Natrag   Forum.hr > Društvo > Ljubav, erotika, seks

Ljubav, erotika, seks Stvari intimne prirode. Neke teme zahtijevaju i rječnik koji možda nije za jako mlade (i jako stare).

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 28.10.2014., 13:33   #4701
Quote:
MrOizo kaže: Pogledaj post
....možda nisam oličenje pameti, mudrosti i ingenioznosti....
Vidim da se nas dvoje ipak u nečem slažemo.
Minas Tirith is offline  
Old 28.10.2014., 13:44   #4702
Skoro da mi fali Anonimna.
__________________

“I regret nothing. The end.”
Ron Swanson
Violently happy is offline  
Old 29.10.2014., 09:23   #4703
vidim da sam si uspio izgraditi zavidnu reputaciju na forumu....

neki me već žele baniranog, pola misli da sam hvalisavac, egotriper i isfrustriran, dio likuje u mojoj blamaži, dio mi se dio sarko-cinično izruguje.....


a kada kažem da me zaboli kurac za mišljenje od 2-3 forumske lezbače, jednog do dva admina, nekoliko slinavaca poput onoga što mu ženin jebač svršava po leđima i nekoliko nedojebanih, isfrustriranih i nerealiziranih kućanica koje su uber pametne na forumu.....onda se neki jave pa zaključuju da nije baš tako jer se u protivnom ne bih imao potrebu hvalisati...i pazi ovo; "dokazivati"....srećom pa se moj život ne vrti oko foruma i inih online servisa za komuniciranje (što se vidi i po datumu registracije i aktivnosti između ostaloga) pa ste vi sa takvim mišljenjem o mojoj pojavi još uvijek u manjini....tolikoj, da me nasmijavaju zaključci forumske gospode Holmes


pa hvalisanje upravo takve i izmami.......jer su takvi ništa više ni manje no somine koje gutaju sve što im serviraš, a jedina povratna infromacija koju dobiješ je verbalno podrigivanje, koje je zapravo i očekivano, jer da me pojedinac, a da i ne govorim većina uistinu prihvati ovakvog kakav sam na forumu, ja bih mu osobno rekao da je kreten


ali naravno, ja samo laprdam, svi ste vi u pravu, svi ste jako pametni, uspješni, lijepi, neodoljivi...i kako ste se baš svi našli tu na jednom mjestu, gotovo da vlada jednoumlje uz nijanse različitosti....zato i jeste na forumu...neki gotovo danonoćno.....ma stvarno, svaka vam čast.....


i da, jadna ta moja žena uz mene ovakvoga, Bože, gdje joj je mozak bio da se udala za ovakvog kretena poput mene....da se posavjetovala sa FORUMAŠIMA poput "VAS"....sigurno biste ju uvjerili da se ne udaje za mene tj otvorili joj oči koliki sam kreten, davež, hvalisavac i dno dna društva u kojem živimo.....ehhhh...šteta....toliko o forumskoj kolegijalnosti...pustili jadnicu da se unesreći


to bi bilo to za danas i za ovaj topik, nemam više vremena....čujemo se nekom drugom prilikom u nekom drugom topiku....možda!! ...žurim na manikuru sada
MrOizo is offline  
Received Infraction
Old 29.10.2014., 15:48   #4704
Jao brate sto si ti odlijepio ko slicica
mamo-hello11 is offline  
Old 07.11.2014., 18:57   #4705
kakav lik
__________________
If you can't handle me at my worst, then you sure as hell don't deserve me at my best.
Piqueta is offline  
Old 18.11.2014., 22:03   #4706
Bok curke Evo mene živo interesira jeste li ikada upoznale zgodnu i ženstvenu ženu ala Audrey Hepburn straight lezbijskih sklonosti s izrazito muškom jebozovnom energijom u sebi? O_O
__________________
In Memoriam Nevenka Maras aka Nela Eržišnik 1922-2007
http://www.youtube.com/watch?v=AOUpARDUd9M

Zadnje uređivanje Carica Hrdalo : 18.11.2014. at 22:27. Reason: Dupli post
Carica Hrdalo is offline  
Old 18.11.2014., 22:09   #4707
Bok curke Evo mene živo interesira jeste li ikada upoznale zgodnu i ženstvenu ženu ala Audrey Hepburn straight lezbijskih sklonosti s izrazito muškom jebozovnom energijom u sebi? O_O
__________________
In Memoriam Nevenka Maras aka Nela Eržišnik 1922-2007
http://www.youtube.com/watch?v=AOUpARDUd9M
Carica Hrdalo is offline  
Old 18.11.2014., 22:27   #4708
Quote:
Carica Hrdalo kaže: Pogledaj post
Bok curke Evo mene živo interesira jeste li ikada upoznale zgodnu i ženstvenu ženu ala Audrey Hepburn straight lezbijskih sklonosti s izrazito muškom jebozovnom energijom u sebi? O_O
Aha, ona je sestra od E.T. i susjeda od strumfova
__________________
nikad se ne prepiri s budalom jer netko sa strane neće primijetiti razliku
venera_veritas is offline  
Old 18.11.2014., 22:40   #4709
Quote:
venera_veritas kaže: Pogledaj post
Aha, ona je sestra od E.T. i susjeda od strumfova
Možda... Već je neko vrijeme poznajem jer je dugogodisnja cura moje dobre poznanice
No ona uistinu razmišlja potpuno poput muškaraca iako zenstvenog lika i tijela.
__________________
In Memoriam Nevenka Maras aka Nela Eržišnik 1922-2007
http://www.youtube.com/watch?v=AOUpARDUd9M
Carica Hrdalo is offline  
Old 18.11.2014., 22:43   #4710
Quote:
Carica Hrdalo kaže: Pogledaj post
Možda... Već je neko vrijeme poznajem jer je dugogodisnja cura moje dobre poznanice
No ona uistinu razmišlja potpuno poput muškaraca iako zenstvenog lika i tijela.
E to mi je najljigavija floskula: zena s mozgom muskarca.
Pa ljudi smo, sve ostalo su nijanse. Kad se zene kurce i glume pametne, onda pricaju o mozgu muskarca, kao one su racionalnije i ne mozw ih se zajebati.
Najgluplja diskriminacija ikad.
__________________
nikad se ne prepiri s budalom jer netko sa strane neće primijetiti razliku
venera_veritas is offline  
Old 18.11.2014., 22:46   #4711
Quote:
Carica Hrdalo kaže: Pogledaj post
Možda... Već je neko vrijeme poznajem jer je dugogodisnja cura moje dobre poznanice
No ona uistinu razmišlja potpuno poput muškaraca iako zenstvenog lika i tijela.
to samo pokazuje koliko je čovjek (odnosno žena) ne samo biološka nego i društvena konstrukcija.
__________________
Kad čovjek padne potvrdio je silu gravitacije. Kad se podigne potvrdio je svoju vlastitu silu. Svatko može biti Isac Newton u svom svemiru.
gajto gazdanov is offline  
Old 18.11.2014., 23:45   #4712
Quote:
Carica Hrdalo kaže: Pogledaj post
Bok curke Evo mene živo interesira jeste li ikada upoznale zgodnu i ženstvenu ženu ala Audrey Hepburn straight lezbijskih sklonosti s izrazito muškom jebozovnom energijom u sebi? O_O
kao da si opisala mene, osim što mi crvena kosa i heteroseksualnost ne idu u prilog.

(možda ima nešto u tome, a možda trolam )
Notfunny is offline  
Old 19.11.2014., 09:39   #4713
Quote:
venera_veritas kaže: Pogledaj post
E to mi je najljigavija floskula: zena s mozgom muskarca.
Pa ljudi smo, sve ostalo su nijanse. Kad se zene kurce i glume pametne, onda pricaju o mozgu muskarca, kao one su racionalnije i ne mozw ih se zajebati.
Najgluplja diskriminacija ikad.
Oprost Venero nije mi namjera diskriminirati, ona sama za sebe kaže da je oduvijek takva iako ima i sestru i brata oduvijek razmislja vise kao brat, te da kao sto niti svi muški gay-evi nisu per se feminizirani, nisu niti sve lezbe maskulizirane, iako (poslovna je zena i voli odijela i savršeno joj stoje jer je vitka i mladolika) a frendici sve u kući popravi (blago joj se)... a onda opet i Marlene Dietrich je voljela odijela i izgledala božanstveno u njima.
__________________
In Memoriam Nevenka Maras aka Nela Eržišnik 1922-2007
http://www.youtube.com/watch?v=AOUpARDUd9M
Carica Hrdalo is offline  
Old 19.11.2014., 10:09   #4714
Quote:
Carica Hrdalo kaže: Pogledaj post
Bok curke Evo mene živo interesira jeste li ikada upoznale zgodnu i ženstvenu ženu ala Audrey Hepburn straight lezbijskih sklonosti s izrazito muškom jebozovnom energijom u sebi? O_O
Šta znači straight lezbijskih sklonosti?
Misliš, biseksualna je ili šta?
__________________

“I regret nothing. The end.”
Ron Swanson
Violently happy is offline  
Old 19.11.2014., 17:56   #4715
Imaš pravo Vajli nisam se baš najbolje izrazila znam samo da je frendica bi a da joj je cura oduvijek isključivo bila samo s curama. A tako je i sama rekla da je straight lesbian. Obje nisu hrvatice.
__________________
In Memoriam Nevenka Maras aka Nela Eržišnik 1922-2007
http://www.youtube.com/watch?v=AOUpARDUd9M
Carica Hrdalo is offline  
Old 19.11.2014., 18:53   #4716
Quote:
Carica Hrdalo kaže: Pogledaj post
A tako je i sama rekla da je straight lesbian.
Ček, nije mi jasno.. misli straight lesbian, kao čista lezba ili straight s lezbijskim sklonostima?
__________________

“I regret nothing. The end.”
Ron Swanson
Violently happy is offline  
Old 19.11.2014., 19:07   #4717
Frendica je bisexualka bila dok nije upoznala curu od tada su nerazdvojne. Cura joj pak nije bila bi nikada vec je kaze oduvijek znala da želi samo cure. Onak je vise samozatajna i stvarno i u pogledu kao muškarac. Tak da me ne čudi da je frendici totalka fatalna.
__________________
In Memoriam Nevenka Maras aka Nela Eržišnik 1922-2007
http://www.youtube.com/watch?v=AOUpARDUd9M

Zadnje uređivanje Carica Hrdalo : 19.11.2014. at 19:15.
Carica Hrdalo is offline  
Old 29.11.2014., 18:41   #4718
Quote:
Carica Hrdalo kaže: Pogledaj post
Možda... Već je neko vrijeme poznajem jer je dugogodisnja cura moje dobre poznanice
No ona uistinu razmišlja potpuno poput muškaraca iako zenstvenog lika i tijela.
ne znam što je tu čudno, osim što ona je lezba, cool, popravlja stvari al' gle čuda ona je i lijepa što se nekako ne uklapa u stereotipe, drži do svog izgleda a nije površna.

Evo npr. ja imam dugu kosu, znam se obući i našminkati a znam i spajati namještaj i ličiti zidove i još svašta
File not Found is offline  
Old 29.11.2014., 18:57   #4719
Muski mozak u zenskom tjelu.....fakat sovinisticki. Imati stav, i znati kaj se hoce je muski..samo muski..ili ne znam kaj drugo bi moglo na prekrasnoj njeznoj zeni podsjecati na muskarca. To kaj ona ljubi zenu?
Joj, joj.. no voljela bi takvu upoznati..volim ljepe, zenstvene, pametne i odlucne zene...
__________________
Sutra je novi dan !
Skarlet Ohara is offline  
Old 30.11.2014., 18:42   #4720
Ovako.. imam 18 god. Sve je bilo normalno dok nisam krenula u 1 sredje.. Svidjela mi se jedna cura.. Postale smo bff.. nasle smo se po svemu.. Postale smo nerazdvojne, stalno se dop iako smo bile zajedno po cijeli dan u skoli.. nisam imala nikakve seksualne privlacnosti prema njoj ali sam se zaljubila nekako.. sve je postalo jos bolje kada mi je rekla da me voli. Pocele su puse, poruke kako joj nedostajem neposredno nakon sto se rastanemo.. sve je bilo savrseno ali na prijateljskoj razini i dalje.. stalno smo se grlile i ljubile u obraz i govorile jedna drugoj da se volimo.. hvatala me stalni za ruku kada bi hodali i zagrlila bi me svaki put kada smo jedna do druge.. bilo je gu poljubaca ali samo ono cmok nismo nikada imali nesto dalje.. nisam imala hrabrosti krenuti nesto tako a i bila sam mlada.. to je prva osoba u zivotu koju volim.. poceli su ispadi ljubomore i svadje.. svadjali smo se svaki put kada se ne vidimo po dan dva.. I te svadje su trajale 2 godine a da ni mi ne znamo razloge.. samo gluposti tako da smo se udaljili.. imale smo deckiju i ja i ona ali nisu mi smetali njeni momci.. sada se vise cak i ne druzimo.. ne izlazimo ne hodamo po kavama.. bas zbog tih svadja smo se udaljili.. bilo je problema i scena.. ali nikada nismo imali nista vise od toga.. Ni sex ni nista.. Ne znam sada sta osjeca, znam da joj je stalo do mene i sve ali ne znam dali osjeca isto sto i ja.. mislim na taj nacin.. pocela sam sanjati sex s njom i ne bi imala nista protiv veze.. sjecam se kako mi je jednom slagala da se pijana ljubila a prijateljicom samo da vidi sta mislim o tom ljubljenu w zenske.. to sam je provalila da laze.. i skontala sam da me pita to samo zato jer joj je naumpalo da me poljubi.. bili smo u tako nekoj situaciji i meni je doslo isto ali nismo ni ja niti ona..nedavno nismo pricali 2 mjeseca jer smo skontali da nam se bas neda da se druzimo.. previse svadja i svega.. ali opet pricamo i vidm joj u ocoma da joj je stalo ali ne znam dali zeli isto sto i ja.. a ne smijem joj rec kako se osjecam kad nisam rekla kada smo bile onako bliske kako cu sad.. Volim je ali se polako mirim s tim da nam se neda.. Imam miliun deckiju ali mi nije nikad ni do jednog stalo.. vidim se s njima samo iz dosade i to je to.. Ne znam dali se lezb ili sta.. ali znam da mi ne bi smetala veza s curom.. ali ne volim muskobanjaste cure nego prave.. cure, sminku, da se srede i napucaju i da je cura cura a ne da izgleda kao musko kao vecina lezbejki.. Samo ne znam gdje sad da si nadjem takvu curu i sve mi je to novo. Ali zelim probati i napokon krenuti dalje.. pomoziteeee
twity1 is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 22:31.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger