Natrag   Forum.hr > Društvo > Ljubav, erotika, seks

Ljubav, erotika, seks Stvari intimne prirode. Neke teme zahtijevaju i rječnik koji možda nije za jako mlade (i jako stare).

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 16.11.2014., 14:32   #921
Quote:
gozanic kaže: Pogledaj post
Na vehu Hendrixova mosta Vjerovali vi ili ne. I u pokojnoj žičari za Sljeme....
Draga stara zicara, to je bilo taj dobro, mislim nema kam pobec.

Si probal sa otvorenim podom? Ono, izlaz za nuzdu ak stane zicara.
__________________
kad nestanem, nisam nestao zato kaj to želim nego zato kaj je vrag došal po svoje.

i posveta, mojim bedacima, znali buju:https://www.youtube.com/watch?v=cg_hLDSW_Ok
hrgazgb is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.11.2014., 16:48   #922
Na radnom stolu tadasnje sefice...
Lolita_19 is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.11.2014., 19:20   #923
Quote:
Lolita_19 kaže: Pogledaj post
Na radnom stolu tadasnje sefice...
sad se i ja sjetih sexa na stolu za sastanke u potkrovlju.
__________________
Vazduh trepti kao da nebo gori!
Alčak is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.11.2014., 21:46   #924
U uredu gazde gdje sam radio prije nekoliko godina, kolegicu s kojom sam bio u smjeni, popodnevna smjena, pripremali smo prostor za dječiji rođendan (LOL)...nekoliko dana kasnije mi sinulo da je možda imao i koju nadzornu kameru, jelte

Ma boli me k....
Katayama is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.12.2014., 15:17   #925
Na groblju..
StellaRaphael7 is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.12.2014., 19:14   #926
po klubovima, wc-ima od birceva, na faksu, u parkiću, u podrumu, haustoru, grmlju, ajme, svega je tu bilo
elbereth barlow is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.12.2014., 19:16   #927
ispod Bana kad su bile uzbune
sestra jacki is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.12.2014., 23:45   #928
Nisam ni znao da se ljudi svuda oko mene drpaju i grebu.
Rijedak is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.12.2014., 22:44   #929
U operacijskoj sali na stolu.
davor_du is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.12.2014., 15:56   #930
kino je čujem standard, pogotovo cinestar na popodnevnim dječjim filmovima na koje ide malo ljudi


uz kino jednom je bilo u zadnjoj prostoriji jednog muzeja, ove godine. isto je bilo pusto, bez nadzora i bilo je par predprostorija, pa bi se čulo da netko dolazi
ernest1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.01.2015., 20:59   #931
jednom sam išla u grad navečer zimi nakon 18h i dok sam se spuštala prema centru,prolazila sam pored nekog parka. Iza nekog grma začuli su se uzdasi, ali ne ko da se netko sexa nego ko da je neki manijak u tom grmu koji se samozadovoljava (nakon nekog vremena sam saznala da stvarno postoji tip koji hoda gol zaogrnut samo kaputom i da kad netko naiđe da se voli pokazivati). Užasno sam se uplašila i počela bježat..

mjesec,dva nakon toga našla sam fuck frienda i predložila mu da čim malo zatopli ali se spusti mrak, da se pojebemo iza tog istog grma kako bi promatrali reakcije ljudi.... mazili bi se nekad i preko 2 sata, a kad bi netko prošao , on bi stao baš glasati se ko da najjače svršava....bilo je zabavno pratiti reakcije ljudi koji su prolazili onako iz grma....oni nas nisu mogli vidjeti jer em je mrak, em je grm malo povišen,nije u ravnini s cestom....

i dan danas svršavam na tu scenu
Trance Girl87 is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.01.2015., 01:26   #932
Jednom sam išao Bosanskom kaldrmom u posljednjoj zabiti, sa jednom Marom, jednog ljeta s početka rata, sunce upeklo, a mi gdje ćemo... pred nama velika njiva, strnik, tek pokošen ječam, na jednom kraju njive gdje se okretao kombajn bila je debelo razasuta slama... a mi onda tamo... pobacamo sa sebe crne uniforme... i dohvatim ju........ sunce oko podne, nigdje nikoga, mada su kuće blizu, niti mobitela, niti kamera, satelita, možda samo pokoji avaks... ................, svršim joj po leđima, malo su već bila porumenila od sunca... kaže ona rastrljaj to nešto me svrbe leđa... ja skroz mokar i izgorio... prilegnemo malo... kad nesreća,... takav svrab još nisam doživio u životu,... počeo sam trčat, prema potoku koji je tekao nedaleko odatle, skočio sam u vodu i spasio se, dotrčala je i ona vikajući zamnom i noseći ostavljenu odoru... kupali smo se i onda su opet ševe pjevale.
Srebrenocrni is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.01.2015., 01:37   #933
Groblje u toplijem dijelu godine..topao kamen i pun kufer ljudi a nigdje žive duše.(Tko umre na jesen,za njega nema zime..)
JosePerdomo is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.01.2015., 10:27   #934
Quote:
gozanic kaže: Pogledaj post
Na vehu Hendrixova mosta Vjerovali vi ili ne. I u pokojnoj žičari za Sljeme....

na vrhu Hendrixovog ak baciš drkicu si frajer
martin007 is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.01.2015., 13:57   #935
Karao sam frajere u sumi, na poljani, iza starih seoskih kuca, na plazi pored mora i jezera, neka polusrusena zgrada, terase, podrumi, krovovi, u svlacionici, to mi za sada pada na pamet.. Bilo i onih koji gledali, kako kad..

Zadnje uređivanje patrick333 : 06.01.2015. at 14:21.
patrick333 is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.01.2015., 00:35   #936
U vinogradu.
SpiroSpula is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.01.2015., 00:56   #937
U wc-u vani u bircu, kolona čekala ispred wc-a, a ključanica pokvarena Al su nas gledali ovi kad smo izašli
__________________
Napuši se kurca!
JesusReborn is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.01.2015., 01:22   #938
u autu ..na parkingu Američke ambasade ....CIA ziher snimila
martin007 is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.01.2015., 01:46   #939
Definitvno najcudnije mjestio je u inboxu na forumu
__________________
Nikada neće proći. Obećavam...
BoMe is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.01.2015., 02:01   #940
Quote:
BoMe kaže: Pogledaj post
Definitvno najcudnije mjestio je u inboxu na forumu
Ne pričamo za jebanje u glavu Ovdje se govori o stvarnom jebanju
__________________
Napuši se kurca!
JesusReborn is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 01:04.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger