Natrag   Forum.hr > Društvo > Ljubav, erotika, seks

Ljubav, erotika, seks Stvari intimne prirode. Neke teme zahtijevaju i rječnik koji možda nije za jako mlade (i jako stare).

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 17.05.2008., 21:46   #61
Quote:
Ivancica kaže: Pogledaj post
Nigde nisam napisala da su mi klosari nesto skrivili, odakle ti to?

A sto se tice gusta (i to bez moraliziranja), treba ljudima ili zenama koje to imaju kao gust, dobar stomak, jer se meni povraca kada pomislim da sam sa ozenjenim muskarcem i on sada ide svojoj zeni u krevet. To mogu samo osobe koje sebe ne cene bas ni malo. Ne vidim nikakav gust u tome da neko sam sebe posipa govnima.
Ivancica kaže:
Sa tudjom zenom ili muzem imati seks mi je kao da neko skuplja tudje ostatke, kao oni klosari sto kopaju po kantama za djubre.





A što se tiče gušta, povraćaj do mile volje i čuvaj se fekalija
__________________
"…ona vjeruje da će od tog trenutka njene slabosti biti dražesne, a njene vrline skrivene."
bianca1i is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.05.2008., 21:48   #62
Quote:
Đeki Ćen kaže: Pogledaj post
Jeste ševili kada udanu ženu? Naravno, ne mislim na one koji su oženjeni pa ponekad poševe svoju vlastitu
Ja sam trenutno sa jednom i moram priznati da nikada nisam bolju jebačicu upoznao!
Iscjedi me kao niko nikada!!!

Valjda si žena da malo oduška... ono, radi sa mnom stvari koje mužu možda nebi ni predložila

Guta, hoće ga u guzu... ma sve sve sve!


A najbolja mi je pomisao da njen muž kad ona dođe kući ljubi ta usta koja su dudlala moju kitu i gutala moju spermu. Ili joj liže picu koju sam ja nekoliko sati prije napunio


Ima li tko kakvih sličnih iskustava? I jeste pomislili kada a te jadnike kojima se one vraćaju kući?
Ja mislim da tebi fali koja daska u glavici,pitaj se kako ces proci kod Boga...
zvozag is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.05.2008., 22:42   #63
Quote:
Ivancica kaže: Pogledaj post
Nema sanse, ja NIKADA nisam prevarila partnera, a kamoli da cu ovoga koga toliko volim. Prilika se uvek ima, ali zato ljudi OBICNO imaju mozga da odluce hoce li ili nece li prevariti partnera. To nije kao kada se sapletes, pa ti se desi slucajno, prevara je cin koji se radi NAMERNO i sa PREDUMISLJAJEM. Normalnoj osobi to ne moze da se desi, desi se samo neuracunljivim debilima.
To se zove moralna ccistunica! Bicce da nijesi nikom bila dovoljno interesantna
Ljudi su vjerni ne zbog ljubavi vecc iz straha od possljedica.
Ssto cce biti ako saznaju susjedi, prijatelji, ssta ako partner sazna...
Prema vrijednostima drusstva u kojemu zzivimo braccna prijevara nije prihvatljiva, ali ipak, sudecci po anketama, visse od pola ljudi to radi. Znacci, to je normalna pojava.
U susstini to ne znacci nissta, ali brak se dozzivljava kao potvrda posjedovanja nekoga, a ljudi ne vole da im neko dira imovinu. I tu je sva mudrost.
__________________
Podpisujem!
Armadillo is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.05.2008., 23:07   #64
Quote:
Armadillo kaže: Pogledaj post
To se zove moralna ccistunica! Bicce da nijesi nikom bila dovoljno interesantna
Ljudi su vjerni ne zbog ljubavi vecc iz straha od possljedica.
Ssto cce biti ako saznaju susjedi, prijatelji, ssta ako partner sazna...
Prema vrijednostima drusstva u kojemu zzivimo braccna prijevara nije prihvatljiva, ali ipak, sudecci po anketama, visse od pola ljudi to radi. Znacci, to je normalna pojava.
U susstini to ne znacci nissta, ali brak se dozzivljava kao potvrda posjedovanja nekoga, a ljudi ne vole da im neko dira imovinu. I tu je sva mudrost.
ima tu u tvojoj teoriji podosta istine ne mogu ne primijetit
ali dozvolit ćeš da ima i onih koji su istinski vjerni
i inače istina je uvijek u sredini
a ti đeki čen oprosti što ti razbijam iluziju ali žena te iskorištava
žao mi je dušo ti si samo igračka
ipak je smiješan način na koji to doživljavaš
očito si vrlo vrlo mlad
marčelina is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.05.2008., 23:42   #65
Quote:
Kleopatra_0107 kaže: Pogledaj post
I ja to još uvik govorin,i govorila san,ali nikad ne znaš u kakvoj situaciji ćeš se nać,i šta ti se sve može u životu dogodit...NIKAD NE RECI NIKAD....
Imam dovoljno godina i jos vise prilika sam imala, zato i sa takvom sigurnoscu mogu da kazem NIKADA! Da li je moguce da niko od vas ne voli svog partnera toliko da bi bio siguran u sebe da ga ne moze prevariti? Pa nismo stoka, majku mu ljubim, valjda ima neko od vas pola zdrave vijuge u mozgu ciji je gospodar?
Ivancica is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.05.2008., 23:52   #66
Quote:
marčelina kaže: Pogledaj post
ima tu u tvojoj teoriji podosta istine ne mogu ne primijetit
ali dozvolit ćeš da ima i onih koji su istinski vjerni
i inače istina je uvijek u sredini
a ti đeki čen oprosti što ti razbijam iluziju ali žena te iskorištava
žao mi je dušo ti si samo igračka
ipak je smiješan način na koji to doživljavaš
očito si vrlo vrlo mlad
Istinska vjernost postoji, ali nije beskrajna u vremenu. Ima je dok traje zaljubljenost, a vele da to nije bogzna koliko dugo stanje, svega par godina. Poslije toga ostaju samo kalkulacije..
__________________
Podpisujem!
Armadillo is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.05.2008., 00:05   #67
Quote:
Ivancica kaže: Pogledaj post
Imam dovoljno godina i jos vise prilika sam imala, zato i sa takvom sigurnoscu mogu da kazem NIKADA! Da li je moguce da niko od vas ne voli svog partnera toliko da bi bio siguran u sebe da ga ne moze prevariti? Pa nismo stoka, majku mu ljubim, valjda ima neko od vas pola zdrave vijuge u mozgu ciji je gospodar?
Misliss da su preljubnici bolesni? Ili su bolesni oni koji vjernost podrazumijevaju? Vjernost se mora zasluzziti, na razne naccine. Onda se i mozze imat. Ako je bass toliko vazzna.
Ali, ako partner ne pruzza koliko ti treba? Razumjeccess? Ostati vjerna? Samo do prve prave prilike.. Eventualno ccess "optrccat joss jedan krug" da ne pomisli da si laka roba. Sem ako te strah paralisse..
__________________
Podpisujem!
Armadillo is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.05.2008., 01:38   #68
Quote:
Đeki Ćen kaže: Pogledaj post
Jeste ševili kada udanu ženu? Naravno, ne mislim na one koji su oženjeni pa ponekad poševe svoju vlastitu
Ja sam trenutno sa jednom i moram priznati da nikada nisam bolju jebačicu upoznao!
Iscjedi me kao niko nikada!!!

Valjda si žena da malo oduška... ono, radi sa mnom stvari koje mužu možda nebi ni predložilaGuta, hoće ga u guzu... ma sve sve sve!


A najbolja mi je pomisao da njen muž kad ona dođe kući ljubi ta usta koja su dudlala moju kitu i gutala moju spermu. Ili joj liže picu koju sam ja nekoliko sati prije napunio


Ima li tko kakvih sličnih iskustava? I jeste pomislili kada a te jadnike kojima se one vraćaju kući?
A šta misliš di je naučila takve stvari?
Sto posto kod nekog balavog klinca koji misli da je gutanje i jebanje u guzu sve.
Za par godina ćeš naučiti da postoji još puno stvari koje ti jedna žena može raditi u krevetu.
__________________
"Dovoljno je da me vidi
Da me pita Miki, kako si
I vec se osjecam bolje odmah je na cesti pozelim"
malenozlo is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.05.2008., 01:54   #69
Naj zene ! Zato jer znaju sutiti !
FICO is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.05.2008., 03:45   #70
Quote:
FICO kaže: Pogledaj post
Naj zene ! Zato jer znaju sutiti !
Da, jer muški vole da nitko ne zna kad se poševe!
Janis Jo is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.05.2008., 08:45   #71
Wink

