Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kozmetika > Kosa

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 18.02.2007., 22:33   #181
neznam
kao sta sam vec rekla opce nemogu odredit oblik svog lica, jer svaki put mi se cini drukcije ali sam dosla do zakljucka da to kad kosa nije odmaknuta od lica rijetko kome dobro stoji a pogotovo onima s gustom kosom i puno kose
__________________
run 4 ur life
Lilit is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.02.2007., 22:46   #182
Quote:
Lilit kaže: Pogledaj post
ali sam dosla do zakljucka da to kad kosa nije odmaknuta od lica rijetko kome dobro stoji
osim onima koji pokušavaju sakrit lice?

inače, plan mi je napravit šiške pa ako ne valja, špangice
šljivica is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.02.2007., 22:50   #183
ma neznam sta je tocno tebi problem, ali ja npr imam siske, bez siski sam si uzas, ko smrt na dopustu ali nemam puno kose na licu nego onako odmaknuto, nije kosa iza uha ali je odmaknuta neznam kak opisat bolje
a uvijek mozes i neke siske u stranu
Lilit is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.02.2007., 23:11   #184
ma znam, teško je opisati. moj problem je sakriti široko lice. to šiškice definitivno neće. šmrc.
šljivica is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.02.2007., 23:28   #185
nemozes imat toliko siroko lice da ga moras sakrit
u svakom slucaju duga kosa pomaze jer s nekom bob frizurom bi bila jos okruglija
a za siske nisam sigurna ali mislim da se siske preporucaju za vizualno skratit duguljasto lice
mozda da probas sa nesto duzim siskama onako da idu na stranu ako nosis kosu na crtu na stranu ili ako nosis kosu na crtu na sredinu onda samo onako jako jako stepenasto osisano da prva duzina kose naprijed bude do ispod obrva, sljepoocnica onako koda su ti siske preduga pa ih razmaknes na obje strane
mah zapetljala sam se
Lilit is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.02.2007., 23:34   #186
kužim te
nosim razdjeljak na stranu. pa mislim da bi to onda bile malo dulje šiškice razmaknute. to bi valjda bilo ok. dužina šiškica malo ispod oka.

šljivica is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.02.2007., 23:37   #187
nac cu ti neku slikicu na sta sam ja mislila pa stavit
vidi ovaj LInk pa odi malo i na previous i next vidit slikice
Lilit is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.02.2007., 23:47   #188
to bi bilo super
šljivica is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.02.2007., 23:57   #189
mislila sam ovako nes

njoj su tu siske do negdje pola oka i skroz na stranu

ali vidi npr ovo ona ima okruglasto lice a dobro joj stoji ovo:


ili pak ovaj primjer, isto super izgleda a ko bi reko, ja sam prva mislila da bob ne stoji takvom obliku:
Lilit is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.02.2007., 00:05   #190
prva slikica je super, mogla bih nešto tako. druga je stvarno čudo da joj stoji
a na trećoj se kuži da joj je lice sa strane pokriveno (tj da je kosa gurana naprijed), ako me razumiš
šljivica is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.02.2007., 00:09   #191
prva je i meni super, christina mi inace ni nije zgodna ali s tom zurkom je bas slatka
a na trecoj se vidi da je kosa gurana napred ali je osishana tako da to tako stalno pada valjda i dopada mi se, nije opce lose

ps: imas i u mom postu od 22:37 jedan link (to sam editirala pa mislim da nisi stigla vidjet)
Lilit is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.02.2007., 00:19   #192
da, nisam stigla vidjeti
ali to su slikice za ovalno lice. da imam takvo, odmah bi nabacila šiške.
šljivica is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.02.2007., 00:22   #193
ma da ali ja kad sam klikala da ocu slike za okruglo oni meni izbacili za ovalno.

da sam na tvom mjestu ja bi isla na ono ko sta ima christina na prvoj slici.
a kakvu opce zurku sad imas?
Lilit is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.02.2007., 00:30   #194
stepenasto- gornji sloj do ramena, donji malo kraće od pola leđa(mislim slojevito sam ošišana, ne znam kako da bolje objasnim)

ne mogu naći nikakvu slikicu. ako nađem, stavit ću.
šljivica is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.02.2007., 00:33   #195
nešto ovako ali malo duže
šljivica is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.02.2007., 00:43   #196
e pa mozes ostavit to isto samo jos stepenastije, znaci osishat tako da ti prva duzina do pola oka, do oka, ko neke preduge siske i drzat kosu jednako ovako u stranu
ovako nekako da odrezes taj prvi sloj do kud je crvena crtica, otprilike jel, neznam bas naj crtat
Lilit is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.02.2007., 01:55   #197
mislim da ću to i napravit. i hvala na trudu.
a dok to ne napravim, evo još jedna slikica, fali ih na ovoj stranici
šljivica is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.02.2007., 13:54   #198
Quote:
-anna- kaže: Pogledaj post
Ajme ova Nathalie mi je prekrasna



tako se i ja uglavnom šminkam
malo baca i na tebe. a i na miss poison... kak je to cudno da su zenama najljepse zene, upravo one nalik njima. uvijhek je to tako. ja sam brineta, sa zelenim velikim ocima i takve su mi zene onak najatraktivnije i najljepse. ali najljepse su mi i plavuse. bas onak blijede i plavooke, kao ruskinje naravno da su mi i crnke lijepe, al ove su mi nekako
foxylady is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.02.2007., 15:40   #199
Quote:
foxylady kaže: Pogledaj post
malo baca i na tebe. a i na miss poison... kak je to cudno da su zenama najljepse zene, upravo one nalik njima. uvijhek je to tako. ja sam brineta, sa zelenim velikim ocima i takve su mi zene onak najatraktivnije i najljepse. ali najljepse su mi i plavuse. bas onak blijede i plavooke, kao ruskinje naravno da su mi i crnke lijepe, al ove su mi nekako
Ma upravo to. Iskazivanjem te neke ljepote od drugih žena koje sliče nama je kao da branimo svoju ljepotu.
Ja sam brineta sa dugom kosom i velikim crno-smeđim očima.. po ljeti dok sam crna ko ciganka su mi tamne žene predivne, a po zimi imam svjetli ten pa mi žene sa tamnom kosom i svijetlim tenom prve onako upadnu u oci...
To je tako šta ceš.
Miss Poison A. is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.02.2007., 16:17   #200
ne znam, ja se totalno pogubim u tim oblicima lica, šiške ovak onak stepenasto poludugo... na kraju sam jednostavno našla super frizera i svaki put ga pustim da napravi kaj god hoće. doslovno zadrijemam u stolici. još nije omanuo :kuckuc:
mayy is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 22:49.