Quote:
Angelbyu kaže: Pogledaj post
krivo. Serviser je cisto ok. Stovise rukama i nogama se trudi da srvar proradi i ikako svaljivati krivnju na njega. Stovise, toliko je bio fer da je misleci da su peleti krivi, dovukao 10 vreca premium Pasalicevih peleta...no ijako su znatno bolje radile nisu otklonile poteskoce. Problem je u g.Zastupniku koji je uvalio pec koja nikako nije adekvatna i to pod okriljem svoje strucnosti...onako pravo po balkanski jer je ova pec 10.000kn skuplja. Serviser je kontaktirao s tvornicom i stvarno svaka cast...no pec za potpalu trosi kilu peleta...
A slag na torti je izjava g.Zastupnika da serviser izlazi na teren popravljati pec zbog BRENDA.. inace garancija je 5 g ako pec svakegodine servisira ovlasteni serviser.
p.s. inace glavni krivac iz Plinexa se nije javio ni poslije ovoga ijako je obavjesten o ovoj raspravi putem SMSa.
Moja greška, prebrzo sam pročitao taj cijeli post pa sam zaključio da i servis ne radi svoj posao...

E u tom slučaju onda krivice ima za podijeliti. I vi također snosite nešto krivice u toj cijeloj situaciji, naravno da sam zastupnik je idiot, ali i vi ste trebali prikupit još koju ponudu prije ulaska u takvo ulaganje...to je vaša odgovornost kao kupac. Naravno jasno mi je kako se osjećate u toj cijeloj situaciji...nije nikako ugodno...

Susjed je otišao u dućan neki dan i uzme SFL ferrolija za iste novce kao i ja 2000b kotao, naravno kotlovi uopće nisu u istom rangu..otišao je tamo, čovjek (koji mu je rođak) ga je uvjerio da je to najbolji kotao za pelet u kombinaciji s ferroli plamenikom i sad će se lijepo iznenadit s 200 stupnjeva dimnih plinova kad zapali kotao...da prodavač je idiot ili jednostavno ne zna, ali si je i sam on kao kupac uvelike kriv...

Za potpalu kilu peleta? Ne znam da li to govorite sarkastično...npr. Ferroli SUN P12 od 55 Kw, povuče za potpalu 32 sekunde peleta...u minuti puž u prosjeku vuče oko 220 grama ako se ne varam..što dođe na malo više od 110 grama, što je šaka peleta...ista količina peleta kao i duplo slabiji plamenik za potpalu...

Nemam nikakvog iskustva s dotičnim JUNKO kotlom, ali mi nikako ne ide glavu, potrošnja i snaga na stranu, da pati od takvih ajmo ih reć dječijih problema...

Ne bi bilo na odmet da ste malo detaljnije iznijeli cijeli slučaj...slika i opis kotlovnice, opis regulacije u kući itd..kad se već ulazi u ozbiljnu raspravu...

I još uvijek niste odgovorili ni na jedno ono moje postavljeno pitanje...
skyman is offline  
Old 17.03.2014., 09:30   #7058
Quote:
skyman kaže: Pogledaj post
Koliko vidim radi se o sljedećem kotlu:

http://www.junko.hr/wp-content/uploa...t-Uputstvo.pdf

Na papiru djeluje čisto solidno kotao...e sad da je toliko loš u praksi nekako sumnjam, iskoristivost na stranu...

Svi ti kvarovi na elektromotorima i sličnim glupostima su čisto normalni, svaki može zakazat u svakom trenutku...bez obzira na cjenovni rang...to su sve potrošne stvari...

Ali u svakom slučaju, tu u toj cijeloj priči nikako ne bi krivnju svaljivao na sam kotao nego na idiotske ovlaštene servisere koji to očito ne znaju upogoniti kako spada...ne znam jeste kontaktirali direktno proizvođaća da čuje vašu stranu priče...ne preko servisa, nego direktno...i sam imam iskustva s idiotom iz Boscha tako da znam kako to može otići po krivu...

Možete bar reći kako izgleda ložište i sveukupno stanje unutar kotla...jel sivkast s finim pepelom ili crn i čađav? nebi bilo loše da stavite koju sliku ložišta...dosta se da zaključiti iz toga...

I dajte opišite šta su serviseri radili kod postavljanja parametara, jesu koristili kakve instrumente kod podešavanja ili je to sve gore tvornički postavljeno, a ono samo stave Px snagu i doviđenja...
Ne, ne radi se o tom TIPU kotla vec onome IZNAD 60KW koji je drugacije konstrukcije sa dvije komore.
Angelbyu is offline  
Old 17.03.2014., 09:32   #7059
Quote:
ramzay kaže: Pogledaj post
Angelbyu otvori poklopac za čišćenje i dođi do pogleda kao što je na mojoj fotki i izmjeri kolika je rupa u cijevima , da li je veća od 40 mm ili je manja , ako je manja od 40 mm to ti je dovoljno da proizvođača stisneš za muda i da cvili , jer je to direktno kršenje zakona - hrvatske norme koja ima obaveznu primjenu. Sve ostalo se na sudu teško dokaže i kvaliteta izgaranja i potrošnja , sve je to rastezljivo ko žvakaća , a rupa u cijevima nije rastezljiva ona je ili 32 mm ili 40 , a mora biti veća od 40 mm.
Provjerim i javim...cisto iz znatizelje...a i nek se nade, tko zna mozda i na sudu zavrsimo... a kada smo vec kod toga, nigdje nisam vidio ono famozno MADE IN... moram i to provjeriti kada dodem doma...
Angelbyu is offline  
Old 17.03.2014., 09:40   #7060
Quote:
Peletko kaže: Pogledaj post
pa izjava zastupnika da serviser izlazi zbog brenda (vlastitog) je zasigurno točna (teško da bude sav svoj trud prodavaću naplatil ),
ali većinski krivac za opisane probleme, bez ljutnje, je KUPAC jer se kotlovi i plamenici ne kupuju u dućanu već od instalatera i/ili servisera, a u konkretnom slučaju sve ovisi o dobroj volji trgovca

kontaktirajte nekog odvjetnika da Vas ovi još ne tuže
TOTAKNO KRIVO:
Najprije ako je proizvod u garanciji serviser mora otkloniti kvar i omoguciti proizvodu da funkcionira kako je reklamirano i predvideno... dakle ne izlazi serviser zbog BRENDA vec po garanciji i zakonskoj regulativi koja ga na to obvezuje.
KUPAC (u ovom slucaju JA) sam se informirao na vise strana i posto smo se zbog reklama i razgovora sa zastupnikom na otvorenim danima 2012. godine odlucili na JUNKO, odrzali smo na otvorenim danima MARITERMA u Rijeci jos jedan sluzbeni sastanak u prostorijama MARITERMA na kojem su prisustvovali dvoje predstavnika MARITERMA, moja supruga, tast i g. Milardovic... tako da za sve gore navedeno postoje svjedoci... a svrha sastanka je bila da provjerimo da li ta JUNKo pec BJC60KW zadovoljava nase potrebe. Ulazne informacije 360m2 u tri stana te 62,5KW racunano po clancima radijatora. E pa netko tko ZASTUPA JUNKO bi trebao znati procijeniti sta prodaje i kome na tim ulaznim podacima. A postoi je to tako posebna pec (jer se posebno narucuje i sklapa i ispalo da smo testni kunici za tu pec) mozda si je netko trebao dati truda, preci 5km i pogledati gdje ce se taj testni primjerak ugraditi.
No uglavnom, PEC NE RADI KAKO TREBA, serviser je ODMAH KADA JE VIDIO KUCU I PEC rekao da je 50% prejaka, a g.Milardovic do danasnjega dana niti je dosao pogledati pec, niti je dosao do Rijeke (ijako i Maritermu i nama obecava tjednoda ce doci) niti je otklonio kvar, niti je zamijenio proizvod niti je odgovorio na reklamaciju pismeno... NISTA.
A pec i dalje dimi i guta i odrzava se svakodnevno...
Angelbyu is offline  
Zatvorena tema


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 17:44.