Natrag   Forum.hr > Društvo > Ljubav, erotika, seks

Ljubav, erotika, seks Stvari intimne prirode. Neke teme zahtijevaju i rječnik koji možda nije za jako mlade (i jako stare).

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 09.01.2010., 17:11   #1
Mjesta za seks - javna i malo manje javna - zbirni topic

zanimaju me mjestašca na području zg. za sex, ali bilo bi zgodno za po danu? tak da bi se trebalo malo bolje sakriti od javnosti. Znao sam ići autom na magistralu sa jednom ali po noći, tako da neznam kako je za vrijeme dana. Imam sad jednu na "lageru" koja je udana i može samo kad joj je muž na poslu a doma kod nje isto nemožemo jer nije sama. Tak da bi mi trebala neka dobra lokacija za doč autom di nas se po danu nemože vidjeti...???
hondaCBR is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.01.2010., 17:19   #2
zasto jednostavno ne u autu?
arhitekt is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.01.2010., 17:28   #3
pa bi u autu ali di? jer po danu da vide dvoje polu golih svi bi buljili, a njoj treba diskrecija.....
hondaCBR is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.01.2010., 17:30   #4
mislim da je ovakva tema bila i ne tako davno i tamo su skoro sva mjesta u Zg.i široj okolici navedena..
__________________
tata sumo borca!
Sve što imam sam ukra,samo sam vozačku i diplomu kupia.
penzl is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.01.2010., 17:41   #5
Quote:
hondaCBR kaže: Pogledaj post
pa bi u autu ali di? jer po danu da vide dvoje polu golih svi bi buljili, a njoj treba diskrecija.....
Savski nasip na Jankomiru. Dakle, pičiš Zagrebačkom do kraja, pređeš most na Jankomiru (tamo već počinje autocesta) i odmah iza mosta desno, pa ispod mosta. Tamo di oni kamioni stoje. Onda pičiš nasipom nizvodno jedno 500 metara i dođeš do neke šumice. Mislim da je dovoljno sakriveno

Ako znaš, to je ono mjesto gdje se Invazija open air održavala i zna povremeno biti neki event.

Inače, ne budi cicija, plati u nekom hotelu dnevni odmor
GlupiNick is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.01.2010., 17:51   #6
Quote:
GlupiNick kaže: Pogledaj post
Savski nasip na Jankomiru. Dakle, pičiš Zagrebačkom do kraja, pređeš most na Jankomiru (tamo već počinje autocesta) i odmah iza mosta desno, pa ispod mosta. Tamo di oni kamioni stoje. Onda pičiš nasipom nizvodno jedno 500 metara i dođeš do neke šumice. Mislim da je dovoljno sakriveno

Ako znaš, to je ono mjesto gdje se Invazija open air održavala i zna povremeno biti neki event.

Inače, ne budi cicija, plati u nekom hotelu dnevni odmor
Sve samo da ne bi curu doveli kući. (osim ako kući već imate ženu)
__________________
Leben lässt sich nur rückwärts verstehen, muss aber vorwärts gelebt werden...S.A. Kierkegaard
Engelchen00012 is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.01.2010., 17:58   #7
ma ovo je udana žena pa se trebamo malo bolje skrivati.... a kaj se tiče hotela, to mi se ne isplati kolko on košta to si kurvu iznajmim i s njom dobim smještaj hehe....... ajd ak još znate za koju destinaciju slobodno navedite....
hondaCBR is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.01.2010., 18:01   #8
Quote:
hondaCBR kaže: Pogledaj post
ma ovo je udana žena pa se trebamo malo bolje skrivati.... a kaj se tiče hotela, to mi se ne isplati kolko on košta to si kurvu iznajmim i s njom dobim smještaj hehe....... ajd ak još znate za koju destinaciju slobodno navedite....
To ja općenito govorim.

Pa, da bolja ti je kurva, vjerojatno je i bolja u poslu!
__________________
Leben lässt sich nur rückwärts verstehen, muss aber vorwärts gelebt werden...S.A. Kierkegaard
Engelchen00012 is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.01.2010., 19:18   #9
Kad joj muz ode s posla, otidjite na njegov posao i sevni je u wc-u
__________________
Previše godina, previše iskustva, Previše žena, previše bančenja, Ne pitaj me ništa, ako nisi spreman/na na bešćutnu istinu!
Ero Dero is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.01.2010., 20:09   #10
kupiš vr6 ostaviš auto da radi,pojačaš grijanje,ugasiš radio i udri
veki1979 is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.01.2010., 00:17   #11
Quote:
hondaCBR kaže: Pogledaj post
zanimaju me mjestašca na području zg. za sex, ali bilo bi zgodno za po danu? tak da bi se trebalo malo bolje sakriti od javnosti. Znao sam ići autom na magistralu sa jednom ali po noći, tako da neznam kako je za vrijeme dana. Imam sad jednu na "lageru" koja je udana i može samo kad joj je muž na poslu a doma kod nje isto nemožemo jer nije sama. Tak da bi mi trebala neka dobra lokacija za doč autom di nas se po danu nemože vidjeti...???
A gle, po danu te se svugdje može vidjet, jebiga..

Parkiralište Dubravkin put.. Ima kutaka i na Jarunu.. Cmrok... Maksimir, ona tam cesta koja ide kraj nogometnog igrališta Tekstilca ili kog već.. Neki parking zgrada u Novom Zagrebu - ono stambeni dijelovi di ima puno auta, a ekipa uglavnom radi prek dana pa ne bauljaju puno oko kuće..

O, Bože.. laka li sam..
Štrikalica is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.07.2010., 13:41   #12
sveucilisna bolnica. kompleks je ogroman i uglavnom prazan. samo trebas malo istraziti prije da ne bi nekome u skladiste upao. ako si avanturistickog duha, ostavis auto dolje i popnes se na 4.kat ili vise i obavis sve u npr. operacijskoj sali. samo obavezno ponesi neku dekicu jer je gore goli beton

e jebiga kad ne gledam datume
__________________
ako ne znas gdje ides, nikada se neces izgubiti

Zadnje uređivanje Sv. Jebem : 05.07.2010. at 13:42. Reason: nisam gledao koji je datum teme
Sv. Jebem is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.04.2012., 09:14   #13
Seks na otvorenom

Evo ovako, moja jača polovica se zaželila malo uzbuđenja i hoće seks na otvorenom.
Ja baš i nisam oduševljena idejom. Sjećam se da sam s jednim dečkom dok sam bila klinka završila ispod masline jer je tamo bilo najudobnije (dotad nisam uopće primjetila kako ljudi pažljivo brinu oko tih biljčica).
On se sad nešto duri kao da nisam napravila tko zna što.
Uglavnom, sada sam 'prefina' za tako nešto, mislim da bih stalno jednim okom gledala hoće li netko naići.
I nekako mi se čini da je to više klincima u điru, ili sam u krivu?
Zar to i odrasli prakticiraju kao nešto uobičajeno?
Trika is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.04.2012., 09:24   #14
Dolaze topli dani. Sve kaj trebaš je kratka suknjica koja se lako zadigne. Tange su opcionalne.
__________________
"And that is the most important topic on earth: peace. What kind of peace do I mean and what kind of a peace do we seek? Not a Pax Americana enforced on the world by American weapons of war. Not the peace of the grave or the security of the slave. I am talking about genuine peace, the kind of peace that makes life on earth worth living, ..."
slafko is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.04.2012., 09:34   #15
Quote:
Trika kaže: Pogledaj post
Evo ovako, moja jača polovica se zaželila malo uzbuđenja i hoće seks na otvorenom.
Ja baš i nisam oduševljena idejom. Sjećam se da sam s jednim dečkom dok sam bila klinka završila ispod masline jer je tamo bilo najudobnije (dotad nisam uopće primjetila kako ljudi pažljivo brinu oko tih biljčica).
On se sad nešto duri kao da nisam napravila tko zna što.
Uglavnom, sada sam 'prefina' za tako nešto, mislim da bih stalno jednim okom gledala hoće li netko naići.
I nekako mi se čini da je to više klincima u điru, ili sam u krivu?
Zar to i odrasli prakticiraju kao nešto uobičajeno?
Ah, ljudi iz grada...

Za recept potrebno:
- ugodna odjeca i tenisice
- jedan upaljac ili kutija sibica
- novine
- sitko nasjeckana suha drva
- nekoliko cjepanica suhih drva, po mogucnosti bukve
- dvije ili tri deke
- butelja vina ili neko drugo pice
- case
- kontracepcija (valja napomenuti )
- kanister vode
- lokacija u prirodi, daleko od svijeta

Priprema:

Pronadite lokaciju u prirodi u kojoj ce te imati potpuni mir i intimu a da je opet lako dostupna i ima pristup automobilu. Livade oko suma ili kraj rijeka u selima u okolici Zagreba su optimalno rijesenje.
1. Utovarite doticne sastojke u automobil
2. Na lokaciju dodite kojih sat vremena prije sumraka, tj, mraka
3. Odaberite lokaciju za vatru, ako je ikako moguce ogradite je kamenjem
4. Listove novina izguzvajte na loptice te na njih poslozite sitno nasjeckana drva.
5. Dok cekate da se vatra razgori postavite deke u neposrednu blizinu vatre (imajte na umu da ce te biti dimljeni kao kulen)
6. Postavite cjepanice na vec razgorjelu vatru
7. Otvorite pice i uzivajte
8: XXX
9. Po odlasku temeljito polijte vatru vodom i pokupite svo smece



Moj recept
Ajfel is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.04.2012., 09:34   #16
Kao što Slafko reče, suknjica je ono najvažnije,a gaće ti uopće ne trebaju. Samo smetaju.

Kad zadovoljiš taj najvažniji preduvjet ostalo nekako dolazi samo po sebi ukoliko se ima želje i volje.

Samo, nisam shvatila da li misliš na seks negdje u prirodi gdje vas nitko ne može vidjeti ili tu ulazi i seks u parku, nekom haustoru?

I da, i odrasli to rade.
__________________
"Nemoj jebat mamice." :)
Simple Fille is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.04.2012., 09:35   #17
malo promjene i nečeg novog uvijek dobro dođe, budi avanturist i prihvati izazov
mariocro is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.04.2012., 09:45   #18
Isuse koja sam ja konzerva

Ma znam da i odrasli to rade, ali nije to kao otići na kavu da je tako često i da svi to rade.
Nešto drugačije, uzbuđenje... sve to razumijem ali zar je to razlog za durenje kao da mu je 16


Mora da je zbog proljeća...
Trika is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.04.2012., 09:47   #19
Quote:
Trika kaže: Pogledaj post
Isuse koja sam ja konzerva

Ma znam da i odrasli to rade, ali nije to kao otići na kavu da je tako često i da svi to rade.
Nešto drugačije, uzbuđenje... sve to razumijem ali zar je to razlog za durenje kao da mu je 16


Mora da je zbog proljeća...
Nekako mi se cini da se ti zelis predstaviti kao silno ozbiljna pa ovo opisujes kao 'rade to deca'.

Jesi probala na otvorenom u zadnje vrijeme? Kako znas da ti se sa njim nece svidjeti?
__________________
All You Zombies.
phiber is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.04.2012., 09:51   #20
Quote:
Trika kaže: Pogledaj post
1. Isuse koja sam ja konzerva

Ma znam da i odrasli to rade, 2. ali nije to kao otići na kavu da je tako često i da svi to rade.
Nešto drugačije, uzbuđenje... 3. sve to razumijem ali zar je to razlog za durenje kao da mu je 16


Mora da je zbog proljeća...
1. Jesi
2. Je
3. Ne, razlog za durenje je to sto je uvidio da mu ne zelis ispuniti seksualnu zelju/mastariju koja je zapravo vrlo skromna i jednostavna. Demotivirat ce se da te i u buducnosti trazi nekakve pothvate ali ce se zato motivirati da nade nekog drugog s kim ce ih ostvariti
Ajfel is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 17:21.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger