Natrag   Forum.hr > Društvo > Ljubav, erotika, seks

Ljubav, erotika, seks Stvari intimne prirode. Neke teme zahtijevaju i rječnik koji možda nije za jako mlade (i jako stare).

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 10.11.2014., 09:37   #5821
Ispisah svašta pa mi pukao net.
Pusti ti njegovu sreću i gledaj svoju, moj je savjet.
I moj je glumatao pred drugima predivnog dečka.
__________________
Sramota forum.hr-a::::Dalmacija
Beta ženka is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.11.2014., 11:46   #5822
nisam sudjelovala u temi, ali netko je otvorio novu temu koja me podsjetila na ovu:
dakle, odgovor: kad puno i previše pro/ispituje o tvojoj prošlosti....
bjež!!!!!!!!!!!!!!!!
satc is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.11.2014., 14:38   #5823
Quote:
zbuzanic kaže: Pogledaj post
Tesko je naci zlatnu sredinu, problem je malo zesci,od samog nazivanja nasilnikom bilo jednog ili drugog jer zapravo se radi o neprihvacanju osobe ili u ocekivanju da ce se osoba promijeniti/podrediti sto se naravno rijetko dogodi i onda izadu te nakupljene frustracije pogotovo ako su oba malo tvrde glave. Zalosno je koliko se negativnih savjeta nudi poput otidi, bjezi, nisu bitna djeca, rastava, zlostavljac a znate samo jednu stranu price i to obicno "napumpanu". Strpljenje, razgovor pokoji KOMPROMIS i cuda se mogu dogoditi. Najlakse je reci ma on/ona je kriv/a. Da slusam savjete drugih vec bismo imali x puta razlog za rastavu, a onda dozivis da se ti koji su savjetovali rastave, tj. rekao bih izabrali su laksi izlaz jer svatko moze otici, unistiti, razoriti. Treba imati hrabrosti, popraviti, nauciti, graditi e to je onda nesto. Nasilje nitko ne podrzava, niti mu ga zelim, ali me zanima da li ima netko da je samo jednom dozivio nasilje i nikad vise ali ostao i popravio probleme?
Ne kaze se zaludu "ako te udario jednom - opet ce!"

Svi mi sa dugogodisnjim iskustvom ne prosipamo pamet ovdje zato sto smo se na prvu digli i utekli. Neeee, mi smo htjeli raditi kompromise, poboljsati vezu, komunikaciju, oprostiti, promijeniti...sve kroz snagu ljubavi i razumijevanja. Aha... mos' mislit! Kad stvari krenu u tom pravcu, nema promjene na bolje!

Ovdje NITKO NIKAD nije rekao "nisu bitna djeca", nego svi govore da za djecu nije ni normalno ni zdravo da gledaju kako jedan roditelj tuce drugoga. Dapace, bitnost djece i dobrobit istih su jedan od glavnih razloga zasto zlostavljana osoba treba otici iz takve sredine.

A sto se tice "napumpanih" prica ovdje... Dragi moj, price ovdje su sve samo ne napumpane. Ovo su price prekipjelih i napacenih dusa koje su se ovdje prelile. Napisu se samo neke stvari ili najgore stvari, ali nitko ne moze napisati sve ono sto je prosao i dozivio i svake batine koje je dobio u dugogodisnjoj nasilnoj vezi. Ne da price nisu napumpane, nego su samo vrh ledenjaka i iza svake price stoji njih jos 100 koje nisu napisane.

Mozda grijesim, no cini mi se da ti pises sa strane onoga kojem se treba oprostiti i od kojeg se ne treba pobjeci, koji je voljan raditi na kompromisu, koji je udario jednom i nece nikad vise.
Seamaiden is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.11.2014., 20:52   #5824
Quote:
zbuzanic kaže: Pogledaj post
Strpljenje, razgovor pokoji KOMPROMIS i cuda se mogu dogoditi.
Znam ženu koju je muž isto udario jer se ona baš taj put kad ju je udario, pazi, pobunila jer joj je srao za glupost a ona je inače uvijek hodala kao po jajima da ga ne bi uzrujala. A nakon nekog vremena je mojim roditeljima rekao da bi je svejedno udario i da nije ništa rekla.

Čisto sumnjam da se ljudima da imati ikakvo strpljenje, razgovor, kompromis i čuda s takvim osobama.
pikikun is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.11.2014., 03:59   #5825
pocitala sam nekoliko iskustava sa ove teme, i uvik su zlostavljaci muskarci
ima li netko iskustvo gdje je zena bila zlostavljac? ponekad kad gledam veze oko sebe cini mi se da su pojedini muskraci postali manji od makova zrna ili je to samo slika za javnost, a doma je druga prica?
Hope is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.11.2014., 12:17   #5826
Quote:
Hope kaže: Pogledaj post
pocitala sam nekoliko iskustava sa ove teme, i uvik su zlostavljaci muskarci
ima li netko iskustvo gdje je zena bila zlostavljac? ponekad kad gledam veze oko sebe cini mi se da su pojedini muskraci postali manji od makova zrna ili je to samo slika za javnost, a doma je druga prica?
Ja sam nedavno izišao iz veze gdje sam nerijetko trpio verbalno, a jedne prilike i fizičko zlostavljanje... i još se ne mogu otrgnuti od te cure, iako kao službeno više nismo skupa... A iskreno, trenutno sam toliko sjeban (depresija, tužan sam, čak suicidalan i samo razmišljam i tražim znakove manipulacije, sad sam malo čitao one članke iz prvog posta i našao sam neke), samopouzdanje nula bodova, odvojio se od roditelja, od prijatelja, od svog života... Napisao bih vam detalje, ako je tkogod voljan pomoći mi da shvatim da je ta cura bila manipulator i zlostavljač ili obrnuto. Ako je netko voljan i na pm, neka se javi, bio bih zavalan

Zadnje uređivanje Johnathan : 13.11.2014. at 13:02.
Johnathan is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.11.2014., 21:12   #5827
Napisi slobodno ovdje na temi, može biti korisno podijeliti to s nekim.
Racine Carree is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.11.2014., 11:42   #5828
Žene su, čini se, više psihički zlostavljači. Žena sam, ali iskreno kažem da nijedan muškarac ne može napraviti zavrzlamu oko bilo čega kao žena.

Muškarci koriste fizičku silu jer im to dolazi podsvjesno kao jačem spolu (fizički jačem).

Slažem se da u tim situacijama i općenito gdje ne postoji zdrav odnos nema mjesta razgovorima i popravkama. Zna se oko čega se razgovara. Ne polemiše se o krovu kuće ako nema temelja.
Carpe Diem!!! is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.11.2014., 15:23   #5829
Quote:
Johnathan kaže: Pogledaj post
Ja sam nedavno izišao iz veze gdje sam nerijetko trpio verbalno, a jedne prilike i fizičko zlostavljanje... i još se ne mogu otrgnuti od te cure, iako kao službeno više nismo skupa... A iskreno, trenutno sam toliko sjeban (depresija, tužan sam, čak suicidalan i samo razmišljam i tražim znakove manipulacije, sad sam malo čitao one članke iz prvog posta i našao sam neke), samopouzdanje nula bodova, odvojio se od roditelja, od prijatelja, od svog života... Napisao bih vam detalje, ako je tkogod voljan pomoći mi da shvatim da je ta cura bila manipulator i zlostavljač ili obrnuto. Ako je netko voljan i na pm, neka se javi, bio bih zavalan
Možeš pogledati na linku iz mog potpisa, ali nitko od nas ne može/smije postavljati dijagnoze. Također možeš svoje iskustvo s dotičnom opisati i poslati na mail [email protected] (postoje i druge udruge kojima se možeš javiti).
__________________
Emocionalna manipulacija
nova_xy is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.11.2014., 21:49   #5830
Čitam vas već par i odlučila sam da vas zamolim za pomoć. Planirala sam otići na razgovor sa psihologom ali naručila me tek 2.12.
Nikako da shvatim da li sam u vezi sa potencijalim zlostavljacem ili se jednostavno ne razumijemo dovoljno. Zajedno smo godinu dana.
Posao mi je takav da sam često na terenu ( prošlu godinu sam bila kod kuće)
E sad, ja vise ne znam sto je prihvaćena doza ljubomore... Ipak me nema doma i razumijem da se nekad zapita gdje sam i sa kime sam.
Ali, tu su zapitkivanja koja su meni pretjerana.
Za vrijeme radnog vremena: gdje si? Tko je sa tobom? Sto radite? Stalno si sa xy, jel ti se sviđa? Nema nikakve simpatije? Itd.
Posije podne: sta radiš? Tko je sve na smještaju sa tobom? Jel se svi družite u dnevnom? Pored koga sjediš na ručku? Nikad mi nije rekao da da ne izađem na kavu sa njima, ali sam to izbjegavala da se ne svađamo. I sad jucer nakon sto sam ovdje 2 mjeseca ( uz odlaske kući naravno) otiđem sa kolegicom u kino. I onda slijedi: a ti ideš u kino? Pa nije tebi lose. Sa kime? I tko ke jos sa vama? Nisu neki muški? Aha, samo ti i raspustenica (zato jer nema dečka).
I danas opet razgovor kakav mi je to posao i kad ga misim mijenjati (tako svaka dva dana), pa monolog kako je meni ovako super, kao na izletu i izmišljam da mi teško jer ni inače već nešto promjenila. Nakon toga slijedi deranje da sam glupa k*** i onda naravno isprike i neće vise i sve ce biti ok kad dođem kući, to je kao sve zato sto mu falim.
Jesam li ja stvarno preosjetljiva?
--Ripley-- is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.11.2014., 22:17   #5831
Quote:
--Ripley-- kaže: Pogledaj post
Nakon toga slijedi deranje da sam glupa k***
ovo bi trebalo biti dovoljno za trajni odjeb
sanjita is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.11.2014., 22:52   #5832
Quote:
--Ripley-- kaže: Pogledaj post
Čitam vas već par i odlučila sam da vas zamolim za pomoć. Planirala sam otići na razgovor sa psihologom ali naručila me tek 2.12.
Nikako da shvatim da li sam u vezi sa potencijalim zlostavljacem ili se jednostavno ne razumijemo dovoljno. Zajedno smo godinu dana.
Posao mi je takav da sam često na terenu ( prošlu godinu sam bila kod kuće)
E sad, ja vise ne znam sto je prihvaćena doza ljubomore... Ipak me nema doma i razumijem da se nekad zapita gdje sam i sa kime sam.
Ali, tu su zapitkivanja koja su meni pretjerana.
Za vrijeme radnog vremena: gdje si? Tko je sa tobom? Sto radite? Stalno si sa xy, jel ti se sviđa? Nema nikakve simpatije? Itd.
Posije podne: sta radiš? Tko je sve na smještaju sa tobom? Jel se svi družite u dnevnom? Pored koga sjediš na ručku? Nikad mi nije rekao da da ne izađem na kavu sa njima, ali sam to izbjegavala da se ne svađamo. I sad jucer nakon sto sam ovdje 2 mjeseca ( uz odlaske kući naravno) otiđem sa kolegicom u kino. I onda slijedi: a ti ideš u kino? Pa nije tebi lose. Sa kime? I tko ke jos sa vama? Nisu neki muški? Aha, samo ti i raspustenica (zato jer nema dečka).
I danas opet razgovor kakav mi je to posao i kad ga misim mijenjati (tako svaka dva dana), pa monolog kako je meni ovako super, kao na izletu i izmišljam da mi teško jer ni inače već nešto promjenila. Nakon toga slijedi deranje da sam glupa k*** i onda naravno isprike i neće vise i sve ce biti ok kad dođem kući, to je kao sve zato sto mu falim.
Jesam li ja stvarno preosjetljiva?
Tip je manipulator, pretjerano ljubomoran i jednostavno konj. Možeš bolje od toga.
Racine Carree is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.11.2014., 01:30   #5833
Quote:
sanjita kaže: Pogledaj post
ovo bi trebalo biti dovoljno za trajni odjeb
Slazem se. Bez analize ostalog iako bi se i tu moglo naci svasta nesto sto je odvratno, ali ovo najvise.
Carpe Diem!!! is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.11.2014., 09:53   #5834
Quote:
--Ripley-- kaže: Pogledaj post
Jesam li ja stvarno preosjetljiva?
Ti si premalo osjetljiva, meni bi i 10% ovoga bilo dosta za odjeb...
__________________
Teško je biti skroman kad si savršen.
chrissy is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.11.2014., 14:57   #5835
Quote:
Hope kaže: Pogledaj post
pocitala sam nekoliko iskustava sa ove teme, i uvik su zlostavljaci muskarci
ima li netko iskustvo gdje je zena bila zlostavljac? ponekad kad gledam veze oko sebe cini mi se da su pojedini muskraci postali manji od makova zrna ili je to samo slika za javnost, a doma je druga prica?
Apsolutno ih ima! No, nase drustvo je malo sporo da takve veze osudi kao "zlostavljacke". Valjda se vode onom "koliko te jako moze zensko udarit?". Ne slazem se s tim. Zene znaju udarit itekako, a znaju bome i slomit, a i radit druge pizdarije. Na zalost, ti se slucajevi manje prijavljuju jer postoji velika drustvena stigma za takve muskarce. Ne samo da se on vec sam jadno osjeca u takvoj situaciji, nego ce ga jos i drugi popljuvat sto je pizda. A sta treba? Da se i oni krenu fizicki obracunavat sa zlostavljacicom, pa da se sva krivnja svali na njih?
Oni ce se radije maknut ako mogu, jer su rijedje financijski ovisni o zlostavljacici. No, mozda su vezani imovinom, djecom... Iskreno, imam jos vise postovanja za covjeka koji je dovoljno jak da se okrene i napusti takvu situaciju, nego da uzvraca udarce jednoj ludaci. Ako je ona nasilnik, to ne znaci da se on treba spustati na njen nivo.
U svakom slucaju, mislim da je zlostavljanje - zlostavljanje, bez obzira tko tu radnju vrsi.
Seamaiden is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.11.2014., 12:31   #5836
Ova tema spada u psihosamopoć il tak nešto, ovo je ipak rubrika za pozitivne seksualne napaljenike :-)
__________________
22/13
p-an is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.11.2014., 16:57   #5837
Nije posesivnost isto sto i ljubomora. Bio sam jako posesivan i svojom posesivnoscu gusio i sebe i partnerku. Treba pomoci posesivnom partneru kada prihvata svoju posesivnu realnost i zeli da je promeni, ali uz konsultaciju sa strucnjacima. Ja sam se izborio samokontrolom i navikao se, ali to ne mogu svi.
Posesivna osoba kreira iluzije i koje nisu realne i slepo veruje u njih i to ga koci u vezi, postaje nestabilan. Dok za muskarce/zene koji ne prihvataju da su takvi, nema pomoci, uprkos slatkorecivim obecanjima.
JorgeLorenzo is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.11.2014., 10:21   #5838
Quote:
Seamaiden kaže: Pogledaj post
Apsolutno ih ima! No, nase drustvo je malo sporo da takve veze osudi kao "zlostavljacke". Valjda se vode onom "koliko te jako moze zensko udarit?". Ne slazem se s tim. Zene znaju udarit itekako, a znaju bome i slomit, a i radit druge pizdarije. Na zalost, ti se slucajevi manje prijavljuju jer postoji velika drustvena stigma za takve muskarce. Ne samo da se on vec sam jadno osjeca u takvoj situaciji, nego ce ga jos i drugi popljuvat sto je pizda. A sta treba? Da se i oni krenu fizicki obracunavat sa zlostavljacicom, pa da se sva krivnja svali na njih?
Oni ce se radije maknut ako mogu, jer su rijedje financijski ovisni o zlostavljacici. No, mozda su vezani imovinom, djecom... Iskreno, imam jos vise postovanja za covjeka koji je dovoljno jak da se okrene i napusti takvu situaciju, nego da uzvraca udarce jednoj ludaci. Ako je ona nasilnik, to ne znaci da se on treba spustati na njen nivo.
U svakom slucaju, mislim da je zlostavljanje - zlostavljanje, bez obzira tko tu radnju vrsi.
Ovo si dobro primjetio, potpisujem sve
Johnathan is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.11.2014., 13:08   #5839
Quote:
JorgeLorenzo kaže: Pogledaj post
Nije posesivnost isto sto i ljubomora. Bio sam jako posesivan i svojom posesivnoscu gusio i sebe i partnerku. Treba pomoci posesivnom partneru kada prihvata svoju posesivnu realnost i zeli da je promeni, ali uz konsultaciju sa strucnjacima. Ja sam se izborio samokontrolom i navikao se, ali to ne mogu svi.
Posesivna osoba kreira iluzije i koje nisu realne i slepo veruje u njih i to ga koci u vezi, postaje nestabilan. Dok za muskarce/zene koji ne prihvataju da su takvi, nema pomoci, uprkos slatkorecivim obecanjima.
Nije isto ali su braća. Ili sestre Posesivna osoba ne može ne biti ljubomorna. Posesivne osobe teže ka tome da osobe posjeduju i kreiraju po svojim slikama u glavi, a to može biti samo nesigurna osoba, a nesigurnost dalje opet vodi do ljubomore ako ta osoba izmakne negdje gdje posesivnost ne može dokučiti. Sve je to povezano.
Carpe Diem!!! is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.11.2014., 20:28   #5840
Quote:
JorgeLorenzo kaže: Pogledaj post
Nije posesivnost isto sto i ljubomora. Bio sam jako posesivan i svojom posesivnoscu gusio i sebe i partnerku. Treba pomoci posesivnom partneru kada prihvata svoju posesivnu realnost i zeli da je promeni, ali uz konsultaciju sa strucnjacima. Ja sam se izborio samokontrolom i navikao se, ali to ne mogu svi.
Posesivna osoba kreira iluzije i koje nisu realne i slepo veruje u njih i to ga koci u vezi, postaje nestabilan. Dok za muskarce/zene koji ne prihvataju da su takvi, nema pomoci, uprkos slatkorecivim obecanjima.
Kako si uspio steći samokontrolu?
Što je to, a najviše zbog čega si postao posesivan? Mislim, oprosti, samo te pitam, jer me zanima, najviše zbog toga što je moja posljednja veza završila zbog njegove bolesne posesivnosti. On se nije mogao kontrolirati pa je i počeo izmišljati i umišljati ono čega nema.

Pa ipak, zanimljivo mi je čuti da iznimaka ima.

Za autora jedno pitanje iako neznam koliko će biti iskren ali ajd da upitam;
ne osjećaš posesivnost više jer si se uspio kontrolirati ili ju i dalje osjećaš ali uz samokontrolu ne pokazuješ? Kako mislis navikao sam se?
MaloJa is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 05:34.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger