Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Putovanja > Destinacije i putopisi

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 30.08.2016., 14:29   #301
Quote:
Cahit kaže: Pogledaj post
ma nisam ni očekivao besplatni, ali 100 kuna je stvarno previše
Probaj kad se spuštaš sa magistrale, na prvom zavoju produlji ravno i s desne strane ti je parking privatni onako dosta veliki. Pitaj ako ima mjesta. Mislim da je zadnji put bilo 40kn/dan.
__________________
So never refuse an invitation, never resist the unfamiliar, never fail to be polite and never outstay the welcome. Just keep your mind open and suck in the experience. And if it hurts, you know what? It's probably worth it.
Cesc is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.08.2016., 14:55   #302
Quote:
Cesc kaže: Pogledaj post
Probaj kad se spuštaš sa magistrale, na prvom zavoju produlji ravno i s desne strane ti je parking privatni onako dosta veliki. Pitaj ako ima mjesta. Mislim da je zadnji put bilo 40kn/dan.
Hvala!
__________________
o_O
Cahit is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.08.2016., 08:28   #303
Quote:
Cahit kaže: Pogledaj post
ma nisam ni očekivao besplatni, ali 100 kuna je stvarno previše
Preko puta ulaza na 100-kunski cjelodnevni parking je također parking koji se naplaćuje 15 kn po satu

Od tu ste za 5 minuta u centru/na rivi, za 10-15 minuta do Punte Rata - Kamena Brela

Za 2 sata možete bez problema laganom šetnjom spustit se u centar, prošetati od centra do Kamena Brela i vratit se natrag, više-manje sve kroz hladovinu

LP
PeP is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.08.2016., 09:52   #304
Quote:
PeP kaže: Pogledaj post
Preko puta ulaza na 100-kunski cjelodnevni parking je također parking koji se naplaćuje 15 kn po satu

Od tu ste za 5 minuta u centru/na rivi, za 10-15 minuta do Punte Rata - Kamena Brela

Za 2 sata možete bez problema laganom šetnjom spustit se u centar, prošetati od centra do Kamena Brela i vratit se natrag, više-manje sve kroz hladovinu

LP
Hvala ti PeP. Koliko sam shvatio, spuštam se ulicom Put Solina i onda dođem do tih parkinga..Ma snaći ću se valjda
__________________
o_O
Cahit is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.08.2016., 12:59   #305
Sto se tice cescova savjeta, znaci cim skren3s s magistrale u Brela na prvom ostrom zavoju u desno, nemoj ici, nego lijevo ima za izaci s ceste u jednu ulicu, tu bi ti ttebao biti taj jeftiniji parking. Bit ce vikend i ocekuje se dosta splitskih, imotskih i bosanskih auta pa da znas unaprid otprilike gdje ici.

Od Kamena prema Makarskoj bi najradije setao na vasem mistu, do Baske Vode.
__________________
Jsi2i2828eudhxbdbjsjwjwnwn2b2bjwiwiwj
Gilmour is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.06.2017., 12:56   #306
tražim smještaj u Brelima

.....od 21 07 do 01 08. tražim apartman , što bliže moru, za 3 do 5 osoba, u mirnom kraju i blizini plaže sa mnogo hlada....da nije u centru..a ni predaleko od centra....hvala unaprijed.....Fairy wings, izvini, nisam uspjela da ti odgovorim na poruku... hvala ti na sugestijama.....( ne znam koji je problem sa komp)
Meera is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.06.2017., 21:28   #307
Pozdrav, brzinsko pitanje ako ima nekog ovdje da zna.. Da li postoji šetnica od Stomarice u Brelama pa sve do Baške vode? I da li u Stomarici ima onako više divljih plaža gdje se može doći s psom?
__________________
This world ain't exactly what my heart expected...
... but I know it will be ...
Aarie is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.06.2017., 20:14   #308
mozes iz bilo kojeg dijela Brela doci setnicom u B.Vodu. Mislim da se u Stomarici bas i nalazi (ili u blizini) plaza za pse.
fairy wings is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.06.2017., 22:40   #309
Quote:
fairy wings kaže: Pogledaj post
mozes iz bilo kojeg dijela Brela doci setnicom u B.Vodu. Mislim da se u Stomarici bas i nalazi (ili u blizini) plaza za pse.
Plaža Pročiok, između Stomarice i Podcrkavlja. U svakom slučaju ako je smještaj u Stomarici bliže plaži za pse ne može bit
PeP is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.06.2017., 09:56   #310
Pozdrav, imam jedno pitanje.

Da li postoji neki noćni/kasnovečernji bus koji povezuje Makarsku sa Brelama/Tučepima/B.Vodom? Nećemo imati auto, a htjeli bi ponekad izać van u Makarsku. Taxi nam se ne isplati jer je preskup.

Ako netko zna za neku tajnu stazu ili puteljak, i to dolazi u obzir.

Hvala puno!
MelindaZg is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.06.2017., 14:06   #311
Quote:
MelindaZg kaže: Pogledaj post
Pozdrav, imam jedno pitanje.

Da li postoji neki noćni/kasnovečernji bus koji povezuje Makarsku sa Brelama/Tučepima/B.Vodom? Nećemo imati auto, a htjeli bi ponekad izać van u Makarsku. Taxi nam se ne isplati jer je preskup.

Ako netko zna za neku tajnu stazu ili puteljak, i to dolazi u obzir.

Hvala puno!
mislis do makarske ili nazad? pogledaj na stranicama promet makarska. jedino ako ste smjesteni u brelima i b.vodi budite spremni na to da bus ne uzlazi u mjesto nego staje samo na magistrali (u b.vodi poneki ulaze ali tako kasno navecer sigurno ne)
fairy wings is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.06.2017., 21:16   #312
Pozdrav,

Pronašao sam apartman u Brelima (Stomarica) u blizini istoimene plaže...

Dosad sam uvijek bio na Punta Rata, pa nisam upoznat sa ovim djelom, da li je jednako dobar sa plažama i ponudom (aktivnosti/restorani...)

Te ako netko ima kakvu preporuku što se tiče toga djela (plaža ili sl) bio bih zahvalan.

Hvala
Rijkard is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.06.2017., 15:03   #313
Quote:
MelindaZg kaže: Pogledaj post
Pozdrav, imam jedno pitanje.

Da li postoji neki noćni/kasnovečernji bus koji povezuje Makarsku sa Brelama/Tučepima/B.Vodom? Nećemo imati auto, a htjeli bi ponekad izać van u Makarsku. Taxi nam se ne isplati jer je preskup.

Ako netko zna za neku tajnu stazu ili puteljak, i to dolazi u obzir.

Hvala puno!
Možete navečer zadnjim busom do Makarske pa onda cijelonoćni tulum do jutra jer prije nema nazad.
Sranje je bez auta tamo. Ne znam kolko je taxi al pretpostavljam da nije jeftino.
Tajna staza za što? Da pješke idete? Makarska ti je nekih 10-15km od Brela pa ako vam se hoda samo uz more prema jugu.
__________________
So never refuse an invitation, never resist the unfamiliar, never fail to be polite and never outstay the welcome. Just keep your mind open and suck in the experience. And if it hurts, you know what? It's probably worth it.
Cesc is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.06.2017., 18:57   #314
Quote:
fairy wings kaže: Pogledaj post
mislis do makarske ili nazad? pogledaj na stranicama promet makarska. jedino ako ste smjesteni u brelima i b.vodi budite spremni na to da bus ne uzlazi u mjesto nego staje samo na magistrali (u b.vodi poneki ulaze ali tako kasno navecer sigurno ne)
Ma mislila sam da postoji neki noćni bus iz Makarske.

Quote:
Cesc kaže: Pogledaj post
Možete navečer zadnjim busom do Makarske pa onda cijelonoćni tulum do jutra jer prije nema nazad.
Sranje je bez auta tamo. Ne znam kolko je taxi al pretpostavljam da nije jeftino.
Tajna staza za što? Da pješke idete? Makarska ti je nekih 10-15km od Brela pa ako vam se hoda samo uz more prema jugu.
Tako nešto sam i pretpostavljala. Loša stvar je što nam je otkazan smještaj u zadnji tren pa se moramo snalaziti.
MelindaZg is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.06.2017., 20:18   #315
hm, da, kako da ne
prometna povezanost makarske rivijere nije bas na zavidnom nivou
fairy wings is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.08.2017., 18:33   #316
Jesu li skupe trgovine tamo kao i što pišu za druga mjesta na obali?
Jel bolje izabrati neko veće mjesto sa većim trg.centrima ?
Mislim za hrvatske prilike,smještaj i nije toliko skup tamo,nađe se povoljno.
bond007 is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.08.2017., 09:35   #317
Quote:
bond007 kaže: Pogledaj post
Jesu li skupe trgovine tamo kao i što pišu za druga mjesta na obali?
Jel bolje izabrati neko veće mjesto sa većim trg.centrima ?
Mislim za hrvatske prilike,smještaj i nije toliko skup tamo,nađe se povoljno.
Ove godine je otvoren novi veliki dućan - Ribola u kojem su i mesnica i ribarnica, imaju normalne cijene.
PeP is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.08.2017., 12:36   #318
Hvala.
A u kojem dijelu Brela se nalazi taj dućan?
bond007 is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.08.2017., 13:47   #319
Na magistrali...
Znaci od pjesacenja do ducana zaboravi.
__________________
Jsi2i2828eudhxbdbjsjwjwnwn2b2bjwiwiwj
Gilmour is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.08.2017., 16:33   #320
Kužim,ali koliko vidim tamo je i dosta komplicirano ići autom jer gledajući Google Maps jako su uske ulice i parking je katastrofa . Onda bolje što manje koristiti auto,a ak idem busom onda je pak problem pješačiti jer je stanica na magistrali,a to je opet daleko za pješačiti od smještaja.
Vidjet ću još oko toga dali ću ići u Brela ili neku drugu destinaciju,ionako planiram krajem 9 mjeseca ići.
bond007 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 17:19.