Natrag   Forum.hr > Društvo > Ljubav, erotika, seks

Ljubav, erotika, seks Stvari intimne prirode. Neke teme zahtijevaju i rječnik koji možda nije za jako mlade (i jako stare).

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 01.12.2010., 15:39   #1
Question Reći prijatelju da mu je cura nestašna?

Htjela bi pitati kako je najbolje reagirati u slijedecoj situaciji:

Dugogodisnji prijatelj se nedavno zarucio za djevojku s kojom je skupa i zive skupa vec duze vrijeme (duze od godinu mislim) i naravno da sam sretna zbog njega i sve to, ali problem je slijedeci:

Vec dva puta sam tu djevojku vidjela u krajnje neprimjerenim situacijama van na zabavama kada njen zarucnik nije bio prisutan. Prvi put na pocetku njihove veze sam je vidjela s nekim drugim deckom na zabavi i bili su dosta prisni, ljubili se. Prvo sam mislila ajd nije im veza obziljna i nista nisam reagirala, al kasnije kad sam vidila da su i dalje skupa bilo mi malo cudno, al rekla sam bolje se ne mjesat. I onda drugi put prije mozda 2 mjeseca sam je vidila na slicnoj zabavi, u oba slucaja je bila promocija kafica, tako da je bilo previse alkohola okolo. Dakle, djevojka se popela na stol i plesala i decki su je nagovarali da skine majicu sto je ista i napravila.

Nista naravno nisam rekla dugogodisnjem prijatelju jer ne znam, nije moje da se mijesam u njihov zivot, al postoji mogucnost da on i ne zna za tu njenu stranu iako su skupa toliko vremena? Uvijek kazu da je bolje nista ne reci, obicno bude tvoja rijec protiv te druge osobe, i obicno oni povjeruju osobi koju vole. Kazu glasnik uvijek nastrada...

Pa me zanimalo sto mislite, dal bi trebalo tu reagirat ili najbolje ignorirat? I ako ima tko iskustva, jeste li ikad takvo nesto vidjeli, kako ste reagirali?
Hvala unaprijed na odgovorima.
lady_nina is offline  
Old 01.12.2010., 15:43   #2
Quote:
lady_nina kaže: Pogledaj post
Nista naravno nisam rekla dugogodisnjem prijatelju jer ne znam, nije moje da se mijesam u njihov zivot, al postoji mogucnost da on i ne zna za tu njenu stranu iako su skupa toliko vremena? Uvijek kazu da je bolje nista ne reci, obicno bude tvoja rijec protiv te druge osobe, i obicno oni povjeruju osobi koju vole. Kazu glasnik uvijek nastrada...
Mislim da bi mu trebala reći. Ako ti je prijatelj trebala bi mu reći, i on bi trebao imati razumijevanja naspram tza ono što mu govoriš.

Ako zna za to i ne smeta ga, sve ok, a ako ne zna mislim da bi trebao znati. Ako žive skupa i zaručili su se, vjerujem da bi volio znati da mu se zaručnica tak ponaša.

ja primjerice nisam svom rođaku rekao da sam njegovu zaručnicu vidio kako hoda po gradu držeći se za ruku s drugim tipom. Nisam rekao jer nisam misli oda tio nužno treba značiti nešto. No kasnije se ispostavilo da je u vezi s tim tipom mjesecima, prekinuli su zaruke, a da sam mu rekao tada kad se to dogodilo možda bi i prije izašao iz te loše veze.
__________________
There is nothing wrong with your television. Do not attempt to adjust the picture. We are now controlling the transmission.
Dufresne is offline  
Old 01.12.2010., 15:44   #3
Quote:
lady_nina kaže: Pogledaj post
Htjela bi pitati kako je najbolje reagirati u slijedecoj situaciji:

Dugogodisnji prijatelj se nedavno zarucio za djevojku s kojom je skupa i zive skupa vec duze vrijeme (duze od godinu mislim) i naravno da sam sretna zbog njega i sve to, ali problem je slijedeci:

