Natrag   Forum.hr > Društvo > Ljubav, erotika, seks

Ljubav, erotika, seks Stvari intimne prirode. Neke teme zahtijevaju i rječnik koji možda nije za jako mlade (i jako stare).

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 05.02.2011., 10:33   #181
Quote:
Đeki Ćen kaže: Pogledaj post
Jeste ševili kada udanu ženu? Naravno, ne mislim na one koji su oženjeni pa ponekad poševe svoju vlastitu
Ja sam trenutno sa jednom i moram priznati da nikada nisam bolju jebačicu upoznao!
Iscjedi me kao niko nikada!!!

Valjda si žena da malo oduška... ono, radi sa mnom stvari koje mužu možda nebi ni predložila

Guta, hoće ga u guzu... ma sve sve sve!


A najbolja mi je pomisao da njen muž kad ona dođe kući ljubi ta usta koja su dudlala moju kitu i gutala moju spermu. Ili joj liže picu koju sam ja nekoliko sati prije napunio


Ima li tko kakvih sličnih iskustava? I jeste pomislili kada a te jadnike kojima se one vraćaju kući?
Imao sam vise puta to iskustvo, mislim da je ponasanje, poslije takvog iskustva, kao tvoje izraz karaktera.
Nebih opravdavao nista ali i sam imam to iskustvo sa zenama i mogu reci da se ne kajem.
Neznam sa kakvim si ti imao iskustvo ali ja biram i bitna mi je pogotovo higijena jer prije odnosa se uvijek istusiram a pogotovo poslije i to ocekujem i od NJE.

Nebih nikad davao takve komentare ni cak ak mi s nekom nije bilo dobro jednostavno nebih ponavljo aferu s tom zenom.

Predpostavljam da te koje su bile s tobom nista vise ni manje ne zaostaju za tobom pa kak da ti velim drugacije... GAD NASAO GADURU PA SE GADE i onda tak frustrirani pljuju po svima.

Afere su jedno ljepo iskustvo, naravno samo dok su tajna, i mnogo puta mogu spasiti brak.

Nadam se da ces malo razmislit o tvom komentaru... pokusaj da jednostavno uzivas u tim momentima...

Gormmi is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.02.2011., 21:38   #182
Quote:
Đeki Ćen kaže: Pogledaj post

A najbolja mi je pomisao da njen muž kad ona dođe kući ljubi ta usta koja su dudlala moju kitu i gutala moju spermu. Ili joj liže picu koju sam ja nekoliko sati prije napunio

Ima li tko kakvih sličnih iskustava? I jeste pomislili kada a te jadnike kojima se one vraćaju kući?
Ajme koji si ti bolesnik !?
Toliko vidi se uživaš u svojim ljubavnim pustolovinama da ti je kruna sveg zadovoljstva pomisao na muža rogonju kojemu se - ipak - ta žena vraća a ti ostaješ sam sa svojim 'naslađivanjem nad njegovim patnjama'....
Bery is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.02.2011., 21:41   #183
Quote:
dejo77 kaže: Pogledaj post
Lijepo se ti ženi pa onda ševi udanu ženu.
Ajd ne seri, za to treba i muda imat
Bery is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.02.2011., 21:45   #184
Quote:
Rossa kaže: Pogledaj post
Zamišljam "frajera" koji na forumu hvali svoje slobodne aktivnosti,a kojem je nick Đeki Ćen. Uh,sva sam se naježila!
Sinko,jel ti znaju starci šta švrljaš po internetu?
Mora da je pogledala sve filmove i pala na njegov neodoljivi nick... a onda se probudio. A i mi kojima je dosadno imamo bar kaj komentirati
Bery is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.02.2011., 21:48   #185
Quote:
lana10 kaže: Pogledaj post
kolko poštenih i moralnih Hrvata se jebe sa strane, svaki drugi, navodno...ali imaju pametne jebače...
no jadno je i glupo od udane kaj se jebe sa takvim idiotom koji se hvali....
Ma to je vrag, nije problem promiskuitet nego publicitet
Bery is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.02.2011., 21:51   #186
Quote:
Ivancica kaže: Pogledaj post
To mogu samo osobe koje sebe ne cene bas ni malo.
Baš nimalo
Bery is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.02.2011., 16:01   #187
Quote:
Đeki Ćen kaže: Pogledaj post
Jeste ševili kada udanu ženu? Naravno, ne mislim na one koji su oženjeni pa ponekad poševe svoju vlastitu
Ja sam trenutno sa jednom i moram priznati da nikada nisam bolju jebačicu upoznao!
Iscjedi me kao niko nikada!!!

Valjda si žena da malo oduška... ono, radi sa mnom stvari koje mužu možda nebi ni predložila

Guta, hoće ga u guzu... ma sve sve sve!


A najbolja mi je pomisao da njen muž kad ona dođe kući ljubi ta usta koja su dudlala moju kitu i gutala moju spermu. Ili joj liže picu koju sam ja nekoliko sati prije napunio


Ima li tko kakvih sličnih iskustava? I jeste pomislili kada a te jadnike kojima se one vraćaju kući?
jedan moj poznanik ima obicaj da kaze za nekog ko je kreten bez premca:"... svasta pi.ka rodi..."
jedem kupus is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 23:17.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger