Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Film

Film Art, cult and all that trash

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 31.01.2003., 18:20   #41
Kao i Lilo Stitch...za djecurliju i one koji se tako osjecaju. Nije bas nekakva hrana za mozak. Napusiti se i cerekati...to mu moze biti svrha.
Noordung_NSK is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.02.2003., 01:05   #42
A neg sto sam ja reko?
__________________
[size=1]-Bljog-
-Watashi!i!i!i- is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.02.2003., 22:44   #43
Quote:
Noordung_NSK kaže:
Kao i Lilo Stitch...za djecurliju i one koji se tako osjecaju. Nije bas nekakva hrana za mozak. Napusiti se i cerekati...to mu moze biti svrha.
Kaj da? *DAMN*, a ja ih vec mislio preporuciti za svoju dramsku gurpu umjesto Shakespeara!
Glupinickname is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.02.2003., 15:38   #44
Animacija mi se doista svidila. Sound perfektan. Samo da sam jos nekoliko desetljeca mladji, pa da mi se dopadne i prica ... ovako: Izgubio 2 sata pred TV-om. Ipak, na kraju prokopao po specialsima (na DVD-u), pa me je onaj Scrat nasmijo do suza.
Secundo is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.02.2003., 00:26   #45
IA mi je kopija Shreka u malo detalja (priča)

animacija mi je mrak

a najbolji od animiranih su mi čudovišta i poanta filma

kolika je snaga osmijeha
Guzo is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.02.2003., 01:18   #46
Quote:
Guzo kaže:
IA mi je kopija Shreka u malo detalja (priča)
Ma zbilja, tko bi reko'.

A i Shrek mi nije nešto najoriginalnije što je pogodilo svijet crtića.

Ma sve je to u qurcu. Kao što Norac kaže, "za djecurliju i one koji se tako osjecaju".

Znači pogledaš jednom i zaboraviš za dva mjeseca, a tad se pojavi već neki novi i tako u nedogled.
Icepick is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.02.2003., 21:10   #47
Jedino kaj valja u filmu je ona blesava vjeverica.
Pogotovo na kraju
__________________
voli da ujeda sviju vas
::pasji:pas:: is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.02.2003., 22:15   #48
Jebiga, iz crtica u crtic se podredjuju sve mladjoj publici posto odrasli ne gledaju crtane

npr. ants - dreamworksov crtic o mravima, u glavnoj ulozi woody allen. Kolko od vas je culo za njega i k tome jos da nije culo za shreka?
__________________
[size=1]-Bljog-
-Watashi!i!i!i- is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.02.2003., 00:23   #49
Quote:
-Watashi!i!i!i- kaže:
Jebiga, iz crtica u crtic se podredjuju sve mladjoj publici posto odrasli ne gledaju crtane
A inače su crtići za odrasle?


Quote:
-Watashi!i!i!i- kaže:
npr. ants - dreamworksov crtic o mravima, u glavnoj ulozi woody allen. Kolko od vas je culo za njega i k tome jos da nije culo za shreka?
Da čuli...gledali na satu rvackoga u srednjoj školi.

Inače jedan od svjetlijih primjera amerčke animirane industrije, a još k tome i Dreamworks...tko bi rekao da će se toliko srozati.

Ali eto ti primjera..."Ants" koji barem 10x bolji od prenapuhanog Shreka lagano pada u zaborav a ovo čudo dobilo Oscara....šta ćeš, to su ti ameri.
Icepick is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.02.2003., 01:49   #50
Crtici se i rade za djecu

Moja poanta je da ce vecina djece rec da im je bugs life bolji od antza a djeca su najveci konzumenti crticha, nit sam ja to zmislio nit sam sretan zbog toga. Jebiga, ak se jednom klincu crtani ne svidi, nebu ga islo gledat jos desetero djece i bar deset roditelja s njima tak da je antz zacudjujuce dobro proso kak je mogo proc...

kaj jednom klincu od 9 znaci 'woody allen' ?
ajde, silvester stallone im moze proc, al christopher walken? Sharon stone?

itd itd...

Jedino mi je glupo kaj su u dreamworksu tolko srali po disneyu a sad im crtani sve vise lice na njihove

Nije da ice age nema tone odraslih stoseva, al to nije ni blizu shreku sto nije ni blizu antzima (pocetna scena - mrav kojeg glumi woody allen lezi kod mrava psihijatra i raspravlja o svom nespadanju u mravlji kolektiv, zaaakon )
__________________
[size=1]-Bljog-
-Watashi!i!i!i- is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.02.2003., 08:45   #51
Quote:
-Watashi!i!i!i- kaže:
Crtici se i rade za djecu

Moja poanta je da ce vecina djece rec da im je bugs life bolji od antza a djeca su najveci konzumenti crticha, nit sam ja to zmislio nit sam sretan zbog toga. Jebiga, ak se jednom klincu crtani ne svidi, nebu ga islo gledat jos desetero djece i bar deset roditelja s njima tak da je antz zacudjujuce dobro proso kak je mogo proc...
Daaaaa.....još uvijek ne kužim...pa ja sam i rekao da se crtići rade za klince, a ne za odrasle (barem što se amera tiče).
Icepick is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.07.2010., 11:44   #52
najbolji je maslačak. uvijek strada.
living_dead is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 09:51.