NIKADA se neću ženiti, niti biti u vezi.. U svojih 40 godina bio sam sa nepristojnim brojem žena u vezi, braku.. Poševio sam SVE svoje kume (žene onih kojima sam svjedočio braku, njih 4), trenutno u povremenom odnosu sa dvije oženjene.. Ovdje u Rijeci ima puno pomoraca, istinski žalim te ljude, seks "sa strane" je glavni sport njihovih žena, dok oni tuku more, a one pengaju njihovu lovu.. Istina je, oženjene su najzahvalnije; ne dave puno, imaju malo vremena za druženje i ne moraš ih izvoditi van..
Inače, što je vječnost za muškarca? Od trenutka kada je svršio, do trenutka kada se zatvore izlazna vrata..
2nice is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.05.2008., 09:31   #72
Quote:
2nice kaže: Pogledaj post
NIKADA se neću ženiti, niti biti u vezi.. U svojih 40 godina bio sam sa nepristojnim brojem žena u vezi, braku.. Poševio sam SVE svoje kume (žene onih kojima sam svjedočio braku, njih 4), trenutno u povremenom odnosu sa dvije oženjene.. Ovdje u Rijeci ima puno pomoraca, istinski žalim te ljude, seks "sa strane" je glavni sport njihovih žena, dok oni tuku more, a one pengaju njihovu lovu.. Istina je, oženjene su najzahvalnije; ne dave puno, imaju malo vremena za druženje i ne moraš ih izvoditi van..
Inače, što je vječnost za muškarca? Od trenutka kada je svršio, do trenutka kada se zatvore izlazna vrata..
a ti si, besplatna kurva održavatelj, jadnih i usamljenih žena, čijim muževima gledaš u oči....

Jadno....pokakano

Još jadnije hvaliti se stime gdje si sve kurac umočio....

Samo takvi poput tebe, u starosti ostaju samo sami, osamljen,i bivši jebači...
__________________
.
lana10 is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.05.2008., 09:49   #73
Quote:
bianca1i kaže: Pogledaj post
Ivancica kaže:
Sa tudjom zenom ili muzem imati seks mi je kao da neko skuplja tudje ostatke, kao oni klosari sto kopaju po kantama za djubre.





A što se tiče gušta, povraćaj do mile volje i čuvaj se fekalija

Ovo mi zvuci kao kada neka nepismena osoba pokusava da razgovara na nivou koga nema...
Ivancica is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.05.2008., 09:51   #74
Quote:
Armadillo kaže: Pogledaj post
Misliss da su preljubnici bolesni? Ili su bolesni oni koji vjernost podrazumijevaju? Vjernost se mora zasluzziti, na razne naccine. Onda se i mozze imat. Ako je bass toliko vazzna.
Ali, ako partner ne pruzza koliko ti treba? Razumjeccess? Ostati vjerna? Samo do prve prave prilike.. Eventualno ccess "optrccat joss jedan krug" da ne pomisli da si laka roba. Sem ako te strah paralisse..
Ako mi partner ne pruza ono sto mi treba, OTICI CU, a necu se kurvati! Znas, postoji i ta opcija u jednom zdravom mozgu.
Ivancica is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.05.2008., 09:54   #75
Quote:
Armadillo kaže: Pogledaj post
Istinska vjernost postoji, ali nije beskrajna u vremenu. Ima je dok traje zaljubljenost, a vele da to nije bogzna koliko dugo stanje, svega par godina. Poslije toga ostaju samo kalkulacije..
Za tebe ne postoji LJUBAV, nego samo zaljubljenost???
Ivancica is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.05.2008., 10:03   #76
Quote:
Armadillo kaže: Pogledaj post
To se zove moralna ccistunica! Bicce da nijesi nikom bila dovoljno interesantna
Ljudi su vjerni ne zbog ljubavi vecc iz straha od possljedica.
Ssto cce biti ako saznaju susjedi, prijatelji, ssta ako partner sazna...
Prema vrijednostima drusstva u kojemu zzivimo braccna prijevara nije prihvatljiva, ali ipak, sudecci po anketama, visse od pola ljudi to radi. Znacci, to je normalna pojava.
U susstini to ne znacci nissta, ali brak se dozzivljava kao potvrda posjedovanja nekoga, a ljudi ne vole da im neko dira imovinu. I tu je sva mudrost.
Nisam moralna cistunica, nego VOLIM! Komentari su ti jako cinicni. Ne zanimaju me ankete, pa makar i SVI ljudi na Zemljinoj kugli varali svog partnera, ja ga necu nikada prevariti. Brak nije "imovina", nego zajednica ljubavi. Da se ljudi plase posledica, niko ne bi varao svog partnera, to je cista klinacka glupost sto pises. Mene bas briga za drustvene vrednosti, ja ne zelim drugog coveka pored osobe koju volim, to je stav unutar svakog coveka. Ko nema karaktera, njemu je svejedno, a imati karakter, ne znaci brinuti se za drustvene norme, nego se brinuti da ne povredimo osobu koju volimo, onda nam je prevara nezamisliva.
Ivancica is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.05.2008., 10:09   #77
Quote:
Đeki Ćen kaže: Pogledaj post
Jeste ševili kada udanu ženu? Naravno, ne mislim na one koji su oženjeni pa ponekad poševe svoju vlastitu
Ja sam trenutno sa jednom i moram priznati da nikada nisam bolju jebačicu upoznao!
Iscjedi me kao niko nikada!!!