Vec dva puta sam tu djevojku vidjela u krajnje neprimjerenim situacijama van na zabavama kada njen zarucnik nije bio prisutan. Prvi put na pocetku njihove veze sam je vidjela s nekim drugim deckom na zabavi i bili su dosta prisni, ljubili se. Prvo sam mislila ajd nije im veza obziljna i nista nisam reagirala, al kasnije kad sam vidila da su i dalje skupa bilo mi malo cudno, al rekla sam bolje se ne mjesat. I onda drugi put prije mozda 2 mjeseca sam je vidila na slicnoj zabavi, u oba slucaja je bila promocija kafica, tako da je bilo previse alkohola okolo. Dakle, djevojka se popela na stol i plesala i decki su je nagovarali da skine majicu sto je ista i napravila.

Nista naravno nisam rekla dugogodisnjem prijatelju jer ne znam, nije moje da se mijesam u njihov zivot, al postoji mogucnost da on i ne zna za tu njenu stranu iako su skupa toliko vremena? Uvijek kazu da je bolje nista ne reci, obicno bude tvoja rijec protiv te druge osobe, i obicno oni povjeruju osobi koju vole. Kazu glasnik uvijek nastrada...

Pa me zanimalo sto mislite, dal bi trebalo tu reagirat ili najbolje ignorirat? I ako ima tko iskustva, jeste li ikad takvo nesto vidjeli, kako ste reagirali?
Hvala unaprijed na odgovorima.
A kakvi su to babski porivi u tebi koji te tjeraju na razmišljanje o sugestijama svom frendu. Znaš li doista kakav je njihov odnos i što je to strašno napravila njegova cura? Svatko ima pravo na svoj život i vlastita iskustva, a samim time i na gluposti.

Usput, ne zaboravi, put u Pakao je popločan dobrim namjerama.
fgzcvijetic is offline  
Old 01.12.2010., 15:45   #4
moguce da tvoj prijatelj ne zna za njeno ponasanje i da bi im da zna to unistilo vezu a ocito su sretni skupa kad je doslo do zaruka. mislim da bi bilo steta ljudima unistiti vezu zbog njezine nepromisljenosti a u slucaju da ga vara konstantno on ce to kad tad sam saznati. i sama kazas da je cura malo popila, moza inace i nije takva, mozda zazali sve to skupa i postane jos bolja prema njemu nakon svega. treba biti pozitivan!
__________________
matisseee
matisseee is offline  
Old 01.12.2010., 15:46   #5
Ne miješaj se u njihov odnos! Pa čak i ako su ti namjere dobre.
Chabby is offline  
Old 01.12.2010., 15:46   #6
bio sam u takvoj situaciji i rekao sam osobi sta je bilo,poslije toga veza je bila gotova i to s razlogom
sto se tice ovoga "moja rijec protiv njene" nije na tebi da se time zamaras,samo kazi sta znas jer ipak ti je prijatelj i dugo se poznajete,ako odluci vjerovati njoj to ide njemu na dusu i ti nemas nikakvog razloga zamarati se,predlazem da ucinis sto je pravedno a ne okretati glavu u drugom smjeru i pravit se mutav
inace kak ti mozes gledat tog svog frenda u oci znajuci da mu zenska neka droljetina koja pravi budalu od njega?
inace vec vidim da ce ti vecina reci da neucinis nista,al vecina ljudi su pizde u zivotu koji jedva da reagiraju danas na ikakvu nepravdu oko sebe,u divnom svijetu zivimo,i inace neufuravaj si ideju "mjesanja" medu njih,nema tu nikakvog mjesanja,samo kazes sta znas,trazis od njega da joj nekaze da si mu ti to rekla ako si pizda neka i pokupis se svojim putem,teske mudrolije ono
__________________
Develop interest in life as you see it. In people, things, literature, music, the world is so rich, simply throbbing with rich treasures, beautiful souls and interesting people. Forget yourself.Henry Miller
Exploited is offline  
Old 01.12.2010., 15:48   #7
Quote:
fgzcvijetic kaže: Pogledaj post
A kakvi su to babski porivi u tebi koji te tjeraju na razmišljanje o sugestijama svom frendu. Znaš li doista kakav je njihov odnos i što je to strašno napravila njegova cura? Svatko ima pravo na svoj život i vlastita iskustva, a samim time i na gluposti.

Usput, ne zaboravi, put u Pakao je popločan dobrim namjerama.
Tim više...
Dobronamjerno upozorenje može prijatelja spasiti od upuštanja u brak s osobom sumnjiva morala, a s druge strane, ako on tolerira takvo ponašanje opet dobro. Win = Win situacija. Osim ako prijatelj ne vidi dalje od svog nosa od zaljubljenosti.

Da ja recimo vidim buduću ženu od svog prijatelja da se tako ponaša rekao bih mu bez problema.
__________________
...da ne znam više sebe sama,
ni dima bola u maglama.
Sviba is offline  
Old 01.12.2010., 15:49   #8
Ja mislim da se ne bi trebala uopće petljati u tuđe živote.


Takvi koji glume "Majke Tereze" obično naprave više štete nego koristi...Pravi se glupa i to je to...
jajanka is offline  
Old 01.12.2010., 15:50   #9
Quote:
lady_nina kaže: Pogledaj post
Dakle, djevojka se popela na stol i plesala i decki su je nagovarali da skine majicu sto je ista i napravila.
So what??? Sodoma i Gomora djevojka se zabavljala na festi.....uzas kako je to smjela, ona je zaboga zarucena (znaci automatski zabava prestaje)
Pretpostavljam da si mlada, ali razmisljas ko neka baba (btw moja baka uopce ne bi reagirala na ovako nesto)
Zapitaj se da ti nisi malo ljubomorna?
tsh is offline  
Old 01.12.2010., 15:50   #10
'Aj' prvi put su kažeš kratko bili skupa...ali drugi put....teta, zašto ti nisi otišla do te, očito pijane, zaručnice svoga prijatelja i spriječila je da se blamira skidanjem?
__________________
malo tolerancije nikog nije ubilo
nina williams is offline  
Old 01.12.2010., 15:51   #11
Ja ti savjetujem da kazes.
Zasto!?
Jer ja bi uvijek radije volio da mi frend/frendica kaze nesto takvo, nego da suti, i da ispadam budala. jbg

A sad, ako ja za to znam, necu se sigurno naljutit na tebe, a ako mi je to nest novo, vjerojatno je necu ni odjebat odma isti tren, nego cu razgovarat s njom, i probat je ubuduce uhvatit na djelu, pa da se i sam uvjerim.
A ako si to izmislila, i slucajno dodem do takvog zakljucka, onda bi odjebao tebe kao frendicu.

Dakle, ako je istina to sto kazes, i ako ti je frend, reci mu...
mahma7 is offline  
Old 01.12.2010., 15:53   #12
Quote:
tsh kaže: Pogledaj post
So what??? Sodoma i Gomora djevojka se zabavljala na festi.....uzas kako je to smjela, ona je zaboga zarucena (znaci automatski zabava prestaje)
Pretpostavljam da si mlada, ali razmisljas ko neka baba (btw moja baka uopce ne bi reagirala na ovako nesto)
Zapitaj se da ti nisi malo ljubomorna?
Molim te...
Što je previše, previše je. Cura se penje na stol i skida pred brdom pijanih majmuna u birtiji? Mogla mu je isto tak i pljunut u lice iz nepoštovanja.

Mislim ono. Možeš se zabavljat i na način da indirektno ne vrijeđaš zaručnika.

Kaj je čovjek kriv da mu se pol grada smije iza leđa kak mu se zaručnica ponaša ko droljetina?
__________________
...da ne znam više sebe sama,
ni dima bola u maglama.
Sviba is offline  
Old 01.12.2010., 15:54   #13
A sto bi dobila time da mu kazes?

Ako ista mrzim, to je onda kad mi se trece osobe petljaju u odnos s nekim s dobronamjernim savjetima. Pusti, nije tvoja briga.
LaTiTeA is offline  
Old 01.12.2010., 15:55   #14
Quote:
Sviba kaže: Pogledaj post
Tim više...
Dobronamjerno upozorenje može prijatelja spasiti od upuštanja u brak s osobom sumnjiva morala, a s druge strane, ako on tolerira takvo ponašanje opet dobro. Win = Win situacija. Osim ako prijatelj ne vidi dalje od svog nosa od zaljubljenosti.

Da ja recimo vidim buduću ženu od svog prijatelja da se tako ponaša rekao bih mu bez problema.
Maštaš....

Ja sam dobrog prijatelja izgubio upravo zbog dobronamjernosti. Ukratko, on se spetljao sa curom unutar naše ekipe i nekom prilikom meni poleti jezik pa prijateljici rekoh kako on baš i nije momak za nju. Njihova veza nije potrajala ni mjesec dana. Poslije mi je ona rekla kako sam bio potpuno u pravu ali, moj frend mi nikada nije oprostio moju dobronamjernu intervenciju.

Od tada se više ne upuštam u prosvjetiteljstvo, barem ne kada su veze u pitanju.
fgzcvijetic is offline  
Old 01.12.2010., 15:57   #15
Quote:
LaTiTeA kaže: Pogledaj post
A sto bi dobila time da mu kazes?

Ako ista mrzim, to je onda kad mi se trece osobe petljaju u odnos s nekim s dobronamjernim savjetima. Pusti, nije tvoja briga.
Spasila bi ga sramote?
__________________
...da ne znam više sebe sama,
ni dima bola u maglama.
Sviba is offline  
Old 01.12.2010., 15:58   #16
Quote:
fgzcvijetic kaže: Pogledaj post
Maštaš....

Ja sam dobrog prijatelja izgubio upravo zbog dobronamjernosti. Ukratko, on se spetljao sa curom unutar naše ekipe i nekom prilikom meni poleti jezik pa prijateljici rekoh kako on baš i nije momak za nju. Njihova veza nije potrajala ni mjesec dana. Poslije mi je ona rekla kako sam bio potpuno u pravu ali, moj frend mi nikada nije oprostio moju dobronamjernu intervenciju.

Od tada se više ne upuštam u prosvjetiteljstvo, barem ne kada su veze u pitanju.
A tvoje namjere su bile časne? Ti si svom prijatelju rovario iza leđa? Dobrom prijatelju?
__________________
...da ne znam više sebe sama,
ni dima bola u maglama.
Sviba is offline  
Old 01.12.2010., 15:59   #17
Quote:
Sviba kaže: Pogledaj post
Spasila bi ga sramote?
Od sramote još nitko nije umro.
fgzcvijetic is offline  
Old 01.12.2010., 16:01   #18
Quote:
fgzcvijetic kaže: Pogledaj post
Od sramote još nitko nije umro.
Nije ni od razvoda pa svejedno nije ugodno iskustvo...
__________________
...da ne znam više sebe sama,
ni dima bola u maglama.
Sviba is offline  
Old 01.12.2010., 16:03   #19
Quote:
fgzcvijetic kaže: Pogledaj post
Od sramote još nitko nije umro.
al je od metka ljubomornog muža (partnera bilo koje vrste) nakon tih i takvih "intervencija" ko što je tvoja bila
__________________

čovik je jedina beštija koja piše
div is offline  
Old 01.12.2010., 16:03   #20
Ako ste super prijatelji, reci mu. To i je razlika izmedju prijatelja i poznanika a danas puno ljudi naziva poznanike prijateljima sto nisu.

Da se ne radi o zarukama nego necem bezazlenijem mozda bi ti rekao da sutis ali vrlo cesto nakon zaruka osvanu klinci odnosno trudnoca pa je mozda dobro da se klinac ne rodi u rasturenom braku prije nego sto je i poceo...
__________________
Nikada ne vjeruj čovjeku koji laže
Partfiš is offline  
Zatvorena tema


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 15:35.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger