Natrag   Forum.hr > Društvo > Ljubav, erotika, seks

Ljubav, erotika, seks Stvari intimne prirode. Neke teme zahtijevaju i rječnik koji možda nije za jako mlade (i jako stare).

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 12.11.2014., 17:34   #81
Quote:
Zea_mays kaže: Pogledaj post
Dakle, mislite li da partner treba znati 'sve' o vama, biste li otkrili neugodne pojedinosti iz svoga života, bilo to vezano za prošla ljubavna/seksualna iskustva, nešto medicinske prirode, malo luđe noći itd. Ako da, iz kojih razloga, čisto radi iskrenosti i povjerenja ili recimo jer to puno ljudi zna pa ne želite riskirati da sazna sa strane ili... Kako biste reagirali da vam je partner nešto prešutio i saznate to u ozbiljnijoj fazi veze, od njega samog ili sa strane? Dakle, karte na stol ili jezik za zube ?
Pa, s vremenom definitivno - karte na stol, naravno ukoliko partnerica uopce pokaze zanimanje za moju proslost.
Ne vidim nikakvog dobrog razloga da nesto presucujem osobi s kojom sam vec duze vrijeme u vezi.

Na drugo pitanje: reagirao bi bome burno. Nije isto kad netko nema dlake na jeziku i ne krije bas nista pred tobom, i kada otkrijes da cijelo vrijeme imas pored sebe kalkulanta koji vaga sta ti treba reci a sta ne.
zilo is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.11.2014., 17:36   #82
Quote:
Hagot kaže: Pogledaj post
Koliko vidim ovdje je autor naglasio neagtivna iskustva, zato je moj post takvog sadrzaja.
Smatram da ne treba iznositi takve stvari poglavito zato sto nema smisla, sto znaci tvom partneru dogadaji iz tvoje proslosti?Mislim na neugodne dogadaje koji nisu za pohvaliti se.
pa i negativna iskustva su dio nas.

po meni je to nešto što se treba podijeliti s osobom s kojom si u ozbiljnoj vezi.
naravno uvijek uz dozu takta i prema sebi i prema drugome.

ne vidim smisla u bacanju staklenog zvona na 'nove odnose'.
wild rider7 is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.11.2014., 18:48   #83
Nema koristi od ispovijedi, mada nema potrebe niti lagati, ili lažno prikazivati prošlost. Ono do čega se tijekom vremena dođe treba reći točno, kao i ono što partnera baš izrazito zanima, ali nema smisla prisjećati se nevažnih detalja, misli i događaja, već stoga što davno prošlo vrijeme, običaji i tadašnje razmišljanje, uopće i nisu laki za točnu reinterpretaciju. Poglavito jer uopće nema načina da razglabanje o prošlosti čemu pripomognu u novoj vezi. Sve dobro iz njih ionako je već iskustveno ugrađeno u nju.
Uostalom postoji jedna stvarna korelacija, ljudi koje pretjerano zanimaju partnerova prošlost, koje ona opterećuje, najmanje su je spremni prihvatiti razumno i bez drame. Oni drugi ionako niti ne pitaju puno o toj temi, sasvim su zadovoljni sadašnjošću.
violeta1980 is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.11.2014., 21:39   #84
Quote:
violeta1980 kaže: Pogledaj post
Nema koristi od ispovijedi, mada nema potrebe niti lagati, ili lažno prikazivati prošlost. Ono do čega se tijekom vremena dođe treba reći točno, kao i ono što partnera baš izrazito zanima, ali nema smisla prisjećati se nevažnih detalja, misli i događaja, već stoga što davno prošlo vrijeme, običaji i tadašnje razmišljanje, uopće i nisu laki za točnu reinterpretaciju. Poglavito jer uopće nema načina da razglabanje o prošlosti čemu pripomognu u novoj vezi. Sve dobro iz njih ionako je već iskustveno ugrađeno u nju.
Uostalom postoji jedna stvarna korelacija, ljudi koje pretjerano zanimaju partnerova prošlost, koje ona opterećuje, najmanje su je spremni prihvatiti razumno i bez drame. Oni drugi ionako niti ne pitaju puno o toj temi, sasvim su zadovoljni sadašnjošću.
nekome kome smeta moja prošlost nije mjesto uz mene. ako se bojiš reći zbog toga što netko ne bi prihvatio tvoju prošlost bez drame taj te ni ne zaslužuje. takav bi bio s tobom ne zato što te prihvaća takvu kakva jesi nego zato jer ne zna o tebi
kolkotolko is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.11.2014., 21:48   #85
Quote:
Zea_mays kaže: Pogledaj post
Dakle, mislite li da partner treba znati 'sve' o vama, biste li otkrili neugodne pojedinosti iz svoga života, bilo to vezano za prošla ljubavna/seksualna iskustva, nešto medicinske prirode, malo luđe noći itd. Ako da, iz kojih razloga, čisto radi iskrenosti i povjerenja ili recimo jer to puno ljudi zna pa ne želite riskirati da sazna sa strane ili... Kako biste reagirali da vam je partner nešto prešutio i saznate to u ozbiljnijoj fazi veze, od njega samog ili sa strane? Dakle, karte na stol ili jezik za zube ?
neke stvari ipak nisu za tuđe uši, ja osobno imam problema s povjerenjem, obično mi se dogodi da s vremenom ljudi sve izbrbljaju pa zato radije poslušam druge neg da govorim o svojim brigama

