Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Književnost

Književnost Čitam, dakle jesam
Podforumi: Mali literarni kutić, Klub knjige

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 30.09.2014., 20:15   #61
Quote:
zlocka kaže: Pogledaj post
koliko su velike te emisije? obično slušam na mobu dok idem na posao ili dok radim (sva sreća pa mi je takav posao, da to mogu )
stanu na mobitel javi dal ti se svidjaju
__________________
And although my eyes were open wide
They might have just as well been closed..
Kymatica is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.10.2014., 07:31   #62
Quote:
zlocka kaže: Pogledaj post
koliko su velike te emisije? obično slušam na mobu dok idem na posao ili dok radim (sva sreća pa mi je takav posao, da to mogu )
veličina piše pored svake emisije, a veličinu možeš i smanjiti pomoću ON LINE CONVERTOR
DAMIRSAMOBOR is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.10.2014., 11:31   #63
oco me je oduvijek privlačilo da se čuvaju oči
međutim engl me ne zanima samo naš jezik

kako stojimo s fantastikom...
Zeljko81 is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.10.2014., 20:34   #64
Quote:
Kymatica kaže: Pogledaj post
je, super je, vodic za moderna vremena jucer o pustinjama, pa putovanja putoavanja i prstom po globusu bilo je svakakvih putopisa, ali onako bas iskreni ne uljepsani , zatim sve znanstvene emisije i naravno EXPLORA!
samo nestane arhiva nakon nekog vremena. ali preporod!
Meni su zasad favoriti Ogledi i Rasprave, Tajna Povijest Rocka i Doba Znanosti. Eh da je još sadržaja.
Prototype21c is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.10.2014., 20:59   #65
Quote:
Prototype21c kaže: Pogledaj post
Meni su zasad favoriti Ogledi i Rasprave, Tajna Povijest Rocka i Doba Znanosti. Eh da je još sadržaja.
najpopularnije emisije (naslušanije) i meni najzanimljivije su povijest četvrtkom i andromeda - emisija o svemiru
DAMIRSAMOBOR is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.10.2014., 21:53   #66
Quote:
Prototype21c kaže: Pogledaj post
Meni su zasad favoriti Ogledi i Rasprave, Tajna Povijest Rocka i Doba Znanosti. Eh da je još sadržaja.
da, i povjest cetvrtkom i andromeda, netko je napisao i ogledi i rasprave. ja ne mogu vise zaspati ili setnja s posla bez emisija. obzirom da ih nema pono, da li postoji nesto slicno na engleskim radio stanicama ili iz srbije nesto slicno?
__________________
And although my eyes were open wide
They might have just as well been closed..
Kymatica is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.11.2015., 11:42   #67
Imam prijateljicu koja je oslijepila prije nekih 4-5 godina i vidim da ima nekakav aparat u kojega umetne CD i sluša razne priče. I sad, uskoro joj je rođendan pa bi joj htio pokloniti neku priču. Ima li koja stranica gdje ima knjiga za download (na hrvatski)
bruto kaco is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.11.2015., 12:45   #68
vidio sam na Balkandownload audio knjige pa potraži tamo
DAMIRSAMOBOR is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.11.2015., 12:39   #69
Na početku sam bio pomalo skeptičan prema audio knjigama ali nakon što sam im dao šansu, skroz sam se predomislio. U zadnje 2 godine audiobooks su mi vjerojatno 80% svega pročitanog.
Može se pronaći apsolutno sve (naravno, ako engleski jezik nije barijera) i po svačijem ukusu (beletristika, znanstvene emisije, putopisi, biografije)...

Jedina "mana" je što se za vrijeme slušanja tu i tamo dogodi da radi koječega misli odlutaju pa se uhvatim da uopće nisam slušao zadnje 2 minute... no lagani triple-click na earphones kontroleru to sa lakoćom riješi.

Također preporuka svima koji imaju sve manje vremena za klasično sjesti i pročitati knjigu
Flegmach is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.11.2015., 15:25   #70
kome engleski nije problem
Audiobook - ManyBooks
manybooks .net/categories/AUD
Browse Library of Congress Categories. 0-20 of 1775 Audiobook ebooks
http://manybooks.net/categories/AUD
DAMIRSAMOBOR is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.11.2015., 01:46   #71
može se i pretvoriti tekst u govor pomoću Text-to-Speech aplikacija
https://play.google.com/store/apps/d...le.android.tts
DAMIRSAMOBOR is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.08.2016., 22:19   #72
kako to zvuči kad se prevede iz teksta u zvuk?

BTW, kako bi mogao doći do knjiga John Julius Norwicha u audio formatu?
google mi kaže da je pristup ograničen jer se krše njegova autorska prava u EU.
__________________
brošić što se teško pribada... da me može oduvati najblaži nemirac... moj je šešir šatra pomična.. da je nebo moja livada...
Toma Sawyer is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.04.2018., 11:28   #73
Evo popisa odličnih 20 audio knjiga
Hrvoje_os is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.04.2018., 10:49   #74
Ima na YouTube hrpa audio knjiga







Sent from mTalk
DAMIRSAMOBOR is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.08.2018., 04:21   #75
Neki noviji sajtovi za skidanje audio knjiga?

Pola ovog ne radi prethodno ovdje napisano, razumljivo s obzirom da je jakooo davno otvoren topic.
ben005 is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.09.2018., 10:53   #76
Quote:
ben005 kaže: Pogledaj post
Neki noviji sajtovi za skidanje audio knjiga?

Pola ovog ne radi prethodno ovdje napisano, razumljivo s obzirom da je jakooo davno otvoren topic.
Ja svoje knjige s youtubea convertiram u MP3
Ima sajtova koji convertiraju bez problema, a ima i onih kojima video bude predug (to su često videa od 8-9 sati).
Majadl is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.12.2018., 18:05   #77
Malo da podignem temu, trebala bi neku stranicu sa koje bi mogla skinuti audio knjige na Hrvatskom ako netko zna, sve prije linkovi ne rade

Hvala
__________________
online shop
tina-01 is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.01.2019., 08:46   #78
Pozdrav, zanima me da li netko ima ili je imao trial account audible od amazona? Zanima me kada ukinete preplatu šta se desi sa onim audioknjigama koje ste "kupili" za 0,00, da li se mogu dalje slušat u aplikaciji na telefonu ili na kompjuteru ili nam se skroz ukine pristup audiblu čim otkažemo prelatu.

I treba li otkazat preplatu ako je 30 dana trial ili oni pošalju neku notifikaciju da pitaju želimo li produžiti?

I inače audioknjige su mi so coool, peglaš i čitaš, divota
__________________
Pakao, to su drugi.
JustForFun is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.05.2019., 22:54   #79
Ne pitaju želiš li produžiti, to je business model, tako posluju - da se ljudima koji uzmu trial ne da isti ukinuti, jer se toga ne sjete na vrijeme i jebiga.

Knjige koje si skinula dok si imala pretplatu ti ostaju. Ja sad imam na mobu neke stvari koje sam skinula prije više od 6 mjeseci.
__________________
Freedom is just another word for nothing left to lose
kemik is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.05.2019., 09:22   #80
vkontakte (ruska verzija fb) je dosta dobra za audiobooks ali na engleskom. Knjige nakon pretplate ostaju. Znala sam za jedan forum koji skida Radiodramas s BBC-jevih programa.
Audiobooks bas ne djeluju kod mene, pokusavam naci nesto od Anais Nin (vise od onog na yt), ali vkontakte je najbolja stranica.
Balkandownload preporucam za domace.
__________________
Like a dull actor now, I have forgot my part, and I am out, Even to a full disgrace. Best of my flesh, Forgive my tyranny; but do not say For that ‘Forgive our Romans.’
Arlaug is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 15:11.