Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Televizija > Turske serije

Turske serije Bivši podforum Neprikazano-sapunice

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 20.02.2013., 23:21   #41
Quote:
nasmijanonebo kaže: Pogledaj post
Devrim Saltoglu (Dzihan), poza ala James Dean
http://images.gittigidiyor.com/1697/...16971558_0.jpg
Najvise voli biti u Trabzonu, posjecivati kazaliste i bavi se i pisanjem. Pise i scenarije koje bi volio realizirati. Veli da jako postuje zene, i majku i da onaj koji ne voli majku ne moze voljeti zene. Obozava djecu i jedva je cekao obrijati bradu nakon zavrsetka snimanja jer je zaboravio kako izgleda njegovo lice bez brade. Jako mu je vazna kvaliteta scenarija. Ulogu Dzihana je prihvatio posto je procitao samo par "svojih"recenica. Sa snimanja najvise pamti da je bilo i 50stupnjeva u Mardinu (smije se) ali i to da ga je opcinila magija Mardina.
E da, studirao je zahvaljujuci stipendiji koju je dobio kao nagradu za svoje 2 poeme.
E totalno su obrnuli uloge u Sili .ovaj obozava poeziju a krvolocan u seriji, a Boran sav poetican a u RL se bavi sa MMA.
kao prvo @Nicole_Lilly hvala na otvaranju teme...

Devrim mi je sjajan glumac, baš me zanima da čujem nešto malo više o njemu...ali ja kada sam tražila na YT malo sam nailazila informacija, valjda će sad biti malo lakše nešto naći kada nas ima više koji tragamo

btw. meni je čok žao što ga dalje neću gledati u Sili

Tayanc , hmmmm ...

@nasmijanonebo thenks
__________________
Mehmet Akif Alakurt
Aginica1 is offline  
Old 20.02.2013., 23:44   #42
Fora topic, i ostatak ekipe zaslužuje da nešto o njima doznamo.

Mali "Emir" oriđiđi Mardinjanin.. Mardinac ( kako se zovu ljudi iz Mardina, ako nisu age?). U biti, logično. On baš ima karakterističan govor, kod ostalih primjetiš ono kotrljajuće- grlene glasove da su naučeni, al' njemu baš tečno ide.

Bedar me iznenadila. Majke ti žena je od mene mlađa točno 3 mjeseca. Znam da je zbog uloge takva, ali bogme gabariti joj nisu zbog uloge. Strava!
Zezica is offline  
Old 21.02.2013., 00:07   #43
Je li netko zna kako se zove glumac koji je glumio onog Boranovog prijatelja u pritvoru?
__________________
Alessito y Marcela, Ana Paula y Rogelio, Nikki y Guzman, Marina i Nikola, Narin ve Firat <3
Patricia21 is offline  
Old 21.02.2013., 00:19   #44
Evo za početak jedn klip gdje imamo malo Devrima (Džiho) u nekim drugačijim izdanjima
meni je on dušu dao za uloge gangstera

http://www.youtube.com/watch?v=kNCp7p5bzgo
__________________
Mehmet Akif Alakurt
Aginica1 is offline  
Old 21.02.2013., 00:44   #45
Quote:
Patricia21 kaže: Pogledaj post
Je li netko zna kako se zove glumac koji je glumio onog Boranovog prijatelja u pritvoru?
probat cu sutra iskopati. sjecas li se tocno imena? nesto sa "z"?

Zezica, i glumica "Ajse" je iz istog kraja (Diyarbakir, udaljen od Mardina 90 km, ali to je isti kraj)
__________________
"Bog je s tugom znao reći: anđeli oko nogu imaju kuglu, đavli krila na leđima." (Alexandre Romanes)
"Ako vam je težak stijeg čestitosti, utaknite ga u zemlju gdje počivaju naše kosti - mi ćemo ga držati."
"Bolje zapaliti i najmanju šibicu u mraku, nego se pjeniti i/ili piskarati o tami."
nasmijanonebo is online now  
Old 21.02.2013., 02:55   #46
najprije pohvale za otvaranje teme hvala nicole lilly na poticaju

onda redom:
Quote:
nasmijanonebo kaže: Pogledaj post
Npr. Tayanc je rodjen 7.8. a ne 1.1.
I voli tetovaze, vrsni je pjevac i svira, pogotovo saxofon
Tayanc mi je otkrice pogledala neki dan trailer za ask kirmizi i preedobar je tamo jedva cekam film!
evo slikice:




Quote:
Nicole_Lilly kaže: Pogledaj post

Devrim mi djeluje kao baš zanimljiv lik. Završio komparativnu i talijanski, ako se ne varam.
aaaa moj kolega!! odmah mi je puno drazi njega bi bas voljela u nekom drugom projektu gledati, dobar je glumac.

Quote:
Manolina kaže: Pogledaj post
A stvarno puše ko Turci. I to bijeli Marlboro je u điru.
bome da meni je mehmet bas seksi s cigaretom (inace ne pusim (ok, social smoking ne racunam) al na deckima mi je to bas seksi ) al jesi ovo o bijelom marlobu zakljucila za mehmeta ili si kod nekog drugog vidjela?

Zadnje uređivanje anna_maria : 21.02.2013. at 03:10.
anna_maria is offline  
Old 21.02.2013., 08:08   #47
Mehmet sigutno pusi marlboro light,na par fotki se to jako dobro vidi a vidim i kevser isto.
__________________
"Bog je s tugom znao reći: anđeli oko nogu imaju kuglu, đavli krila na leđima." (Alexandre Romanes)
"Ako vam je težak stijeg čestitosti, utaknite ga u zemlju gdje počivaju naše kosti - mi ćemo ga držati."
"Bolje zapaliti i najmanju šibicu u mraku, nego se pjeniti i/ili piskarati o tami."
nasmijanonebo is online now  
Old 21.02.2013., 08:16   #48
Quote:
Patricia21 kaže: Pogledaj post
Je li netko zna kako se zove glumac koji je glumio onog Boranovog prijatelja u pritvoru?
Je li Zejnel?!

Draga Nicole Lilly, nisam ti se ni ja zahvalila na otvaranju teme Jest lijepo kad san postane stvarnost. Da je sve u životu tako
Lu Salome is offline  
Old 21.02.2013., 09:44   #49
Ako se zove Zeynel u seriji Sila, onda je to ovaj glumac Burak Dur (diplomirao je glumu)
http://www.burakdur.com/
__________________
"Bog je s tugom znao reći: anđeli oko nogu imaju kuglu, đavli krila na leđima." (Alexandre Romanes)
"Ako vam je težak stijeg čestitosti, utaknite ga u zemlju gdje počivaju naše kosti - mi ćemo ga držati."
"Bolje zapaliti i najmanju šibicu u mraku, nego se pjeniti i/ili piskarati o tami."

Zadnje uređivanje nasmijanonebo : 21.02.2013. at 09:52.
nasmijanonebo is online now  
Old 21.02.2013., 10:00   #50
Quote:
nasmijanonebo kaže: Pogledaj post
Ako se zove Zeynel u seriji Sila, onda je to ovaj glumac Burak Dur (diplomirao je glumu)
http://www.burakdur.com/
Mislim da je mislila upravo na njega.
U Sili mi se činio simpatičnim iako nije ga bilo puno. Znači diplomirani je glumac.

Što više gledam slike i klipiće to mi je Tayanc sve draži. A simpatičan mi bio još od prve scene u Sili.
__________________
Eksik Sarp :)
Poncha_los a is offline  
Old 21.02.2013., 10:28   #51
Quote:
Aginica1 kaže: Pogledaj post
Evo za početak jedn klip gdje imamo malo Devrima (Džiho) u nekim drugačijim izdanjima
meni je on dušu dao za uloge gangstera

http://www.youtube.com/watch?v=kNCp7p5bzgo
Znas da je i meni zao sto ga nema vise u Sili! Tip je jako zanimljiv i sto ti rece jako dobar glumac.Htjela sam to vec davno reci na temi S.ali sam se bojala kritika
Motala is offline  
Old 21.02.2013., 10:45   #52
Nema na čemu, baš mi je drago da ima odaziva! svima.

Oho, Tayanç mi je , koja transformacija.
__________________
Čekaj me i ja ću doći, samo me čekaj dugo. Čekaj me i kad žute kiše noći ispune tugom...
Nicole_Lilly is offline  
Old 21.02.2013., 11:07   #53
Quote:
nasmijanonebo kaže: Pogledaj post
Mehmet sigutno pusi marlboro light,na par fotki se to jako dobro vidi a vidim i kevser isto.
Kod Mehmeta sam i ja više puta zamijetila na fotkama.A Kevs na ovoj posljednjoj fotki.(Volim proučavat takve detalje)Nitko ne šalje Pozdrave iz Rovinja.
Manolina is offline  
Old 21.02.2013., 11:10   #54
Quote:
Motala kaže: Pogledaj post
Znas da je i meni zao sto ga nema vise u Sili! Tip je jako zanimljiv i sto ti rece jako dobar glumac.Htjela sam to vec davno reci na temi S.ali sam se bojala kritika
pa oplakale smo ga jučer i na temi ...čim netko uspije proizvesti toliku količinu emocija kod gledateljstva (u ovom slučaju uglavnom negativnih što je po meni još i teže), znači da je obavio odličan posao...Devrim je super iznio lik Džihana, a i netko je daaavno opjevao (pače, stavio fotku) one dvije nevine piknjice na nosu ...hoću reći, moguće ga je zamisliti i kao 'dobrog dečka' (dal i zgodnog to je sad već stvar ukusa, piknjice su definitivno plus )...ubilježen je u moj tefter i trudit ću se pratit njegov rad i dalje...
__________________
Mogu ja, mogu ja, protiv vjetra i oluje, protiv svake morske struje - klupa do prozora
plitko is offline  
Old 21.02.2013., 11:49   #55
Quote:
Poncha_los a kaže: Pogledaj post
Što više gledam slike i klipiće to mi je Tayanc sve draži. A simpatičan mi bio još od prve scene u Sili.
slažem se.. od prve scene u Sili mi ima neku mirnoću i toplinu..baš super
a za Džihana.. ma meni je on odličan..već dugo me neka negativna uloga nije tako ugodno iznenadila.. odlično je odglumio ljigavca.. kapa do poda..
crnokosa2103 is offline  
Old 21.02.2013., 12:21   #56
Abay(Tayanc)poslije korekcije uskii bacio se i na iscrtavanje tijela
Sta li mu je sljedece na redu
Motala is offline  
Old 21.02.2013., 12:36   #57
Zeynel da on baš je simpatičan. Tayanc rođen 7.8. kao ja
__________________
Alessito y Marcela, Ana Paula y Rogelio, Nikki y Guzman, Marina i Nikola, Narin ve Firat <3
Patricia21 is offline  
Old 21.02.2013., 13:09   #58
Quote:
Aginica1 kaže: Pogledaj post
Evo za početak jedn klip gdje imamo malo Devrima (Džiho) u nekim drugačijim izdanjima
meni je on dušu dao za uloge gangstera

http://www.youtube.com/watch?v=kNCp7p5bzgo
Skroz mi je čudan bez brade. Ali zrači . Barem meni.
Uloga Džihana baš mu pristaje.

Tu je i Tayanc... Veoma sam se iznenadila kad sam pročitala podatke o njemu, i vidjela ove fotkice s tetovažama.

Devrim i Tayanc su iznenađenje nad iznenađenjima.
__________________
K: "Znam da mi nikada nećeš oprostiti, da nećeš zaboraviti prošlost. Da me nikada nećeš voljeti. Unatoč svemu... Unatoč svemu želim malo nade."
LatifaLi is offline  
Old 21.02.2013., 13:24   #59
Tayanc i Sinem

Drago mi je da ste otkrili Tayanca sad se više ne morate pitat o kakvom zidu Aginica i ja trubimo na Sila temi .Ja sam našla neki intervju s njim gdje priča ako je GT dobro preveo da mu je žena imala tešku saobraćajnu nesreću,jedva živa ostala i poslije se vjenčali.Nisam znalal da je razveden ako je to tačno.Evo vam linkovi na dvije super fan page njegove stranice

https://www.facebook.com/pages/Tayan...222846?fref=ts
https://twitter.com/tayancayaydnn

A sad malo o Sinem Yaruk našoj dragoj Ajše.Nije tačno da je glumila samo u Sili.Evo spiska uloga glumila je i u pozorištu u Dijarbakiru https://www.facebook.com/media/set/?...9814874&type=1.
Zerda” Dizi – ATV – Gazeteci Cansu Karakteri
“Sıla” Dizi – ATV – Ayşe Karakteri
“Vurgun” – Show TV – Gülay Karakteri
“Sakarya Fırat” – TRT 1 – Ayşe Karakteri
“Babam için”- FOX TV- Tülin Karakteri
“Babalar ve oğulları” STAR TV – Eda karakteri
Mersin Şehir Tiyatrosu Topluluğu Oyuncusu
Mersin Hacı Sabancı Lisesi Tiyatro Yönetmenliği
Mersin Makbule Ölçen Zihinsel Engellileri Yetiştirme ve Koruma Vakfı / Drama
Eğitmenliği
Diyarbakır Şehir Tiyatrosu (2 sene sözleşmeli)
Diyarbakır Türk Eğitim Gönüllüler Vakfı Tiyatro Eğitmenliği
Još neke zanimljivosti školovana je glumica u Istanbulu studirala.Ima i certifikat Ministarstva obrazovanja da je odslušala 300 sati o promjenjenom teatru,dobila je i nagradu Ministarstva obrazovanja za najbolju glumicu.Za ulogu Ajše dobila nagradu kao nova glumačka nada.Aktivna je i kao volonter pomaže osobama s posebnim potrebama.Evo i njen fan page koji često stavlja slike s njenog profila jer je i ona lajkala stranicu https://www.facebook.com/pages/Sinem...76439362464695
__________________
Know any English?No,but I can do Jack Nicholson :-)Tayanc Ayaydin Mustafa Bulut yani Engin Akyürek seni çok ama çok seviyorum EA:"Tabi ki ilk başrol oynadığım “Bir Bulut Olsam” dizisinin bendeki yeri çok ayrıdır." XaviIvančica
Ina84 is offline  
Old 21.02.2013., 14:04   #60
Evo da vam se i ja pridružim,pre gripozna sam za neko pametno pisanje na the temi (Sila),pa samo par opservacija
To da je Tayanc doživio transformaciju i kako nam je sad njam,meni samo potvrđuje ono...moš se slikat ak si dobar glumac a imaš velike uši,malo kose...trebaš otići na par operacija pa će ti se i karijera promijeniti
Tako stvari često stoje pa je i on očito prihvatio pravila igre
Da ne bude zabune,meni je on jako drag i u jednom i u drugom izdanju..

Inače negdje sam pročitala da se MAA u pauzama snimanja najviše družio s glumicom koja glumi Ajše
Kada pročitam ove podatke o njoj onda mi je to i jasno
__________________
"Glupost u suštini nije defekt intelekta, nego ljudskosti" D.B.
tagoresky is offline  
Zatvorena tema


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 21:30.