Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Stanovanje

Stanovanje Gdje i kako stanujete, i kako uopće doći do vlastita stana
Podforumi: Vrt, Sam svoj majstor, Interijeri

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 07.11.2009., 17:35   #201
Jeli itko radio sa Glas studiom?
Vidim da izmedju ostalog rade i vanjske staklene ograde,znam da je to jako skupo a i treba znati dobro izvesti (sigurnost).
Moram raditi i unutarnje staklene pregrade (zatvoriti galeriju) pa zelim da mi to naravno odradi jedna firma...
Dubrovcanka_25 is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.11.2009., 12:49   #202
hvala na savjetu a sad još nešto možda iz iskustva ili već viđenog kakva stakla stvit onako cijele ploće ili s letvicama između i mutno ili obično.Da imate pravo pitala sam ima izrađuju po mjeri i koštala bi oko 5.500kn staklo i skuplje
valiana1969 is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.11.2009., 14:00   #203
Važno je da je staklo kaljeno ili ljepljeno (lamistal). Ostalo ovisi o cijeni i osobnom ukusu (naravno i velikim dijelom o interijeru). Iz iskustva najljepša su najjednostavnija rješenja.
mehrpreiss is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.11.2009., 12:00   #204
A takva sam i sama klasika i jednostavnost uvijek daju dobru kombinaciju!
valiana1969 is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.11.2009., 15:15   #205
Molim za mišljenje.
Dobio sam ponudu od stolara za klizna vrata 190 x 210 hrast + staklo jedna strana fiksna druga pomična cijena: 1350eur. Čini mi se jako puno. Koliko je po Vašem mišljenju fer cijena sa ugradnjom za navedena vrata.
SPLIT 01 is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.11.2009., 09:33   #206
hm to je puno ali ipak je hrast...ja sam gledala jelova vrata 140puta280 5.500kn...meni ova vrata magagonij klizna 2krila staklo s ugradnjom 6000kn!
valiana1969 is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.11.2009., 10:32   #207
Mene zanima postoje li staklena klizna vrata sa kazetom? Sve što sam do sada pronašao bila su neka masivna puna vrata. Neki link?
Diegos is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.11.2009., 11:38   #208
Naravno da postoje www.gidea.it, www.garofoli.com. Pošaljite im upit na kojem god jeziku i javit će se vama najbliži predstavnik u Hrvatskoj, ( u roku par dana jer ipak su oni Talijani).
mehrpreiss is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.11.2009., 13:19   #209
Hvala, ali tamo nisam našao ono što mi treba. Tražim nešto ovakvo.
Diegos is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.11.2009., 14:12   #210
pa malo provrti po topicu ...spominjala su se tu i neki konkretna imena ...

evo ja se na prvu sjecam ovih ...

http://www.iglassvrata.hr/HenryGlass.html

dakle oni imaju vrata od ovih a to je ono sto trazis ...

http://www.henryglass.it/intro_animata.html
__________________
All I ever wanted, all I ever needed, is here in my arms.
sly47 is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.11.2009., 14:46   #211
Diego oni jesu tupavi što to nisu stavili na internet ali imaju. Svaka njihova kolekcija ima i tzv. tuttovetro krila, klizna ili obična, slobodno zaražite upit. Možete i kod mene na pm, jer mi smo im predstavnik za Rijeku,( naravno ako vas zanima okvirno cijena).
mehrpreiss is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.12.2009., 20:00   #212
pozz

jel zna netko gdje se može kod nas nabaviti teleskopska klizna vrata?

http://www.eclisse.co.uk/products.php?id=4
tom07 is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.12.2009., 21:15   #213
Quote:
tom07 kaže: Pogledaj post
pozz

jel zna netko gdje se može kod nas nabaviti teleskopska klizna vrata?

http://www.eclisse.co.uk/products.php?id=4

ak se ne varam....Md profil
ppart is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.03.2010., 15:29   #214
Ja sam kupio kazetu za klizna vrata eclisse u ZG i firmi iglassvrata. Pretpostavljam da drze cijelu njihovu ponudu. Ja trenutno trazim takva teleskopska ali je kazeta predebela za moje potrebe pa razmisljam o dvostrukim kliznim. Samo me strah da cijena nije paprena.
bobi i rudi is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.03.2010., 16:27   #215
Je li netko ugrađivao klizna staklena vrata na kadi? Tko to uopće radi i 'oću li ostat bez gaća zbog cijene?
Kioko is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.03.2010., 12:57   #216
Quote:
Kioko kaže: Pogledaj post
Je li netko ugrađivao klizna staklena vrata na kadi? Tko to uopće radi i 'oću li ostat bez gaća zbog cijene?
Može se napravit na mnogo načina. Samo daj neke okvirne mjere i detalje...pa onda o gaćama... )
Pozz
Jenjas is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.03.2010., 15:55   #217
Quote:
Jenjas kaže: Pogledaj post
Može se napravit na mnogo načina. Samo daj neke okvirne mjere i detalje...pa onda o gaćama... )
Pozz
Evo, to je kut u kojem je kada, s tim da nije priljubljena na donji zid pored vrata kao na slici, nego na gornji, dakle kod umivaonika.



U ovu "rupu" (koja je sada kod vrata) ide ugradbeni ormar.

Mjere ne znam napamet, mogu sutra javit.
Kioko is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.05.2010., 12:02   #218
Problem s kliznom stijenom

Puklo mi je kliziste na gornjem nosacu klizne stijene:





Gdje bih mogao naruciti spomenuti dio, i jos bitnije kako ga ugraditi?
Vodilica je u jednom dijelu i ne vidim nacin da ga izvadim bez stemanja zida i otvaranja jednog kraja vodilice.

Jel itko imao slican problem?
Las Legolas is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.05.2010., 10:12   #219
Ovo je krivo premješteno i trebate pitati na sam svoj majstor pvc stolarija.Dajte proizvođača i vjerojatno ćete onda samo zamijeniti puknuti dio.
mehrpreiss is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.07.2010., 15:02   #220
planiram postaviti klizna vrata u hodnik, imam taman jednu dobru nišu za potrebe ormara i spremišta. razmišljala sam o ugradbenom ormaru, ali smeta me donja vodilica. zapravo me zanima postoji li sistem kliznih vrata sa samo gornjom vodilicom na koja je ovješena i da je ona sakrivena? nemam spušteni strop, niti planiram stavljati, pa bi to zapravo trebao biti neki sistem vodilice koja bi se montirala iza ploče vrata...
U principu, ako je za takvu gornju vodilicu i potrebna ona donja, prije bih na to pristala, nego da mi povrh vrata bude sjajna metalna ili drvena lajsna...
imiaimia is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 10:15.