Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kozmetika > Preparativna kozmetika

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 15.12.2004., 22:23   #41
misrazumjela sam te
magic is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.12.2004., 22:28   #42
Quote:
magic kaže:
e, ona.

I ta se vjerovatno kemijski pilingovala oko tridesete
Htjedoh napisati: KAO bivša žena. Nekako mi sve u tom smjeru naginje...


Sve nešto čitam ove rasprave i čudom se čudim. I ja volim svašta isprobati, ali ovdje se turbo pretjeruje. Ili kako bi rekao stari svijet: da mogu stavile bi zmijske oči na sebe.
__________________
veslam u prazno
kem is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.12.2004., 22:28   #43
Kiki, lice ti je sad ko bebina guza. To bu trajalo, kolko? Mjesec dana? I kaj onda? Opet na mucenje?

Kak se to zove? Kemijski piling?
__________________
Jedini poraz koji sam doživio u životu...nisam uspio sjebat škuribandu. (walter, 2010.)
T@nja is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.12.2004., 22:30   #44
Quote:
kem kaže:
Htjedoh napisati: KAO bivša žena. Nekako mi sve u tom smjeru naginje...


Sve nešto čitam ove rasprave i čudom se čudim. I ja volim svašta isprobati, ali ovdje se turbo pretjeruje. Ili kako bi rekao stari svijet: da mogu stavile bi zmijske oči na sebe.


ti si jedna ljubomorna baba


magic is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.12.2004., 22:32   #45
Quote:
magic kaže:
ti si jedna ljubomorna baba


Ma naravno, mene ovakvu staru (i staromodnu) muški ne bi ni pogledali (biser by naša afroqueen).
__________________
veslam u prazno
kem is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.12.2004., 22:35   #46
ne pretjeruj sada....ja sam josh starija


meni bi zabranili disat
magic is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.12.2004., 22:36   #47
Quote:
T@nja kaže:
Kiki, lice ti je sad ko bebina guza. To bu trajalo, kolko? Mjesec dana? I kaj onda? Opet na mucenje?

Kak se to zove? Kemijski piling?

ti se lipo lice namazhi medom i daj kuchki nek te olizhe...da vidish kozhe
magic is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.12.2004., 22:36   #48
ja ne radim kod kozmeticara niti sa kozmeticarima.radim u dobropoznatoj dermatoloskoj klinici na manhattanu gdje se radi od ljecenja koznih bolesti preko botoxa,kolagena...name it,microderms i peels.vlasnik je plasticar!
AFRODITA69 is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.12.2004., 22:36   #49
....samo malo, idem po kokice i pivo
magic is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.12.2004., 22:39   #50
Quote:
AFRODITA69 kaže:
ja ne radim kod kozmeticara niti sa kozmeticarima.radim u dobropoznatoj dermatoloskoj klinici na manhattanu gdje se radi od ljecenja koznih bolesti preko botoxa,kolagena...name it,microderms i peels.vlasnik je plasticar!
Jesam li ja misinformirana , nisi li ti nesto petljala s psihologijom?
__________________
Jedini poraz koji sam doživio u životu...nisam uspio sjebat škuribandu. (walter, 2010.)
T@nja is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.12.2004., 22:40   #51
Quote:
magic kaže:
ti se lipo lice namazhi medom i daj kuchki nek te olizhe...da vidish kozhe
To bi onda bio animalni piling?
__________________
Jedini poraz koji sam doživio u životu...nisam uspio sjebat škuribandu. (walter, 2010.)
T@nja is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.12.2004., 22:42   #52
Quote:
Kiki kaže:
Afro, plasticni kirurzi rade drugacije peels od kozmeticara. Imas kozmetickih peels u vise strenghtova i imas medical peels u vise strenghtova. Kozmeticarima nije dozvoljeno radit medical peel strenghts, samo kvalificirani doktori to mogu radit. Da, znam, da kod kozmetickih mozes odmah na posao, al bome kod ovih doktorskih ne mozes.
A ako radis najzesci medical peel, ne mres majci kucu napustit jedno tjedan. Trust me.
BTW, peels se koriste i za bore...evo, sta kaze dirketno s doktorskog leafleta "helps to reduce FINE LINES, close pores, sun damage, scarring and hyperpigmentation"
i na kremama pise helps reduce fine lines-dali stvarno?????????
ja dobro znam sta za sta radi a sto ljudi plate da im se mazu oci.da sam samo pacijent tj klijent,mozda bi isla za time sto veli-ali ovako su nas nasi mafijasi koji zaraduju miljone naucili na razne stvari.najbolje je kad ti dode netko kome zmases oci pa pljune do 2000 za dva tretmana,a ne vidi se nis-ali mu je u glavi.sve su to mucke.zato ja upotrebljavam ono sto upotrebljavaju doktori koji s nama rade i njihove zene-a to je glycolic acid!i nema bora ni boricica...a i koza ti svaki dan ima prekrasan glow!
AFRODITA69 is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.12.2004., 22:42   #53
Quote:
T@nja kaže:
Jesam li ja misinformirana , nisi li ti nesto petljala s psihologijom?
Ma ona ti je multitalent. Vidiš da svaki dan uspije promijeniti avatar.

Quote:
To bi onda bio animalni piling?
__________________
veslam u prazno
kem is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.12.2004., 22:45   #54
Quote:
AFRODITA69 kaže:
zato ja upotrebljavam ono sto upotrebljavaju doktori koji s nama rade i njihove zene-a to je glycolic acid!i nema bora ni boricica...a i koza ti svaki dan ima prekrasan glow!
a ja misila da je tvoja ljepota i svjezhina iskljuchivo nasljedna
magic is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.12.2004., 22:48   #55
ja svoje nasljede odrzavam!inace,hvala bogu na svemu cim me podario.i majci i ocu i cjelom obiteljskom stablu...jer svi smo ljepi i mladoliki!
AFRODITA69 is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.12.2004., 22:48   #56
Quote:
magic kaže:
a ja misila da je tvoja ljepota i svjezhina iskljuchivo nasljedna
Bože, magic, što si neinformirana... To je posljedica života s Crncem.
__________________
veslam u prazno
kem is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.12.2004., 23:07   #57
Quote:
AFRODITA69 kaže:
ja ne radim kod kozmeticara niti sa kozmeticarima.radim u dobropoznatoj dermatoloskoj klinici na manhattanu gdje se radi od ljecenja koznih bolesti preko botoxa,kolagena...name it,microderms i peels.vlasnik je plasticar!
Ok, al ti nisi doktor, ne?
Dakle, sumnjam da mozes radit medical peels.
Ima i ovdje dermatoloske klinke sto rade botox, fillers, microdermbarazije, i superficial peels.
Ne znam kako je u US, al ovdje ako je superficial peel moze radit kozmeticar ili nurse. Ako je medical peel, samo doktor.
__________________
Travel & Fashion Blog
Kiki is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.12.2004., 23:15   #58
BTW, Afro, peel pomaze kod bora.
Evo ovdje link from American society of plastic surgeons. Mislim, ako ne vjerujes jednom doktoru, OK, al bas svima....?
O chemical peels
Na linku pise sve o peels sto zelite znati.
Kao sto sam vec napomenula, ja sam imala TCA peel.
__________________
Travel & Fashion Blog
Kiki is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.12.2004., 23:18   #59
Re: Re: Re: Re: Re: Chemical peels

Quote:
Kiki kaže:
Ne znam jos....ja idem na jos tri tretmana (jer ne radim onaj gung-ho peel di ne meres van iz kuce jedno tjedan). Mislim da traje neko vrijeme, al ne znam kolko tocno. Pitat cu ga slijedeci tjedan pa cu ti rec. Njegova nurse je imala to, a ima super kozu...mislim da oni to redovito ne znam...mozda svakih par godina ili tak, a nije skupo. Pitat cu.
Hvala na informaciji. Bas me zanima kolko traje (da se unaprijed ne raspitujem bezveze kod plasticara a ono ucinak traje - 4 mjeseca).


Inace, nisu mi jasne 'reakcije' ekipe. Ako vam se ne svida, ne radi to, ne biste niti u ludilu, bla, bla, bla... koji qurac komentirate?
Ja bi, kada dode vrijeme , i nije mi jasno zake zacatavate topic pizdarijama?
Mene bas zanima kak je kakav je ucinak, kakvo je lice, bla, bla. Nije da cu sutra ici na kemijski piling, al sa 32 zakaj ne? Naravno ako ce biti potrebe, a bit ce, najvjerojatnije.

Hvala.
__________________
Dokoni je um, đavolje igralište.
dora is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.12.2004., 23:19   #60
Quote:
Kiki kaže:
Ok, al ti nisi doktor, ne?
Dakle, sumnjam da mozes radit medical peels.
Ima i ovdje dermatoloske klinke sto rade botox, fillers, microdermbarazije, i superficial peels.
Ne znam kako je u US, al ovdje ako je superficial peel moze radit kozmeticar ili nurse. Ako je medical peel, samo doktor.
pa ja sam rn!i ja ga radim.opet kazem,mozda je u uk drugacije ali ovde ti iz prve ruke kazem kako i gdje se radi.ovdje plasticni kirurg ne radi to nego izricito operacije i extremne slucajeve.za sve ostalo je ili kozmeticki salon-sto je jadnije i jeftinije,ili pak klinika ili office of dermatology sto je skuplje i naravno nagledano od ljecnika.jedan takav peel od 30% ovde dode 120-140 $za tri minute.tri min. je samo vrjeme dok ti je acid na faci-naravno da je ciscenje sa 10% glycoili clycox ono sto prvo radimo,pa tek onda peel.anyway-svugdje je drugacije.ja ti velim kako je ovdje i za sta sluzi ovdje.

osim toga,ja samo na jednoj lokaciji radim sa 5 ljecnika,a gde su jos dve...i svi kazu isto i pacijenti naravno vjeruju.sjecam se prije mjesec dana opet mcd masina nije radila,a ja sam svejedno radila mcd i naplacivala rulji po dve glave ama za nis.a oni su bili sretni kaj smo im dali super tretman i kak im koza vec nakon prvog tretmana blista...i to je amerika!
AFRODITA69 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 13:07.