Natrag   Forum.hr > Društvo > Ljubav, erotika, seks

Ljubav, erotika, seks Stvari intimne prirode. Neke teme zahtijevaju i rječnik koji možda nije za jako mlade (i jako stare).

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 06.01.2008., 21:49   #61
Quote:
dorotea4 kaže: Pogledaj post
Ček, ček, jel ti hoćeš reći da mi plavuše u ružičastim haljinicama (jerbo sam i ja takva iako sam mrcu popljuvala mAtaka) nismo normalne i nemamo normalne frajere?
Sad njoj u inat počmi nosit lila haljinice!!
__________________
Oprosti mi Bože šta sam Dalmatinka...
Madamoiselle is offline  
Old 06.01.2008., 21:51   #62
Quote:
madamoiselle kaže: Pogledaj post
Sad njoj u inat počmi nosit lila haljinice!!
Kaže se počni. Ne volim ljubičastu boju. Ružičasta mi je ljepša. Jer takve nose moje barbike plavojke.
dorotea4 is offline  
Old 06.01.2008., 22:20   #63
Tvoj post je u najmanju ruku čudan.

Ti da bi jeba spuštaš kriterije i jebeš svašta. A da se poslužiš sa kesom i turneš joj na glavu ako si tako očajan?

Čovječe dostojanstvenije je sam očistiti cijev nego skupljati okolo žene koje ti se gade samo zato jer imaju rupu koja ti treba.

Pravo pitanje je tebi zašto ne možeš uhvatiti kakvu zgodnu. Vjerojatno sam nisi bog zna šta. Niti imaš nekog samopoštovanja kad ovako javno pričaš kako jebeš neke gadne smrdljivice..... Tvoj post najviše govori o tebi i tvom očaju ....
Jelena Ivanjicki is offline  
Old 06.01.2008., 22:23   #64
Quote:
Jelena Ivanjicki kaže: Pogledaj post
Pravo pitanje je tebi zašto ne možeš uhvatiti kakvu zgodnu. Vjerojatno sam nisi bog zna šta. Niti imaš nekog samopoštovanja kad ovako javno pričaš kako jebeš neke gadne smrdljivice..... Tvoj post najviše govori o tebi i tvom očaju ....
ako misliš na mene, mislim da si malo fulao temu. nigdje nisam napisao to što govoriš.

na ovo sam morao odmah odgovorit, a ostale postove ću malo kasnije jer sam trenutno zauzet pisanjem nekih sitnica... uskoro će 4. natjecanje pa moram pripremit materijal.
__________________
Principi su pravi način. Principima idioti r(i?)ješavaju kretenske probleme.
Laku vam noć. Bilo je dobro dok je trajalo, no kao i seks trajalo je prekratko ;). Forum.hr - ZBOGOM!
matak is offline  
Old 06.01.2008., 22:39   #65
Quote:
mAtAk kaže: Pogledaj post
mislim da nije problem u sexu, nego u fizičko-psihičkom odnosu.. zašto ja ne mogu imat takav odnos s curom koju smatram meni ružnom.. hah?! jel sam ja radi toga u kurcu. što je još najgore, u priči s takvim curama, ona je meni ono AVION.. ne mogu virovat kako je super pametna i to sve i baš mi odgovara, ali ja sam glupi kreten i nikako da pređem preko te njene čvilje na nosu..
Baš si krejzi madafaker, al slažem se u nekim stvarima s tobom. Zašto da se silimo bit s nekom curom koja nam ne odgovara u potpunosti.... ja sam isto izbirljiv i sve mora bit na svom mjestu kod cure. A nema goreg kad vidiš super zgodnu curu kako šeće sa gaborom od lika.....
Visoki is offline  
Old 06.01.2008., 22:42   #66
Quote:
dorotea4 kaže: Pogledaj post
Kaže se počni. Ne volim ljubičastu boju. Ružičasta mi je ljepša. Jer takve nose moje barbike plavojke.
Brzo tipkam, omaklo se...

Ta nisi barbika...ako imaš iznad 20 baci se na lila boju, roza je za maloljetnice i Paris Hilton Vidiš šta ljudi misle o rozoj boji...(doduše ljudi s foruma, ali....)
__________________
Oprosti mi Bože šta sam Dalmatinka...
Madamoiselle is offline  
Old 06.01.2008., 22:50   #67
Besmisleniji topic već dugo nije otvoren. Znam da je godina tek počela, ali imao bi dobre šanse pobijediti u kategoriji najglupljeg topica i najinfantilinije rasprave (mislim na onu između postavljača i DJ...). O otrcanom stereotipu lijepa-glupa, ružna-pametna mi se ne da trošiti slova. Moderatori bi dobro učinili kad bi ovaj topic prebacili na teen.
Burmanska mačka is online now  
Old 06.01.2008., 22:51   #68
Quote:
madamoiselle kaže: Pogledaj post
Brzo tipkam, omaklo se...

Ta nisi barbika...ako imaš iznad 20 baci se na lila boju, roza je za maloljetnice i Paris Hilton Vidiš šta ljudi misle o rozoj boji...(doduše ljudi s foruma, ali....)
Baš me briga što ljudi s foruma misle o ružičastoj boji. Ovo s barbikama je provokacija, MG. Doduše, to je ljetna varijanta. Crno je zimi zakon, a tako i boja kose više dođe do izražaja. Da se vidi kako sam pametna, hehe. A ljeto je ionako zbogom pameti... Koliko god godina imala...
Zaključak je da mrzim predrasude. Jerbo, moje vruće hlačice i prozirna košuljica ne odražavaju moj IQ, ali sve je ispod toga rezervirano samo za jedan par ruku. Tuđe gladne oči ionako će uvijek gledati ako žele...
dorotea4 is offline  
Old 06.01.2008., 23:11   #69
majko mila. da, ti si šovinist.

jel si se ikad zapitao kakav je tvoj odraz lica ujutro nakon seksa?

zapitaj se

Fuck ljepotu, duša je zmaj.
__________________
Ljubav je psihičko stanje poremećenosti ljudskog uma.
GoGs is offline  
Old 06.01.2008., 23:30   #70
Quote:
Ninini kaže: Pogledaj post
ekipino mišljenje? pa ko ju jebe ti ili ekipa?
 
Old 06.01.2008., 23:38   #71
mAtAk tebe moze izlijeciti jedino neka velika zivotna tragedija, npr. da ti pozar osteti kozu pa da vidis kako ce te onda sve htjeti, a seks ujutro ce ti biti fantastican.
kikakm is offline  
Old 06.01.2008., 23:53   #72
ajde mir curke.... sta ste se nadigle...

nije matak tako los.... a ni povrsan kao sto se pokusava prikazati...

provokator
satori is offline  
Old 06.01.2008., 23:55   #73
Quote:
satori kaže: Pogledaj post
ajde mir curke.... sta ste se nadigle...

nije matak tako los.... a ni povrsan kao sto se pokusava prikazati...

provokator
ali ipak malo je loš, a?
pokušava? ma super mu ide...
zna dečko zanat
kokoshka is online now  
Old 07.01.2008., 00:00   #74
a kaj da ti kazem....
blenton mali.. ali je simpatican... lako mu oprostit

i ne vjerujem ovo sto se sad tu pravi faca... rekla bih da je romanticar u dusi ali voli malo provocirat


ali bolje da sutim da mu image ne pokvarim
satori is offline  
Old 07.01.2008., 00:03   #75
Quote:
satori kaže: Pogledaj post
a kaj da ti kazem....
blenton mali.. ali je simpatican... lako mu oprostit

i ne vjerujem ovo sto se sad tu pravi faca... rekla bih da je romanticar u dusi ali voli malo provocirat


ali bolje da sutim da mu image ne pokvarim
poznajem jednog takvog...dapače, mislim da ga obje znamo
kokoshka is online now  
Old 07.01.2008., 00:07   #76
a da ?
satori is offline  
Old 07.01.2008., 00:21   #77
Quote:
mAtAk kaže: Pogledaj post
ako misliš na mene, mislim da si malo fulao temu. nigdje nisam napisao to što govoriš.

na ovo sam morao odmah odgovorit, a ostale postove ću malo kasnije jer sam trenutno zauzet pisanjem nekih sitnica... uskoro će 4. natjecanje pa moram pripremit materijal.
Ok, kako da shvatim ovo:

Quote:
Sve u svemu, rugobe smo mi svi jedni drugima, samo je pitanje litara i litara alkohosexa koje možemo apsitencijski strpati u sebe da mi napokon nešto pojebali!!! Ma varam se kažu mudraci, e pa VARATE SE kažem ja. Sve što je bitno za jednu dobru večer sexa je to da se pravite totalno drugačiji nego što jeste..
Da lažete, varate i kradete dok ližete tu pič--metinu.. Budimo realni! svi se mi varamo. Jer, ipak, , je jedna velika, ogromna, smrdljiva prevara
sad kad čitam ponovno možda sam nešto krivo povezala . ... ali doima se da si skroz srozao kriterije ..... a onda sorry možda si nešto skroz drugo htio reći
Jelena Ivanjicki is offline  
Old 07.01.2008., 00:22   #78
auu, evo počele vi po meni. ma super sam ja, i romantičan i to sve. a kak' sad da sam kriv za sve što ste navele. toliko je odgovora da i ne bih znao odakle počet citirat. evo, nakon dva sata muke s pravilima natjecanja riješio sam to i objavio ih , a sada na posao

dakle, gdje je zapelo...

mislim, bio sam dovoljno iskren i rekao što mi smeta. isto tako duboko vjerujem da to nije samo moje mišljenje, a da i nije samo tipično MUŠKO mišljenje, jer sam siguran da i vi žene, iako to duboko u sebi skrivate slično vidite. eh da, vidim, ovdje su me neki počeli optuživat za sve i svašta, od toga da hebem svašta pa mi je ujutro muka, do toga da ne hebem ništa pa mi je ujutro opet muka (alkohol). totalno ste pogrješili. Mene samo zanima zašto sam takav, odnosno, zašto smo takvi. zašto nam uopće postoji ružno i lijepo kada gledamo jedni druge. tražim odgovor na to, tko je izmislio ružno i lijepo. pa svi smo mi djeca ovog svijeta, i u većini slučajeva smo jednaki, pa od kuda sada ova segregacija na nešto lijepo i nešto ružno...

što je to ljepota i tko je određuje!? huh? zašto je meni uopće nešto lijepo, a nešto ružno. gle ovo sada vidim vuče na filozofiju, pa evo da još rečem kuac, pika i guzica tako da ne ode s ljesa
__________________
Principi su pravi način. Principima idioti r(i?)ješavaju kretenske probleme.
Laku vam noć. Bilo je dobro dok je trajalo, no kao i seks trajalo je prekratko ;). Forum.hr - ZBOGOM!
matak is offline  
Old 07.01.2008., 00:23   #79
on zapravo nisam ne zna kaj hoće...ma uvidio dečko da je malo prazno na ljesu što se ovakvih tema tiče, pa eto...nek se nađe....
kokoshka is online now  
Old 07.01.2008., 00:26   #80
Quote:
kokoshka kaže: Pogledaj post
on zapravo nisam ne zna kaj hoće...ma uvidio dečko da je malo prazno na ljesu što se ovakvih tema tiče, pa eto...nek se nađe....
znam ja što hoću, ali ti mi to sigurno ne možeš dati
__________________
Principi su pravi način. Principima idioti r(i?)ješavaju kretenske probleme.
Laku vam noć. Bilo je dobro dok je trajalo, no kao i seks trajalo je prekratko ;). Forum.hr - ZBOGOM!
matak is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 10:28.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger