Natrag   Forum.hr > Informatička tehnologija > Kompjutorske igre

Kompjutorske igre Kultura igranja i ponoćnog ratovanja konzolom i tastaturom. Podforum: Konzole

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 24.07.2010., 22:50   #61
Quote:
Vex kaže: Pogledaj post
Najbolji igrač = najbolji marketing
Messi dominira! Bolje neg da mi onog smrada Ronalda nakelje na kutiju, moro bi bacit box!
teslaCRO is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.07.2010., 02:14   #62
Quote:
teslaCRO kaže: Pogledaj post
Messi dominira! Bolje neg da mi onog smrada Ronalda nakelje na kutiju, moro bi bacit box!
a kao kupujes originale
shota98 is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.07.2010., 11:18   #63
Kakav god PES da bude,igrat ću ga.
Fifu ne igram iz principa.
nar.kO is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.07.2010., 14:15   #64
Svako spominjanje FIFE u temi PES je vrijeđanje nogometa, tj. uvreda za PES
crack84 is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.07.2010., 22:37   #65
Quote:
shota98 kaže: Pogledaj post
a kao kupujes originale

Samo PES, ebay, 180kn!
teslaCRO is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.07.2010., 13:32   #66
Quote:
crack84 kaže: Pogledaj post
Svako spominjanje FIFE u temi PES je vrijeđanje nogometa, tj. uvreda za PES
mislim da neće biti od ove sezone..fifa za komp je do sada bila prosti k.. ali od ove sezone su stavili next-gen tako da nas očekuje fifa sa ps3/xbox-a

iako pes vlada od ove sezone ne bi smjeli toliko vrijeđati fifu
totti10 is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.07.2010., 14:54   #67
Quote:
totti10 kaže: Pogledaj post
mislim da neće biti od ove sezone..fifa za komp je do sada bila prosti k.. ali od ove sezone su stavili next-gen tako da nas očekuje fifa sa ps3/xbox-a

iako pes vlada od ove sezone ne bi smjeli toliko vrijeđati fifu
Ma to je tradicija, a tradicije tesko prestaju!
Cak i da FIFA bude za 3 klase bolja od PESa, igrat cu PES i pljuvat po FIFI! Nemogu ja podnjet da meni jedan Američki EA radi nogometnu igru, ko da ja idem radit igru o njuhovom "footballu"!
teslaCRO is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.07.2010., 14:53   #68
Procurio meni!!!

baš pogledao, uploader je pesserbiaTV
Morello is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.07.2010., 14:45   #69
ovo su bili dani
btw: evo nekih slika http://www.hcl.hr/galerija.php?Tekst...1&page=1&pag=1 sudeći po ovoj mislim da će BAL ovog puta ponuditi nešto novo...
__________________
My Goal Is To Deny Yours

Zadnje uređivanje 215023 : 28.07.2010. at 15:08.
215023 is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.07.2010., 15:09   #70
Quote:
teslaCRO kaže: Pogledaj post
Ma to je tradicija, a tradicije tesko prestaju!
Cak i da FIFA bude za 3 klase bolja od PESa, igrat cu PES i pljuvat po FIFI! Nemogu ja podnjet da meni jedan Američki EA radi nogometnu igru, ko da ja idem radit igru o njuhovom "footballu"!
Zapravo, Kanađani rade Fifu

Prije je jedan studio (EA Canada) radio next gen verziju, a drugi studio (HB-Studios) je radio PC/PS2 verziju. Sad valjda EA Canada radi i PC verziju. Pošto uvijek Fifa prva izlazi, isprobat ću demo i nadam se da neće biti uzaludan download kao prijašnjih godina.
__________________
Pustim si Simple Mindse, zatvorim oči i zamišljam da sam ja njihov pjevač na velikom koncertu. Odjeven sam u bijelo odijelo i dugi bijeli lagani kaput, imam roza košulju. Oko vrata imam lanac, prstenje na svakoj ruci, a našminkan sam kao Boy George.
iprskal9 is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.07.2010., 17:12   #71
opet su mreže katastrofa pričajte vi šta hoćete, da to nema veze ni sa čim itd. ali to dosta kvari realizam igre, dobra je situacija kad pucaš u kut a lopta ti se od mreže odbije kao od bandere, ili još bolje kad se mreža rastegne do 17. reda tribine

DBF is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.07.2010., 21:55   #72
Quote:
DBF kaže: Pogledaj post
opet su mreže katastrofa pričajte vi šta hoćete, da to nema veze ni sa čim itd. ali to dosta kvari realizam igre, dobra je situacija kad pucaš u kut a lopta ti se od mreže odbije kao od bandere, ili još bolje kad se mreža rastegne do 17. reda tribine

Na FIFI jesu, ali na PESu su mi bas do jaja mreže... Onak se lijepo vijori kad se lopta zakoprca unutra!

Quote:
iprskal9 kaže: Pogledaj post
Zapravo, Kanađani rade Fifu

Prije je jedan studio (EA Canada) radio next gen verziju, a drugi studio (HB-Studios) je radio PC/PS2 verziju. Sad valjda EA Canada radi i PC verziju. Pošto uvijek Fifa prva izlazi, isprobat ću demo i nadam se da neće biti uzaludan download kao prijašnjih godina.
Ustvari jos i gore, jer Amerikanci se jos i pojave na SPu i imaju relativno solidnu ligu, dok je Kanada, koliko ja znam, nogometna zemlja ko sto smo mi zemlja kriketa!
teslaCRO is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.07.2010., 22:00   #73
dobro mogli bi malo popravit te mreže...npr kao da stave onakve ko što su u brazilu..
totti10 is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.07.2010., 13:21   #74
Quote:
teslaCRO kaže: Pogledaj post
Stigo novi GAMEPLAY TRAILER!

Meni se sviđa... malo vuce na FIFU al ajd...
Odlično ebo te. Jedva čekam. Kad je release date?
__________________
Samo bez egotripova, please ...
Raiden is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.07.2010., 13:49   #75
Quote:
crack84 kaže: Pogledaj post
Svako spominjanje FIFE u temi PES je vrijeđanje nogometa, tj. uvreda za PES
slažem se

ali moram reći da su mi fifa 99, i 2004 bile dobre
DIABLO III is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.07.2010., 13:56   #76
Quote:
shota98 kaže: Pogledaj post
jucer igrao pes 2010 na sony 2. i sta rec. potpuno druga igra nego na kompu. pes 2010 kao da je pes 2009 samo malo bolja grafika i transferi. ko zna sta ce napraviti i s ovim za komp i sony
Pa konzole su hardwerski ograničene. Ne možeš ubost novu karticu u PS2 i pojačat ga. PS2 ne može vrtit novi engine sa boljom grafikom, fizikom i igrivošću, pa će svkaki PES biti isti kao iz 2006. samo sa novim transferima.
dada83 is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.07.2010., 16:39   #77
__________________
Pustim si Simple Mindse, zatvorim oči i zamišljam da sam ja njihov pjevač na velikom koncertu. Odjeven sam u bijelo odijelo i dugi bijeli lagani kaput, imam roza košulju. Oko vrata imam lanac, prstenje na svakoj ruci, a našminkan sam kao Boy George.
iprskal9 is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.07.2010., 16:43   #78
Dok ne vidim,ništa ne vjerujem.
nar.kO is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.08.2010., 01:03   #79
Check this out! Ne znam za vas ali ovo mi izgleda prokleto dobro makar mi se opet čini da su golmani u kurcu

http://www.youtube.com/watch?v=-hvxh...yer_embedded#!
crack84 is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.08.2010., 03:15   #80
Istina, cini se odlicno...

+
Dodani povici s klupe, i to se ljepo culo kad su igrali Njemci na Njemackom, a poslije na drugoj tekmi Argentinskom... Ako to nije fake i ako nece bit tako samo s 3 jezika, odlican detalj!

Puno realnije to djeluje, sviđa mi se sto teren djeluje veci, tj. ima vise prostora za duboke lopte!

Sudci izgleda SUDE faule i penale, velik napredak s 2010!

-

Nakon velike kolicine NBA2010 upijene u zadnjih par mjeseci, ne mogu gledat onakvu publiku! Svi sjede i dizu se u isto vrijeme, svi imaju istu obleku i jedino sto rade su neki neprirodne kretnje ruku! Zelim publiku kao u NBAu u PESu!

Golmani stvarno opet djeluju jadno, ali kraj toga cu jos moci!
teslaCRO is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 11:27.