Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Televizija

Televizija Sve što trebam jest komad kruha i TV
Podforumi: Serije, Sapunice, Turske serije, Reality TV, Eurosong, Igre & ostalo (Eurosong)

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 16.10.2009., 20:13   #141
6h programa dnevno uključujući i reprize i sapunice?? Mogu samo reći prestrašno.

kako bi ja njima oduzeo licencu .. uf
soundvision is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.10.2009., 23:10   #142
Nema repriza
mada, kad su vec kretali mogli su se udosotjit pa stavit i reprizu tih 6 sati pa bi makar imali 12 sati programa dnevno
mozda se nesto promijeni od ponedjeljka
__________________
Bye bye, bitches!
cobras is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.10.2009., 23:27   #143
Kako nema, pa "Novosti" im idu svakih sat vremana. Nije vrag da se u Crnoj Gori toliko stvari desi u sat vremena da ih prave stalno nove?

A i vidim da je danas Survivor Profil išao 3x

Program za danas:
17:56 Survivor Profili
18:00 Novosti
18:12 Telenovela - Slatka debeljuca, 1.ep
19:00 Novosti
19:14 Crtani film: Kuca kao tvoja, 1.ep
19:40 Crtani film: Bastenski patuljak Gordon, 1.ep
19:51 Survivor Profili
20:00 Novosti
20:14 Dokumentarni film. Cudo od koale
21:00 Novosti
21:15 Filmski klasik: Udri vraga
22:00 Novosti
22:14 Nastavak filma: Udri vraga
23:00 Novosti
23:15 Survivor profili

Ajd napravi sutra pokoji video da vidimo kako izgleda to čudo od programa, špice, najave, logo na samim emisijama, kvaliteta slike i tak .. svašta pomalo
soundvision is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.10.2009., 00:02   #144
Nazalost nijesam u mogucnosti napravit nista od toga prije ponedjeljka jer mi je komp sa tv karticom u PG. Pa kad dodjem u PG cu to snimit i onda kad se tamo dokopam interneta (posto ga nemam u stanu) cu staviti
sto je najveca fora od svega, oni u baru nit nemaju signal(tj na mjestu gdje treba da je pro ide katastrofalna slika) tako da ja da nemam BBM-a ne bih ni vidio danas taj raspored programa
inace te njihove novosti su mi mozda i najbolje vijesti koje odgledam na nasim tv stanicama ... u tih 10-15 minuta stvarno ono najvaznije i najzanimljivije ti izdvoje i pokazu. steta sto jos nece pocinjati sa nekim duzim formama.
i jos jedna cudna(?) stvar....na sajtu CME-a nema nikakvog pomena o PRO TV-u u CG.

kad su u pitanju druge tv stanice, dobih juce informaciju da su TV Vijesti napokon dobile frekvenciju za podrucje PG
__________________
Bye bye, bitches!
cobras is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.04.2010., 19:08   #145
i pola godine (??) kasnije, PRO TV malo mijenja programsku koncepciju. doduse sve je to isto sranje samo sto sad program pocinju u 12:10 i repriziraju sve ono sto su emitovali od 18 - 23
sto je sve novo: ovi iz rumunije su im uvalili desetine serije i sve mi je ocitije da ce im ovakve stvari , ako ikad i budu krenuli sa ozbiljnijim programom, biti glavnina stranog serijskog programa Ove nedjelje je pocelo cak 4 nove (rumunske serije) od toga jedna djecja, jedan sitcom i dvije telenovele (RUMUNSKE!!!). Takodje najavljuju jos 4-5 mislim da su ceske serije od po 13-14 epizoda, to vjerovatno ce krenut na vikend
Evo kako im sad izgleda program:

07:00 PRO FM Jutarnji program
10:00 PRO FM
12:10 Serija: Na terapiji, repriza
12:50 Serija: Mali andjeli, repriza
13:40 Serija: U kucnom pritovru, repriza
14:10 Serija: Suze ljubavi, repriza
15:00 Serija: Redjina, repriza
16:20 FILM klasik: Trijumfalna kapija
18:00 Novosti
18:10 Serija: Na terapiji
19:00 Novosti
19:10 Serija: Mali andjeli
20:00 Serija: U kucnom pritvoru
20:30 Serija: Suze ljubavi
21:30 Serija: Redjina
23:00 Novosti
23:10 Serija: Mali andjeli, repriza
00:00 PRO FM

inace, ova Redjina je je nastavak one rumunske o ciganima sto je nova svojevremeno emitovala.
serije je inace "otkupio" sam PRO TV, prevod im radi mediatranslations ko novoj u HR, cak se i na njihovom zvanicnom sajtu (mediatranslationsa) na mapi tv-a kojima ovi rade prevode pojavio PRO TV
jedina pozitivna stvar jesu stvarno koliko - toliko OK promosi i najave programa, al dzabe sve to kad je program tuga i jad.
__________________
Bye bye, bitches!
cobras is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.10.2010., 13:55   #146
TV Atlas

Slučajno danas primjetih da na mojoj kablovskoj televiziji (Magic Telekom) su umjesto RTCG SAT stavili ovu televiziju.

Ovo je njihov web:http://www.rtvatlas.tv/, ali čudno mi je to kaj se nemre ići na pregled programa za ostale dane u tjednu, nego se odmah na naslovnici vidi program od današnjeg dana.

Pa eto, netko iz Crne Gore il van nje, tko isto ima u svojoj ponudi ovaj kanal, nek objavi raspored programa. Brijem da nije neki posebni kanal koji ima ono neki kvalitetan sadržaj, al primjetil sam npr imaju serije tipa Doctor Who, Wire, a i Dolinu sunca prikazuju i nedjeljom
blabla5858 is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.10.2010., 16:37   #147
Od kvalitetnijih sadrzaja trenutno nema nicega al najavljuju za jesenju semu wire, carnivale i nove epizode mad mena (III i IV sezona valjda) i Weedsa (V). ako ima ljiubitelja tog tipa programa, incantesimo se prikazuje radnim danima u 15:30 i to starije epizode.
od sporta imaju premijer ligu vikendom jedna utakmica.

autorske emisije su zivi ocaj i jad.
__________________
Bye bye, bitches!
cobras is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.10.2010., 19:16   #148
Quote:
cobras kaže: Pogledaj post
od sporta imaju premijer ligu vikendom jedna utakmica.
je danas nije bila tam utakmica. znači subotom bude... kul
blabla5858 is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.10.2010., 19:43   #149
ja isto na (magićevoj) kabelskoj..veselim se Carnivaleu :klap: !!! Baš sam neki dan ovdje izrazila želju da se opet reprizira, i evo želja ispunjena

samo ne znam kad će ići, pa ako tko sazna prije, javite..vidim da piše "uskoro"
__________________
ursula1000 is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.10.2010., 19:45   #150
Quote:
blabla5858 kaže: Pogledaj post
Slučajno danas primjetih da na mojoj kablovskoj televiziji (Magic Telekom) su umjesto RTCG SAT stavili ovu televiziju.

Ovo je njihov web:http://www.rtvatlas.tv/, ali čudno mi je to kaj se nemre ići na pregled programa za ostale dane u tjednu, nego se odmah na naslovnici vidi program od današnjeg dana.

Pa eto, netko iz Crne Gore il van nje, tko isto ima u svojoj ponudi ovaj kanal, nek objavi raspored programa. Brijem da nije neki posebni kanal koji ima ono neki kvalitetan sadržaj, al primjetil sam npr imaju serije tipa Doctor Who, Wire, a i Dolinu sunca prikazuju i nedjeljom :lol:
2 epizode, 2 puta na dan...čini mi se da cjeli dan emitiraju ovu seriju.
__________________
Everything happens for a reason...
luna_lana is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.10.2010., 20:08   #151
zanimjivo mi je kak imaju po "2 minuta reklama", i još prije nego ih puste, piše da slijede ta 2 minuta reklama.... obično puste 2-3 reklame, a jedno 99% budu što o nekoj tamo Atlas banci, pa Atlas grupi, nekih raznim kreditima iz te Atlas banke... Znači, ipak iza njih stoji neki dobar kapital...

i sad maloprije reklamirali neki supermarket RODA
blabla5858 is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.10.2010., 15:00   #152
Da,iza njih je Atlas grupa(banka,privatni fakultet,itd). Inace, televizija krcata trashom (iz CG sam)
Živkitis is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.10.2010., 10:59   #153
zaboravih reć...
Atlas TV-a više nema na mojoj kablovskoj... jako će mi nedostajat... not
blabla5858 is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.10.2010., 12:16   #154
Quote:
blabla5858 kaže: Pogledaj post
zaboravih reć...
Atlas TV-a više nema na mojoj kablovskoj... jako će mi nedostajat... not
kaj stvarno nemamo? Ja sam isto na Magic kablovskoj u Vž..
Tebi je svejdno, al ja sam se veselila "Cirkusu" i evo mi ga sad Mogel bi Magić onda barem Hustler džabe dati
__________________
ursula1000 is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.03.2011., 14:09   #155
za pro nesto i nisam prijmjetio da pustaju program

ovo je tu i tamo zapazeno
drzavna 1 - losseranos
drzavna 2 - liga uefa, sad ce i formula pocet trebalo bi
atlas - ne gledam, uglavnom neki raznolik program
pink - po citav dan rijaliti
elmag - povremeno neki film, uglavnom astrolozi i muzika mada su sve bolji
mbc - nista posebno, masuj nekih hronika gradova i astrologa koje preuzimaju iz srbije (jedno 5-6 razlicitih)
in - sport, poceli nedavno topgear, house i tako inace house i nekoj maloj rezoluciji sa torrenta :P (Ozbiljno) sa amaterskim prevodima, uglavnom prijevodi-online
montena - par uzivo programa, nista posebno
vijesti - ne gledam, znam da ima lud, zbunjen, normalan i jos par dobrih serija, svako vece neki interesantan film.

eto to je od kanala sto se vataju u Podgorici
ima par kanala iz Albanije sto povremeno uhvatim ali to samo poslije ponoci TOP kanal i jos 2-3 lokalna iz naselja Tuzi i Ulcinja


od kablovskih, ne gledam domace previse ali je najbolja bjelopoljska SUN televizija, daleko najbolja, a fine domace filmove pustaju i na tv budva

coronu nemam sa njom ne znam sta je.. eto toliko od mene
Al3k5aNd4R is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.03.2011., 21:14   #156
Quote:
Al3k5aNd4R kaže: Pogledaj post
za pro nesto i nisam prijmjetio da pustaju program

ovo je tu i tamo zapazeno
drzavna 1 - losseranos
drzavna 2 - liga uefa, sad ce i formula pocet trebalo bi
atlas - ne gledam, uglavnom neki raznolik program
pink - po citav dan rijaliti
elmag - povremeno neki film, uglavnom astrolozi i muzika mada su sve bolji
mbc - nista posebno, masuj nekih hronika gradova i astrologa koje preuzimaju iz srbije (jedno 5-6 razlicitih)
in - sport, poceli nedavno topgear, house i tako inace house i nekoj maloj rezoluciji sa torrenta :P (Ozbiljno) sa amaterskim prevodima, uglavnom prijevodi-online
montena - par uzivo programa, nista posebno
vijesti - ne gledam, znam da ima lud, zbunjen, normalan i jos par dobrih serija, svako vece neki interesantan film.

eto to je od kanala sto se vataju u Podgorici
ima par kanala iz Albanije sto povremeno uhvatim ali to samo poslije ponoci TOP kanal i jos 2-3 lokalna iz naselja Tuzi i Ulcinja


od kablovskih, ne gledam domace previse ali je najbolja bjelopoljska SUN televizija, daleko najbolja, a fine domace filmove pustaju i na tv budva

coronu nemam sa njom ne znam sta je.. eto toliko od mene
interesuje me šta je s tim PRO TV?
jel on fkt odustao?
i da li je on u vlasništvu CME kao i Nova?
Ko je najgledaniji?
fdsar is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.03.2011., 22:13   #157
Quote:
fdsar kaže: Pogledaj post
interesuje me šta je s tim PRO TV?
jel on fkt odustao?
i da li je on u vlasništvu CME kao i Nova?
Ko je najgledaniji?
koliko sam davno negdje cuo Pro i Nova imaju istog vlasnika, ali sta je sa protv om koliko sam ja primjetio oni samo pustaju pro radio i ide samo ta ukocena slika sa logom televizije
Al3k5aNd4R is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.03.2011., 19:43   #158
PRO TV ne znam po kom osnovu jos uvijek postoji. Valjda cekaju da ih neko strani kupi, no ocigledno se to nece desavati. Zadnji put kad sam ih kontaktirao (to je bio negdje avgust mjesec) imali su u planu kupit neke emisije od nekih srpskih tv-a, medjutim nista ocigledno od toga. Vrte ukrug jedne te iste rumunske serije, u Baru nit nema zemaljskog signala, u PG postoji signal al je dosta los u odnosu na druge. Uglavnom, raspad

Od ostalih novosti: IN i Vijesti su dobile novi graficki identitet. Pormijenili spice itd. I moram rec da po prvi put izgleda bas fino i profesionalno. Od snimaka imam samo ovaj od najave Ezela sa IN-a: http://www.youtube.com/watch?v=ptAeNLhxsJM ....sa Vijesti nemam nista. Imam u planu kupovinu nove tv kartice (jer je stara riknula) pa cu snimit i sa Vijesti par najava itd, mnogo fino izgledaju
Doduse program i jednih i drugih je jad i tuga....IN se doduse donekle popravio bio, pustaju House-a i Battlestar Galacticu, Vijestima standardno jedino informativni program valja, a sa turcima rasturaju, veceras im je pocela nova turska serija i to idu pune epizode u trajanju od sat i po

Ostale tv...sve po starom. Steta sto ovo s FOX-om i PRO TV-om nije zazivjelo, bilo bi fino da smo dobili kakve takve insotrane brendove ovamo. Doduse ovi iz Vijesti se stvarno trude, ali su u nekim stvarima opet jako daleko od nekih standarda.
__________________
Bye bye, bitches!
cobras is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.08.2011., 00:08   #159
Novi obrt u prici oko PRO-a: srpska Prva TV kupuje podgoricki Pro. Vec su ulozili kapital, sad samo da ARD potvrdi promjenu vlasnicke strukture. Nadam se samo da to nece znaciti da cemo dobiti PINK 2, vec da ce cg verzija prve sa srpskom dijeliti samo istog vlasnika, a da ce imati dosta kvalitetnih domacih emisija kao sto je slucaj sa srpskom verzijom. I da cemo napokon dobiti kanal koji ce vizuelno licati na nesto (iako IN i Vijesti trenutno nisu losi)

Izvor vijesti: http://www.vijesti.me/vijesti/beogra...v-clanak-32108
__________________
Bye bye, bitches!
cobras is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.08.2011., 13:30   #160
a kakav sada program ima Pro televizija? i u cijem je ona vlasnistvu?
Ko je najgledaniji
fdsar is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 23:04.