Natrag   Forum.hr > Informatička tehnologija > Hardver > Računalna periferija

Računalna periferija Monitori, printeri...

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 06.05.2017., 19:59   #1
Problem sa novim printerom

Neznam jeli dobar PDF i topic ako ne premjestite temu.

Kupio sam prije 2 tjedna novi printer ali iz nekog razloga ne vuče papire.

Po uputama sa papira sam ga spojio, izvadio plastiku i sve namjestio.

Instalirao preko cd...

I kad je bilo spremno za rad stalno mi piše nema papira
namjestim format, stavim papir unutra isprobao sa raznim količinama ali stalno piše status : nema papira.

U čemu je greška, tražio sam po postavkama i sve mi se čini u redu ali stalno piše nema papira.

Samo jednom je proradio i tada mi je isprintao 15-tak papira sve one tesne dokumente na kojima sam pisao nešto bezveze da vidim dali će raditi i nije radio do tog jednog puta i od tada opet ništa.

Sad ne znam dali mora biti određeni broj str što naravno nigdje ne piše u uputama ili ja pogriješim pri stavljanju papira što mi nema nikakvog smisla ili treba nešto napraviti nakon stavljanja papira a prije printanja
__________________
The right man in the wrong place can make all the difference in the world.
DrGordonFreeman is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.05.2017., 11:08   #2
Da si napisao koji printer to, mozda bi se prije znalo pomoagati.
Moguce da je kvar pa bi trebao reklamirati. Mozda tvornicaka greska ili od transporta nesto...
Neki Printeri su osjetljivi na broj papira, probaj stavit samo 10 , pa samo 30 lista.
Si siguran da si dobro stavio papir, mora ici dosta blizu unutra, bas kod vecinom printera.
__________________
is or be in future blacklistet: taipan, enedielle, Osmi, 7nationarmy, peronja, mekerica, bat kol, mukotrpak, Biljka112, Beljki, judolino, Adyson, illemental, nezgodan2, Soul Hunter,NESHO95,električni_zec,Fl@Tron, edi_bosanceros, Ego, Corduroy, monty-zg, manchild, Pravi Život, bonecrusher, jednoumlje, leMONZoo, piskavac, Al dente,
Blues Willis is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.05.2017., 12:20   #3
Quote:
Blues Willis kaže: Pogledaj post
Da si napisao koji printer to, mozda bi se prije znalo pomoagati.
Moguce da je kvar pa bi trebao reklamirati. Mozda tvornicaka greska ili od transporta nesto...
Neki Printeri su osjetljivi na broj papira, probaj stavit samo 10 , pa samo 30 lista.
Si siguran da si dobro stavio papir, mora ici dosta blizu unutra, bas kod vecinom printera.
Phaser 3020.

Došao je lijepo zapakiran, nov, ne oštećen zvao sam ih već 2 dan ali bio je proradio pa sam ih kontaktirao da ne dolaze, zatim ga tjedan dana opet nisam koristio i nešto trebao isprintati pa opet ne radi.

Probat ću tako sa raznim količinama prvo 10 pa 30 da vidim hoće li raditi.

Ma jesam siguran.
__________________
The right man in the wrong place can make all the difference in the world.
DrGordonFreeman is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 10:39.