Valjda si žena da malo oduška... ono, radi sa mnom stvari koje mužu možda nebi ni predložila

Guta, hoće ga u guzu... ma sve sve sve!


A najbolja mi je pomisao da njen muž kad ona dođe kući ljubi ta usta koja su dudlala moju kitu i gutala moju spermu. Ili joj liže picu koju sam ja nekoliko sati prije napunio


Ima li tko kakvih sličnih iskustava? I jeste pomislili kada a te jadnike kojima se one vraćaju kući?
E, stari moj...

Kad jebeš ženu koja nije udana imaš barem neke šanse da to ne čini još neko.

Kad jebeš ženu koja je udana, ti SIGURNO ližeš picu koju je netko drugi nekoliko sati prije napunio.

Prednost njenog muža je što on to ne zna, a ti znaš da je njegov kurac bio prije koji sat na mestu tvog jezika.

Pa sad... ne znam tko je tu veći jadnik.
Mali_Ivica is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.05.2008., 10:10   #78
Quote:
Ivancica kaže: Pogledaj post
Nisam moralna cistunica, nego VOLIM! Komentari su ti jako cinicni. Ne zanimaju me ankete, pa makar i SVI ljudi na Zemljinoj kugli varali svog partnera, ja ga necu nikada prevariti. Brak nije "imovina", nego zajednica ljubavi. Da se ljudi plase posledica, niko ne bi varao svog partnera, to je cista klinacka glupost sto pises. Mene bas briga za drustvene vrednosti, ja ne zelim drugog coveka pored osobe koju volim, to je stav unutar svakog coveka. Ko nema karaktera, njemu je svejedno, a imati karakter, ne znaci brinuti se za drustvene norme, nego se brinuti da ne povredimo osobu koju volimo, onda nam je prevara nezamisliva.
Veliki potpis.
Mali_Ivica is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.05.2008., 10:20   #79
Quote:
Armadillo kaže: Pogledaj post
Prema vrijednostima drusstva u kojemu zzivimo braccna prijevara nije prihvatljiva, ali ipak, sudecci po anketama, visse od pola ljudi to radi. Znacci, to je normalna pojava.

Piši u svoje ime.

Ni ja nisam moralna čistunica, jednostavno volim svog partnera.
Zabole me jel' me poželi netko sa strane ili ne, ako sam s njim, treba mi samo da me on želi.
Ovo je možda ok za pubertetlije i nesigurne ljude, da si dižu ego, ali ima nas kojima to ne treba.

Uostalom, po toj logici svako sranje koje se događa često i u velikom broju je normalna pojava. Ubojstva, razbojstva, silovanja, podmetanje klipova na poslu i u privatnom životu - sve je to danas normalno. Ma baš smo si super. Da se sutra počnu masovno jesti govna (a vidim da ih u prenesenom smislu jede dosta "frajer(ic)a" iz statistike koji varaju i koji su "treća stranka"), i to bi bilo normalno.
Hvala, meni je baš super ovako nenormalnoj.

I dobar vam tek, pazite da se ne zagrcnete.
Beta ženka is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.05.2008., 10:32   #80
Quote:
Beta ženka kaže: Pogledaj post

Piši u svoje ime.

Uostalom, po toj logici svako sranje koje se događa često i u velikom broju je normalna pojava. Ubojstva, razbojstva, silovanja, podmetanje klipova na poslu i u privatnom životu - sve je to danas normalno. Ma baš smo si super. Da se sutra počnu masovno jesti govna (a u prenesenom smislu, vidim da ih dosta "frajer(ic)a" iz statistike jede), i to bi bilo normalno. Hvala, meni je baš super ovako nenormalnoj.
Mislim da je ipak u pravu. Bračna nevjera nije ništa nenormalno, što ne znači da je za mene prihvatljivo.

Iskreno sumnjam da su ljudi koji varaju dugoročno nešto previše sretni, ali oni očito ne znaju bolji put u životu. Ne žele gledati u smjeru koji bi im donio više sreće i zadovoljstva.
Mali_Ivica is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 14:23.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger