Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Ostale umjetnosti > Kreativni nered

Kreativni nered Forumaški atelje...

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 17.09.2015., 14:55   #1
Dobro Ljepilo za papir?

Bok svima!

Trebam malu pomoć. Puno radim s papirom, od origamija pa do kutija prenamijenjenih za sve i svašta, ukrasa itd. Uglavnom zna li netko možda koje ljepilo da je u većim količinama a da ne probija kroz papir? Ja ovo radim već godinama ali sam većinom tražila na stranim stranicama pa nemam pojma kako se što kod nas zove... Kupim obično standardna ljepila bilo gdje ali sad baš radim nešto i točno se kroz papir vide linije od ljepila a ljepilo u sticku bi mi trebala valjda cijela kutija
MamaIvana is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.09.2015., 08:34   #2
A tutkalo? Ili celulozna ljepila, poput Tapetola?
kosmata is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.10.2015., 00:28   #3
Jesi probao Oho ljepilo?
Galba Sulla Oas is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.02.2016., 22:02   #4
Quote:
MamaIvana kaže: Pogledaj post
Bok svima!

Trebam malu pomoć. Puno radim s papirom, od origamija pa do kutija prenamijenjenih za sve i svašta, ukrasa itd. Uglavnom zna li netko možda koje ljepilo da je u većim količinama a da ne probija kroz papir? Ja ovo radim već godinama ali sam većinom tražila na stranim stranicama pa nemam pojma kako se što kod nas zove... Kupim obično standardna ljepila bilo gdje ali sad baš radim nešto i točno se kroz papir vide linije od ljepila a ljepilo u sticku bi mi trebala valjda cijela kutija
Nadam se da ste se već snašli za ljepilo a ako niste evo jedan savjet.
Najbolje Vam je koristiti grafičko ljepilo EUROCOL 1 s kojim možete sve :kaširanje papira i kartona,izradu papirnatih vrećica ,razna etiketiranja i zapravo sve što se radi u grafičkoj industriji.Ljepilo je vrlo podatno jer možete raditi s kistovima za tempere ili ja naj češče koristim spužvaste valjke jer se poslije upotrebe jako dobro pere.
Da ne duljim dalje kantica od 1 kg stoji do 30kn ( što je još najvažnije možete je razrijediti vodom ) i imate je za kupiti u Turbo -ZG d.o.o Ulica grada Vukovara 271.
oskar09 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 10:05.