Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Književnost

Književnost Čitam, dakle jesam
Podforumi: Mali literarni kutić, Klub knjige

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 14.11.2014., 09:20   #81
Quote:
SAS kaže: Pogledaj post
A poljoprivreda je više hobi za po doma jer imam vrt i voćnjak.
Znam da je Moj zeleni kvadrant (ili tako nešto) 129kn. Vidjela sam u prolazu još poljoprivrednih knjiga, ali nisam zamijetila cijene jer je to jedno od (rijetkih) područja koje me ne zanima.

Quote:
kik80 kaže: Pogledaj post
Jutro,
nova sam na forumu pa ne kužim kako citirati...Oprostite
Barca - kod Egmonta me zanima koliki su im popusti na slikovnice tvrdog uveza za curice tipa princeze, vile, Barbie,... Mislim , ako im je popust 20% ne bi nikoga gnjavila da mi ide, ali ako je neki konkretniji popust da se isplati uzeti onda bi se rado oko toga angažirala..
Ima jedne vile za 20kn, princeze i zvončica su 30kn, ... Meni osobno je Egmont najdraži dječji štand ali kao što ti je netko već napisao ima i drugih štandova - Naša djeca, Profil, Mozaik, Planet Zoe, outleti, ... ima dosta mjesta s lijepim popustima. Ovako ugrubo, rekla bih da je u Našoj djeci najveći popust.
__________________
Shit happens.
Barca is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.11.2014., 10:11   #82
Quote:
salute kaže: Pogledaj post
Jel vidio tko neku knjigu o Hajduku? Cijena?
Na Profilovom štandu Lalić: Torcida - pogled iznutra (il tak nešto) mislim 79 kuna.
__________________
Biti jednostavan je umjetnost (by Shipka)
Musatom is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.11.2014., 10:25   #83
Quote:
GlupiNick kaže: Pogledaj post
Ove godine je bila inicijativa da se ulaz naplaćuje 10 kn i da se uz ulaznicu dobije kupon u iznosu od 10 kn za kupnju knjiga na bilo kojem štandu. To bi bilo odlično, vjerujem da bi eliminiralo dosta "šetača".
Sjajna ideja.
Zašto je nisu proveli u djelo već znam - problem oko tiskanja ulaznice, prodaje,fiskalizacije...
Dlapek is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.11.2014., 10:30   #84
Za koju uru ću u zg i ne mogu dočekati, al bolje da se sutra uputim jebemu recesiju moram plan napravit ubilo me lani probijanje između vampira, selfhelpa, dr.oza, kuharica i ljubića
Bilo bi divno kad bi Balkan od geografije do fantazije K.Luketić bila snižena u Algoritmu
I kad bi onq izdavačka kuća od preklani poslala na srpski štand Književne teorije 20. veke, eh a kad bi tek Čolovićeva XX vek izlagala uff a propos ima li Superknjižare?

Ma ionako ispod 300 neću proći, šta volim je skupo ili neodoljivo (Na tragu klasika <3) pa ih više kupim al su zicer uvik
Srednja Europa je isto oke mada gadne korice sve imaju Mazower na piku, Buybook, ŠD još u planu za obići
__________________
životpišegermane
jagodica kolačić is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.11.2014., 10:46   #85
Quote:
Dlapek kaže: Pogledaj post
Sjajna ideja.
Zašto je nisu proveli u djelo već znam - problem oko tiskanja ulaznice, prodaje,fiskalizacije...
"Ove smo godine pokušali uvesti ulaznice po jedinstvenoj cijeni od 10 kn, a za što bi svaki posjetitelj dobio voucher u vrijednosti od 10 kn koji bi mogao potrošiti na bilo kojem izložbenom prostoru Interlibera, ali....za ljubav je potrebno dvoje (Zajednice nakladnika i knjižara i Zagrebačkog Velesajma, op.ur.)." sa MVinfo

Quote:
jagodica kolačić kaže: Pogledaj post
ima li Superknjižare?
Ima.
__________________
Sve životinje su jednake, ali neke životinje su jednakije od drugih.
GlupiNick is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.11.2014., 11:11   #86
Quote:
lavore kaže: Pogledaj post
Susjedni štand od Egmonda, to je http://forum-zadar.hr/ ima povoljne cijene dječije knjige. I drugi nakladnici: Naša djeca, Profil, Mozaik knjiga, Nova stvarnost- slikovnica tri mušketira za 20 kn ...

Ima i povoljne poljoprivredne knjige, na srpskom štandu sam vidio veliku knjigu o šljivi...
Hvala! Curica mi voli ove licencirane Disneyeve zato sam prvenstveno pitala za Egmont
kik80 is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.11.2014., 12:01   #87
http://www.jutarnji.hr/specijalni-iz...beru-/1236145/
Dlapek is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.11.2014., 14:18   #88
'ajd pliz pogledajte jel' su Vuković & Runjić dobili novog Murakamija danas, Bezbojni Tsukuru...

Hard-Boiled Wonderland is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.11.2014., 15:00   #89
Mislim da su Murakamija najavili za danas u 5 popodne, to sam negdje pročitala.
Na interliber ne idem jer mi je daleko i skupo, ali zahvaljujući jednoj divnoj forumašici došla sam do nekih naslova.
Uzela sam
Tisuću jeseni Jacoba de Zoeta - David Mitchell 120 kn
Gregov dnevnik 5
Harry Potter 4 dio, meki uvez
Solar Ian McEwan 59 kn
Sarah Waters - Mali stranac i Varalice, svaka 80 kn
Veritas - Monaldi i Sorti 100 kn
Htjela sam i Metro 2033 ali je rasprodan.

Naklada Ljevak je i ove godine imala interliber cijene na web shopu kao i besplatnu poštarinu :klap: tako da sam i tu uzela nekoliko naslova.
Soleiol is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.11.2014., 15:26   #90
ima li ASOIAF cijeli paket od 5 knjiga po nekoj razumnoj cijeni?
i netko je spomenuo trainspotting, na kojem ga štandu ima za kupit?
astrid123 is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.11.2014., 18:24   #91
Quote:
astrid123 kaže: Pogledaj post
i netko je spomenuo trainspotting, na kojem ga štandu ima za kupit?
Na Sysprintu (tamo gdje je hrpa časopisa Drvo znanja). Nadam se da su dobili, jer sam ugrabio zadnjeg.

VBZ-ov bon za dodatni popust, ako nekog zanima.

Nego, što se kupili na Interliberu? Hvalite se malo
__________________
Sve životinje su jednake, ali neke životinje su jednakije od drugih.

Zadnje uređivanje GlupiNick : 14.11.2014. at 18:31.
GlupiNick is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.11.2014., 18:36   #92
Quote:
GlupiNick kaže: Pogledaj post
Navedeno je da je naslov izvornika "Der Verschollene". Ne razumijem njemački, ali i Google tako prevodi


U drugoj rundi sam uzeo:

H. McCoy - I konje ubijaju, zar ne? - 10 kn
B. Glumac - Zagrepčanka - 10 kn
D. Adams - Vodič kroz galaksiju za autostopere 1 i 2 - po 39 kn
G. de Maupassant - Yvette - 20 kn
I. Welsh - Trainspotting - 20 kn
S. Hawking - Kratka povijest vremena - 100 kn (zadnju Teoriju svega mi prodali pred nosom )
J. Von Neumann - Računalo i mozak - 60 kn

Htio sam još uzeti nešto od B. Greena sa Jesenski i Turka, ali mi je previše 80 kn za to. Čekam sljedeći Interliber ili dnevnu akciju na superknjižari.
Od Ivana Aralice nisam našao ništa povoljno, samo na Školskoj Knjizi, ali bilo mi je preskupo. Isto tako, M.J. Zagorku prodaju (čini mi se) skuplje nego prošle godine.
U jednom antikvarijatu sam vidio Veliku ilustriranu povijest svijeta za 525 kn što smatram fer cijenom.

Više ne idem na Interliber ove godine
Potvrdilo se da je (IMHO) najbolje ići prvi dan, jer je najmanja gužva.
Dezinformacija je da ima knjiga već za tri kune, jer se Nives Celzijus prodaje za 1 (jednu) kn.

na kojem štandu si uzeo Zagrepčanku?
__________________
Znaš, ti i ja se krećemo paralelno jedan pored drugog. Gledamo se, svako iz svog voza. A je li možeš jednom u životu, samo jedan jedini put da zaboraviš sve vagone, vozove, koloseke i da mi pružiš ruku i dozvoliš mi da te grlim do kraja putovanja?
Min24 is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.11.2014., 18:38   #93
bila danas i ugrabila 4 knjige ( čekam nedjelju za poneke, navodno da će tada još ponešto sniziti )
sretna sam što sam ulovila Pjesmu sudnjeg dana za smiješnih 15 kn

mana je što ima premalo klasika, kupila sam Kafkin Proces, htjela sam i Poea, ali postoji puno bolja zbirka od one jedine koju sam vidjela, te sam odustala, Marquez prilično skup za paperback jednako kao i Fraktura, ti su iz godine u godinu sve skuplji i skuplji i ko psu mi je žao što prije par godina nisam kupila Hipnotizera kad je bio po promotivnoj cijeni od 60-ak kn

minus dajem i Algoritmu koji opet nije dao popuste na engleska izdanja
pattie_boyd is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.11.2014., 18:40   #94
Quote:
GlupiNick kaže: Pogledaj post
Di ima jeftinije?



Preporučio bih ti informatičke knjige na engleskom. Hrvatske slabo razumijem, sprske još manje, posebno stoga što su često prevedene i neke neprevodive stvari.

Kao i na svakom Interliberu na kojem sam dosad bio, na štandu Antibarbarusa sam pitao namjeravaju li izdati 4. i ostale sveske Povijesti hrvatske književnosti. Uvijek je odgovor bio da ne znaju, no ove godine sam dobio vrlo originalan odgovor: "sve knjige koje imamo su izložene"
Informaticke knjige na eng me ne zanimaju jer ih ima i tako previse besplatnih primjeraka na netu. Ja bi primjerke na hr jeziku da negubim duplo vrijeme citanja tekstova eng pa prevodenje na hr skup sa rijecnikom.
Ipak mi eng nije materinski jezik da sad mogu lijepo komotno citat ko da je na hr jeziku.

Imas recimo knjigu o photoshopu, lijepo pise na eng ono kaj treba pisat pa slijedi objasnjenje na hr i odmah sve znam i naucim. A ovako kad je sve na eng, e jbg nije mi eng jaca strana. Cak i ovima koji jako dobro znaju eng pocnu listati dvije knjige ovu informaticku plus rijecnik to je za mene gubljenje vremena i zivaca pogotovo kad naletis na recenice koje nemas pojma kako bi preveo. :banghead:


Tapatalk 2 using mobile - Samsung Galaxy Fit S5670
__________________
Stara narodna mudrost koju zanemaruju svi koji glasaju na demokratskim izborima !

Uvijek sumnjajte u velika obećanja. Obećanje ludom radovanje.
SAS is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.11.2014., 18:57   #95
Quote:
Min24 kaže: Pogledaj post
na kojem štandu si uzeo Zagrepčanku?
Na 6. paviljonu, bestseller jutarnji, odnosno EPH media.
__________________
Sve životinje su jednake, ali neke životinje su jednakije od drugih.
GlupiNick is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.11.2014., 19:05   #96
kakav je Svjetionik od P.D. Jamesa? našla sam ga za sitne pare, pa jel se isplati kupovati ga?
pattie_boyd is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.11.2014., 20:34   #97
evo ovako... imam kolekciiju lee child knjiga i zadnnje dvije sam uzeo na interliberu i drukcijeg su izdanja...
ako netko ima ove dvije u istom izdanju kao i ove ostale na slici napravio bih zamjenu... ove dvije su potpuno nove
...ili ako ih netko hoće kupiti!

fillip is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.11.2014., 20:40   #98
Quote:
fillip kaže: Pogledaj post
evo ovako... imam kolekciiju lee child knjiga i zadnnje dvije sam uzeo na interliberu i drukcijeg su izdanja...
ako netko ima ove dvije u istom izdanju kao i ove ostale na slici napravio bih zamjenu... ove dvije su potpuno nove
...ili ako ih netko hoće kupiti!

Izdanje koje imas je jedino koje postoji u tom formatu, Znanje je promijenilo izgled korica.
Penelope69 is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.11.2014., 20:40   #99


hvala na info
fillip is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.11.2014., 22:33   #100
Quote:
Hard-Boiled Wonderland kaže: Pogledaj post
'ajd pliz pogledajte jel' su Vuković & Runjić dobili novog Murakamija danas, Bezbojni Tsukuru...

Stigao im je!
ViktorViktorija is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 21:28.