Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Stanovanje > Sam svoj majstor

Sam svoj majstor Radionica u kući

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 20.03.2012., 11:15   #1
Boja za beton? - zastita glazure terase - zavrsni sloj

Imam par frisko napravljenih glazura na vikendici i trebam ideje sa cime to jeftino zastititi.
Naime rijec je o par terasa koje se nikad ne koriste, velike povrsine pa jednostavno nema love sad za stavljati plocice svuda. Hidroizolacija ni prije nikad nije bila problem, a sad je ispod glazure napravljena jos jedna.

Ja bi te glazure samo pobojao nekom bojom za beton ili slicno pa me zanima tocan postupak i koji materijali su se pokazali dobrima. Koja boja i sta na estrih prije boje.

Koliko godina se moze ocekivati da ce to drzati (terase koje se nece habati jer skoro nikad se ne koriste).
nitko666 is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.03.2012., 18:30   #2
Quote:
nitko666 kaže: Pogledaj post
Imam par frisko napravljenih glazura na vikendici i trebam ideje sa cime to jeftino zastititi.
Naime rijec je o par terasa koje se nikad ne koriste, velike povrsine pa jednostavno nema love sad za stavljati plocice svuda. Hidroizolacija ni prije nikad nije bila problem, a sad je ispod glazure napravljena jos jedna.

Ja bi te glazure samo pobojao nekom bojom za beton ili slicno pa me zanima tocan postupak i koji materijali su se pokazali dobrima. Koja boja i sta na estrih prije boje.

Koliko godina se moze ocekivati da ce to drzati (terase koje se nece habati jer skoro nikad se ne koriste).
Najbolje ti je nista ne stavljat jer jednog dana kad budes radio plocice dok majstor skine tu boju sa betona kostat ce vise nego postavljanje plocica,sto god stavis nije kao keramika,a plocice za van imas vec od 40kn m2,sretno,poz
ivankeramicar is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.03.2012., 20:38   #3
zaštiti gazure hidroizolacijskim premazima ili barem sn vezom
kanjar is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.03.2012., 19:22   #4
Sta znaci sn vezom?

Sent from my Optimus 2X using Tapatalk
nitko666 is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.03.2012., 16:43   #5
SN veza je akrilni većinom gotovo bezbojni premaz koji se puno koristi u graditeljstvu i popunti će pore, te djelommično onemogućiti prodor vode u glazuru
kanjar is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 13:44.