Natrag   Forum.hr > Društvo > Psihologija

Psihologija Vodič kroz um i ponašanje za entuzijaste. Podforum: Psihokauč

 
 
Tematski alati Opcije prikaza
Prev Prethodni post   Sljedeći post Next
Old 15.10.2007., 00:13   #1
Unhappy Ne mogu se nositi s obvezama

Znam da, u usporedbi s drugim problemima, nije velik problem ali sam u potpunosti zbunjena...

Nemogu se organizirat.Npr. imam dva kontrolna u jednom tjednu i pokušavam si organizirat vrijeme za učenje ali jednostavno nemogu učit:Nemog izdržat bez glazbe ni sekundu,ni bez slakog,a nemogu mirno sjedit na stolici ni par minuta. Kad uspijem sjest i učit na miru i imam vremena za to koncentracija mi bježi jer me svaka 10. riječ u knjizi posjeti na neki događaj.Ove godine sam krenula u gimnaziju a jedva sam se sređivala i u osnovnoj,a sad je nepodnošljivo,mam me tjera da učim cijeli dan viče na mene da ne učim. Koncentraciju mogu zadržat samo ako je riječ o medicini ili nečemu ful zanimljivom ali inače počinjem ludit.
Rekla sam staroj da mi kupi neki ljek za bolju koncentraciju a ona mi je stavila ružmarin na stol jer to kao pojačava koncentraciju i tad sam se iz nepoznatog razloga rasplakala.
Čim počme škola,tikovi mi postanu češći i grizem dugo uzgajane i uređivane nokte od nervoze.
Još nešto-užasno sam zaboravljiva i par sam puta skoro zapalila kuću grijući mlijeko i uopće nemogu povezat neke jednostavne stvari kada su se zbile...što je bila realnost a što snovi?
U školi jenostavno kad odgovaram mi se zablokira mozak i počmem govorit uvrnute stvari npr.: filtracija je odvajanje većih tvari na manje i jednom sam tipu rekla da mu nedam keks jer je slovenac, a oni su škrti-to nema smisla i neznam šta mi je bilo kad sam to rekla...glupa besmislena asocijacija...
na testu inteligecije sam u školi postigla drugi najbolji rezultat -dakle nisam glupa,
ne kužim šta mi je?
...pa čak ni ovaj tekst nisam uspjela organizirat?

U čemu je problem?
__________________
I am fucking done with people treat me badly. Happiness will be my revenge.
Itchy is offline  
Odgovori s citatom
 



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 22:31.