a kak bi reagirala da mi druga strana nekaj prešuti ne znam, nisam ja za ozbiljne veze pa se ni ne zamaram s nekim stvarima
__________________
...pronađi me osmijehom...
mala nemirna is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.11.2014., 02:02   #86
Ne otkrivam stvari koje ne treba znati i koje nemaju izravne veze s nama.
william1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.11.2014., 04:02   #87
Quote:
phiber kaže: Pogledaj post
Bas i ne. Mogu komotno ne pricati o nekim stvarima, to je to.
ja ne mogu presutiti, pogotovo one stvari koje su malo zlocestije zato i volim cist pocetak, da se odmah zna tko s kim ima posla
Hope is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.11.2014., 14:04   #88
A sta ako to sto si prije nema veze sa onim sto si sada? Pogotovo u tim nekim ljubavnim epizodama i.pristupu? Sta se dobiva kad se o tome sada prica?
Carpe Diem!!! is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.11.2014., 11:40   #89
Quote:
Carpe Diem!!! kaže: Pogledaj post
A sta ako to sto si prije nema veze sa onim sto si sada? Pogotovo u tim nekim ljubavnim epizodama i.pristupu? Sta se dobiva kad se o tome sada prica?
iskrenost i bolje poznavanje partnera/partnerice se dobiva

iskrenost je jedna od najvažnijih stvari za ostvariti dugu i pravu vezu
kolkotolko is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.11.2014., 11:58   #90
o nekim stvarima je bolje ne pričati.
uopće. ikad.
satc is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.11.2014., 13:08   #91
Quote:
kolkotolko kaže: Pogledaj post
iskrenost i bolje poznavanje partnera/partnerice se dobiva

iskrenost je jedna od najvažnijih stvari za ostvariti dugu i pravu vezu
Jeste generalno ali ljudi nemaju u svakom periodu zivota ista interesovanja, porive niti nivo zrelosti. I zamisli sad ja kazem recimo partneru sa skoro 30 godina da sam sa 18 zeljela i uradila nesto sto je nespojivo sa njim i sto znam da mu nece biti drago (a ja istovremeno znam da je plod mladosti i nezrelosti), eto sve u ime neke iskrenosti koja je sama sebi svrha. Ne vrijedi. Ne treba pricati ako se ocijeni da se tu nista produktivno nece dobiti ili da ce se dobiti vise negativnog. Rijeci su cudo.
Carpe Diem!!! is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.11.2014., 13:12   #92
Quote:
kolkotolko kaže: Pogledaj post
iskrenost i bolje poznavanje partnera/partnerice se dobiva

iskrenost je jedna od najvažnijih stvari za ostvariti dugu i pravu vezu
Slažem se. Uostalom neke tajne se mogu i saznat, ne vidim zašto se ljudi toliko boje.
Neke opet ne. Iskreno se nebi povjerio ni ja o nekim stvarima nikome ali postoje iznimke, doduše još takvu nisam upoznao ali mislim da je iskrenost jako bitna stvar.

Zadnje uređivanje wesnoth : 20.11.2014. at 13:35.
wesnoth is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.11.2014., 12:08   #93

"Zaradim nekoliko tisuća kuna mjesečno. Radim sama i nemam prostor. Nisam nikada imala probleme s policijom. Moji klijenti imaju automobile, a ponekad rezerviraju sobu u hotelu. Ne mislim da sam prava prostitutka i sigurno se s tim neću baviti cijeli život. Ovo je samo zabava", kaže dodajući da se u budućnosti vidi u braku s muškarcem koji neće imati financijskih problema. Ipak mu ne planira reći da je na pragu dvadesetih bila prostitutka.


http://danas.net.hr/hrvatska/naplacu...ji-dobro-plate


Svatko ima svoje razloge.
zmay is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.11.2014., 19:46   #94
Sadašnjoj sam sve otkrio...i otkrvam i dalje....isto tako i očekujem od nje...ne želim tajne u vezi...bilo one u prošlosti...ili sadašnjosti..
kamikaza vg is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.11.2014., 11:55   #95
Quote:
Carpe Diem!!! kaže: Pogledaj post
Jeste generalno ali ljudi nemaju u svakom periodu zivota ista interesovanja, porive niti nivo zrelosti. I zamisli sad ja kazem recimo partneru sa skoro 30 godina da sam sa 18 zeljela i uradila nesto sto je nespojivo sa njim i sto znam da mu nece biti drago (a ja istovremeno znam da je plod mladosti i nezrelosti), eto sve u ime neke iskrenosti koja je sama sebi svrha. Ne vrijedi. Ne treba pricati ako se ocijeni da se tu nista produktivno nece dobiti ili da ce se dobiti vise negativnog. Rijeci su cudo.
iskrenost nije sama sebi svrha. ja ne želim na primjer živjeti s bivšom kurvom koja je odradila svakog dana (upiši broj jer ja ne znam koliko klijenata imaju dnevno ), a da to ne znam.

isto tako ako je netko bio u zatvoru jer je pljačkao dućane kao mlad i nezreo, smatram da njegova partnerica to treba znati. nije tvoj izbor hoćeš li reći nego je izbor partnera želi li te takvu prihvatiti. tvoje je da budeš iskrena ili da ne budeš, ali u tom slučaju ne cijeniš partnera.

ja se svoje prošlosti ne sramim pa mi je vjerojatno zato lakše. nisam ni lopov ni ubojica, sve moje propale veze su bile normalne veze, nisam ganjao kurve, nisam radio ništa čega bih se sramio i zašto bih imao bilo kakve tajne? postoje stvari s kojima se baš ne ponosim i njih sam ženi rekao, isto tako i ona meni.


eto to je moje mišljenje, a svatko zna kako mu je najbolje ako već nije najiskrenije i najpoštenije
kolkotolko is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.11.2014., 12:34   #96
Onoliko koliko pita ili koliko prirodno dođe razgovorom.
Ne zamaram se time.
__________________
military intelligence is a contradiction in terms
tabu82 is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.11.2014., 22:33   #97
Quote:
kolkotolko kaže: Pogledaj post
iskrenost nije sama sebi svrha. ja ne želim na primjer živjeti s bivšom kurvom koja je odradila svakog dana (upiši broj jer ja ne znam koliko klijenata imaju dnevno ), a da to ne znam.

isto tako ako je netko bio u zatvoru jer je pljačkao dućane kao mlad i nezreo, smatram da njegova partnerica to treba znati. nije tvoj izbor hoćeš li reći nego je izbor partnera želi li te takvu prihvatiti. tvoje je da budeš iskrena ili da ne budeš, ali u tom slučaju ne cijeniš partnera.

ja se svoje prošlosti ne sramim pa mi je vjerojatno zato lakše. nisam ni lopov ni ubojica, sve moje propale veze su bile normalne veze, nisam ganjao kurve, nisam radio ništa čega bih se sramio i zašto bih imao bilo kakve tajne? postoje stvari s kojima se baš ne ponosim i njih sam ženi rekao, isto tako i ona meni.


eto to je moje mišljenje, a svatko zna kako mu je najbolje ako već nije najiskrenije i najpoštenije
Mijesas kruske i jabuke. Ja nisam rekla da se sakrivaju ogromne i krucijalne stvari, ali jesam one nebitne koje bi mogle promijeniti misljenje partnera bez potrebe a ja davno nemam takav stav o tome. Nista tu nije crno - bijelo. Po meni.
Carpe Diem!!! is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.11.2014., 22:34   #98
sve i očekujem isto nazad
istin is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.11.2014., 22:36   #99
Quote:
Carpe Diem!!! kaže: Pogledaj post
Mijesas kruske i jabuke. Ja nisam rekla da se sakrivaju ogromne i krucijalne stvari, ali jesam one nebitne koje bi mogle promijeniti misljenje partnera bez potrebe a ja davno nemam takav stav o tome. Nista tu nije crno - bijelo. Po meni.
dali bi ti volila da ti partner skirva stvari koje bi mogle promjeniti tvoje mišjenje o njemu?
I kako bi reagirala da slučajno saznaš?
istin is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.11.2014., 23:42   #100
Quote:
istin kaže: Pogledaj post
dali bi ti volila da ti partner skirva stvari koje bi mogle promjeniti tvoje mišjenje o njemu?
I kako bi reagirala da slučajno saznaš?
Ako su to stvari koje su proslost reagovala bih normalno i zacudila bih se zasto mi to sada govori. Iskljucujem tu radikalne stvari tipa zatvora, kurvanja, ubistava, silovanja i sl. Ne lupetajmo. Tu uvijek postoji opcija da druga strana pogresno poveze stvari i zato je bolje da se ne rizikuje. Generalno. Pojednostavljeno, ako sam nekada voljela kiselo mlijeko i vise ne volim koja je poenta da sada pricam kako sam ga nekada voljela? Naucila sam da sa rijecima treba znati.
Carpe Diem!!! is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 03:34.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger