Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Ostale umjetnosti > Kreativni nered

Kreativni nered Forumaški atelje...

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 03.10.2016., 10:31   #41
Quote:
manchild kaže: Pogledaj post
akademski zbor Vladimir Prelog
Pjevaš u Prelogu možda?

U subotu je audicija za IGK, razmišljam o tome, ova rupa od 15 godina mi je grozna.
MMovca is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.10.2016., 12:09   #42
Quote:
MajaMama kaže: Pogledaj post
Pjevaš u Prelogu možda?

U subotu je audicija za IGK, razmišljam o tome, ova rupa od 15 godina mi je grozna.
pjevao sam, više ne! nemam vremena više toliko, a i dosta je starijih ljudi
__________________
Ušće zvuka
manchild is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.10.2016., 19:17   #43
Concordia discors ima danas I 19. audiciju.
MMovca is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.10.2016., 15:29   #44
Prehisterična ekipica za mene.
Ono, emitiramo uživo na fejsu kako jedemo i pijemo dok je audicija.
decec is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.10.2016., 22:09   #45
Ma... moje iskustvo tesko moze biti nadmaseno jer sam pjevala mala I mlada za predivnu zenu u predivnom zboru koji je nizao uspjehe na svojoj razini.

FFZG je moj faks pa sam navikla na te zajebancije.

Strah me jer sam dugo u mirovanju I produbio mi se glas, zadnji put sam probno pjevala tenor u Laudateu, nakratko.
MMovca is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.10.2016., 00:10   #46
Zašto te strah? Pa dobri altovi se uvijek traže, a kontraaltovi su prava rijetkost.
__________________
Mornari na zvijezdama
sa slomljenim jedrima,
signale šalju u noć...
Pringles is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.10.2016., 17:31   #47
Quote:
Pringles kaže: Pogledaj post
Zašto te strah? Pa dobri altovi se uvijek traže, a kontraaltovi su prava rijetkost.
A kuzim da mi je ton drugciji, puca mi ponegdje glas I boja se promijenila, dosta suma od cigareta I tako.

Moguce je dobiti nesto od onoga sto je bilo izvjezbano dodatnim driblanjem, jasno mi je, strah me da su mozda neke stvari nepovratne.

Bas si moram testirati raspon sad, nekad je to bilo dosta dobro, sad me falset lovi vec na nekim nizim mjestima.
MMovca is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.12.2016., 20:10   #48
I Majamama jesi li se negdje priključila pjevati ?

Zanima me jel netko od vas u Ivan pl. Zajc, kakva je tam ekipa i na koji način se može učlaniti u taj zbor ?
Davno sam pjevala u zboru, alt, glas mi se s godinama malo promijenio, ali ljubav za zborskim pjevanjem oduvijek tinja. Sad sam čvrsto odlučila poduzeti nešt po tom pitanju.
mimoza40 is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.12.2016., 23:24   #49
Možda ovo pomogne. Godinu i pol stari info:
Quote:
BettyB kaže: Pogledaj post
Klelia i nynchy i svi ostali koji žele pjevati u zboru,

ako ste željni pjevanja možete doći u HPZ Ivan pl. Zajc. Ima nas svih uzrasta, od 20 do 60, a pjevamo sve i svašta.

Probe su utorkom i četvrtkom u 20:00, Laginjina 11.
Audiciju ti naprave u pauzi probe, samo ti i dirigent. Ništa strašno.

Poželjno je dolaziti na probe, ali ako ne možeš nije smak svijeta.
Idemo na nastupe po hrvatskoj i van, ali ništa nije obavezno.

Imama nas na Facebooku i YouTubeu pa nas možete poslušati.

__________________
Mornari na zvijezdama
sa slomljenim jedrima,
signale šalju u noć...
Pringles is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.12.2016., 20:05   #50
To sam vidla, ali na FB stranici su imali jedan događaj-audiciju prošle godine i trazili su pjevače do 40 godina pa me to malo deprimiralo jer sam 40+, zato sam ovdje htjela čuti kakvo je stanje sada.
mimoza40 is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.09.2017., 20:18   #51
Zna li netko baš neki amaterski zbor u Zagrebu da nije potrebno formalno glazbeno obrazovanje? Htjela bih pjevati i osloboditi se straha od javnih nastupa, a to ne mogu u ostalim zborovima jer svi članovi uglavnom imaju srednjoškolsko glazbeno obrazovanje, a neki su i na akademiji, pa se ne želim brukat
Gorgona789 is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.09.2020., 18:16   #52
Koji zbor u Zagrebu izabrat +40 friendly?
Zensku ili mjesovitu klapu takodjer....
jerolima is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.11.2022., 11:19   #53
Dižem temu
Tražim si neki zbor, volim pjevati, nešto sam u mladosti pjevala u zborovima, note znam čitati i tak Da su probe jednom do max dva puta tjedno jer ne bih stizala na više od toga i da je društvo mixano po godinama. Ja sam u kasnim tridesetima, a vidim samo umirovljeničke ili studentske zborove, pa si tražim neki zdravi mix svega
Od repertoara - prije smo pjevali sve i svašta, od folklora do pop obrada, nešto malo klasike. Osobno volim obrade pop glazbe i gospel izričaj ofc
Breeda is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.11.2022., 17:24   #54
Možda MPZ Ivan Kukuljević Sakcinski ili Cossetto u centru.
I ja bih isto malo pjevao u nekom takvom zboriću kakav ti tražiš, ali ne znam za druge baš...
decec is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.11.2022., 18:03   #55
Quote:
Breeda kaže: Pogledaj post
Dižem temu
Tražim si neki zbor, volim pjevati, nešto sam u mladosti pjevala u zborovima, note znam čitati i tak Da su probe jednom do max dva puta tjedno jer ne bih stizala na više od toga i da je društvo mixano po godinama. Ja sam u kasnim tridesetima, a vidim samo umirovljeničke ili studentske zborove, pa si tražim neki zdravi mix svega
akademski zbor Vladimir Prelog
__________________
Ušće zvuka
manchild is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 05:33.